vacatures HOOFD OPLEIDING ES LUKAS ZIEKENHUIS deEgmontshof hoofd van de radiodiagnostische afdeling verpleegkundig docentfe] „LEYTHENRODE" Informatie van het Andreas Ziekenhuis over de opleiding tot verpleegkundige A Andreas Ziekenhuis het Academisch Ziekenhuis Utrecht vraagt1 verpleegkundigen intensive care verpleegkundigen medium care operatie verpleegkundigen operatie assistenten verpleegkundigen Academisch Ziekenhuis Utrecht BEJAARDENHELPSTERS BEJAARDENVERZORGSTER ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen LOGOPEDIST(E) verpleegkundig manager ZATERDAG 14 JANUARI 1978 Eind 1974 belrokken wij een nieuw ziekenhuis dat gesitueerd is aan de rand van Apeldoorn-Zuid. temidden van de bossen Het aantal medewerkers is 740 bij een beddenaantal van 450.' In een afzonderlijke laagbouwvleugel huist de radio- diagnostische afdeling Binnen deze afdeling die over 10 kamers beschikt kunnen alle onderzoekingen wor den vemcht, inclusief coronairangiografie Van de opleiding tot radiodiagnostisch laborant is het theoretisch gedeelte door ons ondergebracht bij de regio nale opleiding van het Radboudziekenhuis in Nijmegen. Aan het ziekenhuis zijn 3 radiologen verbonden. Het aantal medewerkers in de betrokken afdeling is inclu sief 6 leerlingen thans 25. Wij verzoeken geïnteresseerden in de funktie van zo spoedig mogelijk kontakt met ons op te nemen. FUNKTIE-EISEN diploma radiodügnostisch laborant. leiding kunnen geven. goede kontaktuele eigenschappen. sociale vaardigheid organisatorisch inzicht naast de kapaciteit ook de bereidheid hebben om een positieve inbreng te leveren in het denken over en werken aan een goed funktioneren van de radio- diagnostische afdeling Het diploma radiotherapeutisch laborant is niet vereist, doch wordt op prijs gesteld. Aanstelling geschiedt in de rang van hoofd radiodiagnos tisch laborant Inlichtingen worden u graag verstrekt door mw. R. Appel- lan-Bromberg, hoofd met-klinische verpleging, toestel 2121. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken, mw. C. Engels. STICHTING INTERCONFESSIONEEL ZIEKENHUIS ALBERT SCHWEITZERLAAN 31 - APELDOORN - TEL. 055-773131 (2D Psychiatrisch Ziekenhuis Dennenoord Zuidlaren uitgaande van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van geestes- en zenuwzieken Wij vragen op korte termijn een In het team van docenten zal hij/zij meewerken aan de opleiding van 150 leerling B-verpleegkundigen en 50 leerling ziekenverzorgenden. Zijn/haar taak omvat o.a.: - het geven van lessen psychiatrische verpleegkunde - het begeleiden van leerlingen van diverse kursusgroeper - het bevorderen van de integratie theorie en praktijk in samenwerking met het praktijkveld - het mee helpen ontwikkelen van het verpleegkundig onderwijs binnen het ziekenhuis Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma B-ziekenverpleging en de Docentenopleiding te hebben afgerond. Nadere inlichtingen over bovenvermelde vakature kunnen worden ingewonnen bij dhr B Nieuwland. Hoofd Opleidingen (tel.: 05905-1331). Schriftelijke sollicitaties kunt U sturen aan de heer C A de Graaf, adjunkt direkteur Personeelszaken. Dennenoord. Zuidlaren. INTERKERKELIJK VERPLEEGHUIS Hoogmadeseweg 55, Leiderdorp. Telefoon 071-899242 vraagt voor spoedige indiensttreding een 56 voor de aan ons huis verbonden opleiding tot ziekenverzorgende (ca. 50 leerlingen) Van de aan te steNen docent(e) wordt o.a gevraagd goede kontakten te onderhouden met het praktijkveld. Een voltooide docenten opleiding of deze bijna beëindigd hebbende is vereist Leythenrode is een nieuw verpleeghuis voor somatisch zieken en heeft 5 verpleegafdelmgen met elk 32 bedden Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het huidige hoofd van de opleiding Mevr E. J Dorama-Fokkens Sollicitaties kunt u nchten aan de directrice Mevr M Hoek-Nugteren Verpleeghuis "De Egmontshol". Frans Halsstraat 1, Postbus 1119 te Oud-Beijerland "De Egmontshof" is een verpleeghuis, uitgaande van de Interkerkelijke Prol Stichting Verpleegtehuizen Hoekse Waard e.o.. met een capaciteit van 186 bedden, waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psycho-geriatrische patiënten. In dit verpleeghuis. 