Beter vooruitzicht bij de Perscombinatie P Wel winst gemaakt, maar niet genoeg Jongen uit Raalte nog steeds vermist Accountant gepakt wegens oplichting Officieel protest van Oost-Duitsland wegens 'Der Spiegel' arktberichte FAMILIEBERICHTEN San E' te DINSDAG 10 JANUARI 1978 'TROUW/KWARTE Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM Voor het thans lopende jaar is het beeld bij de Perscombinatie (de Volkskrant, Trouw, Het Parool) wat beter dan het afgelopen jaar was. Hoewel de winst weer bescheiden zal zijn kan die dank zij de gevolgen van de zetselautomatisering naar verwachting groter zijn dan vorig jaar. Dit zei drs W van Norden, voorzitter van de hoofddirectie van de Pers combinatie, gisteren in zijn nieuw jaarstoespraak tot het personeel. Hij waarschuwde echter dat onder dit oppervlakkig bezien geruststel lend beeld, wel degelijk dreigingen rommelen, die tijdig moeten worden onderkend en waartegen het hoog tijd is nu maatregelen te nemen. Dit om te voorkomen, dat zij niet op een later tijdstip kwaad stichten, wan neer daartegen dan weinig meer te doen zou zijn. Deze gevaren, zo vervolgde de heer Van Norden, worden zichtbaar, als we zien naar onze commerciële posi tie De PerscomblnaUe is daarin zwak; zij het voor de verschillende kranten in verschillende mate. het Nederlandse bedrijfsleven, niet slecht doet. Bezien in de beperktere bedrijfstak van alleen dagbladon dernemingen, doet de Perscombina tie het echter minder goed dan de meeste anderen. Het afgelopen jaar gaf weer hetzelf de beeld als voorgaande Jaren. Er werd enige stijging van de omzet bereikt door verhoging van de tarie ven. alsook door enige groei van het volume. De kosten stegen dienover eenkomstig, zodat het resultaat per saldo slechts een weinig beter zal rijn dan dat over 1976. Niet genoeg Beperkingen Voor alle door de Perscombinatie uitgegeven dagbladen geldt dat de doelstelling van waaruit die worden uitgegeven, beperkingen oplegt ter zake van het commerciële gedrag. Daardoor is de winstgevendheid la ger. dan wanneer het bedrijf er in commerciële zin zonder die remmin gen „op los" zouden kunnen gaan. Eerder in zijn speech wees de heer Van Norden er op. dat de Perscombi natie (waar achttienhonderd man werkt) het. bezien in het geheel van RAALTE (ANP) Ook maandag is intensief gezocht naar het sinds za terdagmiddag vermiste driejarige jongetje Gerben den Dam uit Raal te De georganiseerde zoekacties le verden geen resultaat op. Duikers en de rijkspolitie te water zochten tevergeefs in het Overijssels kanaal. Ook in de vijvers en in slo ten in Raalte werd gedregd. Tips van paragnosten en uit het publiek, alsmede zoekacties van nieuwe ploegen leverden maandag evenmin een spoor op van de jongen. Het jongetje heeft blond haar en droeg bij zijn verdwijning een groen jasje en een blauwe spijkerbroek. Hij had verder een gele sjaal om en droeg bruine schoenen EINDHOVEN (ANP) De Eindho- vense politie heeft de 57-jarige Eind- hovense accountant W H. aange houden op verdenking van valsheid in geschrifte ten nadele van een Eindhovense machinefabriek In Stabilisatie 1976 en 1977 zou de man zich 185 000 gulden hebben toegeëigend. Er zijn aanwijzingen dat de onregelmatig heden zich over een langere periode uitstrekken. Dat betekent, zo viel te beluisteren, dat er wel winst werd gemaakt, maar niet erg veel. „Zelfs niet genoeg", zo merkte de heer Van Norden op. Niettemin is de hoofddirectie van mening, dat de onderneming zich tot nu toe redelijk heeft kunnen hand haven en dat op de kortere termijn de continuïteit hetgeen mede wil zeggen de werkgelegenheid rede lijkerwijs is