cVk w l 7 VD psycholoog gediplomeerd B-verpleegkundigen verpleegkundige A ziekenverzorgenden svn stichting verpleeghuizen nederland wolfheze III' den ooiman DIRECTRICE ZIEKENVERZORGSTER verpleegkundige met kinder aantekening f te Lari 1 en lich onder afdelingshoofd koördinator Het Rode Kruis vraagt eenverpleegkundigeA met enige ervaring WIJKVERPLEEGKUNDIGEN waarnemend hoofd huishouding leerlingverpleegkundigen LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM f in Het Rode Kruis vraagt een direkteur en een hoofdverpleegkundige f. 'De Wetering' ÉONIFATIUS HOSPITAAL LEEUWARDEN Het "Christelijk Verpleegtehuis Hilversum" is modern, uitstekend geoutilleerd en biedt plaats aan 140 somatisch zieken. In dit verpleeghuis zijn op de verpleegafdelingen vakatures voor (in een roulerend dienstverband) Interesse voor de persoonlijke zorg van de patiënten en de werk zaamheden op de verpleegafdelingen zi|n gewenst. Eveneens dient u over goede kontaktuele eigenschappen te beschikken. U ontvangt een salaris volgens de landelijke regeling en een toeslag voor onregelmatige diensten. Dienstkleding wordt in bruikleen verstrekt. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie, Paulus van Loolaan 21, Hilversum. CHRISTELIJK VERPLEEGTEHUIS HILVERSUM instituut voor verpleging en reactivering "DeStichtseHof" Laren (N-H) is een van de 4 verpleeghuizen voor geestelijk lichamelijk hulpbehoevende bejaarden, die ressorteren de Stichting Verpleeghuizen Nederland. Op een van de afdelingen komt de funktie vakant van die bij voorkeur in het bezit dient te zijn van de diploma's Ziekenverpleging A B De taak zal o.a. bestaan uit: het bieden van een gpede verzorging en begeleiding aan i 28 geestelijk gestoorde bejaarden. —leiding geven aan en samenwerken met een team van le ziekenverzorgenden, ziekenverzorgenden en leerling-ziekenverzorgenden, hierin bijgestaan door andere disciplines waaronder arts. psycholoog, fysio- gn bezigheidstherapeuten. De salariëring is afhankelijk van diplomering en ervaring volgens de C.A O voor het ziekenhuiswezen. Pensioenregeling van het P G.G.M. is van toepassing. Werktijden volgens het dienstrooster van het verpleeghuis. Voor het verkrijgen van woonruimte verlenen wij alle medewerking DeC A.O biedt een gunstige verhuiskosten regeling. Telefonische informatie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw G Poetsma. hoofdverpleegkundige, telefoon 02153-87744 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer H Bos. verpleegkundig direktcur van De Stichtse Hof. Naarderstraat 81. Laren (N.H.) rstelijk Onze paviljoen» Dennenoord en Lindenhof zijn afdelingen met een inten sief behandel- en leefprogramma. Werken op deze afdelingen betekent, dat er een groot beroep gedaan wordt op iemands persoonlijke inzet; als begeleider/ster wordt men re gelmatig geplaatst voor "allee of niets"-situeties. Dit kan enorme vol doening geven. Er wordt een groepsmatige aanpak ontwikkeld gericht op het scheppen van een optimaal therapeutisch leefklimaat voor de bewoners. Een belangrijke factor bij deze ontwikkelingen is de continuïteit van de begeleidingen; deze willen wij bevorderen door de aanstelling van enkele Onze specifieke verwachtingen zijn: - meedenken, vormgeven een behandel- en verpleeg plan zich betrokken opstellen naar bewoners en collega's - meewerken in de directe werkbegeleiding van leerling verpleegkun digen een christelijke leveneovertuiging Wij* bieden - hulp bij het vinden ven huisvesting - ontwikkelingsmogelijkheden o.e. door middel van het verlenen van studiefaciliteiten. promotieperspectief. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de betreffende afdelingen resp. de beer G. Bakker (toestel 325) of de heer A. Zweers (toestel 314). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie, t.a.v. de heer H. Huberts. Wotfbtit (bij Arnhem) Tei. 06306 - 241 Op het ogenblik staan wij aan het begin van de volgende verandering: afstemming van de ont wikkelde behandelvisie op de te onderscheiden patiën- tenkategorieen; opname setting, matig gestruktu- reerde setting en een resocia lisatie afdeling. In deze settingen wordt in interdisciplinair verband samengewerkt. Voor één van de matig gestruk- tureerde settingen zoeken wij per 1 maart 1978 een ervaren psychiatrisch verpleegkundige met een afgeronde voortgezette opleiding, bij voorkeur een HBO-IW opleiding, in de funktie De MGS is een voortgezette behandelafdeling, waarbij de opnameduur rond de zes maan den ligt en waarin naast indivi duele therapieën ook in groepen gewerkt wordt. Aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkundige. De uit loopmogelijkheid is de rang van 1e verpleegkundige A. