DINSDAG 24 JANUARI 1978 TROUW/KWARTET Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotselinge overlijden van Anneke Broers Lerares Frans aan onze school. Haar heengaan betekent voor ons allen een groot verlies Directie, Collega's en alle Medewer kers van de Chr. Scholengemeen schap „De Populier" Den Haag. 21 januari 1978 Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te 's-Gravenhage geeft hier bij. mede namens de commissie van toezicht en advies van de Chr. Scholengemeenschap ..De Po pulier". met diepe verslagenheid kennis van het overlijden van mevrouw A. Broers Al hetgeen zij als lerares in het belang van de school en van de leerlingen heeft gedaan, zal in dankbare herinnering blijven W L. van Leeuwen. K T Mendelts Den Haag. 21 januari 1978. Diep onder de indruk geven wij namens alle leerlingen van on/e school kennis van het heen gaan van onze geliefde lerares Frans mevrouw A. Broers De leerlingenraad van de Chr Scholengemeenschap „De Populier" Den Haag. 21 februari 1978. Tot onze diepe droefheid overleed geheel onver wacht mijn geliefde vrouw, onze dochter, zuster, schoonzuster en lieve vriendin Anneke Broers in de leeftijd van 37 jaar Uit aller naam Etienne Wenzel Den Haag. 21 januari 1978 Van Beverningkstraat 160 Corr.adres: Gerard Reijnstraat 68. Den Haag. Geen bezoek aan huis Geen toespraken De overledene is opgebaard in het Uitvaartcen trum van de Coöp. Uitvaartverzorging. Bauter- semstraat 3. Den Haag Bezoek van 5-7 uur n.m. De crematie zal plaatshebben donderdag 26 janu ari omstreeks 12 15 uur in het Crematorium „Oc- kenburgh" aan de Ockenburghstraat te Den Haag (Loosduinen). Vertrek van het Uitvaartcentrum om 12 uur. Op 20 januari overleed tijdens onze vakantie in Tirol mijn lieve vriendin Maartje Russelman-PIekker Cobi Stolk Zaandam 20 januari 1978 Ik wil mij. Heer. in U verblijden, die hulp bood in de dag dat ik geen uitkomst zag. die steeds mij uit de engte leidde dan mocht met lichte schreden ik in de ruimte treden Psalm 31:6 Tot onze grote droefheid is onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder en oma. zuster, behuwdzuster, tante en nicht Maartje Plekker weduwe van Cornells Jacob Russelman. op de leeftijd van 61 jaar Zaandam G Russelman M. Russelman-van Splunteren Manétte Andijk A Schuurman-Russelman P A Schuurman Janette Laren (N.H E van den Nieuwboer-Russelman G B van den Nieuwboer Maartje Zaandam. 20 januari 1978 Parkstraat 58 Correspondentie-adres G Russelman. Tuinstraat 49. Zaandam Thuis liever geen bezoek. Moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum van begrafenisonderneming D. Leguil. Czarinastraat 21 te Zaandam De begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats Zuiddijk 421 te Zaandam op woensdag 25 januari as om 1100 uur. Vertrek vanaf Parkstraat 58 om 10 30 Uur Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats Tc Zal dan gedurig bij U zijn Psalm 72 vers 12 o.b. Na een langdurig lijden is van ons heengegaan mijn vrouw en onze mamma Riet Stehouwer geboren Knol. op de leeftijd van 37 jaar. Arie Stehouwer Peter Angélique Capelle aan den IJssel. 22 januari 1978 Dotterlei 129 Aan huis geen bezoek Bezoek en gelegenheid tot condoleren woensdag van 19.30 tot 20 00 uur in dc rouwkamer van het Bethesdaziekenhuis. Oostmaaslaan 25 te Rot terdam De Herdenkingsdienst zal gehouden worden don derdag 26 januari a s in de aula van de begraaf plaats „Oud-Kraltngen". Kralingseweg 334 te Rot terdam om 13.