Holy en voru BEVOEGDE LEID(ST)ERS leu- de glind vereniging "bartiméus" paviljoenshoofd m/v DIRECTRICE I/P ziekenhuis B vlaardingen JEUGDHUIS DE STUW HOOFDLEID(ST)ER GROEPSLEID(ST)ER a) LEIDINGGEVEND FUNKTIONARIS b) TWEE MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ERS, HOOFD WOONAFDELING Bartiméushage, bartiméushage yormingsleid(st)er-sekretaris(-esse) „groepsleider of groepsleidster" WAARNEMEND HOOFD (vrD ZATERDAG 14 JANUARI 1978 TROUW/KWARTET 26 fc Gelders End is een behandclingsinstituut voor moeilijk opvoedbare meisjes van 13-18 jaar. Begin oktober zijn wij gestart met een opvang- groep waarin meisjes opgenomen worden die in een noodsituatie verkeren en waarbij op name elders niet mogelijk is. Het doel van deze groep is om in korte tijd (uiterlijk 2 maan den) met geëigende diagnostische hulpmiddelen de problematiek van betrokkenen te explo reren en uitgaande van de noodsituatie een aanzet te zoeken voor behandeling van hun problematiek. In verband hiermee komen wij graag op korte termijn in kontakt met een Het paviljoenshoofd is de koördinator van een vast team van 7 groepsleid(st)ers. Tot zijn/haar taak behoort: leiding te geven aan het veelzijdig werk in het paviljoen de grocpsleid(st)ers van het team te bege leiden en te stimuleren namens het team een inbreng te hebben' bij de beleidsvorming van het instituut. Aan kandidaten voor deze funktie stellen wij de volgende eisen: royale ervaring in de residentiële hulpver lening. bij voorkeur in een pedagogisch instituut voltooide of vergevorderde Hogere Beroeps opleiding Inrichtingswerk leeftijd tussen 25-40 jaar. Wij kunnen bieden: een boeiende, maar veeleisende funktie een salaris, afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring tot maximaal 3006,30 bruto per maand, vermeerderd met een toelage voor onregelmatige diensten hulp bij het vinden van passende huisves ting. Vanwege de algemeen christelijke grondslag der Vereniging Rekkense Inrichtingen zullen sollicitanten bereid dienen te zijn zich positief tegenover deze grondslag op te stellen. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie gericht wor den aan de afdeling personeelszaken der Ver eniging Rekkense Inrichtingen onder no. P 26 Belangstellenden kunnen telefonisch inlich tingen over de funktie krijgen van de direktie van de afdeling Gelders End, tel. 05453-241. Het bestuur van de Protestantse Stichting voor Bejaardenwerk In Andel. Giessen en Rijswijk (Nbr.) vraagt voor haar Bejaardentehuis ..De Notenhoff' m Andel een Het tehuis biedt plaats aan 35 personen Tevens zijn er in het complex een aantal zgn zorgwonirtgen opgenomen, waar door het totaal aantal personen ca. 50 bedraagt Onze gedachten gaak uit naar een ver pleegkundige met Diploma A Ervanng in een leidinggevende tunctie Positief Christelijke beginselen Belangstelling voor de mens. maar in het bijzonder voor de bejaarde Geboden wordt: Een prettige werksfeer Een salaris afhankelijk van opleiding en ervanng volgens richtlijnen van de CAO Bejaardentehuizen Andel is fraai gelegen aan de Maas in het Land van Heusden en Altena. ca een uur van Utrecht. Rotterdam. s-Hertogen- bosch en Breda Schnftehike sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan de voorzitter van het bestuur, dhr. mr. J N Scholten. Julianastraat 4 te Andel-Nbr. De Stichting Protestants Christelijk Centrum voor Maatschappelijke Dienstverlening Noordwest-Veluwe 2SJÜ5IÏJf"™—" «•"•""IA. Em«o. Pui», vraagt ter vervulling van een vacature binnen het maatschappelijk werk een maatschappelijk werk(st)er Candidaten dienen m te stemmen