FAMILIEBERICHTEN ZATERDAG 7 JANUARI 1978 TROUW/KWARTET Wunnen van maandag tot cn met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Ina Hindriks Koos Koop 28-12-1977 Veendam, Bocht Oosterdiep 31A Schildwolde. H. G Borgesiusstr. 10. Hartelijk gefeliciteerd opa Eline Hans Mar ja Jan en Janke Gij hebt haar in de moeder schoot geweven. En ons met uw wonderen omgeven Op 6 januari 1978 is ons dochtertje Janke geboren Sietse en Janny Oosterhaven-ten Brinke Van Ieperensingel 19 Leens (Gr.) Met grote dankbaarheid delen de kinderen van G. H. de Vries en A. F. de Vries-van 't Hart u mede dat hun ouders 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Gelegenheid tot feliciteren zaterdag 14 januari a.s. van 10.30-15.30 uur te Rotterdam, Doggerstraat 18a. Rotterdam januari 1978. Voor de grote belangstelling bij ons 60-jarige huwelijks feest en voor de vele bloemen en geschenken, die wij ontvingen willen wij u allen hartelijk dankzeggen. C. van de Polder C. E. van de Polder-Verbaas Rotterdam, Ravenswaard 423, „Sonneburgh" Voor uw aanwezigheid, uw cadeaus, bloemstukken en veel goede wensen op onze 25e trouwdag zeggen wij u hartelijk dank. Het was voor ons een fijne dag en het blijft een fijne herinnering. Daniel en Annie Klok. Emmen, januari 1978 De Woerd 69 „Want ik ben er zeker van dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid, die over ons geopenbaard zal worden." Romeinen 818. Heden overleed in de volle zekerheid van haar geloof in Christus mijn lieve vrouw, zorgzame moeder en oma Lena van Dam geb. de Gier op de leeftijd van 78 jaar. Haarlem: G. van Dam Zutphen: SietJe van Dam Haarlem: Jaap van Dam Heiloo: Tonia en Teun de Groot van Dam Haarlem: Piet van Dam Haarlem: Leny van Dam en kleinkinderen Haarlem. 6 januari 1978. Oranjestraat 62. Gelegenheid tot afscheid nemen is er in de rouw kamer, Parklaan 36 te Haarlem zaterdag en zon dag van 15.00-16.00 uur. De Dienst van Woord en Gebed zal D.V. worden fehouden maandag 9 januari a.s., 12.30 uur in de 'elgrimkerk aan de Stephensonstraat (hoek Pijls laan) te Haarlem, waarna de begrafenis zal plaats hebben, vanuit de kerk, op de Noorder Begraaf plaats aan de Vergierdeweg te Haarlem, om streeks 14.00 uur. Het Bestuur van de Ver. voor Chr. Buitengewoon Lager Onderwijs te Utrecht en de medewerkers van de Ds. Jhr. J. L. A. Martens van Sevenhoven- school hebben met droefheid kennis genomen van het overlijden van hun zeer gewaardeerde mede werker en collega Ad. Visser Zij bidden zijn vrouw en kinderen Gods troost en nabijheid toe. D. Kruithof, Voorzitter J. van Zon, Hoofd der School Utrecht, 4 januari 1978 Na een liefdevolle verpleging in het Van Dam ziekenhuis, heeft God heden tot Zich genomen onze onvergetelijke vader en grootvader Jacob Vreeken ridder in de orde van Oranje Nassau weduwnaar van Everdina Hopman Hij bereikte de leeftijd van 88 jaar. Rhoon: W E. Kalkman-Vreeken W. Kalkman Son: J. J. de Zeeuw-Vreeken P de Zeeuw René Wilma Sandra Gelegenheid tot condoleren maandag 9 januari van 19.45-20.15 uur in de rouwkamer „Silentium", Mathenesserlaan 486 De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 10 janua ri in de kapel op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gemeente te Chariots. Charloisse Lagedijk 680 De dienst aanvangende 11 30 uur wordt geleid door de Weleerwaarde Heer Ds. Jac. Treffers. De teraardebestelling zal plaats hebben om 12.00 Rotterdam. 