Voor dames Voor meisjes FAMILIEBERICHTEN ffl Japonnen Rokken Blouses Pantalons Pullovers T-shirts Korte jasjes en joppers v.a Mantels, o.a. loden v.a.9 3." Wijde flannel mantels v.a.X29." 19, Jurkjes Rokken Bloesjes v.a.. v.a v.a. Corduroy pantalons v.a.. Pullovers, alle maten Jassen Op alle niet afgeprijsde BONT- mantels 10% korting. WOENSDAG 18 JANUARI 1978 TROUW/KWARTET P 10 - RHS 2 - fis kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Met grote vreugde en dankbaarheid jegens hun hemelse Vader hopen onze geliefde ouders L. van Wingerden en G. van Wingerden-Poleij op woensdag 18 januari 1978 het heugelijke feit te herdenken dat zij 45 jaar geleden in het huwelijk traden Haarlem: Ton Heuzeveldt Klara Heuzeveldt-van Wingerden Marja Elsbeth Martin Anton Hoornaar: Gert van Wingerden Hennie van Wingerden-van Eijk Marloes Gertjan Leonneke Haarlem: Bert van Wingerden Nel van Wingerden-de Jongh Mar jon Egbert Paul Venlo: Leo van Wingerden Corrie van Wingerden-de Weerdt Bodegraven: Masson van Wingerden Adrie van Wingerden-den Breejen Hester 's Gravendeel: Karei de Jong EUy de Jong-van Wingerden Annemieke Princenbeek: Gerard van Wingerden Ria van Wingerden-Wervenbos Robertjan. Slikkerveer, 17 januari 1978 Oranjestraat 53 Plotseling doch op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen onze lieve vader, groot- en overgroot vader Roelf Plieger weduwnaar van Catharina Lieffering eerder van Kundina van der Ploeg op de leeftijd van 81 jaar. Psalm 116:1 berijmd Groningen, 15 januari 1978. „Neboflat", Paterswoldseweg 288/400. Correspondentie-adres: P. Plieger, Kometenstraat 10. Voorburg: G. J. Plieger Stadskanaal: S. Plieger M. Plieger-Westerhof Haren: J. A. Poelstra-Plieger H. Poelstra Groningen: P. Plieger W. Plieger-Verver Groningen: L. Oosterhof R. Oosterhof-Aikema Veendam: J. Oosterhof A. Oosterhof-Boersma klein- en achterkleinkinderen Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de „Neboflat". Bezoek woensdagavond van 7 tot 8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 19 januari om 11.00 uur in de Aula van de „Nebo flat". waarna plm. 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats „Selwer- derhof'. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Heden heeft de Here in Zijn oneindig* liefde en ontferming thuisgehaald onze geliefde zwager en Johan Rudolf Morf weduwnaar van Brandina Middeldorp oud 89 jaar. Namens de familie: A. W. Middeldorp, ex.test Zeist. 14 januari 1978. „De Looborch" Woudenbergseweg 42. Corr adres: Pr. Irenelaan 6 Leersum Dc overledene is opgebaard in de rouwkamer. Jufferstraat 1 te Zeist Gelegenheid tot condole ren aldaar woensdag 18 januari van 19.30 tot 20.30 uur. De dienst van woord en gebed wordt gehouden donderdag 19 januari 1978 om 13.00 uur in „De Looborch". waarna de begrafenis zal plaatsvin den om 14.00 uur op de nieuwe algemene begraaf plaats te Driebergen-Rijsenburg. Geen bloemen. Na een ernstige ziekte, zo moedig gedragen, nam God tot Zich. onze lieve schoonzuster en tante Johanna Wilhelmina Maria G ispen-H aire w ijn echtgenote van Willem Hendrik Gispen in de ouderdom van 79 jaar. Berg en Dal: B. Gispen-Van Eijnsbergen 's-Gravenhage A. M. C van Eijnsbergen-Gispen BQthoven: R. Gispen P J. Gispen Jou wersma neven en nichten. Amstelveen. 