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid en op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen mijn geliefde man, onze lieve pa en opa Karei Peter Scheps op de leeftijd van 54 jaar. J Scheps-Bouwmeester Karei Irene en Kees Mirjam Rudi en Lenie Katwijk. 23 januari 1978. Stadhoudersdreef 129 De overledene is opgebaard in de rouwkamer Zuidstraat 103 te Katwijk, alwaar gelegenheid zal zijn tol condoleren dinsdag en woensdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst is bepaald op donderdag 26 janua ri a.s. om 1 uur in de Nederlands Hervormde Kerk (Dorpskerk) aan de Kerklaan te Katwijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Uit onze familiekring werd weggenomen onze neef Karei Peter Scheps Zijn heengaan wordt door ons allen diep betreurd. mevrouw P. Scheps-Bruggeman Waldeck Pyrmontkade 829. Den Haag C J. M. Scheps Wilh. Scheps Laurierstraat 26. Den Haag N. J. Scheps J. Scheps-de Wilde Brasemdaal 38. Den Haag J. H. Scheps Barendseweg 36. Den Dolder C. W. Scheps W. E. Scheps-van Kampen Vreeswijkstraat 809, Den Haag Den Haag. 23 januari 1978. Heden is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Willem Nienhuis liefhebbende echtgenoot van G. Klaassen op de leeftijd van 71 jaar 2 Cor 5 1 Groningen, 21 januari 1978 Winsum: E. Huinder-Nienhuis J. Huindcr Haren (Gr.): J. Nienhuis G. J. Nienhuis-Boomgaardt S. Nienhuis J. Nienhuis-de Glint Uithuizermeeden: H. E. Nienhuis E. Nienhuis-Oosterhuis Rotterdam: E. Nienhuis J. Nienhuis-Luitjes Neven en nichten Zondag 1 HC Van ons ging heen naar het Vaderhuis mijn lieve man. onze lieve vader en grootvader Willem Nienhuis geboren 9 september 1906 Groningen. 21 januari 1978 Sweelincklaan 27 G. Nienhuis-Klaassen Gouda: Jan en Anke Arend Jan Mattijs Willem De overledene is opgebaard in het „Uitvaartcen trum". Nieuwe Boteringestraat 31. Bezoekuren van 4-5 en van 7-8 Thuis liever geen bezoek. De rouwdienst zal D V. gehouden worden in „De Ark". Haydnlaan 46. op woensdag 25 januari a s om 1145 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de begraafplaats „Selwerder- hof" om plm. 1 uur. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer op de begraafplaats. Onverwacht nam de Here tot Zich onze geliefde oude>s Berend Veger op de leeftijd van 69 jaar en Maartje van der Cingel op de leeftijd van 62 jaar. „Zalig de doden die in de Here sterven, van nu aan." Openb. 14:13 Winschoten. 20 januari 1978 Dwingeloweg 23 Berend Veger Marga Veger-ter Veldhuis Corr. adres: Nassaustraat 10 De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 25 januari a.s. Zij. die deze dienst willen bijwonen, worden verzocht om 13.30 uur aanwezig te zijn in het kerkgebouw van de Vrije Evangelische Ge meente. Liefkensdwarsstraat. Winschoten. Na deze dienst vindt de teraardebestelling plaats op de begraafplaats aan de Acacialaan. Hierna is er gelegenheid tot condoleantie. Heden is ons ontvallen onze geliefde zwager Simon de Vries echtgenoot van T Kooyman in de ouderdom van 73 jaar. Jezus zegt ons: Komt tot Mij. allen, die vermoeid en belast zijt. en Ik zal u rust peren. Dordrecht P J Kooyman C Kooyman-Monshouwer en kinderen Enkhuizen B M. Bruijn-Kooyman W. Bruijn Leiden, 20 januari 1978. Na veel strijd tot rust gekomen is in Jezus ontsla pen onze geliefde broer, zwager en oom Wouter van Dreven echtgenoot