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer N. Oud. (tst. 225). Uw sollicitatie kunt u richten aan de afd. Personeels zaken. VALERIUSKUNIEK Valeriusplein 9 Amsterdam (020)788 788 ter aanvulling van de staf van het vakantiehuis „de Valkenberg" in Rheden (Gld). „De Valkenberg" is een vakantiehuis, waar van maart tot november wekelijks 31) verzorgingsbehoeftige gasten een vakantie doorbrengen, begeleid door de vaste staf en 20 vrijwillige medewerkers. De leiding is in handen van een direkteur en een hoofdverpleegkundige. De thans gezochte verpleegkundige A gaat per 1 maart de hoofdverpleeg kundige assisteren. Dat vraagt bereidheid tot het mede dragen van verantwoordelijkheid voor zowel de verzorging en verpleging van de gasten als voor het in alle opzichten wel slagen van hun vakantie; tot het bege leiden van de vrijwillige medewerkers bij hun werkzaamheden en het verv angen van de hoofdverpleegkundige bij haar afwezigheid. In het vakantieseizoen zijn er ook onregelmatige diensten te vervullen. Deze specifieke funktie vereist, naast een grote betrokkenheid bij het welzijn van de gasten, goede kontaktuele eigenschappen en het kunnen samen werken in teamverband. Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd Welzijnszaken, dhr R. E. Oudshoom (070-469595). Brieven kunt u richten aan de Chef Personeels zaken van het Nederlandse Rode Kruis. Pnnses9egracht 27. Den Haag. Bij KRUISWERK-DELFT van de Stichting Delftse Kruisorganisaties komen in de loop van 1978 onder andere wegens pensionering enkele plaatsen vrij voor Delft heeft 85000 inwoners Gewerkt wordt vanuit 2 basiseenheden met totaal 24 wv s en 5 wzv s Salariëring en verdere voorwaarden vol gens de landelijke rechtspositieregeling. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de hoo'awijkverpleegkundigen M E van Ee (015-122500) en M E Runderkamp (015-143676) Sollicitaties te richten aan het secretariaat van het stichtingsbestuur. Koornmarkt 64. 2611 EJ Elft RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Het bejaardencentrum „De Lichtkring", dat uitgaat van de Geref. en Chr. Geref. Kerken van Utrecht, omvat een verzorgingstehuis voor 106 bewoners en een ziekenafdeling van 12 bedden, alsmede 25 zgn. aanleunwoningen. Voor spoedige indiensttreding wordt gevraagd een Gegadigden dienen naast theoretische scholing (bijv. diploma voor huishoudkundige) over voldoende ervaring te beschikken, terwijl leidinggevende en organisatorische kwaliteiten gewenst zijn. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice van „De Lichtkring", Eykmanlaan 72 te Utrecht (voor nadere inlichtingen tel. 030-711614). Op 1 maart 1978 begint in ons ziekenhuis een nieuwe opleidingscursus voor het diploma Zieken verpleging A. die wordt gegeven in samenwerking met andere ziekenhuizen. Belangstellenden voor deze opleiding nodigen wij graag uit zich als op te geven Kandidaten moeten ten minste 17 jaar en 7 maan den oud zijn en de .vereiste schoolopleiding gevolgd hebben. Plaatsing van personen, die reeds een ander diploma in de gezondheidszorg bezitten, b.v. ziekenverzorgenden, is niet meer mogelijk. Leerdam is gelegen in het centrum van het land en heeft goede verbindingen met Utrecht en Rot terdam U wordt uitgenodigd tot een gesprek met de direc trice. Zij is telefonisch bereikbaar onder nummer (03451) 3546. voor het vakantiehuis „Usselvliedt"bij Wezep, (bij voorkeur een echtpaar). Zij zullen, in een hechte samenwer king. er voor moeten zorgen dat de verzorgingsbehoeftige gasten die zij van maart tot november wekelijks ontvangen een in elk opzicht geslaagde en verant woorde vakantie doorbrengen. De direkteur gaat het huis beheren - als hij/zij thans reeds direkteur is van een klein verpleeghuis, des te