met de grondslag van onze instelling en dienovereenkomstig werkzaam te zijn. Zij/Hij moet zich goed kunnen verplaatsen m het denk- en leefpatroon van deze streek. Van haar/hem wordt verwacht, dat ztj/h»j zowel m teamverband als zelfstandig kan werken en e-gen initiatieven kan ontplooien. kritisch wil meedenken in de ontwikkelingen van het maatschappelijk werk. flexibel is in de omgang en over goede contactuele vaardigheden beschikt er rekening mee houdt, dat men regionaal inzetbaar is, de voorkeur gaat uit naar een afgestudeerde maatschappelijk werk(st)er met ervanng Salanéring en arbeidsvoorwaarden z»in overeenkomstig de COAM-rechtspositieregeling voor zover subsidiabel U kunt uw sollicitatie richten aan de directeur van het P C C M D N.W-Veluwe. Stationsstraat 14 te Putten, telefoon 03418-3444. welke tevens bereid is nadere informatie te verstrekken Het Holy Ziekenhuis is een modern, maar gezellig ziekenhuis aan de rand van Vlaardingcn, dat voor Vlaardingcn, Maassluis, Hoek van Holland en Rozenburg de funktie van streekziekenhuis vervult. Het ziekenhuis heeft een uitstekende ligging en is gemakkcliik bereikbaar. Holy telt 357 bedden en 16 wiegen Van de 660 medcwcrk(st)crs hebben er ruim 250 een taak in de verplegingsdienst. Ten aanzien van onze dienst verlening aan de patiënten blijkt, dat cr behoefte bestaat aan ruimere mogelijkheden tot geestelijke verzorging. Hierover is onder meer gesproken met de Raad van Gemeenschap van Kerken te Vlaardingen, hetgeen heeft geresulteerd in het voornemen een dienst geestelijke verzorging in te stellen. Wij zoeken nu contact met gegadigden, die bereid zijn in het Holy-Ziekenhuis de functie van ziekcnhuispastor te gaan vervullen. Aanstelling kan plaats vinden op basis van volledig of gedeeltelijk dienstverband (minimaal 75%). De inhoud van de functie zal nagenoeg overeenkomen met de taakomschrijving, vermeld in het N.Z.R.-rapport "de dienst geestelijke verzorging in de ziekenhuizen". Aan de kandidaten stellen wij de volgende eisen: voltooide theologische studie liefst enige jaren ervaring als ziekenhuispastor het gev olgd hebben van de cursus ziekenhuispastoraat of de bereidheid tot het volgen daarvan bereidheid tot samenwerking met de eventueel bij het ziekenhuis aan te stellen Humanistisch Raadsman. Informatie over bovengenoemde functie kunt u verkrijgen bij de heer J. Herweijer, afdeling Personeelszaken aan wie u ook uw schriftelijke sollicitaties kunt richten onder vermelding van vacaturenummer 010-78. Holystngei 3 Vlaardingen Tel 010 -74 22 22 uitgaande van de Chr. Geref. Vereniging voor Kinderbe scherming vraagt een De Stuw biedt plaats aan 44 jongens en meisjes in de leeftijd van 1-18 jr. Tot de taken van de hoofdleid(st)er behoren o m. Begeleiding van kinderen en de gezinnen Rapportage naar en overleg met de plaatsende in stanties Samenwerking met adviesorganen Informatie van en naar de groepsleiding Vervanging van de directrice Wij hopen iemand te vinden met een H.B.O-opleiding. die een zelfstandige funktie ambieert. Tevens vragen wij voor een groep met meisjes tot 18 jaar en jongens tot 14 jr. een die zich samen met 3 andere collega's in wil zetten voor de verzorging en begeleiding van deze jeugdigen. Min. leeftijd 23 jaar. goede voor- en beroepsopleiding. Voor beide funkties zoeken wij iemand die vanuit een positief Protestants Christelijke levensovertuiging wil werken. Sollicitaties te richten aan de directrice van Jeugdhuis De Stuw Donaudreef 21, Utrecht-Overvecht. Telef. 