KOPEN MET GEZONDVERSTAND FAMILIEBERICHTEN Goed nieuws voor mensen met aambeien: pijn kalmeert, jeuk stopt Sperti zalf en zetpillen 1 DONDERDAG 12 JANUARI 1978 xTROUW/KWARTET PS 12 - RH kunnen van maandag lot en mei vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00 20 00 uur. Even goed opletten. En het hoofd koel houden. Dan ontdekt u dat C&A véél te bieden heeft Kopen met gezond verstand doe je bij CM! ..Psalm 12P Dankbaar aan God hopen wij met onze ouders en grootouders J. H. van Heun en S. L. van Heun- Moret op 19 januari te gedenken dat zij 50 jaar geleden m het huwelijk traden •U wordt in de gelegenheid gesteld hen te feliciteren en wel op 19 januari van 15.30 u-17.00 u. in de Seineflat, Seine 116, Amstelveen Kinderen en kleinkinderen Amstelveen Januari, 1978. 1928 1978 Op 25 januari 1978 zullen, zo God wil. onze geliefde ouders en grootouders Joh. H. Boelee en K. Boelee-van der Gugten herdenken, dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk werden verbonden Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Adri en Jan Delfos, Ronald. Walter Dik en Francien Boelee Johan en Trudy. Dik, Fransje Johan en Meta Boelee Ineke. Niek. Meta Corry en Henk Kranenburg. Henk. Siska. Cora Willy en Bram van Polanen. Chnsta. Willy Leiden. 12 januari 1978 Haagweg 224 Gelegenheid tot gelukwensen Woensdag 25 januari 1978 van 17 00-18 30 uur in de Recreatiezaal van ..Huize Groenhoven" Witte Rozenstraat 21 Leiden Mocht U hen iets willen aanbieden, dan zouden zij het zeer op prijs stellen, als U Uw gesc henk geeft in de vorm van een gift. Al de giften willen zij bestemmen voor het werk van het Werelddiakonaat en het Ned Bijbel Ge nootschap. ..Eens als de bazuinen klinken (Liedboek 300) Plotseling nam de Here uit ons midden weg onze lieve man. vader en. grootvader Jan Berend Oostenbrink op de leeftijd van 74 jaar. Dedemsvaart. A H Oostenbrink-van Haeringeu Roden. Wim Oostenbrink Martha Oostenbrink-Horlings Grtjpskerk. Henk Oostenbrink Tiny Oostenbrink-De Boer Amstelveen. Hemmen de Jong-Oostenbrink Klaas de Jong Veldhoven, Ane Oostenbrink Jenny Oostenbrink-Bakker Rotterdam. Roelte Oostenbrink Dedemsvaart. Jaap Oostenbrink Anneke Oostenbrink-Lomai Barend recht. Willy Vcrhulst-Oostenbnnk Frank Verhulst Bletswijk. Piet Oostenbrink Marieke Oostenbrink-Pronk Dedemsvaart. Ina Linde-Oostenbrink Jan Linde Fresno (Calif.) Johan Oostenbrink Clara Welle Hopedale (Can B C i Bert Oostenbrink Ina Oostenbnnk-Neels en kleinkinderen Dedemsvaart. 9 januan 1978 Mocrheimstraat 29 De begrafenis zal plaats vinden op zaterdag 14 januari om 12.00 uur op de begraafplaats „Mulde- nj" Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden om 11 00 uur in „Antenne". Wilhelminastraat 1. Dedemsvaart Gelegenheid tot kondoleren na de begrafenis in „Antenne". Thuis liever geen bezoek God. die het leven en de liefde is. heeft plotseling van ons weggenomen onze broer, zwager en oom Jan Berend Oostenbrink echtgenoot van Anna Hendrika van Haenngen te Dedemsvaart 9 januari 1978 Zwolle W Oostenbrink H Oostenbnnk-Alteveer A. Oostenbrink Schalkhaar N van Haenngen J van Haenngen-Buizer Heerde J Veltman-Oostenbrink H. Veltman Johannesburg (Z.