een predikant chef administratie groepsleiders w.w. - plaatsvervangend chef administratie administratieve medewerkersfsters) ervaren advertentie-akkwisiteur üjjjytaJvsajj administratief medewerk(st)er uitvoerder ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER ASSISTENTE STICHTING TEHUIZEN SONNEHEERDT ASSISTENT (E) IN DE CENTRALE KEUKEN DENNENHEUL ASSISTENTES Lh Stichting Streekziekenhuis Almelo, medewerker/ster BEDRIJFSVERENIGING VOORDE GEZONDHEID/ GEESTEUJKE EN MAATSCHAPPELIJKE BELANGEN 30 321 grootei's bouwmaatschappij b.v. ball nedam ZATERDAG 21 JANUARI 1978 I TROUW/KWARTET Z Bq (te SWïftng Koningin Wilhelmina Fonds, de LjirvsMstrut 33. Amsterdam. word! op torte termijn gevraagd een Gegadigden moeten m staat zi|n routine-zaken tr. de dagelqkse correspondentie zo veel mo- gelijk zelfstandig af te wikkelen en met ouder zijn dan 30 jaar. Een adequate honorering van de taak. inclusief de PGGM-pensioenregeling, wordt geboden. Uitvoerige sollicitaties kunnen gericht worden aan de directeur van de Stichting Eindhovens Protestants Lyceum Scholengemeenschap voor vwo en havo Rachmanmowtaan 2 - Eindhoven telefoon: 040-516221 Het bestuur van het Eindhovens Protestants Lyceum zou graag op korte termijn een van ca. 20 jaar willen benoemen op de administratie van de schooi. Het is de bedoeling dat zij na een ruime inwerk periode de huidige assistente, die haar werkzaamheden moet gaan verminderen, zal vervangen. Een administratie van een school geen saai kantoor, maar een van vele aktiviteiten gonzende bijenkorf, waardocenten en leerlingen in- en uitlopen. Tot de werkzaamheden behoren o.a. de leerlingadmini stratie, zoals de verwerking van nieuwe leerlingen en de ieerlmgenmutaties. de rapporten en de verwerking daar van. Van de medewerksters wordt dan ook èn concentra tievermogen èn accuratesse verwacht, maar ook enige in tedere situatie te kunnen omschakelen. Behalve een mavo-diploma is voor deze funktie typevaardigheid wel een vereiste en een aantal jaren Gezien het karakter van de school vragen wij een medewerkster met een protestantse levensovertuiging. Sollicitaties met o.a. opgave van leeftijd, opleiding, ervaring, godsdienst en referentieadressen te richten aan de rector, ir. C. van Vliet. ERMELO (VELUWE) Sonneheerdt. een prot. chr. centrum voor volwassen blinden, heeft binnenkort een plaats voor een In deze keuken wordt met een staf van 6 personen het eten bereid voor circa 150 personen (waaronder enige tientallen dièten). Gedacht wordt aan iemand van - bij voorkeur - niet jonger dan 18 jaar met enige ervaring. Huisvesting in- of weekenddiensten. extern; bij toerbeurt Wij verwachten van hen die bij ons werken een positief christelijke levensopvatting. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur, Putterweg 140, Ermelo. ERMELO (VaHiwe). Blindenvacantieoord-Conferentieoord (Individuele blinde gasten met geleide/ziende groepen bejaarden of gehandicapten; 52 bedden). Wij vragen enige Bij voorkeur met jonger dan 18 jaar; voor huishoudelijk werk met tijdens de blinden-be- zetting ook wel enig "optrekken" met de gasten. Vanwege het seizoenkarakter kan het tijdelijk dienstverband beginnen eind maart, eind april of 13 mei en eindigen 19 augustus of eind oktober. Positief Prot. Chr.: in- of extern: avond- en weekenddiensten; overgang van het tijdelijk dienstverband in een vast is niet uitgesloten: Uitsluitend schriftelijke sollicitaties (met opgave van voorkeurperiode) te nchten aan de direkteur van Blindentehuis Sonneheerdt te Ermelo Het bestuur van de beherend het ST. ELISABETH ZIEKENHUIS en het PRIN SES IRENE ZIEKENHUIS te Almelo, wil graag in kontakt treden met: die in een gedeeltelijke funktie het team van de geestelijke verzorgers kan versterken. De pastorale zorg wordt uitgeoefend volgens de gedachten, neergelegd in het rapport 'De dienst geestelijke verzorging van de ziekenhuizen' van de Nationale Ziekenhuisraad. Het team geestelijke verzorgers werkt in beide ziekenhuizen en bestaat thans uit: 1 full-time N.H. predikant 1 full-time R.K. pastor 1 half-time Humanistisch raadsvrouw Aangezien de vakature betrekking heeft op een part-time funktie, ligt het in de bedoeling om in overleg met de nieuw aan te stellen funktionaris overeen te komen hoeveel tijd aan deze funktie besteed zal worden. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij ds J. J. P. Valeton, telefoon 05490-15761. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het bestuur van de Stichting Streekziekenhuis Almelo, t.a.v. de kommissie geestelijke zaken, Laan van Kortrijk 91, Almelo. Gemeente Sint Philipsland In verband met de benoeming van de huidige funktionaris tot gemeente-sekre- taris is ter sekretarie plaats voor een die belast zal worden met werkzaamhe den van financiële aard. De gedachten gaan uit naar een funktio naris die ervaring heeft op het gebied van de gemeente-financiën. Het bezit van het diploma G.A. I en/of M B A. alsmede studie voor het diploma G.F. is gewenst. Geboden wordt een afwisselende zelf standige funktie in een klein team van jonge medewerkers. Het salaris tot maximaal 2.911,- per maand inklusief de toelage voor kompta- bele is afhankelijk van opleiding, kapaci- teiten en ervaring. Alle gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. De gemeente heeft een uitstekende stu diekostenvergoedingsregeling. Een eengezinswoning is beschikbaar. Sint Philipsland heeft goede wegverbin dingen met de randstad en is een aan trekkelijke plattelandsgemeente. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschij nen van dit blad te richten aan burge meester en wethouders van Sint Philips land, Kerkring 1. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de gemeentesekretaris, Mevr. J. P. A. de Kok. Tel. 01677 - 350. Tot onze taak behoort de uitvoering van; de algemene arbeidsongeschiktheidswet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet de ziektewet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. Voor ons Rayonkantoor te Amsterdam en ons nieuw te vestigen Rayonkantoor te Haarlem zoeken wij een aantal medewerkers. De Rayonkantoren van onze Bedrijfsvereniging zijn kleine zelfstandige eenheden met een bezetting van ca. 15 medewerkers, waar het werken in teamverband uiterst belangrijk is. Voor de volgende funkties bestaat op onze Rayonkantoren Haarlem en Amsterdam een vakature: Funktie-informatie: De taak van deze funktionaris bestaat uit; leiding geven aan circa 15 administratieve medewer kers; verzorgen van instrukties en begeleiding van deze mede werkers; coördineren en regelen van de administratie op het rayon kantoor; regelmatig onderhouden van kontakten met werkgevers, werknemers, alsmede met buitendienst-funktionarissen van onze bedrijfsvereniging. Funktie-eisen: Als serieuze kandidaten be schouwen wij degenen die beschikken over: goede leidinggevende kwa liteiten; behoorlijke ervaring in de uit voering van bovengenoem de wetten; goede mondelinge en schrif- telijke uitdrukkingsvaardig- heid; opleiding op middelbaar ni veau; diploma Sociale Verzekering. Salariëring: Naast goede sekundaire ar beidsvoorwaarden bieden wij, afhankelijk van leeftijd en er varing, een salaris tot maxi maal f 3600,- bruto per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de se/ektie- procedure. Funktie-informatie De taak van deze funktionaris bestaat uit: leiding geven aan circa 3 ad ministratieve medewerkers die belast zijn met de mel dingsadministratie werkloos heidswet; regelmatig onderhouden van kontakten met werkgevers, werknemers, alsmede met buitendienst-funktionarissen van onze bedrijfsvereniging; vervangen van de Chef Ad ministratie bij diens afwezig heid. Funktie-eisen: opleiding op HAVO-niveau; goede leidinggevende en kontaktuele kwaliteiten; ruime ervaring in de uitvoe ring van de werkloosheids-» wet; goede mondelinge en schrif telijke uitdrukkingsvaardig heid; diploma Sociale Verzekering of studie Sociale