Voor rond10.000,- zóveel ruimte, toegankelijkheid, ekonomie en betrouwbaarheid dat doen ze in Turijn en Tokio nog steeds niet na RENAULT 4 Win een 4 met 2500,- jubileum-voordeel. Uit brieven van lezers Gezellig genieten van een geurig kopje Douwe Egberts koffie Hooi 't Vijf miljoen xVier wedstrijdformulier bij de Renoultdeoler. Douwe Egjberts koffie. .lekkere koffie. DONDERDAG 29 DECEMBER <877 Dezt fubrefc is uitstotend bestemd voor korte teact.es op m deze luani gelezen benemen. artikelen en commentaren en n.et voor QHdHen, open Oneven. oproepen oi reacties op advertenties (deze laatste dienen tot de directie gericht te worden) Oe m2end<ngen voor deze rubnefc dienen zo beknopt mogelijk te znn Oe redactie behoudt zich het recht van bekorting voor Met is ons helaas niet mogeti|k over eik geval van bekorting ot nietpiaatsmg (doorgaans een gevolg van een te groot aanbod) te corresponderen Brieven adresseren aan Secretaris hoofdredactie Trouw. Postbus. 859. Amsterdam B<| publicatie worden naam en woonplaats van de schri|yer_yg^meid TROUW/KWAHTETiNt Portret Uw geschreven portret van de voor zitter van onze CHU Tweede-Ka merfractie de heer Kruisinga (Trouw 17 december Ji) maakt het mij nu evenwel onmogelijk nog lan ger trouw te blijven aan „Trouw". Past het in uw waarschijnlijk nega tieve waardering voor het CDA in het algemeen en voor de CHU in het bijzonder, voor mij is een zó kwalij ke bejegening t.a.v. een door ons hooggeacht persoon de druppel die de emmer doet overlopen. Katwijk aan den Rijn F. vanDuijn Wereld-AOW Veel kinderen zijn de primitieve ou derdomsvoorziening op de Filippij nen. JEn bij een reeks van de grootste volken. Dit, gevoegd bij de daling van de sterfte, is een van de onoplos baarheden die de mensheid bedrei gen. Niets aan te doen? Ik geloof het wél. maar het zal ons diep in het vlees snijden. Een A.O.Wbekostigd door de rijke landen. Zo hoog dat de Derde Wereld (als zU het wil) niet met angst de oude dag tegemoet ziet. Zo hoog dat het Westen wezen lijk armer wordt Het bewustzijn is aan het opkomen, dat niet de ar moede van de armen het nijpende vraagstuk vormt, maar de rijkdom van de rijken. Amerongen P. Verburg Paulus De recensie van Orollenbergs De Moeilijke Paulus door A. J. Klei heeft mij er toe gezet 1 Corinthiërs en nog wat oud-christelijke litera tuur hier en daar door te nemen. In apocriefe ..Handelingen van Pau lus" komt Paulüs naar mijn beschei den en ondeskundige mening wat beter uit de verf ten opzichte van de vrouw. In de bijbelboeken meen ik dat Paulus geen voorstander was van vrouwen-emancipatie, maar apocrief schetst hij in zijn omgang met Thecla een normaler beeld. Maar hoe wij ook over Paulus den ken. positief of negatief. Jezus heeft hem waardig gekeurd en dat zullen christenen moeten accepteren. Ove rigens mogen wij alles onderzoeken, als we het goede behouden. Valkenswaard W. W. Meerbeek Ontwikkelingswerk De Oaay Portman Jr heeft op 24 december vastgesteld dat we hier moeten veranderen In mentaliteit, wat ik niet geloof, en tevens dat er bij de man en de vrouw in de straat een verminderde belangstelling voor ontwikkelingssamenwerking te constateren valt, wat Juist is. denk ik. Er zijn te vaak berichten over ontwikkelingslanden als het lijden de Oeganda en de peperdure kro ning van „keizer" Bokassa In de Centraal-Afrikaanse Republiek om optimistisch gestemd te blijven. Mensen zijn bereid om veel over te hebben voor projecten en vooral voor geïnspireerde werkers, die ze kunnen vertrouwen. Waarom moet de NOVIB dan zo nodig veel geld besteden aan voorlichting en be wustwording hier? De mensen ln Nederland zijn niet zo dom als De Oaay Fortman Jr denkt. Toen ie mand als Betty Smit optrad voor de TV. ontving ze in één avond 300.000 gulden voor een boot in Brazilië omdat duizenden vertrouwen in haar toonden. Laat de Novib haar extra geld besteden onder de dui zenden werkers vanuit Nederland, die voor zending en missie vaak moeten werken onder zeer armoedi ge