r i verpleegkundigen 1 verpleegkundige DIREKTEUR/DIREKTRICE (paviljoensjhoofd J L 2 WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Trouw docent verpleegkundige (vrl) s 'sHeeren Loo-Lozenoord diaconessenhuis arnhem operatie-verpleegkundige ot assistentie) Diakonesseninrichting BRONDUO verpleegkundige verpleegkundigen verpleegkundigen STICHTING -BEILEROORD - enkele gediplomeerd ziekenverzorgenden anaesthesie assistente verpleegkundigen voor de operatiekamer TEL. 020-913456 Toestel 796 OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen Diakonesseninrichting BR0N0V0 VERPLEEGKUNDIGEN ■DE KOPERHORST AMERSFOORT ZATERDAG 31 DECEMBER 1977 TROUW/KWARTET (Prot.Chr.Inrichting voor geesteszwakken) Postbus 550 3850 AN Errnelo Twee van onze huizen. Kakelbont met 8 vrouwelijke en Groot loo met 20 mannelijke hoog niveau i. gaan nauw samenwerken. Voor de opbouw van deze samenwerking, met behoud van de zei'standigheid van de beide huizen, zoeken wi| een Taken: het stimuleren van en meedenken in de ontwikkeling van de doelstelling van de beide huizen - het op elkaar afstemmen van de organisatie van de huizen, in nauw overleg met de subhootden - via diverse overlegsituaties de betrokkenheid van de personeelsgroep stimuleren en het opbouwen van de communicatie met de stafleden. Wij verwachten van het hoofd dat hij/zij in ieder geval één dag per week in ieder huis een dienst op de groep werkt. In principe zijn de werkdagen van maandag t/m vrijdag. Vereisten: Z-opleiding kaderopleiding, of de bereidheid de kaderopleiding te volgen ervaring en interesse in het werken met hoog-niveau bewoners christelijke levensovertuiging. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal t 2.749,20 Informatie kunt u inwinnen bij mevrouw M.J.C.Vellenga. telefoon (03417) 6868 toestel 317. Sollicitatie te richten aan het hoofd personeelszaken tot uiterlijk 16-1-1978. \I I. Aangrenzend aan het HoofdgeDbuw van ons ziekenhuis nadert de bouw van onze nieuwe Operatie-Afdeling haar voltooiing. Deze nieuwe afdeling bestaat o.a. uit zes Operatie-Kamers en zal in het voorjaar van 1978 in gebruik worden genomen. Een ervaren nodigen wij graag uit om eens een kijkje te komen nemen rn dit nieuwe werkterrein om zich hiermee te onenteren over een plaatsingsmoge lijkheid die deze nieuwe afdeling te bieden heeft. Voor het maken van een afspraak kun' u telefonisch kontakt opnemen met de Heer J Cuypers. Hoofd Operatie-Afdeling, of met de Heer W. Ramaker. Hoofd Personeelszaken Diaconessenhuis Arnhem. G A van Nispenstraat 37 Tet 065-430800 toestel 297 of 366 Voor de CHIRURGISCHE AFDELING van ons ziekenhuis zoeken wij Ervaring op een chirurgische afdeling strekt tot aanbeveling. Rang en salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. Postbus 96900. 2509 JH s-Gravenhage. De Stichting Kruiswerk Eemland te Amersfoort vraagt Zij, die deze zomer de M.G.Z.-opleiding hopen te beëindi gen kunnen nu reeds solliciteren. Wij zoeken gegadigden met goede contactuele eigenschappen; bereidheid om samen te werken met collega's in een team; Openheid voor de ontwikkelingen in de gezondheids zorg in de 1e lijn. Een gesprek met de medewerkers van het team maakt deel uit van de sollicitatie-procedure. Rechtspositieregeling van de Kruisverenigingen is van toepassing. Inlichtingen kunt u verknjgen bij een van de Hoofdwijkverpleegkundigen, tel 033-3 44 44 Sollicitaties nchten aan het bestuur, postbus 240, Amersfoort. protestants christelijk streekziekenhuis bennekom In ons ziekenhuis, dat 320 bedden telt. ontstaan op korte termijn de volgende vakatures voor de Polikliniek, in de funktie van waarnemend hoofd in het bezit van het A-diploma m het bezit van het B-diploma en/of het A en B- diploma voor de PAAZ. