r kreatief therapeut(e) iils%or<| Oogarts-Assistent(e) directeur/ directrice nchb wolfheze 16 16 Bethel Ziekenhuis Delft verpleegkundigen neurochirurgie Trouw verpleegkundig docent(e) juristen en economen fiscaal-juristen en -economen (mnl./vrl.) GEDIPLOMEERDE KRAAMVERZORGSTERS NACHTHOOFD ELKE OCHTEND OPNIEUW 'sHeeren Loo-Lozenoord fulltime logo/akoepedist(e) HH. 2 ONDERZOEKERS(STERS) ZATERDAG 7 JANUARI 1978 Het Bethel Ziekenhuis vraagt op korte termijn een die bereid te de opleiding technisch oogheelkundig assistent van het LOI te volgen De kursusduur bedraagt 20 maanden Tot de taak behoort het zelfstandig vernchten van diverse funktieonderzoeken ate het door- en aanmeten van brillen en het bepalen van gezichtsvelden, naast het verrichten van administratieve werkzaamheden Voor deze funktie te vereist een opleiding op het niveau HAVO met wis- en natuurkunde Nadere informatie over de funktie en opleiding kunt u verkrijgen bij het hoofd Personeelszaken, de heer G J Blanckemeyer. toestel 3183 op onderstaand adres Reynier de Graefweg 3. Delft Telefoon 015-569340. STICHTING BEJAARDENCENTRUM T ZAND (NOORD-HOLLAND) Het bejaardencentrum omvat een verzorgings tehuis voor 46 bewoners annex 19 bejaarden woningen. Wegens het vertrek van de huidige directrice zoekt het bestuur voor zijn centrum "De Zandstee" een Hij/zij zal in samenwerking met het bestuur worden belast met de dagelijkse leiding. Van de bedoelde functionaris/esse wordt verwacht: kennis van de bejaardenzorg in het algemeen en kennis van moderne verzorgingsmethoden in een verzorgingstehuis met behoud van zo groot mogelijke zelfstandigheid van de bewoners; administratief en financieel inzicht; het vermogen om met het personeel een goede werksfeer te handhaven. Een verpleegkundige vooropleiding kan van belang zijn. Salariëring conform de CAO. Bejaardentehuizen. Eigenhandig geschreven sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de secretaresse van het bestuur, mevr. v. .d. Hul-Geensen, Singel 37. Petten. Op de afdeling Neurochirurgie, gevestigd Eerste Helmersstraat 104, worden verpleegkundigen gevraagd voor de volle werktijd voor: 1. de intensive care unit diploma ziekenverpleging A. diploma specialistische opleiding intensive care 2. de verpleegafdeling .vereist: diploma ziekenverpleging A. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer J. den Hartog. adjunct-hoofd verplegings dienst. tel. (020) 782233, toestel 2226. Op de medewerkers van het ziekenhuis zijn de rechtspositieregelingen voor ambtenaren van de Gemeente Amsterdam van toepassing. Desgewenst kan, tegen betaling, tijdelijk een zitslaapkamer ter beschikking worden gesteld. Sollicitatiebrieven met links bovenaan no. V 6602 kunnen ongefrankeerd worden gezonden aan het hoofd van de personeelsdienst van het ACADEMISCH ZIEKENHUIS BIJ DE UNIVERSITEIT VAN AMSTERDAM WILHELMINA GASTHUIS EN BINNENGASTHUIS Antwoordnummer 8184 Eerste Helmersstraat 104, Amsterdam (oud-west). STICHTING KRAAMCENTRUM 't GOOI EN OMSTREKEN Hoge Naarderweg 7 te Hilversum In verband met de toeneming van het aantal verzorgingen vragen wij op korte termijn in vast dienstverband Inlichtingen worden gaarne verstrekt door onze leidster-docente M. Oudegeest. tel. 035- 12221 RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Voor ons verpleeg- en reaktiveringscentrum ..Tamarinde" wordt gaarne contact gezocht met een ervaren verpleegkundige, in het bezit van het diploma ziekenverpleging A of A B. voor de functie van Winkelen begint op de advertentie pagina's van voor 7 nachten per 2 weken. In „Tamarinde" zijn 122 bedden voor somatisch zieken, verdeeld over 4 verpleegafdelingen. Inlichtingen worden gaarne gegeven door de heer R. J. van Essen, verpleegkundig direkteur, tel 030-611211. Schriftelijke sollicitaties te rich ten aan de verpleegkundig direkteur van „Ta- mannde". Neckardreef 6 te Utrecht. Het Opleidings Instituut „Zr. van Wijngaarden" dat ressorteert onder de Stichting Verpleeghuizen Nederland en de opleiding verzorgt van leerling ziekenverzorgenden, zou gaarne in contact komen met gegadigden voor de functie van met als taak het lesgeven aan leerling ziekenverzorgenden in de vakken praktijk en theorie ziekenverpleging en het onder houden van contacten met de instructiezusters van de deelne mende verpleeghuizen. Het diploma docentenopleiding alsme de het diploma ziekenverpleging A is vereist. Zij die tevens het diploma ziekenverpleging B hebben behaald genieten de voor keur. Salarisregeling volgens de richtlijnen van de N.Z.R. in de rang van 1e verpleegkundige. