FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 17 JANUARI 1978 TROUW/KWARTET PSIO-RHl jÜ kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen.mogelijk van 18.00-20.00 uur. Hiermede geven wij kennis dat onze ouder» en groot ouders H. Kat A. J. Kat-Knol op 17 januari 1978 de dag hopen te herdenken dat ze 30 jaar geleden in het huwelijk traden. Hun kinderen en kleinkinderen. Srheurkamp 28 Warnsveld Ouders, broers en zusters wensen Remmelt Wolhoff en Dicky Haitsma van harte geluk met hun 25-jaiig huwelijk. Amsterdam. 21 januari 1978 Groenhoven 815 Op Zijn tijd nam God tot Zich mijn lieve man en onze zorgzame vader Arend Jan Pluimers op de leeftijd van 57 jaar. Wees met bevreesd, geloof alleen. K Pluimers-Boiten Mieke en Roel Frits Hengelo (O 14 januari 1978 Vondelstraat 43 De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 18 januari om 13 00 uur in de Bethlehemkerk aan de Oelerweg, waarna.de teraardebestelling zal plaats vinden om 14 00 uur op de algemene begraaf plaats Oldenzaalsestraat te Hengelo (O.). Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 18.15- 18 45 uur in de aula van het Koningin Juliana Ziekenhuis te Hengelo (O.) en na de teraardebe stelling in ..'t Venster". Geen bloemen, geen toespraken. Geen bezoek aan huis. Naar Huis gegaan, onze lieve en toegewijde schoonzoon, zwager en oom Jan Pluimers Hengelo. 14 januari 1978 Muntendam: M. Boiten-Waalkema Gorinchem: J Boiten J Boiten-Schouten Groningen: J Koster-Boiten J. Koster Muntendam. M. A. Boiten W. Boiten-Wamelink B D R Boiten A. Boiten-Buntjer neven en nichten Met groot verdriet maar ook met grote dankbaar heid voor hetgeen hij voor ons heeft betekend delen wij u mee dat de Hecre zacht en kalm van ons wegnam mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader, schoonvader en grootvader Leendert Leonardus van Dalen echtgenoot van Johanna van Ballegooijen op de leeftijd van ruim 83 jaar. Zuilichem J. van Dalen-van Ballegooijen Hedel: E. van Dalen K. van Dalen-de Koek Johan en Ria Enk Heieen Geen bloemen. Zuilichem. 15 januari 1978 Schoolstraat 15 De overledene ligt opgebaard in het mortuanum van het W A Ziekenhuis te 's Hertogenbosch Gelegenheid tot condoleren dinsdag en woensdag avond van 19 00-20 00 uur te 's Hertogenbosch en na de begrafenis in het Dorpshuis te Zuilichem. De teraardebestelling zal D V plaatsvinden op donderdag 19 januari a s op de Algemene be graafplaats te Zuilichem. Vooraf zal een rouw dienst worden gehouden in de Geref kerk te Zuilichem. aanvang 1.30 uur. Psalm 89 7 oude ber Op Zijn tijd behaogde het de Here tot Zich te nemen onze geliefde zuster en tante Maike van Zuilen op de leeftijd van 75 jaar Katwijk Jannie van Zuilen C. van Zuilen H. J. van Zuilen-van de Eijkel Zaandam: D van Zuilen H. van Zuilen-Kolk neven en nichten Katwijk. 15 januari 1978 Rijnstraat 63A De begrafenis zal D V plaatsvinden a.s. woensdag 18 januari des namiddags 2.45 uur op de begraaf plaats aan de Kerklaan te Katwijk aan de Rijn, voorafgegaan door een rouwdienst in de Geref. Kerk aan de Rijnstraat te Katwijk aan de Rijn om 2 uur n m De overledene is opgebaard in de aula van Huize Avondzon te Rijnsburg Gelegenheid tot condoleren a.s dinsdag s avonds van 7-9 uur in de aula van Huize Avondzon te Rijnsbuig. ingang Smidstraat 68a ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bij een ongeval is. samen met twee vrienden, in Mexico omgekomen mijn lieve zoon. onze broer, oom en neef Joep Peters Met dezelfde goedheid, die wij van hem ervaren hebben, willen wij hem blijven gedenken. Amsterdam. H. M. Peters-Brölmann Amstelveen. Ted Peters Francien Peters-van der List Maarten. Saskia. Harmen Amsterdam. Hans Peters Marja Peters-Pijnenburg Rijswijk. Jaap Peters Dorothé Peters-Asberg Mare. Nicolet Heiloo, Gertie van Eek-Peters Lout van Eek Sandra. Karin. Bas Amstelveen. Lau Peters Marjan Peters-Harmsen Pascal, Bibi Den Haag. Floor Peters Tine Korthof Genève. Steef Peters Hedy Peters-Rottmann