11 februari 1978 De Heere is mijn herder. Mij zal niets ontbreken Psalm 23 Na een kortstondig lijden is op 16 januari 1978 van ons heengegaan mijn geliefde man. onze vader en grootvader Lamert van den Brink oud-hoofd van de Bilderdijkschool te 's Gravenhage op de leeftijd van 83 jaar. Heelsum: A. J. van den Brink-Keijzer Soest: R. C. van den Brink M. van den Brink-Antheunisse Bergen (L): C. A. Frijlink-van den Brink J. Frijlink Roden (Dr.): A. J. Ottink-van den Brink P. W Ottink en kleinkinderen Heelsum Flat Hoog Doorwerth 619 Utrechtse weg 80 Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Kramer, Spijkerstraat 12 te Arnhem. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 21 januari van 11.00- 11.30 uur. De crematie zal plaatsvinden zaterdag 21 januari om 12.00 uur in het crematorium „Moscowa" te Arnhem, ingang Waterbergseweg. Na afloop van de plechtigheid bestaat de mogelijkheid te condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Tevens kunt U condoleren op donderdag 19 janu ari van 19.00-19.30 uur in het wijkgebouw „De Spreng" te Heelsum. God heeft Zich thuis geroepen, onze lieve Vader en Opa Maarten Albert us de Fockert Sinds 1968 weduwnaar van Cornelia Judith van Vonno in de ouderdom van 82 jaar. „Want Gij, o Heere. alleen zult mij doen zeker wonen" Psalm 4 9 Muiden: J H. de Fockert Overveen: J. A. de Fockert Th. C. M. de Fockert-Meuwese Hilversum: D. C. M. Vijlbrief-de Fockert W. G. Vijlbrief Veenendaal. H. G. de Fockert A. A. de Fockert-van Dis Drunen: M. A. de Fockert A. de Fockert-Wildenboer Eist (Gld): N. C. de Fockert C. de Fockert-Vree en kleinkinderen Veenendaal, 17 januari 1978 Kerkewijk 77 „De Engelenburgh" Corr. adres: H. G. de Fockert, Anjerstraat 16, Veenendaai. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 20 januari om 13.30 uur in de Chr. Geref. Pniëlkerk (ingang Tuinstraat) te Veenendaal. Daarna zal om 14.30 uur de begrafenis plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Veenendaal. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Aula op de begraafplaats. Na een kortstondig lijden is in zijn Heer ontslapen mijn lieve man en onze zorgzame vader en groot vader Gerard Martinus Broekstra op de leeftijd van 74 ja af. Sassenheim: J. Broekstra-van Zonneveld Roelofarendsveen: E. H. Broekstra M. C. Broekstra-Vreeken Sassenheim: H. Broekstra M. J. Broekstra-Polderman Felixstowe (Eng N. G. L. Broekstra D. A. Broekstra-Cox Line: A. Broekstra M. H. Broekstra-den Bak en kleinkinderen Sassenheim. 17 januari 1978 Nijenburg 14. Dc dienst van Woord en Gebed is bepaald op vrijdag 20 januari a.s. om 14.30 uur in de Neder landse Hervormde Kerk te Sassenheim waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condole ren na de teraardebestelling in het rouwcentrum „Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim. Liever geen bezoek aan huis. GRIJPSTUIVER OPRUIMING. De opruiming start donderdag 19 januan om 9.00 uur. Lamüe Na een langdurig lijden, met groot geduld gedra gen, is een nieuw leven begonnen bij Christus haar Heer, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Reinskje Haytema echtgenote van Sj. T. Hoekstra Zij is 68 jaar geworden. Californië: S. Haytema Carolyn Cook Hoogeveen: E. Bergstra-Haytema B. K. Bergstra Almelo: Y. Haakma-Haytema Laren (N.H.): S. Haijtema-Haytema J. Haijtema Neven en nichten Hardegarijp, 16 januari 1978. Na een kort ziekbed heeft God tot zich genomen, onze broer en zwager Gerardus Martinus Broekstra gehuwd met J. van Zonneveld oud 74 jaar Oegstgeest: A. E. Belgra ver-Broekstra Aalst (N.Br.): A. E. Broekstra-v.d. Berg Meriden (U.S.A): M. E. Broekstra A. Broekstra-Jungerius Zeist H. Broekstra-Visch Sassenheim. 17 januari 1978 Direktie en personeel van Wavin Nederland B.V. te Hardenberg geven met leedwezen kennis van het overlijden van haar medewerker Jan Hendrik Stegeman De gedachtenis aan zijn persoon en zijn werk zal in hoge ere blijven. Hardenberg. 