verzekerd. De voorzitter van de hoofddirectie riep op om. daar waar het kan. met nog méér vernuft en volharding dan anderen aan het werk te trekken. Dit om de omzet en daarmee het inko men uit abonnementen en adverten ties te vergroten. Het aantal lezers is vrij stabiel en gegeven de collectieve prijspolitiek voor abonnementen ook het inko men uit de dagbladverkoop. Het aantal krantenlezers in ons land groeit nog steeds maar. aldus de heer Van Norden, ons aandeel in deze groei is te klein. De advertentiemarkt is veel con junctuurgevoeliger en ook op veel kortere termijn veranderlijk. Het is op dit gebied, dat de Perscombinatie niet voldoende meekomt. Hierdoor ontstaan risico's van achterblijven ook in rentabiliteit die het be drijf na verloop van tijd in moeilijk heden kunnen brengen. Bij de Volkskrant blijkt dit risico het geringst. De laatste Jaren heeft dit ochtendblad een gestage groei in de oplaag gerealiseerd, terwijl ook de advertentie-inkomsten zich niet on gunstig hebben ontwikkeld. Bij Het Parool (dat met name moet optornen tegen de terugloop van de bevolking in Amsterdam) staat het abonnementenaantal onder druk. Dit niet op een catastrofale of dra matische wijze, maar toch zo dat meer dan gewone aandacht nodig is om de positie sterk te houden. Het advertentie-inkomen is nog steeds belangrijk, maar het stijgt niet mee roet de markt. Intussen geldt voor elk van de drie dagbladen, dat de groei van de ad vertentie-omzetten aanmerkelijk minder is geweest dan die bij de andere kranten in ons land. De voor naamste verklaring daarvan ligt in de zwakke ontwikkeling van de om zet in gerubriceerde advertenties bij de drie dagbladen, vergeleken met die van andere kranten. Om hierin verbetering te brengen zal nu een intensieve studie daarover is beëindigd nog dit voorjaar met de doorvoering van een samenwer king in de werving van dit soort advertenties tussen de drie kranten („een groot commercieel project", al dus de heer Van Norden) een begin worden gemaakt. Uitdrukkelijk liet hij nog weten, dat het integratiestreven ophoudt bij de redactionele functies. De directie van het bedrijf is bij toeval gestoten op onregelmatighe den in de boekhouding, met name op gefingeerde boekingen. Een deel van het genoemde gedrag is door de accountant op zijn eigen bankreke ning overgemaakt Wat Trouw betreft kon de heer Van Norden meedelen, dat de oplaag zich thans heeft gestabiliseerd. Het com merciële beleid zal zich in hoofdzaak moeten richten op een aanhoudende verbetering van de advertentie-om- zet. De „halve dochter" Het Vrije Volk, had een heel goed jaar en ook de weekbladen gaven een positieve ont wikkeling te zien. Oud-premier Gandhi verschijnt voor onderzoekscommissie NEW DELHI (Reuter, AP) - De Indiase oud-premier Indira Gandhi is gisteren voor het eerst verschenen voor de commissie van onderzoek die inlichtingen verzameld over wandaden die tijdens haar bewind zijn gepleegd. De commissie staat onder leiding van de vroegere opper rechter, J. C. Shah, die al sinds sep tember vorig jaar getuigen aanhoort die klachten hebben over het be stuur tijdens de noodtoestand die mevrouw Gandhi in juni 1975 had afgekondigd en die 19 maanden van kracht is geweest. Buiten het gebouw waar de hoorzit ting werd gehouden kwam het tot botsingen tussen voor- en tegen standers van mevrouw Gandhi. De politie arresteerde ongeveer 25 aan hangers van de oud-premier omdat die het politiekordon wilden door breken. Mevrouw Gandhi werd ove rigens de eerste dag nog niet ge hoord. omdat haar advocaat begon met een lange lijst van procedurele zaken die de commissie te lang bezig