Nan Verburg geboren te Arnhem 13 november 1909 overleden te Zwolle 22 januari 1978 Arnhem: J. W. van Dreven A. I. van Dreven-Oostindiër 's-Gravenhage: M. E. Lammers-van Dreven Kilsyth (Australië) E van Dreven M. van Dreven-van de Star Arnhem: J. van Dreven Velp (Gelderland): M. C. van Dreven H. van Dreven-Houthuijzen Brussel: C. van Dreven C. van Dreven-van Rennes Utrecht: M. G. D. van Dreven neven en nichten. Corr.adres: P. C. Hooftstraat 29, Zwolle. „God heb ik lief. want die getrouwe Heer hoort mijne stem Psalm 116 Ingegaan in de rust die overblijft voor Gods kinderen mijn innig geliefde man onze fijne zorg zame vader en grootvader Wesselius Ganzevoort op de leeftijd van 75 jaar. Wij zullen hem erg missen, maar de dankbaarheid overheerst voor alles wat hij voor ons geweest is. Leeuwarden. 21 januari 1978 „Het Nieuwe Hoek" 5-1 Oosterhout: G. Ganzevoort-van der Kamp Meta en Doeke Fokkema-Ganzevoort Bennekom: Klaas en Sietske Ganzevoort-Dupon Leeuwarden: Menno en Mieke Ganzevoort- De Haan en kleinkinderen Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 26 ja nuari a.s. omstreeks 15.00 uur op de Noorderbe graafplaats. na een dienst van Woord en Gebed in de aula van de Prot. Chr. Uitvaart Vereniging, Jelsumerstraat 45, aanvangende 14.30 uur. Gelegenheid te condoleren uur. de aula vanaf 14.00. Diep bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest delen wij u mede dat de Here op Zijn tijd maar voor ons geheel onverwacht heeft thuis gehaald Zijn kind, mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader en opa Hendrik Oldengarm echtgenoot van Jantina Huijing op de leeftijd van 68 jaar. Grote God. wij loven U" Westdorp, 23 januari 1978 Borgerderstraat 6a Westdorp: J. Oldengarm-Huijing H. Oldengarm T. Oldengarm-Kornelis Beilen: J. Lomulder-Oldengarm H. Lomulder Donderen: G. Darneviel-Oldengarm W. Darneviel J Oldengarm H. Oldengarm-Bouwers Borger: H. Oldengarm R. Oldengarm-Hollander Westdorp: E. Oldengarm J. Oldengarm-Kuiper Oude Pekela: G. Oldengarm J. Oldengarm-Rumph Bovensmilde: T. Fernhout-Oldengarm K. Fernhout Papekop: G. Dening-Oldengarm A. Dening Bovensmilde: R. Hoogeveen-Oldengarm P. Hoogeveen en kleinkinderen De begrafenis zal plaats vinden donderdag 26 januari om 13.00 uur vanuit de Geref. Kerk te Borger. Men wordt vanaf 12.00 uur in de kerk verwacht. Aanvang rouwdienst 12.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het Ontmoetings centrum ,,'t Anker",' Hoofdstraat 9 te Borger Geen bloemen, thuis liever geen bezoek Enige kennisgeving „Vrees niet, want Ik heb u verlost; Ik heb u bij uto naam geroepen, gij zijt Mijn." Jesaja 43 1 b Na een leven vol lijden nam de HERE tot Zich in Zijn heerlijkheid mijn lieve broer, onze oom Barend Koen op de leeftijd van 87 jaar. Uit aller naam: A. Koen Sr Heemstede. 22 januari 1978. Huize „Kennemerduin" Herenweg 126. kamer 418. De begrafenis zal D.V plaatshebben woensdag 25 januari a.s. 11 00 uur op de Noorderbegraaf plaats aan de Vergierde- weg te Haarlem. God nam tot Zich onze lieve tante M. C. de Jong de Jong Wij zullen ons haar in grote dankbaarheid her inneren. Zij was voor ons als een oma. Emma en Kees Marry en Koos Cor en Nel Frans en Nanda Margo en Maarten Leo en Marjan Ouderkerk a/d IJssel, 23 januari 1978. Na een langdurige ziekte is van ons heengegaan onze lieve dochter en zusje Alinda oud 30 jaar W. Anker C. S. Anker-Blok Josien en Angelos Avgoustidis- Anker Jan en Willy Anker-Stapper Wytske en Pieter Gaby en Myrthe Doorn. 