00 gedipl. groepsleid(st)er EERSTE LEIDER „DE NIJENBURGH" teCulemborg DE MEERBURG hoofd aktiviteiten begeleiding Stichting Christelijke Verpleeghuizen maatschappelijk werker(ster) GROEPSLEIDSTER 2 leiMers bejaardenhulpverlening waarnemend hoofd VORMINGSLEID(st)er fulltime of parttime DIREKTEUR een groepsleider(ster) enige GROEPSLEID(ST)ERS een 6R0EPSLEID(ST)ER Groepsleidsters- diers) direkteur-koördinator (mnl./vrl.) ZATERDAG 7 JANUARI 1978 TROUW/KWARTET P 28/RHS 3 Sociale Akademle „DE NIJENBURGH" te Culemborg De pari-time opleiding van de Sociale Akademie heeft nog enkele plaatsen open voor het studiejaar, dat op 1 februari 1978 begint. Wij zijn een vierjarige hogere beroepsopleiding voor mensen, die werkzaam (willen) zijn in het cultureel en maatschappelijk werk. Als u alsnog aan deze cursus wilt deelnemen, dient u zich zo spoedig mogelijk aan te melden. Informatie over deze opleiding en de toelatingsvoorwaarden kunt u schriftelijk of telefonisch verkrijgen bij de toelatingscommissie P.T.O.. Sociale Academie „De Nijenburgh", Postbus 131 Culemborg. Telefoon 03450-5841 Het gezinsvervangend tehuis voor geestelijk gehandikapte kinderën, te IJsselmuiden vraagt voor één van haar drie groepen een Het tehuis probeert een optimaal woonklimaat te bieden aan 24 kinderen in de teeflijd van 5-14 jaar, die overdag de school, of het dagverblijf bezoeken. Voor de begeleiding van de 8 kinderen, die in deze groep leven wordt samengewerkt met nog 3 leidinggevenden Verwacht wordt: een prot fchrist. levensovertuiging. diploma OPM. VSID. of 2. Inlichtingen kunt u inwinnen bij het hoofd van De Meerburg: dhr. M. D. Landeweerd, tel. 05202-16950. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan dhr. Habekotté, Greenteweg 17. Kampen Sekretaris van de Stichting voor gezinsverv tehuizen v geestelijk gehandikapten op prot. Christ, grondslag. De Stichting Christelijke Verpleeghuizen, waarvan uitgaan de verpleeghuizen „Horizont" en „De Poort" (280 patiënten, waarvan 80 psychisch gehandicapt), vraagt voor haar team van 8 medewerk(st)ers een Taak: leiding geven aan het team koördmeren van de werkzaamheden samenwerken met andere disciplines organiseren van rekreatieve aktiviteiten. Funktie-elsen: voltooide opleiding MIKOJEl of sociale academie (kultureel werk) leidinggevende en oranisatorische capaciteiten goede kontaktuele eigenschappen ervaring. Wij werken vanuit een christelijke grondslag. Nadere informatie over deze funktie kan ingewonnen worden bij mevrouw H. M Binnendijk (hoofd verpleging) of bij mevrouw G. v. Gulik-Kuiper (hoofd bezigheids therapie). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie van de Stichting op onderstaand adres. Hugo de Grootkade 20, Amsterdam, Telefoon 020 - 02 63 OS. STICHTING MAATSCHAPPELIJK WERK „GOEREE-OVERFLAKKEE" In het team maatschappeli|k werker(ster) is plaats voor een voor het algemeen maatschappelijk werk. Vereisten Diploma Sociale Academie of vergevorderde oplei ding (4e jaars). Kandidaten moeten van positief christelijke beginselen zijn Salariëring volgens rijksnorm (afhankeli|k van leeftijd en erva ring) Autokostenvergoeding in het werkgebied volgens C.O.A.M.- regelmg Voor huisvesting zal in overleg met de kandidaten worden zorggedragen Eigenhandig geschreven sollicitaties met zo uitvoerig mogelijke gege vens nchten aan de secretaris J. van Hoorn, Jul. van Stolberglaan 21 M.ddelharn.s, tel 01870 2560 INTERNAAT „DE STERRESCHANS" It NMME6EN In ons Prot. Chr. Internaat voor schipperskinderen is per 1 maart plaats voor een die in samenwerking met teamgenoten leiding wil geven aan een groep schoolgaande kinderen van ±11-13 jaar minimum leeftijd 20 iaar tenminste 4 |aar voortgezet onderwijs: een beroepsgerichte opleiding aanbeveling ervaring gewenst prot. chr levensovertuiging naast een leuke werkkring, een goede salarisregeling (Ministerie van Onderwijs) lange vakanties Sollicitaties en Inlichtingen: Directeur internaat „De Sterreschans". Ubbergseveldweg 119-123 te Nijmegen, tel. 080-229270 De Gereformeerde Stichting voor Gezinsverzorging