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer G. Aalbers, directeur van het Opleidings Instituut, die tevens gaarne bereid is u telefonisch de nodige informatie te verstrekken. Het adres is: Spruit en Bosch 3, Harmeien. tel. 03483-1416. Stichting Verpleeghuizen Nederland. (Prot.Chr.Inrichtingvoorgeesteszwakken) Postbus 550 - 3850 AN Ermelo Wij vragen ter uitbreiding van onze afdeling Logo/akoepedie een (part time aanstelling behoort tot de mogelijkheden) Zijn/haar werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het onderzoeken en individueel behandelen van spraaktaal en/of gehoorgestoorde kinderen en volwassenen. Belangstelling voor en ervaring met geestelijk gehandicapten strekken tot aanbeveling. Een protestants christelijke levensovertuiging wordt op prijs gesteld. De CAO voor het ziekenhuiswezen is van toepassing. Wilt u meer weten voor u eventueel solliciteert, neemt u dan contact op met mevrouw E.C. Knol-Ronner, logo/akoepediste, tel. (03417) 6868, toestel 126. Sollicitatie,kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken. Voor een binnenkort te openen centrum voor psychiatrische dagbe handeling in Ede zoeken wij een full-time Gedacht wordt aan Iemand mat aan Mikojel-oplefding, dia individueel, groepsgericht an pro jak tmatig wil werken. De werkzaamheden bestaan uit kreatleve handenarbeid en eventueel dramatische expressie. Gewenst: i ervaring binnen de geestelijke gezondheidszorg; bereidheid tot deelname aan de extra ektivltetten, die een instituut in opbouw met zich mee brengt; - bereidheid tot verdere bekwaming. Een positieve instelling ten aanzien van een door hot Evangelie geïnspi reerde levensvisie, echten wij voor onzo therapeutische gemeenschep Het salaris zal -efhmkeiljk van leeftijd en ervaring- variëren van f 1.704.- tot f 2.778,- bruto por maand, esd. de salarismaatregel per 1 januari 1978. Voorts is de C.A.O.-Ziekenhuiswezen van toepassing. t Verdere informatie kunt u verkrijgen bij drs. R.J. Wotters, toestel 321, of bij mevrouw A. Zonneveld (telefoon 08380-31745). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten san da diraktls, t.a.v. da haar H. Huberts. I1— 1 ^»TCft ZwMntwra Woifhexs (bil A/rVwei) Tte. 00304 - Ml INLICHTINGEN over deze en vele andere speciale advertentiepagina's op zaterdag advertentie-exploitatie W Tel. 020-913456, toestel 783. (mnl./vrl.) Bij de rijksbelastingdienst bestaat voor een aantal juristen en economen de mogelijkheid in dienst te worden genomen om te worden opge.eld tot inspecteur van 's Rijks belastingen. Voorzover zij geen fiscaal-jurist of fiscaal-econoom zijn dienen zij daar toe een post-doctorale opleiding met een duur van ongeveer 2 jaar te volgen. De eerstvolgende opleiding vangt In september 1978 aan; degenen die voor 1 oktober 1978 hun juridische of economische studie denken af te ronden kunnen zich thans ook reeds aanmelden. Uitsluitend sollicitanten die op 1 september 1978 niet ouder zijn dan 30 jaar kunnen in aanmerking komen. Tijdens de opleiding wordt een salaris van f 2606.- per maand toegekend. Na het met goed gevolg voltooien van de opleiding volgt benoeming tot adjunct-inspecteur op een aanvangs salaris van f 2740,- per maand. Oo adjunct-inspecteur wordt na het volgen van een stage geplaatst aan een van de Inspecties van de landelijk gespreide rijksbelastingdienst of aan het ministerie van financiën. Gewoonlijk drie |aar na de benoeming tot adjunct-inspecteur volgt bevorde ring tot inspecteur van 's Rijks belas tingen. Aan deze functie is een maximum salaris van f 5639,- per maand verbonden. Het normale carrièreverloop leidt vervolgens tot een functie met als maximum salaris f 6752.- per maand. Verdere promotie is mogelijk. Voor belangstellenden Is een brochure verkrijgbaar met informatie over de rijksbelastingdienst, de functie van inspecteur bij die dienst en de oplei ding daarvoor. Het wordt op prijs gesteld indien bij sollicitatie van het in die brochure opgenomen aanmel- dingstormulier gebruik wordt gemaakt. De brochure kan schriftelijk of tele fonisch worden aangevraagd bij het Rijksinstituut Belastingen. Bree- straat 18. 