23 januari 1978 Prins Bernhardlaan 11 De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „de Lichtenberg". Utrechtse- weg 160, Amersfoort. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 26 januari om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Woudenbergseweg te Zeist. Na afloop van de teraardebestelling is er gelegen heid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. O blij vooruitzicht dat mij streelt. Ik zal. ontwaakt, Uw lof ontvouwen. U in gerechtigheid aanschouwen, verzadigd met uw goddlijk beeld. (Ps. 17:7) In de hope des eeuwigen levens ontsliep heden in het verpleeghuis „Prinsenhof" te Leidschendam mijn zeer geliefde vader Teunis Algra Sinds 1959 weduwnaar van Jantje Bosker in de ouderdom van 80 jaar. Zijn diepbedroefde dochter, Nelly Voorburg, 21 januari 1978 v.d. Palmstr. 31 De overledene is opgebaard in het Uitvaartcen trum van de Coöp-Uitvaartverzorging Bauter- semstraat 3 te Den Haag. Bezoek van 5 tot 7 uur n.m. De begrafenis zal plaats hebben op donderdag 26 januari a.s. omstreeks 1 uur n.m. op de algemene begraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Om 12 uur zal een rouwdienst worden gehouden in het rusthuis „Nieuw-Heeswijk", Sonnenburgh- laan 2 te Voorburg. Gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van de begraafplaats na de teraardebestelling. Geen toespraken. Na een ernstige ziekte nam God tot Zich mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Pauwel Veenkamp op de leeftijd van 74 jaar. „Wij zijn in leven en sterven des Heren" Romeinen 14:8 Vader leefde en stierf in dit vast vertrouwen. Delfzijl, 20 januari 1978. „Hoogwatum", Kustweg 25 Fl. 402. Delfzijl: C. Veenkamp-Vrugt Biddinghuizen: T. C. Berghuis-Veenkamp P. J. Berghuis René Paul Karin Wim Lelystad: C. G. Oosterhoef-Veenkamp B. Oosterhoef Erick Carla Paul De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 25 januari a.s. om 14.30 uur, na een rouwdienst in' gebouw „Credo" te Holwierde. Belangstellenden worden verzocht om 13.45 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemd gebouw. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden werd uit ons midden weggenomen onze lieve broer en zwager Franciscus Johannes van Helden op de leeftijd van 68 jaar. Echtgenoot van M. van Erp F. van Helden P. van Helden Av Witlox-van Helden M. van Helden-van Beveren J. Breur-van Helden H. Breur C. van Helden-Wander Rotterdam. 22 januari 1978 Op de leeftijd van 90 jaar, heeft God thuis gehaald onze zorgzame moeder, groot- en overgroot moeder Hilletje Krüse sinds 1963 weduwe van Jacob Pronk. Soest: Jac. Pronk J. M. Pronk-Catsburg Ransdorp: J. Pronk M. Pronk-van Keulen Katwoude: H. Pronk J. Pronk-van Keulen klein- en achterkleinkinderen Nieuwendam, 21 januari 1978 Verzorgingshuis „De Kimme", Beemsterstraat 546 Correspondentie-adres: Dorpsweg 30, Ransdorp Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7 30-8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101 te Amsterdam. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 26 januari om 13 uur in het Wijkgebouw te Holy- sloot, waarna om 13.