15 km ten zuiden van Rotterdam gelegen, start per 1 maart 1978 weer een nieuwe cursus voor opleiding tot het diploma ziekenverzorging Jongens en meisjes, bij voorkeur met een prot. christelijke levensovertuiging, die voor 1 maart 1978 17 jaar zijn geworden en in het bezit zijn van een diploma Lager Beroeps onderwijs met een examenprogramma van minimaal 2 vakken C-niveau en 4 vakken B-niveau. MAVO-3 of MAVO-4 diploma kunnen voor deze opleiding in aanmerking komen. Op deze opleiding, welke 2 jaar duurt en gedurende welke men in principe intern is. is de per 1 januari 1977 in werking getreden CAO voor het Ziekenhuiswezen van toepassing. Belangstelling? Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het Hoofd van de Opleiding, zr. G. A. v. d. Sluijs, tel. 01860-5100 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice zr. M Makkenze. Verpleeghuis "De Egmontshof". De opleiding begint per 1 maart en 1 september 1978. De studie duurt 3'/2 jaar en is zowel theoretisch als praktisch. Vereist voor de opleiding is een MAVO-4 (met scheikunde, natuurkunde en biologie), een HAVO of een gelijkwaardig diploma. De leeftijd moet ten minste 17 jaar en 7 maanden zijn. Aan het einde van de opleiding wordt een wettelijk erkend diploma uitgereikt. De eerste drie maanden bestaan uit een theoretische introduktie periode. Hierna wordt een salaris betaald voor leerling-verpleegkundigen. Dat salaris bedraagt het 1 e jaar f 1291.79 per maand en loopt op tot f 1591,52 bruto per maand. Daarnaast wordt een continu toeslag uitgekeerd van circa 14%. Eventueel is een eigen 1 persoons flat met douche en toilet te huur voor 125.00 per maand. 153-A-lll Ons ziekenhuis werkt vanuit een oecumenische levensbeschouwing en van de medewerkers wordt ten aanzien van dit punt een positieve opstelling verwacht. Als je belangstelling hebt. schrijf dan naar de afdeling personeelszaken van het Andreas Ziekenhuis. Theophile de Bockstraat 8, Amsterdam, telefoon 020-176817 of kom op onze informatie-avond in het Andreas Ziekenhuis, dinsdag 17 januari 1978 van 19.30-21.00 uur. voor de binnenkort te starten reactivering van de hartchirurgie in de Kliniek voor Hart- en Vaatchirurgie vacaturenummer 6120/048 A Werkzaamheden het verplegen van patiënten, die na een operatie enige tijd in de Intensive Care en/of Medium Care afdeling verblijven; het begeleiden van verpleegkundigen, die m het kader van de opleiding Intensive Care een stage bij de afdeling doorbrengen. Onze verlangens: diploma A-ziekenverpleging; certificaat Intensive Care of Coronary Care of ervaring in dit vakgebied. vacaturenummer 6130/048 B Werkzaamheden: het instrumenteren en assisteren bij operaties op het gebied van de hart chirurgie; zonodig assisteren bij andere operaties. Onze verlangens: diploma A-ziekenverpleging met een vol tooide O K.-opleiding of operatie assistentenopleiding volgens N.Z.R.- normen. vacaturenummer 6120/048 C Werkzaamheden: het uitvoeren van verpleegtechnische werkzaamheden voor hart- en vaatchirur- gische patiënten; het begeleiden van leerling verpleegkundigen. Onze verlangens: diploma A-ziekenverpleging, enkele jaren ervaring als verpleegkundige. Salaris: volgens Rijksregeling van minimaal f 1.766,- tot maximaal f 2.576.- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Wij bieden: op het ziekenhuispersoneel zijn de be palingen van de Algemene Burgerlijke Pensioenwet van toepassing; vakantie-uitkering 8%. Zo solliciteert u: Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop kunnen worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Utrecht, Catharijnesingel 101 te Utrecht. Voor het verkrijgen van telefonische informatie of het maken van een afspraak kunt u zich wenden tot de heer H. de Groot. Plv Hoofd Personeelszaken, telefoon 030 - 37 31 59 of Mevr. Th A. de Raaij. projectleidster reactivering Hartchirurgie. telefoon 030-37 25 62. In ons bejaardenverzorgingscentrum „Haegenburgh' Vredehagen 1te Rotterdam-IJsselmonde, (176 verzorgden) kunnen op korte termijn worden geplaatst enkele gediplomeerde Wij streven naar de verwerkelijking van optimaal gerichte aandacht aan du bewoners van ons tehuis. Zelfstandigheid, verantwoordelijkheidsgevoel en vermogen tot organiseren maken het