Verzekering in vergevorderd stadium. Salariëring: Naast goede sekundaire ar beidsvoorwaarden bieden wij, afhankelijk van leeftijd en er varing, een salaris tot maxi maal f 3220,- bruto per maand. Een psychologisch onderzoek maakt.deel uit van de se/ektie- procedure. Funktie-informatie: het verrichten van werkzaam heden ten behoeve van de uitvoering van de werkloos heidswet; het te woord staan van ver zekerden; het verifiëren van verstrekte gegevens. Funktie-eisen: gewenst achtert wij een LEAO/MAVO/HAVO of ge lijkwaardige opleiding. Salariëring: Naast goede sekundaire ar beidsvoorwaarden bieden wij, afhankelijk van leeftijd en erva ring, een aanvangssalaris dat zich beweegt tussen f 1068,- en f 2460,- bruto per maand. Kandidaten dienen in Amsterdam, respektievelijk Haarlem of omgeving woonachtig te zijn. Belangstellenden voor bovengenoemde funkties kunnen hun sollicitaties richten aan afdeling Personeelszaken BVG, Utrechtseweg 30-32 te Zeist. DAGBLAD TROUW vierde landelijk ochtendblad met edities in Amsterdam Den Haag - Rotterdam Wegens uitbreiding van ons landelijk verkoopteam zoeken wij een Hij/zij zal met grote mate van zelfstandigheid opereren in d een rayon in West Nederland. Ervaring met een ruime kennis van de moderne reklame- plannings technieken achten wij onmisbaar Wij bieden: een goed salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor informatie bellen 020-913456 tst 798 en vraag naar Herman van Linden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Dagblad Trouw afd. Perso neelszaken t.a.v. mej. L. Witmer Wibautstraat 148 Amsterdam. Is een Groepsondernemmg van de Ballast-Nedam Groep NV. die haar aktiviteiten speciaal richt op wonmgbouwpro- jekten. Sinds enige tijd is G.B.M. bezig in verschillende landen van de wereld woningbouwbedrijven te vestigen. Zij doet dit te zamen met lokale ondernemingen. Deze nieuw gevestigde bedrijven - waarin G.B.M. en de lokale bedrijven samen werken - houden zich bezig met het uitvoeren van grote wonmgbouwprojekten Deze vorm van samenwerken is ge kozen omdat ze de beste waarborg biedt voor de con tinuïteit van opdrachten in het betreffende land De belangrijkste taak van G.B.M. in deze samenwerking is het leveren van technieken, systemen en het toezicht op de werken. In het Midden-Oosten zijn de eerste projecten reeds gestan. Wij zoeken daarom een Jong, maar leidinggevend. Gewend aan strakke planningen voor moderne woningbouwprojekten op grote schaal Uitzending naar het buitenland ligt in het verschiet. Natuurlijk krijgt hij eerst een goede inwerkperiode op werken in de Benelux. Schrijf ons snel met uitvoerige inlichtingen over uw ervaring. Ons adres is: Grootel's Bouwmaatschappij b.v .afdeling Personeelszaken, Limburglaan 24a te Eindhoven. Wenst u meer informatie bel dan 040 - 513532 (toestel 38). internationale bouwindustrie hsl Dit verpleeghuis met 297 bedden vraagt voor spoedige indiensttreding een (leeftijd minimaal 21 jaar) Tot uw taak behoort ondermeer: het zelfstandig meewerken aan de geautomatiseerde salaris-administratie en de geautomatiseerde financiële administratie Vereisten: Mavo-diploma Praktijkdiploma Boekhouden (of studerend hiervoor) Administratieve ervaring Salarisgrenzen: f 1760,tot 2270,—. Vakantietoeslag 8%. De overige arbeidsvoorwaarden zijr. geregeld in de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Voor nadere inlichtingen kunt u het Hoofd van de administratie, de heerj. Büchner, bellen (020-45 63 51). Uw brief kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Postbus 567 Laan van de Helende Meesters 2 AMSTELVEEN W tel. 020 - 458351 r 'JilQ.1,uulc vninh; Cliri\h>/i/Ar Vrhiiii/niq lh-1 /iimirliiiis imivi•r/ilciHjIlWAni Ie Amstrlwi, ft.t'Wx'itfWi.Viijiwa VUu luufin. /H*lliiiiiienZ#ollv PSla je slag, word lid van het CNV! Samen sta jc sterk! Bel 030-941041 SS KJ Chmiehjk Njtiurujl Vakwbor. m ^-yj I Utrecht Rjvellun I Puvibui 24

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 24