Prisma. Prima koffie voor een prima prijs. f Trouw h FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 19 JANUARI 1978 TROUW/KWARTET P8-RH9®* kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 10 00-20.00 uur. Getrouwd Mr. C. R. van der Wiel en Willeke A. Meijer Heemstede Hortensialaan 7 Met grote dankbaarheid delen wij u mede dat om. ouders en grootouders K. H. A. Zieleman en W. J. Th. Zieleman-Huijsen op 20 januari 1978 hun 50-jartg huwelijk hopen te gedenken Hoogeveen Elly en Henk Karei en Liesbeth Degenen, die hen willen feliciteren zijn hartelijk welkom np zaterdag 21 januari as tussen 15 00 en 17 00 uur in Restaurant Rijzenburg. Koningsweg 17, Arnhem. Schaarsbergen Arnhem, januari 1978. ^perwerstraat 105 Na een ernstige ziekte, zo moedig gedragen, nam God tot Zich. onze lieve schoonzuster en tante Johanna Wilhelmina Maria Gispen-Harrewijn echtgenote van Willem Hendnk Gispen in de ouderdom van 79 jaar. Berg en Da! B. Gispen-Van Eijnsbergen 's-Gravenhage A M. C. van Eijnsbergen-Gispen Bilthoven R. Gispen P J. Gispen-Jouwersma neven en nichten. Amstelveen. H januari 197fr „Ik weet dat mijn Verlosser leeft." Ontslapen in haar Heer en Heiland onze geliefde moeder, oma en overgrootmoeder Hesseltje van Popta Sinds 1959 weduwe van Martinus Ridder. m de ouderdom van 94 jaar. 's-Gravenhage C. P. Ridder-Vermeulen Bolnes: ABE Bakker-Ridder C. Bakker "s-Gravenhage. B Ridder J. Ridder-de Jager Voorburg: P G Ridder G. Ridder-Bakker Bilthoven: T B Ridder N R. Ridder-Jonker Maassluis. H. M. Mulder-Ridder L. Mulder klein- en achterkleinkinderen Zwijndrecht. 17 januari 1978 ..De Lichtkring" Correspondent lead res Paul Krugerstraat 74A. Bolnes. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 20 januari van 10 00 tot 10.30 uur in de „Koningskerk". Burg. Jansenlaan 1 te Zwijndrecht en na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. De dienst van Woord en Gebed zal om 10.30 uur aanvangen in bovengenoemde kerk. waarna de begrafenis om ca. 11.30 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats te Alblasserdam. Neem het stuur mij dan uit handen. En laat mij zingend op de voorplecht staan. Pan zal mijn schip niet op de rosten stranden. maar veilig tn uu- haren binnen gaan In Jezus ontslapen in haar zeventigste levensjaar mijn geliefde vrouw en onze lieve zuster, schoon zuster en tante LYDIA PETRONELLA MAAT Echtgenote van S M Mielen. eerder van H. de Haas Terneuzen S M Mielen Tm te J S Baaima-Maat R Baaima Rotterdam S- J van Noort-Maat M. van Noort Vlaardiftgrn G. N. Maat Delft J Mcnsert-Maat A. Mcnsert Eemnes M C de Jong-Maat G. de Jong Maassluis B Maat J. Maat-van der Wcijden Delft: P Maat i en nichten Terneuzen. 17 januari 1978 Oranjestraat 24 c Correspondentie-adfes B Maat. Lijsterlaan 18. Maassluis. De begrafenis zal d v plaats hebben op zaterdag 21 januari a s om 11 45 uur op de Zuiderbegraaf- plaats te Terneuzeft. Vooraf wordt een dienst van dankzegging cn gebed gehouden in de Opstandingskerk. Bellamy- straat. welke aanvangt om 11 00 uur Gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk na de begrafe nis Mijn vrouw en onze zuster is opgebaard in de rouwkamer van het Juliana Ziekenhuis, van Steenbergenlaan 25a. Terneuzen Bezoek aldaar 20 januari 1978 van 15 30-16 30 uur ..Dan ga ik op tot Gods altaren tot God. mijn God de bron van vreugd" De Here nam tot Zich onze lieve Moeder. Oma en Oud-oma Aaltje Oosterhof geb. Hoekstra in de hoge ouderdom van 92 jaar. sinds 21 november 1975 weduwe van Oebele Oosterhof Veenwouden. 16 januari 1978 Zuiderweg 2 Grijpskerk A. A. Oosterhof-Sietsema Winsum (Gr.) L. Oosterhof G. T. Oosterhof-Hiemstra Zuidwolde (Gr.): Sj Dijkmga-Oosterhof R. Dijkinga Klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Postadres: Groningerstraatweg 40. Grijpskerk. „Uw hart worde niet ontroerd: gij gelooft in God. gelooft ook in Mij. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen". Heden overleed, in de zekerheid van het Eeuwige lever., onze lieve en zorgzame moeder en groot moeder Dirkje Huizer-van Tol op de leeftijd van 63 jaar. Ouderkerk aan den IJssel. M. C. van Ravensberg-Huizer J. W. G. van Ravensberg Helga Erik-Jan Rotterdam: C. M. Makkreel-Huizer J. J Makkreel Ernst Henk Rotterdam. 16 januari 1978 Nieuwe Kerkstraat 57a Correspondentieadres: Familie J. W G. van Ravensberg de Meidoorn 11. Ouderkerk aan den IJssel. Geen bezoek, geen bloemen, geen toespraken. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag a.s. in de Meidoornkerk, Meidoornsingel 50 om 11.15 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Hof wijk", Delftweg 230 te v.m. Overschie circa 12.30 Gelegenheid tot condoleren uitsluitend na de be grafenis in de kapel. Heden ontsliep in volle vrede mijn innig geliefde man en levenskameraad, onze dierbare vader en grootvader Jacobus Bommeljé op de leeftijd van negentig jaar. Utrecht: B. J. Bommeljé-Everaars Utrecht: M. G. Sötemann-Bommeljé A. L. Sötemann Utrecht: J. Bommeljé A. L. M. Bommeljé-de Waard Amsterdam: G B. Pitlo-Bommeljé Yvette, Bas. Marco Utrecht. 18 januari 1978 Hobbemastraa'. 54. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 21 januari a.s. te 12.00 uur op de algemene begraaf plaats te Zeist aan de Woudenbergseweg. Liever geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling Met grote droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Jacobus Bommeljé Zijn blijmoedigheid en hartelijkheid gaven hem een bijzondere plaats in ons familieleven. Scheveningen: C. Bommelje A. Bommelje-Koekkoek Den Haag: C. C. Zwaan-Bommelje E. Zwaan neven en nichten. Utrecht. 18 januan 1978. Op 18 januari is op negentigjarige leeftijd overle den onze directeur, de heer J. Bommeljé Van zijn liefde voor zijn vak en zijn verbonden heid met zijn bedrijf heeft hij tot het laatste toe blijk gegeven. Wij kunnen zijn markante persoonlijkheid node missen. Directie en medewerkers Boekhandel Erven J. Bijleveld B.V. Utrecht. Janskerkhof 7. Op 18 januari is op negentigjarige leeftijd overle den de oprichter en oud-directeur van ons bedrijf de heer J. Bommeljé Gedurende de vijftig jaren van zijn werkzaam heid heeft hij een reeks uitgaven tot standge bracht. die de weerspiegeling vormen van zijn sociale bewogenheid en zijn religieuze overtui ging Met dankbaarheid zullen wij zijn inspirerende persoonlijkheid gedenken. Directie en medewerkers Uitgeverij Erven J Bijleveld B.V Utrepht. Janskerkhof 7 In Jezus ontslapen onzt lieve zuster, schoonzus ter, tante en oud-tante Lydia P. Mielen- Maat Zalig zijn de doden, die in de Here sterven van nu aan. Ja. zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten. Openb. 14:13 J. S. Baaima-Maat R. Baaima Kinderen en klein kinderen Terneuzen 17-1-1978 Op zondag 15 januan 1978 is rustig en vredig van ons heengegaan onze zorgzame vader en lieve grootvader. Adriaan Weekhout Weduwnaar van Hendnka van Eist in de ouderdom van 92 jaar. Een periode van goede herinneringen is daar mede voor ons afge sloten Uit aller naam: A. Wuister- Weekhout Rotterdam. 