15 fcnuari 1978. Na een kortstondige ziekte heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde schoonzuster Geertje Verschoor echtgenote van PI. van Dijk op de leeftijd van 68 jaar. Pernis- E. v.d. Perk-van Dijk Vlaardingen: W. van Dijk-Verkouteren Pernis: W. van Dijk-Holleman Harmelen: C. van Dijk G. van Dijk-Walgaard Per nis: J. van Dijk E. van Dijk-Dubel Pernis: J. van Dijk Neven en nichten. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 20 januari a.s. op de Algemene Begraafplaats te Pernis om - 11.45 uur. Pernis 16 januari 1978 Ring 258. Onze Hemelse Vader heeft, als laatste van onze liefdevolle ouders, tot Zich genomen onze vader, schoonvader en grootvader van onze kinderen en kleinkinderen Jacobus Beijer op de leeftijd van 90 jaar. Zijn vriendelijkheid en geduld zullen in ons allen blijven voortleven. Amsterdam: E. J. Beijer A. H. L. F. Beijer-Hageryan Haarlem: A. L. Hageman-Beijer D. Hageman klein- en achterkleinkinderen Amsterdam, 16 januari 1978 Huize „De Kimme", Beemsterstraat 546 Correspondentie-adres: Familie E. J. Beijer, Egidiusstraat 31', Amsterdam-west. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 20 januari te 9.45 uur op de Noorderbegxaafplaats, Buikslotermeerdijk 83, Amsterdam-noord. Liever geen bloemen. Heden is in den Heere ontslapen onze geliefde zuster en tante Wijntje Loenen op de leeftijd van 82 jaar. Psalm 23, onberijmd. De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Woerden: A. Loenen-Kars' iijer Tienhoven: P. Loenen J. Loenen-Tijtsma H. D. van 't Woud M. van 't Woud-de Groot neven en nichten. De teraardebestelling zal DV plaatsvinden op vrijdag 20 januari op de Ned. Herv. Begraafplaats te Tienhoven om 13.45 uur. Vooraf een rouwdienst in de Geref. kerk te Tienhoven welke geleid wordt door de Weleerwaarde heer ds L. van der Linde om 13.00 uur. Tante Wijn ligt opgebaard aan de Laan van Nif- tarlake 68 te Tienhoven. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag en donderdag na 8 uur. Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. In haar Heer en Heiland ontslapen onze lievi moeder, groot- en overgrootmoeder Neeltje Zandbergen sinds 1939 weduwe van J. Willms, sinds 192: weduwe van J. W. Brüring in de ouderdom van 9! jaar. Burlington Canada: P. A. de Monyé-Brüring A. A. de Monyé A. C. Glasbergen—Brüring G. Glasbergen Rijnsbrrg: W. S. Paauw-Brüring Jac. Paauw Burlington Canada: S. G. Zandbergen-Brüring G. Zandbergen 's-Gravenzande: E. Kampen-Brüring W. Kampen Noordwijk: Namens de fam. Willms: B. G. Willms Klein- en achterkleinkinderen Rijnsburg, 16 januari 1978 Huize „Avondzon" Oude Vlietweg 9. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 2 januari 1978 op de begraafplaats van Geref. Kerl aan de Zandtlaan te Rijnsburg. Daaraan vooraf zal er een dienst van Woord ei Gebed gehouden worden om 14.00 uur in de aulr- op de begraafplaats, waarna de begrafenis za^ plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in d c zaal van de Immanuelkerk aan de Kerkstraat Rijnsburg. Corr.adres: Jac. Paauw, Langevaart Rijnsburg. Na het sterven van onze lieve man, vader en grootva j Jan Willem Weenink, willen wij alle mensen hartelijk danken die om ons stonden en ons hebben getroost met woorden en da Ook voor uw aandacht, heel veel schriftelijke bli van meeleven, zijn wij U zeer dankbaar. S. A. Weenink-Kodde kinderen en kleinkinderen Dinxperlo, januari 1978 Terborgseweg 18a

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12