5 januari 1978. Olympusflat, Adriaan van der Doeslaan 155. Corr adres Ribbiuslaan 13, Rhoon. De Here is mijn Herder, mij ontbreekt niets Psalm 23:1 Heden overleed onze lieve moeder, schoonmoeder en beppe Aafke Boersma-van der War Sedert 15 september 1963 weduwe van Retnder Boersma, op de leeftijd van 86 jaar. K. Boersma N. Boersma-Gardenier Beetsterzwaag: F. Boersma Blija (Fr): A. Boersma T. Boersma-Tadema Blija (Fr): R. Boersma Blija (Fr.): B. Boersma en kleinkinderen Blija (Fr.), 6 januari 1978 Ljouwerterdijk 12 De begrafenis zal Dv. plaatsvinden op maandag 9 januari 1978 des namiddags om 2 uur vanuit gebouw ,,'t Anker" te Ferwerd (Fr.) Gelegenheid tot condoleren vanaf 13.30 uur aldaar. D'eenvoudigen wil God steeds gadeslaan; Tc Was uitgeteerd, maar Hij zag op mij neder, keer. mijne ziel. tot uwe ruste weder; Gij zijt verlost: God heeft u welgedaan. Psalm 116:4 Heden nam de Heere tot Zich. na een kortstondig smartelijk lijden, mijn innig geliefde man en der kinderen zorgzame vader en opa, broer en zwager Dirk Bout echtgenoot van Grietje de Groot, op de leeftijd van 70 jaar Huizen: G. Bout-de Groot Amstelveen: J. Bout J. Bout-de Bock Marjan, Jeanine, Henriëtte, Dirk-Jan Haarlem: C. J. Bout H. Bout-Benders Arlette, Kirsten Huizen. G. Kruijff-Bóut N. F. Kruijff Margreet, Jacqueline en verdere familie. Huizen. 5 januari 1978. Zenderlaan 19. Geen bloemen Geen toespraken. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 10 janua ri a.s. des n.m. 2.00 uur op de algemene begraaf plaats aan de Naarderstraat te Huizen. Aanvang van de rouwsamenkomst in de aula te 1.30 uur. Onze man en vader is opgebaard in rouwkamer „De Groot", Havenstraat 25 te Huizen; bezoek aldaar: zaterdag 7 en maandag 9 januari 's avonds van 8.30 tot 9.30 uur. Heden is, voor ons onverwacht, in haar Heer en Heiland overleden onze lieve dochter, moeder en Hendrina Jeannette Clasina van de Pol weduwe van D. K. Wielenga op de leeftijd van 70 jaar. Amerongen: C. van de Pol-van Lienden Ede: C. T. H Faber-Wielenga A. Faber Pier Leontine Ede. 5 januari 1978. Stationsweg 92, Flat 205. Corr. adres: Obrechtlaan 9, Ede. De rouwdienst wordt*gehouden dinsdag 10 janua ri om 11.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats te Ede. Aansluitend zal de begrafe nis aldaar omstreeks 11.45 uur plaatshebben. Ge legenheid tot condoleren na de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Aan de hand van Jezus, is naar het „vaderland" gereisd, onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Grietje Knoop-Bos in de ouderdom van 95 jaar, sinds 15 augustus 1941 weduwe van Nikolaas Knoop Groningen, 5 januari 1978 Ubbo Emmiussingel 34 Winsum (Gn.): W. J. Knoop H. Knoop-Noordewier Amersfoort: A. Hartman-Knoop J. Hartman Groningen: J. W. Knoop J. Knoop-van der Beek Delfzijl: N. Knoop A. de Groot-Raad Bierum: E. Noordhof C. Noordhof-Wester Amsterdam: H. Knoop J. A. Knoop-Laarman klein en achterkleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 10 januari om 14.00 uur op de bijzonder begraaf plaats Obergum, Vooraf zal er samenkomst zijn in gebouw „Reho- both" Schoolstraat 39 welke aanvangt om 13.30 uur. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden in bovengenoemd gebouw ver wacht Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid. Op 2 januari werd van ons weggenomen Arnoldus Cornelis Monster geb. 10 mei 1909 Mede namens de kinderen en familie: W. C. Mohster-Hartenberg Nieuw-Bergen, januari 1978 Boermansstraat 24 De begrafenis heeft inmiddels in stilte plaatsge vonden. Wij betreuren het heengaan van de heer A. C. Monster Door zijn persoonlijke inzet als commandant van de Binnenlandse Strijdkrachten van Noord-Hol land in de jaren '40-'45 hebben wij ons leven aan hem te danken. B. Zajde R. Zajde-Tenenbaum Danka Zajde-Gostelie. Psalm 17:7 O blij vooruitzicht dat mij streelt, ik zal, ontwaakt, Uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen. Verzadigd met Uw Goddlijk beeld. Na een moedig geduldig gedragen lijden nam de Here tot Zich mijn geliefde man, onze zorgzame vader en grootvadei Jan Kromhout echtgenoot van Elisabeth Zandbergen op de leeftijd van 80 jaar. Rijnsburg: E. Kromhout-Zandbergen M. Kromhout Leiderdorp: W. Kromhout A. Kromhout-van Egmond Rijnsburg: C. G. Kromhout A. Kromhout-Zandbergen G. C. Kromhout C. Kromhout-Zandbergen J. van Delft-Kromhout P. van Delft J. Kromhout J. S. Kromhout-Heemskerk en kleinkinderen. Rijnsburg, 5 januari 1978. Narcissenstraat 11, Rijnsburg. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op dinsdag 10 januari om 14.30 uur in de Immanuel kerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats van de Geref. kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Gelegenheid tot condoleren zaterdag, zondag en maandag 's avonds van 8.00 tot 9.30 uur. „De Heer is mijn Herder" Door de Heer is Thuisgehaald, onze lieve opa Jan Kromhout Wij zijn bedroefd, dat wij hem moeten missen, maar toch dankbaar, omdat hij nu bij de Heer is. Zijn kleinkinderen 5 januari 1978 Mochten wij pas met uw fijne belangstelling, waarvoor wij u dank zeggen, te midden van onze kinderen en onze beide ouders, 18 december onze zilveren bruiloft gedenken, moeten wij u nu be richten dat de Hemelse Vader, één van hen heeft Thuisgehaald, onze lieve vader, schoonvader en opa Jan Kromhout echtgenoot van Elisabeth Zandbergen Hij mocht met zijn ruim 80 jaar, de leeftijd van de zeer sterken overschrijden. Nu mag hij aanzitten aan de Bruiloft van het Lam. W. Kromhout A. Kromhout-Van Egmond Hans en Lilian, Wim en Berthine Ellen, Jan, Joyce, Cornel. Leiderdorp, 5 januari 1978. Zijn leven was Christus, zijn sterven gewin. Heden overleed onze geliefde zwager en oom Jan Kromhout echtgenoot van Elisabeth Zandbergen Katwijk: J. C. Zandbergen Rijnsburg: J. Schoneveld. J. Schoneveld-Zandbergen. Canada (b.c.): S. M. Zandbergen-Schoneveld Katwijk: P. van der Gugten N. van der Gugten-Zanbergen Rijnsburg, 5 januari 1978. Heden is plotseling van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Jan Hendrik Christiaan Sierat op de leeftijd van 65 jaar. Uit aller naam: J. Schors-Sierat Hilversum, 6 januari 1978 Wegastraat 19 Correspondentie-adres: Havenstraat 49 De overledene is opgebaard in het Algemeen Uitvaartcentrum Huize „Den Huil", Utrechtseweg 11 te Hilversum. Bezoek aldaar van 10.30-12.00 uur en van 18.30-19.30 uur. Zaterdag en zondag van 16.00-18.00 uur De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 10 janua ri om 15.00 uur in aula I van het crematorium „Daelwijck", Floridadreef 7 te Utrecht Hij mocht naar Huis. Zijn diensttijd was voorbij. God wist. hoeveel hij graag nog af wou ronden. Toen heeft Hij