030-612511. STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING NOORD-GRONINGEN Oosterstraat 56, Warffum (Gron.), tel. 05950-2650. In ons team algemeen maatschappelijk werk. bestaande uit 3'/> maatschappelijk werker, 1 stagiaire en 1 administratieve kracht, kunnen de volgende vakatures opgevuld worden: gevraagd: S A. V.O. maatschappelijk werk ruime ervaring in het uitvoerend werk organisatorische- en leidinggevende capaciteiten tot het takenpakket behoort o.a.: leidinggeven aan het team beleidsvoorbereiding onderhouden en stimuleren van in- en externe kontakten (overheden, verwijzers etc.) voor het uitvoerend algemeen maatschappelijk werk gevraagd: S A. of H.B.O.-mw en ervaring Wij bieden: salaris, rechtspositie en auto-onkostenvergoeding volgens COAM-regeling goede pensioenvoorziening Een auto is in ons werkgebied onontbeerlijk. Voor verdere informatie kunt u kontakt opnemen met dhr. K. R. Veeninga (05950-2650) Sollicitatiebrieven vóór uiterlijk 26 januari a s te richten aan de voorzitter van de sektie AMW, dhr. C. Ruytenberg. Wadwerderweg 3, Usquert. De PROT. CHR. STICHTING TEHUIZEN EN DAGVERBLIJVEN VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN TE OMMEN vraagt voor haar Gezinsvervangend tehuis in de Wilgenstraat en voor haar tehuis „Hei en Dennen'' enkele in het bezit van één van de volgende diploma's O. P. M. Z. Kinderbescherming A en B M.B.O.-i.w. Godsdienst: Prot. Christelijk Inlichtingen: tel. 05291 -1340. Sollicitaties binnen een week te richten aan het Bestuur der Stichting, Postbus 46 te Ommen. Bartiméushage is een christelijk centrum voor kinderen en vojwassenen die én visueel èn geestelijk gehandicapt zijn. Het centrum ligt tussen de woonkernen van Driebergen en Doorn in en telt ongeveer 330 bewoners. Wij zoeken op korte termijn een De betreffende woonafdeling bestaat uit zes leefgroepen Hier wonen plusminus zeventig leugdigen en jongvolwassenen, welke begeleid worden door zo'n veertig medewerkers. Het afdelingshoofd geeft leiding aan de zorg binnen de woonafdeling. Dit gebeurt o.m. door begeleiding van de groepshoofden en van de groepsteams. Binnen de afdeling is er nauw overleg met de arts. de orthopedagoog, de maatschappelijk werkster en de pastor. Voorts met de vier kollega's. de koördinator van de woonafdelmgen, de service-verlenende diensten en de direktie Voor wat het dagprogramma betreft wordt kontakt onderhouden met de leiding van de school en van de arbeidsafdeling, en betreffende de vrijetijdsbesteding met de aktiviteitenleiders Ten behoeve van een goed samenspel met de inservice Z-opleiding is er een regelmatige samenspraak met hoofd en team van de opleiding. Een sekretaresse verleent administratieve ondersteuning Voor deze funktie zoeken wij een man of vrouw van tenminste 30 jaar. die ruime ervaring heeft in de institutionele (zwakzinnigen)zorg en door opleiding (op h.b.o. niveau) en interesse bekend is met de ontwikkelingen binnen de gehandicaptenzorg. Met name wordt zicht gevraagd op de problematiek van (jong)volwassen (meervoudig) gehandicapten, die een redelijke zelfstandig heidsniveau hebben bereikt. Uiteraard moet het afdelingshoofd beschikken over goede leidinggevende kwaliteiten, waardoor hij of zij taktvol en duidelijk het in samenwerking met anderen op te stellen afdelingsbeleid weet te (doen) realiseren. Ervaring in het omgaan met en begeleiden van teams is een strikte vereiste Omdat de godsdienstige beleving ook een deel is van het gebeuren in de leefgroepen, wordt van de kandidaat/kandidate in deze een positieve instelling verwacht. Salariëring in de schaal, welke loopt van 2.963,14 tot 3.603.56 (volgens