-Afrika) C. G Oostenbrink-Boer Apeldoorn A van Haenngen-Oostenbrfflk P van Haenngen As peren. G Oostenbrink-van Haenngen Hoogevi-en M Oostenbrink-Zomer Enter G H Tien-Oostenbrink H. Tien Woudenberg A E van Haenngen Verburg neven en nichten Er e» ern malde) Jji de eigcnufup heefi dc hinderlijke lm van aambeien ie verlichten De pijn verdwum en Je icuk slope Dal middel heel Sperti preparation H Sperti preparation H is een snel. direkt en afdoend middel hu de behandeling van aambeien Hei beval bovendien er l\elvernieuwende bestanddelen -* Lel van aambeien3 Gebruik Speru en vergeel ze. I iitluiicnd hu drngiti nl «pmhcrt ..Nu blijf ik bij U voor altijd." Psalm 73 9. rueuwe berijming Na een dapper gedragen lijden is-van ons heenge gaan. onze lieve zuster, schoonzuster en tante Everdina van Setten op de leeftijd van 60 jaar. Assen C A. Knol-van Setten A Knol Heerde: W van Setten H. van Setten-v.d. Sluis Heerde J. van Setten W A van Setten-Gerritsen Meppel: E van Driesum-van Setten P J. van Driesum Hoogeveen H. D Mulder-van Setten G Mulder neven en nichten Heerde. 10 januan 1978. Korrespondentieadres W. van Setten. Acacialaan 10, Heerde We willen haar in stilte begraven. Heden overleed na een moedig gedragen lijden Maria Neeltje van Dricl sinds 7 maart 1942 weduwe van Gjalt Fokkes Slottje op de leeftijd van 68 jaar. Teheran J W Slottje G Slottje-Plokker en kinderen Hoogeveen C Slottje M. Slottje-Huisman en kinderen en overige familie Schiedam. 9 januari 1978 's-Gravelandseweg 435 Corresp adres De Wulp 33 Hoogeveen De crematie is voorzien op vrijdag 13 januari om 11 15 uur in het crematorium te Rotterdam-Zuid. Maeterlinckweg 101 Gelegenheid tot condoleance aldaar Wie bloemen zou willen geven wordt verzocht in plaats daarvan het Koningin Wilhelmina Fonds te steunen „Veilig in Jezus' Armen" Na een intens leven van opoffering en een langdu rig. in het geloof blijmoedig gedragen lijden, is in haar Heer en Heiland ontslapen, onze lieve zuster, behuwd-zuster. tante en huisgenote Hendrika Cornelia Adriana den Hartogh in de leeftijd van 79 jaar Zeist. Arnhemse Bovenweg 16, flat 50. N J. de Vries-den Hartogh W. de Vries Utrecht, Hijmans v.d. Berghlaan 172: B W den Hartogh H. A. den Hartogh-Schep Zeist, Anna Paulownalaan 87: H. W. den Hartogh neven en nichten Heelsum. „Paaslicht", Ginkelseweg 2: D. S. Giesen A. H. van Waveren C. Schoorl J. F. Antoni Heelsum. 11 januari 1978 Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het rouwcentrum. Kamperdijklaan 6 te Heelsum, waar zaterdag 14 januari in de aula een afscheids- dienst wordt gehouden om 15.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 16 januari in de aula van de algemene begraaf plaats. Woudenbergseweg 50 te Zeist, om 14.00 uur. waarna de teraardebestelling volgt. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen onze zeer zorgzame man. vader, schoon vader. grootvader, broer, zwager en oom Rijk Achterberg ui de ouderdom van 85 jaar. Langbroek: M. Achterberg-Doornebal Oosterbeek: A. J. Versteegh-Achterberg G. A. Versteegh Doorn: D Achterberg N. Achterberg-Doornenbal Ederveen: W, Achterberg G. A. Achterberg-Adams Kamenk: J. A. Nap-Achterberg H. L. Nap Langbroek: H. A Achterberg W Achterberg-Korenwinder en klemkinderen Langbroek. 11 januari 1978 Gooijerdijk 17 Geen bloemen De teraardebestelling is D V bepaald op maan dag 16 januari op de begraafplaats van de Ned. Herv Kerk te Langbroek om 13 00 uur Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond van 19 30 uur tot 21 30 uur „In dood en leven. Heer, wees Gij nabij" Na een kortstondige ziekte ging van ons heen mijn lieve man, onze vader en grootvader Balthasar Schuling op de leeftijd van 66 jaar. Gouda. M. A. Schuling-van der Blom Velp: G. I. van Eck-Duymaer van Twist-Schuling R. J. van Eek Duymaer van Twist Nadine, Edwin. Robin Velp: Th. Schuling S. W. Schuling-Netto Anouk. Jeroen Garmerwolde: J. Schuling E. F. M. Schuling-Foeken Lokke, Saartje Paramaribo: A. Ton-Schuling H Ton Gouda. 