hield. Sowjet-Unie waarschuwt Japan voor China MOSKOU lUPn - De Russische mi- nister van buitenlandse zaken, An drei Gromiko, heeft de nu in Moskou vertoevende Japanse minister van buitenlandse zaken, Sunao Sonoda, gewaarschuwd ervoor te waken dat toenadering tot China de betrekkin gen met Moskou zou schaden. Ver moed wordt dat hun besprekingen vooral gaan over de gevoelige kwes tie van een voorgesteld vriend schapsverdrag tussen China en Ja pan. en het slepende vraagstuk van de Koerillen-eilanden, die in de twee de wereldoorlog door de Russen wer den veroverd en die Japan nu terug wil hebben. Moskou maakt ook be zwaar tegen een verwachte bepaling in het voorgestelde verdrag waarin de heerschappij van een derde land in Azië wordt afgewezen. De Sowjets beweren dat die tegen hen gericht is, terwijl Japan volhoudt dat die clau sule geen bepaald land op het oog heeft. Statenlid liep in Borssele op besmette schoenen Van een onzer verslaggevers GRONINGEN - Het Gronin ger Statenlid Berend Kingma heeft een poosje rondgelopen op met radio-activiteit besmet te schoenen. De heer Kingma is lid van de PPR en als zoda nig bereid om als provinciaal volksvertegenwoordiger speci aal kennis te nemen van de gevaren van de kernenergie. Samen met een groep andere Groninger Statenleden toog Kingma daarom naar Borssele om onder leiding van provin ciaal voorlichter Addy Boerma een excursie naar de kerncen trale te maken. Een van de voorzorgsmaatregelen bij het betreden van dit soort gebou wen is het dragen van speciaal ter beschikking gestelde schoenen. Alle Statenleden keerden stralingsvrij terug, maar de PPR-vertegenwoordi- ger bleek ergens gestaan te hebben waar het niet geheel en al van atoomsmetten vrij was. Met het uittrekken van het schoeisel was het gevaar overi gens alweer geweken. Het komt niet zo vaak voor dat de schoenen besmet raken. „Maar alleen al het feit dat er zo intensief gecontroleerd moet worden spreekt boekde len en er lag daar blijkbaar toch maar wat van dat radio actieve spul op de grond," al dus Kingma. BERLIJN (AFP) Het Oostduitse ministerie van buitenlandse zaken heeft gisteren officieel bij de Bonds republiek geprotesteerd tegen de publikatie in het Westduitse blad „Der Spiegel" van een manifest dat wordt toegeschreven aan tegenstan ders van het Oostduitse regime bin nen de communistische partij. Het ministerie verklaarde ook dat er voorlopig geen nieuwe correspon dent van „Der Spiegel" in de DDR zou worden toegelaten. Het Oost duitse protest is volgens ADN over handigd aan Günter Gaus, de vaste vertegenwoordiger van West-Duits- land in Oost-Berlijn, toen deze giste ren een onderhoud had met een hoge Oostduitse functionaris over de weigering van de DDR een nieu we correspondent van „Der Spiegel" toe te laten. De Oostduitse functio naris, Karl Seidel noemde de publi katie van het Westduitse weekblad „een weerzinwekkend verzinsel". Vi*sert)b«1cht IJMUIDEN, 9-1-78 18/80 kg tong. 317 kisten tarbot en griet. 2008 kisten kabeljauw. 4 kisten schelvis. 197 kisten wijting. 3012 kisten schol. 45 kisten schar. 242 kisten diversen, prijzen per kilogram tarbot 18.80- 18 96 gr tong 14 52-14. gr m. tong 16 18-15. kl m tong 16.01-14.40. long I 15.91-14.50, tong II 13.93-1220 Per 40 kilogram tarbot 520-252. griet 340-280. schelvis IV 188: wijting III 116-96. schar 92-69. tongschar 208-136, ham met kop 250-134. steenbolk 80-50. kl kreeft 148-146, krab 55. schol I 75-67, schol II 92-76. schol III 92-76. schol IV 86-74, kabeljauw I 228-130. kabeljauw n 258-160. kabeljauw III 172-154. kabeljauw IV 126-98. kabeljauw V 98-74. haai 96-55. bot 45-27 Besommingen KW 226 14600. 