salarisgegevens 1977) Pensioenfonds P.G.G.M De C A O voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing Inlichtingen te verkrijgen bij drs C. G. A de Jong. direkteur Tel (03438) 5822 Sollicitaties met uitvoerige opgave van opleiding, ervaring en motivatie binnen 3 weken na verschijnen van deze advertentie en onder vermelding van WA-78.1 1 op brief en enveloppe, te richten aan Personeelszaken Postbus 87 Doorn christelijk centrum voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen De Overijsselse Christelijke Plattelands Jongerenbond roept sollicitanten op voor de funktie van De Overijsselse C.P.J. is een christelijke organisatie voor jonge mensen op het platteland Het werk van de organisatie richt zich vooral op: a. sociaal-culturele vorming b.sociaal-economische vorming alsmede belangenbehartiging voor jonge agrariërs. Taken In samenwerking met het bestuur zijn de taken van de te benoemen beroepskracht: begeleiden werkgroepen, kommissies en afdelingen organiseren en geven van kursussen voorbereiden bestuursvergadering en uitvoeren besluiten het verrichten van coördinerende en sekretariaalswerk- zaamheden (samen met de part-time administratieve kracht) Vereisten protestant-christeli|ke levensovertuiging bekendheid met de leef- en werksituatie van jonge mensen op het platteland ervaring met en interesse voor het jeugd- en jongerenwerk enige redaktionele vaardigheid bereid zijn tot enig avondwerk rijbewijs B E. Leeftijd 25 jaar Opleiding Hogere beroepsopleiding (bijv. H.L.S.. Soc. Aca demie) Salaris Overeenkomstig de richtlijnen van het ministerie van CRM Standplaats Zwolle Sollicitaties dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad gericht te worden aan het bestuur van de Overijsselse C.P.J.Wipstrikkerallee 4, Zwolle Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij Beent Keulen, tel. 05200-38394 of 05270-6874 uitgaande van de Vereniging tot Verzorging van kinderen "De Rudolphstichting" De Glind, Barneveld. Voor onze gezinsgroep zoeken wij een In deze leefgroep wonen maximaal 8 kinderen samen met een echtpaar (de heer en mevrouw Teunis). De taak van de nieuw aan te stellen groepsleid(st)er zal zijn om (in overleg met het echtpaar) voor de kinderen een zo optimaal mogelijke situatie te creëren. Ervaring in het zelfstandig kunnen werken met kinderen, die op de één of andere manier in een problematische opvoedingssituatie zijn terechtgekomen, strekt tot aanbeveling. Wij werken vanuit een christelijke levensovertuiging Inlichtingen te verkrijgen bij drs. H A P de Munck, Orthopedagoog tel. 03425-1441 Sollicitaties te richten aan de direkteur van het jeugddorp „De Glind", Drs. C. Goede Dzn., postbus 130, De Glind-Barneveld. Een uniek nederlands dorp waar normale kinderen, die door omstandigheden buiten hun eigen gezins verband moeten verblijven, een verzorging en op voeding krijgen, die erop gericht is dat ze na enige tijd hun plaats in de maatschappij weer kunnen innemen. VS DE STICHTING PROTESTANTS CHRISTELIJKE TEHUIZEN VOOR GEESTELIJKE GEHANDICAPTEN IN NOORD-HOLLAND vraagt voor haar gezinsvervangend tehuis „DROOGHE WEERT" te JULIANADORP „Drooghe Weert" biedt woon ruimte aan 24 bewoners die overdag allen buitenshuis werkzaam zijn Min. leeftijd 25 jaar. Vereiste opleiding volgens richtlijnen CRM Inl en sollicitaties kunt u richten aan de heer F Faber. hoofd ..Drooghe Weert". Mr J Hendrikstraat 17, Julianadorp, tel 02235-1566 of aan mevr Schetter, alg directrice van de stichting. Bree- laan 75. Bergen N.H.. tel. 02208-6741.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 26