18 januari 1978 Corr adres: Dennekruid 138. Op verzoek van de Over ledene heeft de Crematie in alle stilte plaatsge vonden. BEKENDMAKING. Gedeputeerde staten van Zuid- Holland maken bekend dat door de Plaatselijke Commis sie voor Ruilverkaveling Voorne-Putten" te Bnelle een aanvraag om vergunning krachtens de Verordening op de opspuitingen Zuid-Holland ngediend voor opspuitings- werken t.b.v. ontgraving van nieuw Bernisse. gelegen in de Polder de Buitengorzen (Krom- medijki op de percelen, kada straal bekend gemeente Zuid- land. sectie B. nos. (oud) 3561 3560.3558 en 3557. (nieuw» 4038. Een exemplaar van de aan vraag ligt vanaf 23 januari 1978 voor onbepaalde tijd ter inzage op de secretarie van de ge meente Zuidland (van 9.00 uur tot 12.00 uur) en in de leeszaal van het Provinciehuis. Ko ningskade 1 te s-Gravenhage (van 8 30 uur tot 17.00 uur» Een ieder kan gedurende 1 maand, te rekenen vanaf 23 ja- ri 1978, schriftelijk bezwa ren of opmerkingen omtrent het al dan niet verlenen van dc gevraagde vergunning kenbaar maken bij gedeputeerde staten van Zuid-Holland. Koningska de 1 te 's-Gravenhage ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina's ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 resp. 783 en 750. Bij beschikking van de Arron- dissements-rechtbank te Am sterdam d d 3 januari 1978 is het faillissement van Hendrik Lodewijk Biesing. cafe-houder. h.od.n Café Spoortzicht. wo nende te Amsterdam aan de Zaanstraat 31 en zaakdnjven- de te Amsterdam aan de Zaan straat 28. opgeheven bij gebrek aan balen. Mr. J. S. W. Holtrop. Curator. De Lairessestraat 131-135, Amsterdam I BUN GEMEENTE SCHOTEN PUBLIKATIE nr. 6 Artikel 19 W.R.O. De burgemeester der ge meente Bunschoten maakt bekend dat met ingang van dinsdag 24 januari 1978 tot en met maandag 6 februari 1978 ter sekretarie afd. alge mene zaken ligt een aan vraag van de heer H. Duijst. Molenstraat 52 te Bunscho ten om vergunning voor het uitbreiden van de werkplaats en voor de bouw van car ports gelegen aan de Molen straat 52 kadastraal bekend gemeente Bunschoten, sek- tie K nrs 2227. 1105. 2803 (ged.) Het bouwplan is in strijd met het aldaar geldend bestemmingsplan. Uitbrei dingsplan in onderdelen Bunschoten, alsmede de 2e herziening daar de grond ter plaatse de bestemming wo ningbouw met bijbehorende erven heeft. Burgemeester en wethou ders zijn voornemens met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening, juncto artikel 50, 8e lid van de Woningwei de gevraagde vergunning te verlenen. Gdurende ge noemde termijn kan een ie der tegen het verlenen van de bouwvergunning bezwa ren inbrengen bij burge meester en wethouders Bunschoten, 18 januari 1978 De burgemeester voor noemd. P. Kok, l.b. Ps. 68 :10 Geloofd zij God met diepst ontzag! Hij overlaadt ons dag aan dag met zijne gunstbewijzen Die God is onze zaligheid: wie zou die hoogste Majesteit dan niet met eerbied prijzen? Die God is ons een God van heil. Hij schenkt uit goedheid zonder peil ons eeuwig, zalig leven. Hij kan en wil en zal in nood zelfs bij het naad'ren van den dood volkomen uitkomst geven Uit genade ingegaan tot het feest van zijn Heer ging heden, in de gezegende leeftijd van 91 jaar van ons heen,onze lieve vader, groot- en over grootvader Geerit van Middelkoop sinds 1947 weduwnaar van Janna Aanen. H. J. van Middelkoop W J. van Middelkoop-Kopmels Wassenaar: A. J. Gerzon-van Middelkoop R. S. Gerzon Empe: J. A. van Beest-van Middelkoop J. van Beest Durban (Z.A.): J. van Middelkoop A. van Middelkoop-Roseman Klein- en achterkleinkinderen De Bilt. 16 januaiT^1978. Huize ..Weltevreden". Kamerlingh Onnesweg 14, Corr -adres: Laan van Vollenhove 2365. Zeist. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van huize „Weltevreden". De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 20 januari om 13 uur in de aula van huize „Weltevre den". waarna de teraardebestelling omstreeks 14 uur zal plaats hebben op de algemene begraaf plaats ..Brandenburg", le Brandenburgerweg te Bilthoven. Na de begrafen.s gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. „Zo iemand Mij dient, die volge Mij, en waar Ik ben. aldaar zal ook Mijn dienaar zijn. En zo iemand Mij dient, de Vader zal hem eren." Johannes 12:26 De kerkeraad van de Hervormde Gemeente van Giessen-Nieuwkerk en Neder-Slingeland geeft met ontroering kennis van het overlijden van ouderling Hendrik Donk Vele jaren heeft hij onze gemeente als ambtsdra ger en als scriba met grote toewijding mogen dienen. Wij danken de Heere voor alles wat hij ons in hem heeft gegeven. Moge Hij zijn vrouw en kinderen vertroosten en sterken met Zijn genade. Namens de kerkeraad: preases Ds C. G. Geluk scriba 2 P. Kraayeveld G lessen burg 17 januari 1978 Na een langzame, in gelovige overgave ondergane afbraak van haar aardse leven, heeft de Heer van leven en dood heden onsterfelijkheid aangedaan aan onze oudste schoonzuster Nelie de Valk-van den Berge op de leeftijd van 78 jaar. Haar dienende leven was Christus, zodat haar sterven gewin is. Rotterdam: C. J. de Valk A. de Valk-Sluijter Voorburg: C. E. Lagendijk-de Valk L. C. Lagendijk Rotterdam: A. C. de Valk S. de Valk-van Eijsden Den Helder: A. E. Bais-de Valk A. Bais Rotterdam: J. J. de Valk A. de Valk-Knuist Rotterdam. 18 jan. 1978. Veilig in Jezus armen In de Here ontslapen, in volle vrede, in het ver pleeghuis „De Samaritaan" te Sommelsdijk mijn lieve vrouw Nelie E. de Valk-van de Berge in de ouderdom van 78 jaar. Zij was mij een rijk Godsgeschenk en ook een liefdevolle steun en hulp bij de arbeid in de gemeenten die wij dienen mochten. De Here heeft gegeven, de Here heeft genomen, de naam des Heren zij geloofd. H. de Valk Dirksland. 18 januari 1978 Staakweg 119 Geen bezoek aan huis. geen bloemen Gelegenheid tot condoleren vrijdag van 7 tot 9 uur in „De Samaritaan" en na de begrafenis in ge bouw „Melishof' te Melissant. De rouwdienst zal D. V. gehouden worden zater dag 21 januari a.s. van 14.15 uur in de Geref. Kerk te Melissant waarna de begrafenis zal plaatsvin den te Melissant. Rectificatie In het familiebericht d d. 18 jan. ter nagedachtenis aan Wijntje Loenen is een gedeelte van de naam achter de plaatsnaam Woerden weggevallen. Dit had moeten zijn: A. Loenen-Karsemeyer. In zijn Heer en Hejland ontslapen onze zeer gelieft de broer, zwager en oom Willem Johan Delleman geb. 3-1-1912 Rotterdam. P. Benjaminse-Delleman Leiden: H. Th. S. Smit-Delleman J. A. Smit Sleeuwijk: Jac. Delleman Th. Delleman-Zwiep Oegstgeest: W. Kramer-Delleman Aalten: A. Delleman Groningen: A. Delleman-Honig 's-Hertogenbosch: J. A. Versteeg-Paans Neven en nichten Aalten. 17 januari 1978' ;n 6el kt e I I in de leeftijd van 66 jaren. In de zekerheid dat we in leven en sterven in Goctfe' handen zijn is heden overleden an Willem Johan Delleman kei M. E. Delleman-van Diemen de Jel! Eling. Thomas. Anne en Jaap 1 Aalten. 17 januari 1978 fctt „Bosark", Veldweg 3 1 d De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 1— januari a.s., nadat vooraf om 10.30 uur een rouwt dienst heeft plaatsgevonden in de gereformeerd) Oosterkerk, Oosterkerkstraat. p Voorafgaande aan de rouwdienst is er gelege» heid tot condoleren in de kerk van 10.00 tot 10.* 1 uur. f De teraardebestelling zal in stilte, na de dienst, familiekring plaatsvinden. Geen bloemen. Uit onze kring werd toch nog vrij plotseling doj de Here thuisgehaald de heer W. J. Delleman f medestichter en voorzitter van de Chnstelil I Technische School te Aalten. i Ondanks zijn drukke werkzaamheden maakte ij f zijn tijd vrij om de school te dienen, dit medell een opdracht van de Koning der Kerk. In zond4| heid bidden wij mevrouw en de kinderen Gof troostvolle nabijheid toe. Aalten. 18 jan. 1978 namens de C T.S te Aalten: Th. Rijks. 2e voorzitter. J. Postema directeur. Vervolg op pagfii

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 10