Mattijs. Onne Amsterdam. Joop Brolmann Gyps Brolmann-Jansen Hans. Kiki Amsterdam, 9 januari 1978 Correspondentie-adres. H. M. Peters-Brölmann De Boelelaan 357, Amsterdam-Buitenveldert Joep is overgebracht naar het Uitvaartcentrum Bouwens, Startbaan 7 hoek Van der Hooplaan, Amstelveen-zuid, alwaar geen bezoek. De crematie zal plaatsvinden donderdag 19 janua ri te 12 uur in het crematorium Westerveld te Velsen Na de crematie gelegenheid tot condoleren in een ontvangkamer van het crematorium Met grote ontsteltenis geven wij kennis van het plotseling overlijden van Joep Peters arts Zowel in zijn wetenschappelijk onderzoek, als in zijn onderwijs nam hij in ons laboratorium een vooraanstaande plaats in. Wij zullen hem missen als een goede collega en vriend. Medewerkers van het Farmacologisch Laboratorium Universiteit van Amsterdam Amsterdam, 9 januari 1978 Polderweg 104 Vanuit Arapoti-Brazilië bereikte ons het bericht dat de Here tot zich heeft genomen mijn schoon zoon en onze zwager Abel S. Boelman geliefde echtgenoot van Miek Kruizenga. in de leeftijd van 54 jaar. ..Hetzij mij dan leren, heizij wij sterren, wij zijn des Heren" Rom. 14:8 Arapoti. 10 januari 1978 Winschoten G. Kruizenga Zoutkamp. A. C. Feitsma-Kruizenga L. Feitsma Bellingwolde. R. Kruizenga J. Kruizenga-Godlieb Nieuw-Weerdinge: H. E. Klaassen-Kruizenga J Klaassen Correspondentieadres: Arapoti. Parana. Brasil. no 86510. Psalm 138 4 Als ik omnngd door tegenspoed, bezwijken moet. schenkt Gij mij leven Opgenomen in Heerlijkheid mijn lieve vrouw, onze geliefde schoonzuster en tante Margien Doornbos-de Ruiter in de ouderdom van ruim 81 jaar. J. Doornbos en verdere familie. Ridderkerk. 16 januari 1978 Hovystraat 15 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de „Noordhave" aan de Noordstraat 73 A te Bol nes waar gelegenheid tot rouwbezoek zal zijn: woensdagavond van 19.00-20.00 uur De dienst van woord en gebed zal gehouden worden vrijdag 20 januari, aanvang 13.00 uur in de zaal van de „Ontmoetingskerk" aan de Jhr. de Savornin Lohrr.anstraat te Ridderkerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden ca. 14.00 uur op de nieuwe begraafplaats ..Vredehof te Ridderkerk. Het zo plotseling overlijden van onze vriend, colle ga en leraar J. A. van de Velden die met zijn echtgenote mevrouw A. van de Velden-Bakema bij een verkeersongeval om het leven kwam heeft ons allen diep ontroerd. Onze gebeden zijn rondom .ujn kinderen en familie Bestuur, directie, personeel en leer lingen van de Christelijke Techni sche School Hilversum ..Allen die U verwachten worden niet beschapmd." Psalm 25 3 a In vrede ontsliep mijn geliewfde man. onze vader en opa. Pieter Cornells Uyterlinde geboren 14 augustus 1898. Voorburg: M. G. Uyterlinde-Duintjer Middelburg: B. Uyterlinde C. L. Uyterlinde-Wessels Tunesië P. C. Uyterlinde H. M M Uyterlinde-Uenk Beesd: M. A. S. van Dutvenbooden- Uyterlinde H. C. van Duivenbooden Aalten: D. M. de Meijere en kleinkinderen Voorburg, 16 januari 1978 Spinozalaan 4a Liever geen bezoek aan huis Na de dienst van de gemeente in de Opgangkerk. Laan van Oostenburg, Voorburg op donderdag 19 januari om 13.00 uur. zal de teraardebestelling volgen op de begraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Gelegenheid tot cdndoleren na afloop van de teraardebestelling in de aula van de begraaf plaats. Zijn Vader nam tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Cornelis Uyterlinde op de leeftijd van 79 jaar. 16 januari 1978 Fam. Uyterlinde Na een moedig gedragen lijden heeft de Here tot Zich genomen mijn geliefde enige zuster en onze tante Johanna W. M. Harrewijn echtgenote van Prof. Dr. W. H. Gispen Zij werd 79 jaar Wageningen: E. J. C. Buré-Harrewijn Den Haag: J. W. Buré L. M. Buré-Wouters Veenendaal: S. J. Buré W. Buré-Heemsbergen Aerdenhout: M. J. Buré Baltimore Md.: H. P. Buré H Buré-Bargmann Hoogeveen: H. J. Buré G. A. Buré-Ehlhardt Wageningen. 