221 15900, 4 ƒ11200. 11 ƒ30700. 22 40600. 24 ƒ43900, 25 ƒ38500. 29 ƒ23900. 34 ƒ24000. 45 44100, 51' 21300. 88 28800. 113 22600. 117 25100. 137 17800. 145 ƒ41800, 149 21600. 152 5600. 167 ƒ4600. 173 3600. 189 40100, 194 ƒ26500. 260 1900. 214 19100, WR 32 36400, 57 ƒ46100. SCH 256 ƒ20300 IJM 44 32800. 115 ƒ33200. 154 6300 Uitnodiging Op 15 januari 1978 is mejuffrouw T. Broersma 25 jaar in dienst van onze Vereniging, waarvan de laatste 15 jaar als onderwijzeres aan de Groen van Prinstererscbool Beckumerstraat 15, Henge lo (0) Wij willen u graag in de gelegenheid stellen mejuf frouw Broersma geluk te wensen met dit jubi leum. Daartoe wordt een receptie gehouden op vrijdag 13 januari a s. van 1900 tot 21.00 uur in het xijkgebouw van de N.H. Gemeente, Dieselstraat 54. .Hengelo (0). Uw aanwezigheid zal zeer op prijs worden gesteld. Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs te Hengelo (O) 1933 1978 Zo de Heere wil en zij leven, hopen onze geliefde ouders en grootouders J. Barends en W. Barends-Hoogwerf op 11 januari 1978 de dag te herdenken dat zij 45 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons moge sparen is de wens van hun dankbare kinderen en klein kinderen. Gelegenheid tot feliciteren op 11 januari a.s. 's avonds van 7.30-8 30 uur in de zaal van de Ger. Putsepleinkerk, ingang Blazoenstraat Rotterdam, januari 1978 Spijkenissestraat 19b kunnen van maandag tot en mei vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is <J»l alleen mogelijk van 16 00-20.00 uur. Intens gelukkig en blij be richten wij u de geboorte van onze zoon Thomas Christiaan Jan Vermeiden Wicke Vermeiden- Van der Linden Jaapje Froukje Floortje Wilms. 2 januari 1978 Molmlaan 13 Door Gods goedheid werden wij verblijd met de geboorte van ons dochtertje en zusje I Alma Roelfien Gerrit Burema Nanny Burema-Kuiper Jakob 't Zandt. 5 januari 1978. Molenweg 4 ..Hart. onrustig, vol van zorgen, vleugellam geslagen ziel, hoop op God en weest geborgen. Hij verheft wie nederviel." Psalm 427 Geheel onverwacht heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve man en vader, onze broer, zwager en oom Pieter Gerdinus van der Louw oud hoofd der Chr. Nat. School te De Hoef op de leeftijd van 68 jaar. M. van der Louw-Mans Machteld en verdere familie Mijdrecht, 8 januari 1978 Frank 8 Geen toespraken - Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den donderdag 12 januari a.s. om 11.00 v.m. in de Ned Herv Kerk tc Mijdrecht, waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden op de Herv. begraaf plaats aldaar Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Gebouw „Irene" naast de Herv Kerk Dan ga ik op tot Uw altaren. Tot U, o bron van zaligheid Psalm 434 Heden nam de Here plotseling tot Zich na een kortstondige ziekte, mijn lieve man en onze zorg zame vader en grootvader Jacobus Boers echtgenoot van Johanna Margaretha Rademaker op de leeftijd van 73 jaar Soest: J. M. Boers-Rademaker Soest: S. Deelen-Boers W. W. Deelen 't Harde: J. M. Vanderveen-Boers B. H. Vanderveen Soest J. Boers C. W. Boers-Engel Soest: A. Boers J. Boers-Huisman en kleinkinderen Soest 9 januari 1978 Schoutenkampweg 8 De overledene is opgebaard in het Mortuarium van het ziekenhuis Zonneglore Soesterbergse- straat 125, Soest. Gelegenheid tot condoleren donderdag 12 januari a.s. van 19.00-19.30 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 13 januari a.s. om 11.00 uur in de Wilhelmi- nakerk aan de Soesterbergsestraat te Soest en geleid worden door de weleerwaarde heer Dr. J. Rinzema, waarna de teraardebestelling aanslui tend tegen 12.00 uur zal plaatshebben op de alge mene begraafplaats aan Veldweg. Enige en algemene kennisgeving Niet klagen maar dragen en bidden om kracht Zacht en kalm is van ons heengegaan naar haar Heer en Heiland onze zuster en tante Margaretha Keemink-van Namen op de leeftijd van bijna 98 jaar. Namens de familie: J. Meijboom-IJsselsteijn Harskamp. 