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr. K. Pronk, algemeen hoofdverpleegkundige, telefoon 08389 - 91 01 toestel 2255 Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling perso neelszaken. Prof. Chr. Streekziekenhuis. Edeseweg 118, Bennekom. PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET GEZINSVERPLEGING IEILEN, TELEFOON (0S930) 2541 Bij de Stichting „Beileroord" is in het geriatrisch paviljoen „Altingerhof" plaats voor Sollicitanten dienen duidelijk gemotiveerd te zijn voor het werken op een psychogeriatri sche afdeling. Salariëring overeenkomstig Rijksregeling. Toepassing van de Rijkspensioenregeling. Sollicitaties met vermelding van levensloop kunt u richten aan het Hoctd Personeelszaken van de Stichting ..Beiler oord" te Beilen. protestants christelijk streekziekenhuis bennekom Binnenkort ontstaan in ons ziekenhuis, dat 320 bedden telt, op de operatiekamers de vakatures van Gegadigden dienen te beschikken over het diploma anaesthesie-assistent NZ.R. Gegadigden dienen de opleiding tot operatiekamer-verpleegkundige assistente te hebben gevolgd Op onze operatiekamers wordt gewerkt met een team van ongeveer 20 medewerkenden. Van kandidaten wordt verwacht dat zij bereid zijn mee te rouleren in een schema van wisselende diensten. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr. L A Schaap, algemeen hoofdverpleeg kundige. telefoon 08389 - 91 01 toestel 2222. Schnftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken. Prot Chr. Streek ziekenhuis Edeseweg 118. Bennekom. INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt Interesse in de ziekenverzorging? In Driebergen staat een verpleeghuis welke plaats biedt aan 124 lichamelijk zieke bewoners en gelegen is in een bosrijke omgeving. Er zijn vier afdelingen van elk 31 bewoners. Op deze afdelingen werken verpleegkundigen, ziekenverzorgen den en ook de leerling-ziekenverzorgenden. Naast de lichamelijke verpleging en verzorging richt zich dit werken op het scheppen van een goed en prettig leefklimaat voor de bewoners. Wegens teleurstelling hebben wij nog twee plaatsen in de groep voor de welke 1 februari 1978 van start gaat. Voor de opleiding tot ziekenverzorgende is het nodig dat u: 17 jaar en 10 maanden oud bent op het moment dat de opleiding start. Minstens 4 jaar voortgezet onderwijs hebt genoten, b.v. Mavo-4, Inas-, LEAO-diploma of daaraan gelijk waardige vooropleiding hebt. Interesse hebt in het werken met veelal oudere mensen. In alle opzichten goed gezond bent. Wilt werken vanuit een positief protestants christelijke levensovertuiging. De opleiding start met twee maanden vooropleiding en gedurende de gehele opleiding, welke in totaal 26 maan den duurt, zijn de arbeidsvoorwaarden volgens de CAO ziekenhuiswezen van toepassing Wilt u meer informatie? Belt u dan mw. S. Kraan, hoofd opleiding (tel. bereikbaar tussen 8.30-15.30 uur onder nr. 03438-5811). Sollicitaties kunt u richten tol de heer N Goedhart, verpleegkundig direkteur, Nassau-Odijcklaan 3, Drie bergen TABITHA is een instelling waar een Christelijke levensovertuiging uitgangspunt en inspiratiebron is voor het scheppen van een goed leef- en werkklimaat. In ons psycho-geriatrisch verpleeghuis vindt de opleiding