gegadigden mogelijk, zinvol en op plezierige wijze te funktioneren Collegialiteit en een evenwichtig humeur staan in onze leef- en werkgemeenschap hoog genoteerd Primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de C A voor bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties worden graag ingewacht bide directrice zr. M. S den Hollander, bij wie vooraf telefonische inlichtingen kunnen worden verkregen (telefoon 010-824322). Het ziekenhuis Bethesda vraagt zo spoedig mogelijk die bereid is. in samenwerking met andere discipli nes. aan de behandeling van klinische, poliklinische, afasie- en dysarthrie-patiénten mede te werken Ervaring is wel gewenst maar niet strikt noodzake lijk. De werkzaamheden zullen zowel in het ziekenhuis als in het verpleeghuis, in totaal 427 bedden, worden verricht. Uiteraard is aan deze funktie een aantrekkelijke salariëring verbonden. Informaties worden u gaarne verstrekt door de heer O. Berman. revalidatiearts, toestel 225. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afde ling personeelszaken van hel ziekenhuis Bethesda Dr. G.H. Amshoffweg 1 -4 Hoogeveen 05280-65987 Ziekenhuis BETHESD en verpleeghuis voor langdurige zieken WEIDESTEYN behart gen. op christeli/ke grondslag, de miram rale gezondheidszor\ in de regio Zuid-Oren Ruim 600 medewerkt zi/n in beide nieuwe i stellingen werkzaam. Een medische staf. waarin alle basisspec lismen zijn vertegen woordigd, biedt moderne medische zo Via regionale samen werking wordt van mt gespecialiseerde vo zieningengebrjik gemaakt Hoogeveen en omslre genieten bekendheid vanwege een goed woon- en werkklimaa Oc verbindingen mei het Westen en Noordt van het land zi/n snel en komtortabel. Bovengenoemd ziekenhuis zoekt voor het managementteam van hoofdafdeling IV een ter opvolging van de huidige functionaris die in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd het ziekenhuis bin nenkort zal gaan verlaten. De verpleegkundig manager heeft tot taak in overleg met een algemeen en een professioneel manager gestalte te geven aan de verpleegkundige gang van zaken binnen de hoofdafdeling, waarbij hij/zij met name de doeltreffendheid en doelmatigheid van het verpleegkundig proces zal moeten bewaken. Voorts behoort tot zijn/haar taak op verpleegkundig gebied de relaties met andere organen binnen het ziekenhuis te onderhouden Binnen de totaliteit van het ziekenhuis richt hoofdafdeling IV zich op de optimalisering van het verblijf van geronto- en chronisch psychiatrische gestoorden in het ziekenhuis en heeft daarnaast een klinische functie ten aanzien van de screening en behandeling van bejaarden met psychische stoornissen De hoofdafdeling biedt binnen een 15-tal wooneenheden en hostels huisvesting aan 500 bewoners. Voor de vervulling van deze functie wordt gedacht aan een psychiatrische verpleegkundige, vrouwelijk of mannelijk, die de problemen en behoeften van zowel de patiënten als mede werkers herkent, steunend kan optreden en motiverend leiding geeft; daadwerkelijk belangstelling en empathie heeft voor de geronto-psychiatrische en chronisch-psychiatrische patiënten; ruime psychiatrisch-verpleegkundige ervaring heeft in het wer ken met en ten behoeve van voornoemde categorieën pa tiënten; ervaring heeft in een leidinggevende/coördinerende functie, als verpleegkundige; in staat is om in een multidisciplinair-team samen te werken in het bezit is van het diploma Hogere School voor Verpleegkun digen of een hiermee gelijk te stellen opleiding. Van gegadigden voor deze functie wordt verwacht, dat zij accepteren in een selectiecommissie ontvangen te worden; medewerking verlenen aan een psychologisch onderzoek Inlichtingen over de inhoud van de functie worden op uw verzoek verstrekt door het managementteam van hoofdafdeling IV (telefoon 023- 37 99 00, toestel 146) Informaties over arbeidsvoorwaarden kunnen worden verkregen bij Bureau Werving (telefoon 023- 37 99 00, toestel 120) Sollicitaties dienen vóór 11 februari a s te worden gericht aan de Directie van het Provinciaal Ziekenhuis, postbus 50, postcode 2080-AB, Santpoort, onder vermelding van de referentie IV-VM op de enveloppe.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 32