6 januari 1978. „De Stolpe". Corr.adres: Boergoensevliet 117 B, Rotterdam. De bijzetting in het familiegraf te Pernis heeft plaatsgevonden op maandag 9 januari 1978. Heden overleed in volle vrede, na een langdurige ziekte onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Aaltje van der Woude in de ouderdom van bijna 90 jaar Katwijk: W. van der Woude Oldemarkt: R. van der Woude-Van Elp neven en nichten Katwijk aan Zee, 9 januari 1978 Hogeweg 11 Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 12 januari a.s. des nam. 1.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Oldemarkt, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oldemarkt. Na de teraardebestelling is er gele genheid tot condoleren in het ,,'t Maark" te Olde markt. Heden is plotseling door de Heere uit onze familie kring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Ds. J. J. van der Hoek echtgenoot van T. van der Vegte Stony Plain (Canada): W. C. Zomerman-van der Hoek E. Zomerman Oostwold (Old.): C. E. Dallinga-van der Hoek B. H. Dallinga 's-Gravenhage: A. E. C. Molenaar-van der Hoek G. H. Molenaar neven en nichten 8 januari 1978. Door lijden tot heerlijkheid heeft de Here thuisge haald onze lieve zoon. broer, zwager en oom Jan Willem Brummelman echtgenoot van A. Luimes, op de leeftijd van 45 jaar. Psalm 231 Vorden: D. Brummelman Den Haag: T. G. van Maaren-Brummelman J. van Maaren Resteren: A. J van Kleef-Brumrnelman G. H. van Kleef Vorden: G. J. Heijenk-Brummelman J. Heijenk G. J Brummelman H A. Brummelman-Nieuwenhuis Aalten E J Bulsink-Brummelman H. Bulsink Doetinchem D. Schouten-Brummelman G. L Schouten neven en nichten Vorden, 6 januari 1978 Zalig de doden die in de Here sterven, van nu aan. Ja. zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na. Openb. 14 13 De kerkeraad van de Gereformeerde kerk van Gameren-Zuilichem geeft met grote verslagen heid kennis van het overlijden ten gevolge van een ongeval van hun emeritus- en hulppredikant J. J. van der Hoek Met dankbaarheid gedenken wij het werk dat hij gedurende 12 jaar onder ons mocht doen. Moge de Here zijn vrouw en kinderen troosten en sterken. Zuilichem, 8 januari 1978 De kerkeraad van de Gereformeerde kerk van Gameren-Zuilichem. Mededeling De dienst van Woord en Gebed voorafgaande aan de begrafenis van Jan Jans van der Hoek zal niet zoals gisteren is vermeld in de Geref. Kerk maar op 12 januari om 13.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Zuilichem gehouden worden. Gelegenheid tot condoleren vanaf 12.30 uur in de kerk Met ontroering namen wij kennis van het overlij den van onze oud-direkteur, de heer P. van Ommen de herinnering aan zijn werkkracht en ijver zal voor ons een bron van inspiratie blijven. Direktie en medewerkers van Ac countantskantoor P. van Ommen b.v. Katwijk aan Zee, 6 januari 1978. In rustig vertrouwen op God is onze lieve moeder en oma Elisabeth Quarré weduwe van Tjipke Ferwcrda, op 82-jarige leeftijd gestorven. D. A. Ferwerda S. Ferwerda D. A. Ferwerda-Steunenberg Dik Frederike en Peter Kampen. 8 januari 1978. Uitenhage de Miststraat 4 De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 11 janu ari ca. 