tot ziekenver zorgende plaats. Ter optimalisering van de praktijkopleiding van de leerlingen zoeken wij kontakt met een aan wie tevens de eindverantwoording van de praktijkbegeleiding zal worden toevertrouwd. Ter informatie: Het opleidingsgebeuren vindt plaats in samenwerking met het Joods Amsterdams Beiaarden Centrum ..Beth Shalom gemiddeld nemen 55 leerlingen per jaar deel. werktijden voor de gevraagde functie kunnen in nader overleg worden vastgesteld, doch bedragen minimaal 30 uren per week. Functie-eisen: Diploma Verpleegkundige A en/of B. ervaring in de psycho-geriatrie en/of in een soortgelijke opleidingsor ganisatie. goede kontaktuele eigenschappen en omgangsvormen. opleiding docent verpleegkunde gewenst. Wij bieden: een goed werkklimaat van overleg en samenwerking. arbeidsvoorwaarden volgens de'C.A.O.-Ziekenhuiswezen. opname in het pensioenfonds P.G.G.M. salariëring in de rang van waarnemend hoofdverpleegkundige. Telefonische informatie wordt u, desgevraagd, verstrekt door de heer S. Edens. Verpleegkundig Directeur. Uw schriftelijke sollicitatie verwachten wij op onze afdeling Personeelszaken, t.a.v. dhr. L. G. Nobbe lil I Stichting: verpleeg- en verzorgingshulzen „Tabltha' I Jan Bongastraat 6, AMSTERDAM, telefoon 020-1ÏOO11 Voor de afdeling HARTBEWAKING van ons ziekenhuis vragen wij op korte termijn een Hiervoor gaan onze gedachten uit naar een verpleegkundige met diploma A- Ziekenverpleging en de CCU-aantekening Ook verpleegkundigen die voor de CCU- aantekening willen worden opgeleid, komen in aanmerking. Rang en salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de verpleegdienst, Zr. H. C. Sandberg, telef. 07C - 26.41.41. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 96900, 2509 JH 's-Gravenhage onder vermelding van de letters V.I.C. de tjongerschans De tjongerschans is een middelgroot ziekenhuis (383 bedden) dat het zuid oostelijk deel van Friesland tot verzor gingsgebied heeft. Voor de afdeling neurologie en psychiatrie worden gevraagd: met het diploma A. B of beide bezitters van beide diploma's genieten de voorkeur. Inlichtingen over de funktie worden ver strekt door het hoofd verplegingsdienst, de heer W. H. Oosterhoff. De CAO-ziekenhuiswezen is van toepas sing Sollicitaties kunnen worden gericht aan de dienst personeelszaken van de tionger- schans. Thialfweg 44. Heerenveen. tel 05130-44444. toestel 216. „De Koperhorst" is een woongemeenschap voor bejaarden te Amersfoort. Het complex, dat in 1976 werd gerealiseerd, omvat een verzorgingstehuis (116 bewoners) en 60 serviceflats waardoor de bewoners een keuze kunnen maken uit verschillende woon- en servicevoorzieningen. Voor de dagelijkse leiding van dit complex wordt gezocht naar een van wie wordt verwacht, dat hij/zij de individuele vrijheid van de bewoners als uitgangspunt van zijn/haar beleid aanvaardt; door opleiding en ervaring voldoende kennis heeft van de organisatorische, maatschappelijke en verpleegkundige aspecten van de bejaardenzorg; in staat is de beleidsimpulsen van bestuur, bewoners en personeel op te vangen, te coördineren en tot uitvoering te brengen; bereid is kontaktenbuitenshuis" te stimuleren en te onderhouden. Een psychotechnisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de richtlijnen van de L.S.B. Uitvoerige sollicitatie, met recente pasfoto, te zenden aan het bestuur van de Stichting „De Koperhorst", Paladijnenweg 275 te Amersfoort.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 34