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Tevens is er na de begrafenis gelegenheid tot condoleren. Heden bereikte ons het droevige bericht van het fj overlijden van onze directeur de heer C. Kroeze Met grote toewijding heeft hij zich 40 jaar voor ons bedrijf ingezet. Zijn warme persoonlijkheid en vriendschap zullen bij allen die hem gekend hebben steeds in herinnering blijven. Medewerkers A en O groothandel Flevozoom B V. Putten. 20 januari 1978. Tot onze grote verslagenheid is uit ons midden weggenomen onze beste vriend en mededirecteur de heer C. Kroeze in de leeftijd van 56 jaar. Moge God zijn vrouw en kinderen de kracht geven om dit zware verlies te dragen. Directie en commissarissen A en O groothandel Flevozoom B V. Putten. 20 januari 1978 n n Sg< or tsr tel ;ni reit ..Uw wil geschiede." Heden overleed tot onze- diepe droefheid onze lieve moedige zuster en tante Willemina van der Kleij op de leeftijd van 65 jaar. Zeist: C. van der Kleij Rotterdam: M. van der Kleij Apeldoorn: P. C. van der Kleij E. van der Kleij-Evers Zuidwolde (Gr.): J. Miedema D. E. Miedema-van der Horst Aalten: E. Smilda T. Smilda-van der Horst Rotterdam, 21 januari 1978 Hendrick Staetsweg 567 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7- 7.30 uur in de rouwkamer van „Huize Helga", Hendrick Staetsweg en na afloop van de begrafe nis in de kapel op de begraafplaats. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 25 janu ari om 11.30 uur op de begraafplaats „Oud-Kralin- gen", Kralingseweg 334. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst ge houden worden in „Huize Helga", aanvang 10.30 uur. Tot ons leedwezen vernamen wij het plotseling overlijden van onze oud-collega Mr M. Steinz Als advocaat placht hij zich volledig in te zetten voor de medemens, als een goede vriend blijft hij in onze gedachten voortleven. 's-Gravenhage, 23 januari 1978. Mr. J. van der Plas c.s. Ter nagedachtenis aan onze lieve beste vriend Filip Ringnalda van wiens vriendschap wij dertien jaar lang geno ten hebben. Voor ons was hij een -onmisbare schakel in ons driemanschap. Als broers trokken wij op en als broer hopen wij hem terug te zien. Ymre en Jaap. Terwijl hij blij en gelukkig leefde is plotseling uit ons midden weggegaan onze lieve Filip geboren 8-4-1958 Hij wist zich van God. L. Ringnalda A. Ringnalda-Filippo Margreet en Arend Jan Nola en Sjoerd Arie 21 januari 1978 Rubensstraat 24 bov. Amsterdam l Donderdag 26 januari wordt om 11 uur een af-|j scheidsdienst gehouden in de Gereformeerde p kerk, Keizersgracht 566, Amsterdam. Hierna is er gelegenheid tot condoleren. De begrafenis vindt in familiekring plaats te Ermelo. ..Hij is niet dood. Hij leeft. Wat zoekt gij dan de levenden onder de doden". Heden overleed zeer onverwacht mijn innig ge liefde man, onze vader en grootvader Cornelis Justinus Wijmans op de leeftijd van bijna 69 jaar. Amsterdam: C. W. Wijmans-Remeijer Woudenberg: B. C, Wijmans C. P. Wijmans-Borgmeijer Roy, Caroliene, Tom Nederhorst den Berg H. A. Wijmans A. W. Wijmans-Kransen Renee, Leon Amsterdam: C. M. Wetzler-Wijmans H. Wetzler Katja Amsterdam, 21 januari 1978 Tijdelijk correspondentie-adres: Gebr. Marislaan 2, Nederhorst den Berg Voor belangstellenden bestaat gelegenheid af scheid te nemen op woensdagavond van 8.30 tot 9 uur in het gebouw van Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101, Amsterdam. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 26 januari om 11 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats aan de Kruislaan te Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8