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats van Kampen te IJsselmuiden. Gelegenheid tot condoleren daarna in de aula van de begraaf plaats. „O blij vooruitzicht dat mi] streelt Ik zal. ontwaakt. Uw lof onfrouu'en U in gerechtigheid aanschouwen Verzadigd met Uw Goddelijk beeld". Heden heeft de Here Zijn vermoeid maar dai baar kind, onze lieve moeder, schoonmoeder, oi en overgrootmoeder Jantje Mulder sinds 5-9-'67 weduwe van Arend Schuil oud 81 jaar, thuis gehaald. Leek, 7 januari 1978. Bejaardencentrum „Vredewold". LeCk G Holt-Schuil Ulft: E. Fonk-Schuil J. Fonk Putten: lan e jMS' P A. Klijnsma-Schuil B. T. Klijnsma Kleinkinderen en achterkleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag lp januari a.s. om plm. 14.00 uur te Midwolde.. fafcg] Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in dinid< Geref. Kerk, Lindensteinlaan te Leek, welke aanpalit vangt om 13.30 uur. Gelegenheid tot condolereinGn op dinsdagavond van 19.00-19.30 uur in Huizf. „Vredewold" en na afloop van de begrafenis. I1^ Corr.adres: Oosterheerdstraat 3, Leek. r Yf D en fact pek *ent In de vroege morgen van 8 januari 1978 ging een langdurig en smartelijk lijden kalm van on; heen mijn trouwe man, onze vader, grootvader overgrootvader Gerrit Hendrik Kappers echtgenoot van A. G. Hijink, op de leeftijd van 80 jaar. El va E mi »n le Et vi (atie Wie in de schuilplaats des Allerhoogkarc sten is gezeten, vernacht in de schaian pari Ener En egei fcht duw des Almachtigen. Psalm 91 Zevenaar: A. G. K^ppers-Hijink Winterswijk: J. A. Kappers-Jansen Hoog-Keppel: B. J. Kappers A. G. Kappers-Kleinpaste Zeist: G. H. Kappers H. Kappers-Janssen Helmond: M. Kapp.ers W. A. Kappers-van der Waal klein- en achterkleinkinderen Corr.-adres: Hoog-Keppel, de Waay 3. 1 wi D. z< idat opu an reeg a's an iem le s' Iteit ast És te Dik; w De rouwdienst zal worden gehouden donderdag! 12 januari a.s. om 13.00 uur in Fides et Concordia, t Uo station NS te Winterswijk, waarna de teraarde-l. bestelling zal plaatshebben op de Algemene Be-f graaf plaats te Winterswijk. f1 Gelegenheid tot condoleren voor aanvang van de'ch rouwdienst vanaf 12.30 uur. Pr0' Ing, Heden behaagde het de Heere, na een kortstondig ge ziekte van onze zijde weg te nemen, mijn liever r\r\-,r. liairn an 7ftPÖ73mO u^rlpr KpVlniuH. Pd' man, onze lieve en zorgzame vader, behuwd- grootvader Izaak Baelde op de leeftijd van 78 jaar. Utrecht: M. M. Baelde-van Eijk Groenekan: I. Baelde J. Baelde-van de Bunt Breukelen: L. Baelde J. A. A. Baelde-van de Weerd Utrecht: W. Baelde A. Baelde-Boekhout Zeist: M. van Ekeren-Baelde T. G. J. van Ekeren Houten: C. Kemp-Baelde C. Kemp Zeist: M. M. Westeneng-Baelde H. Westeneng en kleinkinderen Utrecht, 8 januari 1978, Hoofddijk 49 Geen bloemen. De begrafenis zal D.V. plaatshebben donderdag 12 januari om 13.00 uur op de algemene begraaf-^ plaats „Brandenburg", le Brandenburgerweg te^t Bilthoven. e 'or oor ver ein at iooi m hil rad en jnc I 'aa lik Eld het ij (ov taz rir ch< lei Ett Iwi )it Met grote verslagenheid vernamen wij het plotse^ ling overlijden van onze grote vriend en neef André van Gemeren Zijn in alle opzichten grote verbondenheid mei ons zullen 'wij nimmer vergeten. Van Gemeren's familiekool Rotterdam 6 januari 1978. Heden overleed plotse ling onze lieve zoon, broer en zwager en oom Willem Gorissen in de leeftijd van 47 jaar. De Heere geve ons kracht om dit verlies te dragen. Fam. A. Gorissen Herenstraat 14 Berkel (ZH) 7 januari 1978 ENIGE KENNISGEVING Voor de zeer vele blijken van medeleven betoond tij de ziekte en na het overlijden van onze lieve vi groot- en overgrootvader Jan Boiten zeggen wij u hartelijk dank Fam. Boiten Groningen, januari 1978

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8