stil zijn engelen gezonden om hem te halen. En toen was hij vrij. En in het Vaderhuis werd hij verwacht. De last werd van zijn schouders afgenomen: het werk waarmee hij zelf niet klaar kon komen, was door de Zoon al voor de knecht volbracht. Het Bestuur van de Vereniging voor Christelijk Nationaal Schoolonderwijs te Grootegast heeft met verslagenheid kennis genomen van het over lijden van de heer J. Kuipers sinds 1 november 1964 hoofd van onze lagere school. Grootegast, 4 januari 1978. W. Tilstra, voorzitter A. Plantenga, sekretaris. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer J. Kuipers hoofd van de Chr. Lagere School Wij hebben geen ander antwoord op Uw vragen dan dat u blindelings vertrouwen moet, omdat de Heiland zelf uw last wil dragen. Hij zorgt voor u, zoals een vader doet. Misschien klinkt u dit alles afgesleten, u zegt misschien: „Die troost is wel goedkoop. Maar als wij dit niet wisten dan zouden wij niets meer weten: In leven en in dood is het onze enige hoop. Grootegast, 4 januari 1978 Personeel Chr. Kleuterschool „Klein Langewold". Gij hebt hem Uw kracht gegeven in het laatste van de strijd. Liefde die hem heeft gedreven, laat Uw rust hem zijn bereid. Tot onze grote droefheid nam God tot Zich ons zeer gewaardeerd hoofd en onze collega de heer J. Kuipers Zijn liefde en toewijding voor het werk zullen ons tot voorbeeld blijven. Het gezamenlijke personeel en de leerlingen van de Chr. Nat. School voor l.o. te Grootegast. Grootegast, 4 januari 1978. Na eeh langdurig en moedig gedragen lijden is ons fraktielid en beste vriend Jan Kuipers ingegaan in de rust, die overblijft voor het volk van God. Zijn principiële en stimulerende inbreng in de fraktie zullen wij ten zeerste missen. Trooste de Heere zijn vrouw en kinderen. Hebr. 4:9 De A.R. fraktie in de Raad der Gemeente Grootegast. 4-1-1978. F. Broersma W. G. Helmantel Sj. Hoeksema T. Storteboom E. Veenstra. De A.R. Kiesvereniging Grootegast. geeft met grote ontsteltenis kennis van het overlijden van haar zeer gewaardeerd bestuurslid J. Kuipers Trooste de Here zijn vrouw en kinderen. Heden ging van ons heen, in de ouderdom van 91 jaar, onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, schoonzuster en tante Maria Binnendijk weduwe van Johannes Varkevisser Voorburg. M. Varkevisser Heerlen: C. Varkevisser L. Th. L. Varkevisser-de Bruin Den Haag: H. Varkevisser C. E. L. Varkevisser-Kotze Voorburg: J. Varkevisser M. E. Varkevisser-Niesert Kleinkinderen en verdere familie Voorburg, 6 januari 1978. Rembrandtlaan 50. De overledene is opgebaard in de rouwkamer, Burg. van Karnebeeklaan 13, Den Haag; bezoek van 10-12 uur en zondag van 12-13 uur. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 10 janua ri om 13 uur op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Vertrek van het woonhuis om 12.45 uur. Heden is door een verkeersongeval van mij weg genomen mijn lieve man Jan Jacob Valkenburg op de leeftijd van 55 jaar. Laat ons oog gericht zijn op Jezus Hebr 12:2 J. E. Valkenburg-Wolda Bussum, 4 januari 1978 Elisabethgaarde 34 Corr. adres. J. Tj Wolda, Goeman Borgesiuslaan 40. Naarden. De begrafenis zal plaats vinden op maandag 9 januari a.s. 