te 's-Gravenhage is een A-instelling die zich bezighoudt met ge zinsverzorging, bejaardenhulpverlening en al- phahulpverlening. Wegens pensionering en uitbreiding zoeken wij Verwacht worden: Motivatie tot gezamenlijk meewerken aan en meedenken over een optimale hulpverlening. Een Prot. Chr. levensovertuiging. Het bezit van een geëigend diploma (S.A., H.B.O., M.B.O. (SD), N-12. N-19 of N-20). Bereidheid tot een gesprek met het leidstersteam als onderdeel van de sollicitatieprocedure. Geboden worden een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de C O.A M. regeling voorzover subsidiabel. Vooraf kunt u onder nr. 070-614961 inlichtingen inwinnen. Uw schriftelij ke sollicitatie kunt u richten aan de directeur, de heer J. J. de Bruin, Laan van Meerdervoort 436 's-Gravenhage. r Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In het dorp Zwammerdam is ons nieuwe fasehuis „Eljo", bestaande uit vier eengezinswoningen, onlangs gereed gekomen. Hier wonen 5 kinderen en 19 jongvolwassenen. Zij bezoeken de imbecielenschool en de sociale werkplaats in Alphen aan den Rijn alsmede het dagaktiviteitencentrum op Hooge Burch. Voor dit fasehuis zoeken wij op korte termijn een Hij/zij werkt in onregelmatig dienstverband, zoals avond- en weekend diensten. Voor deze funktie vragen wij iemand met minimaal een Z-opleiding en bij voorkeur ervaring in een leidinggevende funktie. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer A. Warnaar, koördinerend hoofd, tel. (01726) 19200. Uw sollicitatie kunt u richten aan de personeeldienst Spoorlaan 19 te Zwammerdam (post Alphen aan den Rijn). ALG CHR VORMINGSCENTRUM „ALKMAAR'' Drechterwaard 14, Alkmaar vraagt op korte termijn een In verband met de stijging van het aantal deelnemers aan ons vormingscentrum voor werkende jongeren, willen we graag de staf uitgebreid zien met een kollega voor: het begeleiden van een groep deelnemers (15) het geven vanuit de eigen deskundigheid van enkele onderdelen van het programma het m teamverband meedenken en toewerken naar nieuw parttime onderwijs voor jongeren van 16 t/m 18 jaar het kunnen funktioneren in een alg. chr. vormingscentrum (samenwerking tussen p.c. en r.k.) aangeboden wordt: een gezellige en afwisselende werksituatie werken in teamverband in een nieuw gebouw werken in Alkmaar, 12 km van strand en duinen, 20 minuten van Amsterdam een saianëring volgens de rechtspositieregeling V.LJ. gevraagd wordt: een opleiding, zoals in de rechtspositie hiervoor staat aangegeven, O.0. een onderwijsakte, volledig bevoegd of een ni|verheidsakte mikojel ervaring in het onderwijs of in het werken met groepen heeft onze voorkeur. Sollicitaties aan de sollicitatiekommissie van het Alg. Chr. Vormingscentrum „Alkmaar'Drechterwaard 14 te Alkmaar Inlichtingen: mevr. I. Tames, tel. 072-611034 of 117240. HERHAALDE OPROEP Het bestuur van de Stichting Jongenshuis, Huizum Dorp 15 te Leeuwarden, vraagt een De stichting is een onderdeel van de Stichting Kinderzorg Friesland, welke haar oorsprong vindt in het Hervormde Diakonale werk. Het Jongenshuis is een tehuis dat plaats biedt aan 32 jongens in de leeftijd van 14 21 jaar. Het huis heeft een regionale funktie en biedt een thuis aan jongens die een school voor I.T.O. of V.B.O. bezoeken, of een werkkring hebben. Er zijn vergevorderde plannen voor nieu we huisvesting. Gevraagd wordt iemand die: in staat is leiding te geven aan plm. 20 medewerkers, een ruime ervaring in de interne kinderbescherming heeft, de externe kontakten wil verzorgen, het financieel/ekonomisch beleid en de interne organisatie van het tehuis kan begeleiden. Vereisten zijn: Opleiding: Sociale Academie I.W. met V.O.-I.W. of groepswerk. Inlichtingen bij de huidige direkteur de heer W Brander, tel 05100-33296 of 33215. Sollicitatie te richten aan het bestuur. Het Prins Bernhard- internaat, prot. chr. internaat voor schippers- jeugd te Maasbracht vraagt voor zo spoedig mogelijk: Onze voorkeur gaat uit naar kandi daten: van tenminste 21 jaar; met ervaring in vergelijkbaar werk; met een prot. chr. levensovertui ging; met gevorderde of voltooide be roepsopleiding (M.B.O.