11 januari 1978 Veerstraat 40 En de geest weder tot God fceert, Die hem gegeven heeft" Prediker 12 vers 7 In dit vertrouwen ontsliep in zijn 91ste levensjaar onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Cornelis Mantel weduwnaar van Diewertje Groot Enkhuizen. 15 januari 1978 Oosterdijk 39* Enkhuizen: Jac. Mantel T. Gutter-Mantel E. Gutter S. C. Mantel B. Mantel-Vlaar Alkmaar: J. Mantel W. Mantel-Kleyn Kleinkinderen en achterklei nkinderen De teraardebestelling zal plaats vinden op don derdag 19 januari a.s. op de Algemene begraaf plaats te Enkhuizen om 14.45 uur, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula van huize „Sorgh- vliet" te Andijk aanvang 14 uur Gelegenheid tot condoleren woensdag 18 januari van 19.30 uur tot 20.30 uur in huize ..Sorghvliet". Andijk Diep getroffen door het onverwachte gebeuren geven wij kennis van het overlijden van Sita Wilschut leerling van de derde klas van onze school. Zij zal als een vrolijk levenslustig meisje in de herinnering van haar leraren en haar klasgenoten blijven voortleven. Het is een troost te weten dat ze ook in haar sterven in de hand van onze Hemelse Vader was. Namens het bestuur en alle verdere leden van de s.g. ..Het Christelijk Lyceum". H. J. van Alphen. rector Dordrecht. 14 januari 1978 In Jezus ontslapen mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma Gepke Gisolf echtgenote van Jan de Haan. op de leeftijd van 76 jaar. St. Pancras, 12 januari 1978 Nobelhof 15 Jan de Haan Amsterdam J van Knegenbergh-de Haan F L. D van Kriegenbergh Jan. Fred. Bernadetle St Pancras A Dikkeboom R Dikkeboom-Dijkman Gerda, Pieter, Corrie. Jan. André „De Heer i« mijn Herder mij ontbreekt niets" Psalm 23 Tot onze grote droefheid nam de Here van ons weg onze lieve, zeer zorgzame en onvergetelijke vriendin en huisgenote, zuster, schoonzuster en tante Jannetje Uyl geboren te Sommelsdijk op 29 december 1916 Amsterdam: T. J. Kap Rotterdam G. Uyl-van Eyk Amersfoort: J C. Uyl Sommelsdijk C. J van Dijk-Uyl A. van Dijk M L. Uyl A. Uyl-van den Nieuwendijk Amersfoort: M. J. Struik-Uyl K. Struik Amsterdam. 14 januari 1978 Ookmeerweg 168' Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot afscheid nemen in een rouwka mer van de Coöperatie PC Ookmeerweg 273. Amsterdam-Osdorp, woensdag van 18.00-20.00 uur De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 19 januari a.s tegen 13.45 uur op de begraaf plaats ..Westgaarde". Ookmeerweg Osdorperban. Amsterdam-Osdorp (bereikbaar met bus 23). ..Jezus Uw verzoenend sterven Blijft het rustpunt van ons hart." Na een moedig gedragen lijden ging van ons heen onze vrouw, moeder en grootmoeder Johanna Wilhelmina Maria Gispen-Harrewijn op de leeftijd van 79 jaar. Wij hielden allen veel van haar. Zij dacht altijd aan anderen. In haar ziekte uitte zij de wens dat wij niet zouden bidden om herstel, maar om een veilig heengaan. Nu zijn wij bedroefd en getroost. Amstelveen, W H. Gispen Amsterdam, M. J. Ferwerda-Gispen Th. Ferwerda Amstelveen, A. M. C. Schut-Gispen G. H. A. Schut Deventer, J. W. Kakes-Quist J. P. Kakes en kleinkinderen Amstelveen, 11 januari 1978 Mr. Troelstralaan 53 Liever geen bezoek. Op verzoek van de overledene heeft de begrafenis in stilte plaatsgevonden Op 13 januari is uit onze gezichtskring verdwe nen, onze lieve vriend Martinus Willem Bastiaan van Oosten weduwnaar van Frederika van Wilpe op de leeftijd van 75 jaar. Mede namens de verdere familie R. Tukker Ex. Test. Rijswijk 1978 Louis Davidsstraat 90 Corr.