Academie voor Gezondhe' nieuwe medewerk(st)ers vooreen huis! f' verpleegkundige ziekenverzorgende bejaardenverzorgende waarnemend pavilloenshoofd/ verpleegkundige RE FA JA yJasifdlusjau B-verpleegkundigen I: 3 'n sociotherapeut(e) 'n bezigheids- therapeut(e) Stichting De Rustenburg Rotterdam Vjohanna stichting docent(e)/cursus begeleid(st)er een stafveruleegkundlge enkele verpleegkundigen leer ze leven JIJ (f®t je Mavo-of Havo-diploma)!! bon Zonder postzegel naar ons opsturen: Antwoordnummer 16.3840 XA Ermelo). 's Heeren Loo-Lozenoord Hoofddocente VERPLEEGKUNDIG DIREKTEUR (mnl. of vrl.) stafdocent(e) psychologie stafdocent(e) medische vakken ZATERDAG 28 JANUARI 1978 TROUW/KWARTET In Bergschenhoek (even ten Noorden van Rotterdam en dichtbij Bleiswijk. Berkel en Rodenrijs) is een verpleeghuis in aanbouw, dat over enkele maanden plaats gaat bieden aan 180 psycho geriatrische patiënten. Alle voorzieningen worden getroffen om deze - vaak hoogbeiaarde - mensen te helpen hun levensfunkties zo lang mogelijk te behouden. Belangrijk daarbij is. naast een gerichte verpleging en verzorging, de begeleiding van de therapeutische afdelingen. Voor spoedige indiensttreding vragen wij thans nog enkele medewerk(st)ers.aan wie wij graag onze medewerking verlenen bij het zoeken van huis vesting. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. Alle nadere inlichtingen te verkrijgen bij en sollicitatiebrieven te richten aan de heer E. van Kapel, hoofd Personeelszaken. Mathenesserlaan 500. Rotterdam, telefoon (010) 770177, bij voor keur's morgens tussen 10.00 en 12.00 uur. is in het bezit van een diploma van Huize Norel te Epe of Princenoord te Breda. Hij of zij vindt in ons nieuwe huis Bergweg 90 te Bergschenhoek) een plezierige werkkring in een enthousiast team. beschikt over het betreffende diploma en wordt toegevoegd aan de staf van de afdeling Aktiviteitenbegeleiding. De Johanna Stichting Is een observatie- en revalidatie-centrum voor primair lichamelijk gehandicapte jongeren Wij vragen een voor een paviljoen waar 4 groepen van 8 kinderen/jongeren ieder met een eigen leiding gehuisvesting zijn. Hij/zij werkt nauw samen met het pavil- joenshoofd. In het revalidatie-team werkt hij/zij sa men met een revalidatiearts, psycho loog. maatschappelijk werker, thera peut. onderwijzer, de groepsleiding en anderen. Hij/zij is verantwoordelijk voor het ver pleegkundig aspekt van de revalidatie. Ten aanzien van de groepsleiding en jongeren heeft hij/zij een begeleidende taak. Gevraagd wordt: goede contactuele eigenschappen ervaring in leiding geven ervaring in het werken met kinderen belangstelling voor praktische orga nisatie liefst ervaring met revalidatie. Geboden wordt: een zelfstandige funktie een inwerkperiode het eventueel volgen van de landelij ke Revalidatie Opleiding voor Ver pleegkundigen arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bi| het peviljoens- hoofd, mejuffrouw E. J. Ruinen. Telefoon 085-453963. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd personeelszaken, observatie- en revalidatie centrum heyenoordseweg 5 /amhent „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychialrisch Centrum ASSEN Binnen het opietdmgsteam van ons centrum komt ten behoeve ven de opleiding tot B-verpleegkundigen op korte termijn de functie vacant van een opierdmgsteem. actief deelnemen aan da Iheoreti- Orue gedachten gaan ut naar kandidaten met het Staatatfpkxna Ziekenverpleging B of B en A. alsmede de docentenopleiding, of de bereidheid deze laatste Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de optekJvrg. de heer W E. da Vries Telefoon 05920- 21777. toestel 2409 vertenbenommer T 785 ie nchten aan het hoofd van d #defcng Personeelszaken. Pennen weg 9 la Assen PROTESTANTS CHRISTELIJK ZIEKENHUIS STADSKANAAL - TELEF. 