2311 CR Leiden. (telefoon 071 - 12 56 41). Voorlichtingsbijeenkomsten worden gehouden op: 9 januari te Groningen, centraal belastinggebouw. Or. C. Hofstede de Grootkade 11; 10 |anuarl te Nijmegen, centraal belastinggebouw. Stieltjesstraat 2; 12 januerl te Tilburg, centraal belastinggebouw. Stationstraat 24; 1< januari te Lelden, Rijksinstituut Belastingen, Breestraat 18: 17 januari te Utrecht, Hoog Catharijne, Radboudkwartier 313-315; 19 januari te Rotterdam, centraal belastinggebouw. Puntegaalstraat 5: 19 januari te Amsterdam, cenlraal belastinggebouw, Wibautstraat 2-4. De bijeenkomsten vangen steeds om 20.00 uur aan. Alle In deze advertentie genoemde salarisbedragen zijn gebaseerd op de eind 1977 geldende salarisregelingen en exclusief 8*/« vakantie-uitkering. In verband met het in te stelten selectie-onderzoek dient de aanvraag voor de brochure uiterlijk 20 januari 1978 te zijn ontvangen. Fiscaal-juristen en fiscaal-economen kunnen direct als adjunct-Inspecteur worden aangesteld. Zij kunnen zich op gelijke wi|ze voor het selectie-onder zoek aanmelden. de rijksbelastingdienst vraagt BI) de rijksbelastingdienst bestaat voor een aantal fiscaal-juristen en fiscaal-economen gelegenheid om als adjunct-Inspecteur van 'a Rijks belas tingen te worden aangesteld. Het aanvangssalaris bedraagt f2740,- per maand. Degenen die voor 1 juli 1979 hun studie denken af te ronden kunnen zich thans ook reeds aanmelden. De voorkeur zal worden gegeven aan sollicitanten die op de datum van indiensttreding niet ouder zijn dan 32 jaar. De adjunct-Inspecteur wordt na het volgen van een stage geplaatst aan een van de inspecties van de landelijk gespreide rijksbelastingdienst of aan het ministerie van financiën. Gewoonlijk drie jaar na da benoeming tót adlunct-lnspecteur volgt bevorde ring tot Inspecteur van 's Rijks belas tingen. Aan deze functie is een maximum salaris van f 5639,- per maand verbonden. Het normale carrièreverloop leidt vervolgens tot een functie met als maximum salaris f 6752,- per maand. Verdere promotie is mogelijk. Voor belangstellenden Is een brochure verkrijgbaar met informatie over de rijksbelastingdienst en de functie van inspecteur bij die dienst. Het wordt op prijs gesteld indien bij sollicitatie van het In die brochure opgenomen aanmeldingsformulier gebruik wordt gemaakt. De brochure kan schriftelijk of tele fonisch worden aangevraagd bij het Rijksinstituut Belastingen, Bree straat 18, 2311 CR Leiden. (telefoon 071 - 12 56 41). Voorlichtingsbijeenkomsten worden gehouden op: 9 januari te Groningen, centraal belastinggebouw. Or. C. Hofstede de Grootkade 11; 10 januari te Nijmegen, centraal belastinggebouw. Stiettjesstraat 2; 12 januari te Tilburg, centraat belastinggebouw, Stationstraat 24; 16 januari te Laldsn, Rijksinstituut Belastingen. Breestraat 18: 17 januari te Utrecht, Hoog Catharijne. Radboudkwartier 313-315; 18 januari ta Rotterdam, centraal belastinggebouw. Puntegaalstraat 5; 19 januari te Amsterdam, centraal belastinggebouw, Wibautstraat 2-4. De bijeenkomsten vangen steeds om 20.00 uur aan. Alle In deze advertentie genoemde salarisbedragen zijn gebaseerd op de eind 1977 geldende salarisregelingen en exclusief 8*/» vakantie-uitkering. In verband met het in te stellen selectie-onderzoek dient de aanvraag voor de brochure uiterlijk 20 januari 1978 te zijn ontvangen. De Nationale Commissie Voorlichting en Bewust wording Ontwikkelingssamenwerking (NCO) sti muleert en financiert aktiviteiten in Nederland op het gebied van voorlichting en bewustwording inzake ontwikkelingssamenwerking. De NCO acht het van belang dat ter ondersteuning van haar werkzaamheden onderzoek wordt verricht naar haar beleid en werkwijze. De resultaten van dat onderzoek dienen te kunnen fungeren als bouwstenen voor het formuleren van beleidsadviezen. De NCO zoekt voor dit onderzoek: het analyseren van het algemene beleid en de werkwijze van de NCO op basis van uit inventa risatie verkregen gegevens - het verrichten van onderzoek naar werkwijze en bereik van door de NCO gesubsidieerde aktivi teiten - een voltooide academische opleiding in een der sociale wetenschappen - post-doktorale onderzoekservaring op dit terrein enige bekendheid op het terrein van mondiale vorming strekt tot aanbeveling - de aanstelling zal geschieden op basis van een arbeidskontrakt voor een periode van anderhalf jaar. met een salarismaximum van 4.137,- per maand - de sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn over eenkomstig die van de Rijksoverheid Aanstelling: Sollicitatie belangstellenden kunnen zich voor verdere in formatie over de NCO en over de onderzoeks opzet wenden tot Drs A. Waarts, directeur- secretans van de NCO, Mauritskade 63. Am sterdam (telefoon: 020-93 88 22) - sollicitaties binnen drie weken na het verschij nen van dif blad te richten aan de NCO, onder vermelding van „sollicitatie" op de enveloppe.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 26