omstandigheden. Dat zijn men sen die wel het vertrouwen genieten van zeer velen. Wageningen Dr ir H. Jonkers Koffie zetje met zorg... Omdat je koffiedrinkt wanneer je samen bent. Met je vrienden, je man, je kinderen. Dat zijn momenten van gezelligheid. En dan is alleen de lekkerste koffie goed genoeg. Vandaar dat vertrouwde rode pak.Van Douwe Egberts. Oók van Douwe Egberts: de Compact-8 snelfilterautomaat. Om snel en handig twee tot acht kopjes heerlijke koffie te zetten, zodat u echt kunt genieten van de smaak en het aroma van Douwe Egberts koffie. De nieuwe Compact-8 is door zijn compacte, fraaie vormgeving een sieraad in uw keuken. Op twee manieren verkrijgbaar: voor 4000 punten f 44,50 of voor 3000 punten f 52,-. (je wan dat l goed is) De Renault 4 heeft ruimte voor 8 volwassen Nederlandse benen. Sommige auto's beloven véél aan de buitenkant. Maar als je er met je hele gezin instapt en je bekijkt (en voelt) eens heel nuchter wat je nu krijgt voor je geld.dan kom je vaak tot énge ontdekkingen. Renault weet dat allerlei foefjes en franje weinig waard zijn als je niet de ruimte krijgt om van je komfort te genieten. En de Renault 4 geeft in z'n prijsklasse zit-, been- en bagageruimte als géén ander. Is de enige die zoveel ruimte met 5 deuren toegankelijk maakt. En optimaal te benutten via de opklapbare achterbank. Al 16 jaar is de Vier het schoolvoorbeeld van ruimte door voorwielaandrijving. En omdat de Vier in uitrusting en zitkomfort helemaal met z'n tijd is meegegaan, wint ie 't nog 4 steeds op de belangrijkste punten. Ook van z'n nieuwste konkurrenten. De Renault 4 biedt rijkomfort door voorwiel- aandrijving en onafhankelijk geveerde wielen. Ook van 'n voordelig geprijsde auto moet u een prima weggedrag kunnen verlangen. Op de grote weg. in de stad en op een hobbelig wegdek De vering en de voorwielaandrijving van de Vier resulteren onder alleomstandigheden in een plezierig rijkomfort. Waar u voluit van ge niet in komfortabele stoelen. De Renault 4 TL heeft 'n komplete eigentijdse uitrusting. Let welniet alleen voor de show. De Renault 4 TL is nog steeds een nuchtere funktionele auto. En juist daarom geeft hij u zo kompleet wéér voor uw geld. 1. Komfortabele voor- stoelen met verstelbare rugleuningen. 2. Rui te wissers met 2 snelheden. 3. Achterruitverwarming. 4. Efficiënt ventilatie verwarmingssysteem. 5. Ruime bergvakken in en onder 't dashboard. 6. Autogordels met oprol automaat voorin. 7. Opklapbare en uit- neembare achter bank. 8. Wegklapbare hoedenplank. 9. Fünktioneel dashboard. 10. Met vinyl beklede portieren. 11. Verstelbare koplampen. 12. Mist-achterlicht. 13. Alarmknipperlicht-installatie. Renault 4 f. 9.665.-, Renault 4TL f.10.560.- Renault 4 Safari f. 10.350,-. Prijzen inkl. B.T.W. af importeur. Wijzigingen voorbehouden. 2t De Renault 4 heeft z'n betrouwbaarheid 5 miljoen maal bewezen. H Inderdaadde 5 miljoenste Vier is inmiddels gefabriceerd. En zijn betrouwbaarheid is inmiddels wekfiaast legendarisch. Evenals het ekonomische benzineverbruik: 1 liter gewóne benzine op 15 km bij 90 km/u. kortatant (hij kén veel sneller:120km/u.l. Gescheiden remcircuit en remkrachjtlegrenzer. De kwaliteit van de carrosserie kunlt.u aflezen aan de 5 jaar ML-Carrosserie-Garantie. En 't is logisch dat een auto diè zóveel jaren achtereen alsmaar geperfektioneerd is, goedkoop in onderhoud is. Doe mee: ter gelegenheid van de 5 miljoenste Vier zijn er 10 Renaults 4 TL te winnen met f. 2500,-jubileum-voordeel. Kom naar onze showroom en ontdek die eigentijdse Vier. Maak 'n grote gratis proefrit. En maak daarna een leuk verhaal over de Vier op uw "Vijf miljoen x Vier"-formulier En bedenk een slagzin. Vraag ook 't gratis Renaultboek 78. 't Komt van pas bij f schrijven van uw verhaal. Inzending vóór 31 januan 1978, bekendmaking van de 10 winnaars, uiterlijk 28 februari 1978. De inzen dingen worden beoordeeld door Henk Stemmer, auto-journalisten Ted de Braak het

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8