's middags om 2.00 uur op de Algeme ne Begraafplaats aan de Nw. Hilversumsewe'g te Bussum. Thuis geen bezoek. Gij zult mij leiden door uw raai daarna in heerlijkheid opnemen, Psalm 7| Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij ons heeft betekend, is na een zegenrijk 1( plotseling van ons heengegaan onze lieve vi moeder en grootmoeder Metje de Vries-Verburg op de leeftijd van 83 jaar. J. de Vries Haren (Gr.): B. Sap-de Vries C. P. Sap Bethesda MD (U.S.A.): B. A. de Vries M. de Vries-Garritsen Oldwieck N.J. (U.S.A.): R. de Vries R. de Vries-Berg en kleinkinderen Utrecht, 6 januari 1978 Adriaan van Ostadelaan 161"' Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer vl de P.C.B., Schoolstraat 12. Gelegenheid om scheid te nemen dinsdag van 19.00-20.00 uur. D teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag] januari om 14.00 uur op de begraafplaats „Den 4 Rust", Frans Halslaan te Bilthoven Na afloop van de plechtigheid is er in de koffij kamer gelegenheid de familie te condoleren. Lijden zal omgezet worden in blijdscht want in God's Liefde is leed nimmer h laatste. Opgenomen in Heerlijkheid onze lieve, blijmoeil ge moeder en oma Geertruida Arnoldt-Duys bijna 81 jaar oud. Ze heeft een levenlang haar Heer en Heiland li gehad, geëerd en op Zijn beloften vertrouwd. De laatste 5 jaar werd Mam verzorgd in verpleq huis St. Martinus, waar zij veel liefde heeft geg ven en ontvangen. Venlo, 6 januari 1978 Corr.-adres: Oude Rijnstraat 31, Venlo. Enschede: B. C. Godschalk-Arnoldt H. A. Godschalk Dordrecht: A. E. Dijkstra-Arnoldt J. Dijkstra Auckland (Nw. Zeeland): G. Ubels-Arnoldt R. J. Ubels Belle River (Ont. Canada): P. J. Arnoldt R. Arnoldt-v. Loenen Venlo: E. J. M. Koudijs-Arnoldt L. Koudijs kleinkinderen en achterkleinkinderen. De dienst zal gehouden worden in het kerkcei trum „Het Baken" (t.o. Fred. Hendrik kazerrv Venlo-Blerick) op maandag 9 januari om 13.f uur, waarna de begrafenis volgt op de begraa plaats aan de Tegelseweg. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterve wij zijn des Heren." Rom. 14 De Here nam tot Zich onze lieve zuster, schoo zuster en tante Geertruida Arnoldt-Duys in de leeftijd van 80 jaar. Overveen, M. C. van Riessen-Duys Maarn: A. S. Duys A. Duys-Zijlmans neven en nichten Overveen, Mauricialaan 46 Maarn; Kortenaerlaan 3 Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4 Nog onverwacht werd van ons weggenomen i broer, onze zwager, mijn huisgenoot en onze Adriaan Bovenberg Ridder in de orde van Oranje Nassau Oud-secretaris Christelijke Korfbalbond C.K.B. op de leeftijd van 76 jaar. M. Prillevitz-Bovenberg H. W. Prillevitz M. Smitshoek A. Bovenberg Mzn. Ex. test. Schiedam, 5 januari 1978. 's-Gravenlandseweg 754. De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdL 10 januari a.s. in de Aula van de Algemene B graafplaats Laan van Spieringshoek te Schieda om 14.30 uur, waarna de begrafenis zal plaal vinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condolere Tevens bestaat deze gelegenheid maandag 9 jan ari a.s. van 20.00-20.30 uur in de Aula van h Gemeente Ziekenhuis, ingang Juliana van St< bergstraat te Schiedam. Voor uw hartelijk medeleven betoond tijdens de bij het overlijden en de begrafenis van onze lieve zo me moeder, groot- en overgrootmoeder Pietertje van Driel-Leeuwenburg weduwe van Jan van Driel Betuigen wij u onze welgemeende dank. kinderen, klein- en achterkleinkinderen Barendrecht, januari 1978 Smitshoek 133.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16