10 januari 1978 Ridder van Catsweg 36 Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het St. Jozef ziekenhuis te Gouda. Gelegenheid voor condoleancebezoek aldaar vrij dag 13 januari van 19 tot 19.30 uur. Zaterdag 14 januari zal er een rouwdienst worden gehouden in de Pauluskerk, van Hoogendorpplein te Gouda. Aanvang van de dienst om 12 uur, waarna de ter aardebestelling zal plaatshebben om 13 uur op de begraafplaats „IJsselhof" te Gouda. „Uw genade is mij genoeg Plotseling werd uit ons midden weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader, behuwd- en groot vader, broer en zwager Fredrik Pieter Geerlof echtgenoot van Femmigje Egbertje Bezoen eerder van Gerrigje van den Ent op de leeftijd van 74 jaar. Koudekerk aan den Rijn: F. E. Geerlof-Bezoen Zaandam: W. Geerlof C. Geerlof-Busch Gerda en Tom Bert. Freek. Anja fam. Bezoen fam. Geerlof fam. Van den Ent Koudekerk aan den Rijn, 10 januari 1978. Prins Bernhardstraat 19. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardencomplex „Nieuw Poelgeest". Dr. Vlaand er enla an 40 Gelegenheid tot condoleren donderdag 12 januari a.s. in de zaal van „Nieuw Poelgeest" 's avonds van 8 tot 9 uur Een ieder die de overledene de laatste eer wil bewijzen wordt uitgenodigd op zaterdag 14 janua ri a.s. de rouwdienst bij te wonen in de zaal van „Nieuw Poelgeest" aanvang 10.30 uur waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats te Koudekerk aan den Rijn. Aankomst aula 11.30 uur. Met diepe verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze zwager Balt Schuling Wij bidden God om kracht voor Greet en de kinderen om dit verlies te dragen. Rotterdam: A. M. Passchier-van der Blom W. R. Passchier Rotterdam: C. van der Blom Schiedam J. Passchier-van der Blom C. Passchier Heemstede: B. Bongers-van der Blom C. Bongers Doorn J. Soeters-van der Blom L. Soeters Middelburg: A. van Benthem-van der Blom Schiedam: B. A. van der Blom Schiedam. 10 januari 1978. '-Eens komt dan het groot ontwaken. Gezang 116. e Heden ontviel ons onze innig geliefde vader. grootvader en overgrootvader. c Bartholomeus Pronk weduwnaar van Anna Vermaas. op de leeftijd van ruim 89 jaar. Mede namens verdere familie D. C. Pronk Schevenirigen, 10 januan 1978 Berkenbosch Blokstraat 12 Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren in Rouwcentrum Scheveningen „'t Statenhuys", Statenlaan 78 te 's-Gravenhage, vrijdagavond a.s van 7-9 uur, als mede na afloop van de begrafenis in de ontvang kamer van de begraafplaats De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 14 januari te 10 15 uur in de Nieuwe Badkapel. Nieuwe Parklaan 90 te Scheveningen. alwaar zal voorgaan de weleerwaarde heer Ds. Jac. de Vries De begrafenis zal daaropvolgend plaatshebben te 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te 's-Gravenhage Voor de blijken van medeleven en belangstelling, die van U ontvingen na het overlijden van George van der Hoeden zijn wij erg dankbaar. Namens ons allen: C. J. van der Hoeden-Lippe Zaandam, januari 1978 Dankbetuiging Daar het onmogelijk is om iedereen persoonlijk te be deren, willen wij op deze manier een ieder bedanken: op welke \5ijze dan ook, blijk heeft gegeven van zijr haar medeleven na het overlijden van mijn man. o vader en schoonvader Kees Hofman Het heeft ons veel steun gegeven in deze moeilijke dagi Amsterdam, januari 1978 J. Hofman Doorson Wil ma en Peter

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14