-adres. R. Tukker, Populierestraat 36 's-Gravenpolder Liever geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Honor Postremus, Emmastraat 11 te Rijswijk. Bezoek dagelijks van 4.30-5.30 uur. De crematie zal plaatsvinden woensdag 18 januari om 3 uur in het crematorium Eikelenburg aan de Eikelenburglaan 7 te Rijswijk. Vertrek vanaf het rouwcentrum circa 2.35 uur. Op de dag des Heren is van ons heengegaan mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Jacob Jan Töning. Hi; mocht 68 jaar worden Amsterdam. J. Tóning-Albers Zaandam. E. H. Töning. W. G. Toning-Raspe Paula Ralph Muiden. M. J. J. Beenen-Töning H. Beenen Frank Amsterdam, 15 januari 1978 Archimedeslaan 50 boven Geen bezoek - Geen bloemen - Geen toespraken De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 19 ja nuari om 14 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats aan de Kruislaan Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. De Here nam plotseling tot Zich, mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Evert Roelof Jonker echtgenoot van Alie Visser in de leeftijd van 81 jaar Mevr. A. Jonker-Visser Familie Jonker Familie Visser Maastricht. 12 j.inuari 1978 Dr Bakstraat 5 F De crematie heeft in alle stilte plaats gevonden. Enige en Algemene Kennisgeving. ..Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, n wij zijn des Heren" Rom. 14-8 God nam op Zijn tijd. op haar 62ste verjaardag, na een ingrijpende hartoperatie, tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Gé Zondag-Van Bemmel Rotterdam, Van Aerssenlaan 38 d M. Hougée-Van Bemmel C. Hougée Ridderkerk. Prinsenstraat 185 B M. van Bemmel H E. van Bemmel-De Waard kinderen en kleinkinderen De rouwdienst zal worden gehouden in de Geref Kerk van Leerdam op woensdag 18 januari om 13 00 uur. waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de begraafplaats te Asperen om ca 14.00 uur Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis m Gebouw ..Salem" te Asperen. ,Voor ons geheel onverwacht ging naar het Huis .van zijn Heer onze man en vader Cornelis Qualm in de ouderdom van 87 jaar. J. Qualm-Hogendoorn A. Qualm Amstelveen, 15 januari 1978 Ouderkerkerlaan 70 Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 19 ja nuari om 13 uur op de begraafplaats Karssenhof te Ouderkerk aan de Amstel Vertrek van het Uitvaartcentrum Bouwens, Startbaan 7. hoek Van der Hooplaan, Amstelveen, te 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Adventkerk, Lindenlaan 587 te Amstelveen. Op de dag des Heren werd van ons weggenomen in Gods Heerlijkheid onze innig geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Siementje Schutter op de leeftijd van 87 jaar sinds 5 april 1969 weduwe van Wridzer Bakker haar leven was liefde. Psalm 27-7 (oude berijming) „Zonnehuis", Zuidhorn 15 januari 1978. Nagele: M. J. Veenkamp-Bakker C. A. Veenkamp Oldehove (Gr.): K. J. W. Bakker W. Bakker-van Omme Lauwerzijl: T. G. Wierenga-Bakker G. J. Wierenga Zijldijk: J. N. Bakker A. J. H. Bakker-Dijksterhuis Harderwijk: G. A. Feijen-Bakker H. Feijen Ponoka (Cnd.): A. Feitsma-Bakker D. S. Feitsma Kommerzijl: M. J. Meindertsma-Bakker G. Meindertsma kleinkinderen en achterkleinkinderen Condoleantiebezoek: woensdag 18 januari van 7.30-8.30 uur in het „Zonnehuis" te Zuidhorn. De rouwdienst zal plaatsvinden D V. vrijdag 20 januari om 2 uur n.m. in de Geref. kerk te Olde hove. Gelegenheid tot condoleren wordt U gegeven na de begrafenis, in het dorpshuis „Hamsterland" te Oldehove. Corr.-adres: Englumerweg 1, Oldehove (Gr.). „Vrees niet, want ik heb u verlost. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn" Jesaja 43 vers 1 Heden ging van ons heen in de Vrede van Christus mijn lieve man, onze zorgzame vader en groot vader Arie Vrijmoet op de leeftijd v^an 69 jaar Capelle a/d IJssel J. Vrijmoet-Adelmund Capelle a/d IJssel: E. M. Witvliet-Vrijmoet B. L. Witvliet Zoeter meer: T. Th. Mosselman-Vrijmoet G. M. Mosselman Groesbeek: F. H. Vrijmoet J. G. Vrijmoet-van Reeven en kleinkinderen Capelle a/d IJssel, 15 januari 1978 Valeriusrondeel 9 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 1 7.45-8.15 uur in de rouwkamer aan de Voorscho terlaan 51 te Rotterdam De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 19 januari op de begraafplaats „Oud-Kralingen" aan de Kralingseweg 334. na aankomst in de kapel om 3 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.30 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12