-I.W., kleuterleidsters opleiding, N xx e.d.) salariëring volgens rijksnormen; schoolvakanties vrij. Sollicitaties en inlichtingen: de direk teur van het internaat, Sintelstraat 19, Maasbracht, tel. 04746-1692. In het Medisch Kinderhuis Bethanië te Zeist kunnen op korte termijn geplaatst worden. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het diploma MBO-iw of een daarmee gelijkstaande opleiding. Protestants Christelijke levensqvertuiging is vereist. Sollicitaties kunt u ichten aan: Mevr. J. Scheurwater Verlengde Slotlaan 109 Zeist. Tel. 03404-25054. Het Prins Hendrik Internaat Prot. Chr. Internaat voor schippersjeugd te Vreeswijk, gemeente Nieuwegein. vraagt zo spoedig mogelijk voor de begeleiding en verzorging van een groep jonge ren in de leeftijd van 13-15 jaar Opleiding 4 jaar voortge zet onderwijs Enige ervaring gewenst. Leeftijd tenminste 21 jaar. Prot. Chr. levensovertuiging. Gunstige salarisregeling en sociale voorzieningen Lange vakanties. Sollicitaties en inlichtingen: Directeur Prins Hendrik Inter naat. Prins Hendriklaan 9. Nieuwegein-Zuid. Tel. 03402- 39744 De Prot. Chr. Stichting voor geeste lijke en sociale zorg aan hulpbehoe venden op Goeree en Overflakkee, vraagt voor haar gezinsvervangende te huizen .Salem" te Dirksland. ..Sjaloom" te Sommelsdijk en „Refugium" te Som- melsdijk in het bezit van: diploma Z. O.P.M., Kin derbescherming A en B. M B O./I.W. of een andere gelijkwaardige opleiding. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens richtlijnen van het ministerie van C.R.M Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur van de Stichting, p/a Langeweg 92 te Middelharms. Stichting Volwassenenzorg Groesbeekse Tehuizen is een instelling voor zwakzinnigen en beheert een 7-tal tehuizen, waarin 224 geestelijk ge handicapte volwassenen verblijven. In ons tehuis „DENNENHEUVEL" (tehuis voor 30 dames) ontstaat per 1 februari a.s. de vakature voor Voor deze funktie vragen wij kandidaten met: opleiding Z of O.P.M.+V.S.I.D.-K.I., leeftijd 25 jaar. Het salaris bedraagt 1.878,23 2.475,53 bruto per maand, nivo augustus 1977. Overige secundaire arbeidsvoorwaarden vol gens de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Belangstellenden worden verzocht hun schrif telijke sollicitaties te richten aan de directie van de Stichting Volwassenenzorg Groes beekse Tehuizen, Hoflaan 4 te Groesbeek. Groesbeekse tehuizen De Stichting „Ons Tehuis" Biltstraat 186 te Utrecht vraagt op korte termijn een Alg. Informatie. De Christelijke Stichting „Ons Tehuis" is een centrum voor opvang en begeleiding van alleenstaande ouders (waaronder niet gehuwde moeders) en hun kind(eren) in krisissituaties. De Stichting is als lid aangesloten bij de Fiom. Ned. Vereniging van organisaties voor hulpverlening bij zwangerschap en alleenstaand ouder schap. Funktie-Informatie De direkteur-koördinator heeft een koördinerende, organiserende en signalerende taak t.a.v. het hulpverleningsbeleid, het financieel-ekonomische beleid de externe kontakten Gevraagd: het onderschrijven en mee verder ontwikkelen van de doelstelling en methodiek van hulpverlening; beleidstechnische en organisatorische kwaliteiten; inzicht in financieel-ekonomische aangelegenehden; bereidheid te werken binnen een demokratische struktuur; ervaring in een leidinggevende funktie binnen de welzijnssektor; een in het licht van bovenstaande, adekwate opleiding, tenminste op HBO-nivo, van agogische of sociaal wetenschappelijke aard; een christelijke levensvisie; De rechtspositie en salariëring is overeenkomstig de regelingen voor de kinderbescherming. Salarisgrenzen: 3355,44 - 4264,57. Opname in het pensioenfonds (PGGM) is verplicht. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de voorzitter van het bestuur, Zamenhoflaan 19, Zeist. Telefonische informatie is te verkrijgen bij J. van de Linden, lid van het waarnemend direktieteam, te bereiken onder nr. (073) 128821

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 30