05990-0650 Op de KINDERAFDELING van ons ziekenhuis bestaan de volgende vakatures: en Voor de funktie van stafverpleegkundlge dienen de kandidaten in bezit te zijn van de kinderaanteke- Wat betreft de kandidaten voor de funktie van verpleegkundige is het mogelijk om de kinderaan tekening te volgen. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij zr. Th. van Eg- mond, hoofdverpleegkundige. Sollicitaties te richten aan de heer L Gosen, direkteur-verpieegkundige. Het Bestuur van het Chr. Geref. Bejaar dencentrum'DE KONINGSHOF' Immanuel Kantstraat 90 Rotterdam, tel. 010-196655 vraagt ter voorziening in vacatures voor ver zorging en grote ziekenafdeling (38 bedden) Wij vragen van betrokkenen: een positief Chr. instelling, liefde voor de ouder wordende mens. Voorwaarden en salariëring volgens C.A.O. voor bejaardentehuizen. Degenen die voor deze funktie belangstelling hebben worden verzocht hun sollicitatie te zenden aan de direkteur. Op onze inrichting wonen ruim duizend geestelijk gehandicapten, die hulp nodig hebben van jonge mensen, zoals Een fijne baan voor jongens en meisjes, die In werktijd opgeleid willen worden voor het Z-diploma. En... het werk wordt goed betaald. Interesse in dit werk? En in een fijne kamer? Je kunt bij ons beginnen (pré-klinische periode) J I op 3 april, 15 mei o» 3 juli 1970. v)| Vul da bon in. Nü. Naam.Leeftijd:M/V Plaats: Opleiding: Voorkeur voor de pré-klinische periode 3 april 15 mei 3 juli 1978 (onderstrepen als je voorkeur hebt). Stuur mij uw kleurenlolder, want ik wil meer weten over werken en wonen op 's Heeren Loo-Lozenoord. Prot. Chr. Thuis voor geestelijk gehandicapten - Ermelo - Telefoon (03417) 6868. In ons verpleeghuis met plaats voor 170 somatisch zieken en 30 psychisch gestoorde bejaarden, zoeken wij een Aan u zal de verantwoordelijkheid worden toevertrouwd voor het leiden en de organisatie van de opleiding tot ziekenverzorgende, waarvoor jaarlijks ongeveer 35 40 leerlingen worden ingeschreven. Naast het diploma Ziekenverpleging A is het noodzakelijk dat u een voltooide docentenopleiding bezit. Een protestants-christelijke levensovertuiging wordt op prijs Uw aanstelling zal plaatsvinden in de rang van Hoofdverpleegkun dige. De verpleegkundig direktrice. mevrouw T Spanier is gaarne bereid eventuele nadere inlichtingen telefonisch te verstrekken (telefoon 010 - 34 19 22) Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS VLAARDINGEN Dillenburgsingel 5 VLAARDINGEN tel. 010-341922 IMgasnde van de Onsterke Venning H& Zonnehui met wpleeghvzen te ArvstHyeen Beekberg**. Doorn v jii&ngen, Zoenen ZwoVe Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch" te Heem stede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlem mermeer!. In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("de Zeven sprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn. Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht Ter aanvulling van onze staf verpleegkundigen in ons resocia- lisatiepaviljoen "Aster" zoeken wij kontakt met (mnl./vrl.) Zij zullen in samenwerking met de overige leden van het paviljoensteam worden belast met verantwoordelijke taken waarbij zij tevens zullen worden betrokken bij de praktische begeleiding van leerlingen en verpleegassistenten. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer M. Kuyer, hoofd Paviljoen "Aster", tel. (023) 339060, toestel 2367. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels zaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder ver melding van vakaturenummer 080/L/TR. Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve m de „Preva" Stichting, prot. chr. verpleeghuis voor somatisch zieken. Mgr. Nolenslaan 20 te 's-Gravenhage, ontstaat binnenkort de vakature van: Van de te benoemen funktionaris wordt verwacht: het geven van leiding aan en het onderhouden van goede kontakten met de afdelingshoofden, alsmede het koördineren van de verpleegtechnische- en organisatorische werkzaamheden; het meewerken t.a.v. ontwikkelingen op de verpleegafdelingen, die de leefbaarheid in het verpleeghuis bevorderen: het bijdragen aan de beleidsvorming op direktie-pivo; een protestants-christelijke levensovertuiging; Het gevoigd hebben van de stafopleiding strekt tot aanbeveling. De „Preva" Stichting heeft een drie-hoofdige direktie. Het aantal bewoners bedraagt omstreeks 200. Voor informatie kunt u zich wenden tot de geneesheer-direkteur A. Pols, Mgr. Nolenslaan 20 te 's-Gravenhage, tel. 070-689290 of tot de voorzitter van het bestuur, ir C. de Jong, Tollenskade 13, Voorburg, tel. 070-868459. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de sekretaris van het bestuur, postbus 13583. 's-Gravenhage. Academie voor Gezondheidszorg Deze nieuwe academie heeft een christelijke signatuur en is gevestigd in Groningen. In de orga nisatie van de academie wordt van democratische waarden uitgegaan. In augustus 1978 start de academie met de hogere beroepsopleiding verpleegkunde. Een opleiding die een algemene voorbereiding gaat geven op het zelfstandig funktioneren van verpleegkundigen in verschillende sektoren van de gezondheidszorg. Het is een vierjarige dagopleiding die open staat voor geïnteresseerden met diploma HAVO of VWQ Wij denken in augustus met ca. 100 studenten te starten. In de Academie voor Gezondheidszorg worden ook ondergebracht: - de docentenopleiding verpleegkunde (part-time en full-time), - de kaderopleiding t.b.v. de gezondheidszorg (part time) en de - opleiding maatschappelijke gezondheidszorg (full-time). Voor de voorbereiding van de hogere beroepsoplei ding verpleegkunde zijn twee stafleden benoemd. Het is echter de bedoeling om het eerste jaar te werken met een interdisciplinair samengestelde staf van tenminste vijf personen. In verband daarmee willen wij over gaan tot aanstelling van een Wij denken aan iemand met: - doctoraal psychologie en een brede belangstel ling binnen het vakgebied, - een ruime werkervaring, bij voorkeur in de gezond heidszorg, terwijl ervaring in het onderwijs tot aanbeveling strekt, - enthousiasme voor het voorbereiden van een geheel nieuwe opleiding in samenwerking met collega's van andere disciplines, - de bereidwilligheid zich hier (bij voorkeur) full-time in te willen zetten. Eveneens willen wij overgaan tot aanstelling van een Hierbij denken wij aan iemand met: - een voltooide medische studie, - een brede belangstelling binnen het eigen vakgebied, - bij voorkeur werkervaring als arts, terwijl ervaring in het onderwijs tot aanbeveling strekt, - enthousiasme voor het voorbereiden van een geheel nieuwe opleiding in samenwerking met collega's van andere disciplines, - de bereidwilligheid om zich, bij voorkeur part-time te wijden aan de hieronder vermelde takea Deze aan te stellen stafdocenten gaan o.m. - in teamverband de opleiding opzetten en ontwikkelen vanuit de eigen discipline, - binnen de voor het eerste en tweede leerjaar vast te stellen thema's onderwijs geven in het eigen vak en zonodig anderen inschakelen, - eventueel studenten en/of leergroepen begelei den en nog andere staftaken uitvoeren. In de toekomst zullen de genoemde taken over meer stafleden verdeeld worden i.v.m. de groei van de afdeling. U begrijpt, dat i.v.m. de voorbereidingen voor de nieuwe opleiding spoedige indiensttreding gewenst is. Bij voorkeur zelfs per 1 mei a.s. Het salaris en de rechtspositie worden vastgesteld volgens het rechtspositiebesluit V.W.O. U wordt verzocht om uw sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan Mevrouw B. Huizenga, Koördinator H.B.O.-V, Verlengde Hereweg 174, Groningen. Desgewenst kunt u daar ook nadere informatie verkrijgen over de funktie, onder tel.nr. 050 - 254646. Groningen Verlengde Hereweg 174 tel. nr. 050 254646

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 30