beter. Het vereist natuurlijk goede kontaktuele eigenschappen, maar daarnaast vooral kapaciteiten als teamleider die mensen weet te stimuleren. Of de vakanties slagen, hangt voor een groot deel af van zijn/haar talent voor organisatie en improvisatie. Leeftijd 3545 jaar. liefst met ervaring in de gezondheidszorg, al' of niet in een verpleegkundige funktie. De hoofdverpleegkundige is verant woordelijk voor de verzorging en verple ging van de gasten; heeft de supervisie over de diéten (kok aanwezig); en begeleidt de vaste staf van 8 a 9 mensen, alsmede de steeds wisselende groepen vrijwillige me dewerkers. Opleiding: verpleegkundige A. DeCPfunktie vereist iemand die spontaan is, snel en gemakkelijk kontakten legt, mensen enthousiast kan maken en hen binnen de kortst mogelijke tijd tot een hecht team kan samensmeden. Voor beide funkties kan een psycho logische test deel uitmaken van de selektie- procedure Het Rode Kruis kan bemiddelen bij het zoeken van woonruimte in de direkte omgeving Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd Welzijns zaken. dhr. R. E Oudshoorn(070-469595). Uneven kunt u richten aan de Chef Personeelszaken van het Nederlandse Rode Kruis. I'nnscssegracht 27. Den Haag. Wij denken aan een ervaren kracht die het hoofd van de verzorging bij afwezigheid moet kunnen vervangen. Naast organisatorische capaciteiten is een hulpvaardige instelling t.o.v. de bewoners noodzakelijk. Aanstelling in de rang van eerste verpleegkun dige of eerste verpleegkundige A. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. Sollicitaties te richten aan Huize de Breedonk, Willem van Oranjelaan 17, Breda. Op korte termijn willen wij overgaan tot het aanstellen van een in part-time dienstverband Werktijden kunnen in overleg worden geregeld Salariëring volgens de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad. Inlichtingen over de funktie worden graag verstrekt door de genees heer-directeur, aan wie u ook uw sollicitatiebrief kunt richten Het F adres is Groot Hagen 6. Doetinchem en het telefoonnummer (08340) 2.65.41 hervormde stichting reactiveringscentrum en verpleeghuis Doetinchem Het bestuur van de Gereformeerde Stichting voor Bejaardenzorg te Vlaardingen wil voor haar bejaardentehuis (momenteel 95 bewoners) gaarne in contact komen met gegadigden voor de functie van: Van haar wordt verwacht dat zij in het bezit is van het diploma verpleegkundige in staat is de algehele leiding van een verzorgingshuis op zich te nemen bereid is zich in te zetten om de prettige sfeer in ons huis te handhaven. Het bezit van een stafdiploma of de bereidheid om dat te behalen strekt tot aanbeveling. In overeenstemming met het karakter van ons huis wordt van haar een positief christelijke levensovertuiging verlangd. Tevens vraagt het bestuur voor hetzelfde huis een Van haar wordt verwacht, dat ze als hoofd van de huishouding zal fungeren en bereid is de directrice bij afwezigheid te vervangen Een positief christelijke levensinstelling is noodzakelijk. Voor beide functies zijn het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden-conform de C.A.O. voor bejaardentehuizen Indien gewenst, is intern wonen mogelijk Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de secretaris van de Stichting, de heer A Meerman, Olivier van Noortlaan 97, Vlaardingen. Het Bonifatius Hospitaal is een algemeen ziekenhuis met een capaciteit van 364 bedden Het ziekenhuis beschikt o.a. over een Intensive Care/Coronary Care afdeling en een afdeling Nierdialyse. Een nieuwe Kinderafdeling en een modern ingerichte Polikliniek completeren het ziekenhuis Vrijwel alle disciplines zijn in de medische staf van het ziekenhuis vertegenwoordigd Voor de KINDERAFDELING vragen wij een Verpleegkundigen, die over het nodige enthousiasme beschikken om samen met anderen zorg te dragen voor een goed funktioneren van genoemde afdelingen nodigen wij graag uit vöör een nadere kennismaking Wilt u meer informatie7 Maak dan telefonisch een afspraak voor een vrijblijvende oriëntering Telefoon 05100-32211. toestel 418 Sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken, Mr. P. J. Troel* straweg 78, Leeuwarden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 30