KOPEN MET, GEZOND VERSTAND FAMILIEBERICHTEN I; 32? 35.- 25? DONDERDAG 29 DECEMBER 1977 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00 20.00 uur. De heer en mevrouw de Jager-van Roosmalen geven met vreugde en dankbaarheid kennis van de geboorte van hun dochter Emilia Elena 27 december 1977 Faustlaan 42. Amstelveen. Tijd Luth. Diakonessen Inrichting Koninginneweg 3, Amsterdam. Geheel onverwacht heeft de Heere op 25 decem ber 1977. uit onze familiekring weggenomen, onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder, zus ter en tante, mevrouw Jansje Jacoba Wijkhuizen Weduwe van D. Brouwer op de leeftijd van 80 jaar. Uit aller naam: P. Trompetter Enkhuizen. 25 december 1977 Correspondentie-adres: Burgwal 17, Enkhuizen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 29 december om 14.00 uur, vanuit de aula van „Huize Westerhof" Westerstraat 175, ingang Zuiderboe- renvaart Aanvang rouwdienst om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in genoemd rusthuis na de begrafenis van 14.45 tot 15.45 uur. Na een korte ziekte nam de Heer op Kerstavond tot Zich mijn geliefde man. onze zorgzame, onver getelijke vader en grootvader Cornelis Roels in de ouderdom van bijna 87 jaar. Groningen. 24 december 1977 Verpleeghuis Coendershof. Groningen: N. W. Roels-van der Plas 's-Gravenhage: A Kimmel-Roels M. C. Kimmel Theo en Margriet Cees en Edith Eddie en Lenkie Groningen: C. Roels J. C. Roels-Berghuis Niek Evert Wilma Corelien De begrafenis heeft op 28 december jl. te Gronin gen in familiekring plaatsgevonden. Condoleance-adres: Handellaan 8. Groningen. Psalm 42:1 en 3 (berijmd uit de nieuwe berijming) Heden werd na een arbeidzaam leven met een rotsvast geloofsvertrouwen door zijn Heer en Hei land thuis gehaald mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Hendrik Stolk op de leeftijd van 70 jaar. J. J. Stolk-Stolk H. I. Ambacht: T Stolk H. A Stolk-van Herk Henk en Carla Jeanette. Johan Sliedrecht: J. J. Baars-Stolk J E Baars Annette. Harrie Sliedrecht: P. de Groot-Stolk J. C. de Groot Els, Anke, Corine H. I. Ambacht J Stolk J. E. J. Stolk-Vliegenthart Erik. Jaco H. I. Ambacht: H Stolk J Stolk-Middel Nanda, Carmen Hendrik Ido Ambacht, 26 december 1977 Julianasingel 9 G„n b|Mmtn Gelegenheid tot condoleren donderdag a.s. van 19 30-20.30 uur in de zaal van de Gereformeerde kerk. Paulusweg 15. H.I.Ambacht en na de begra fenis in Jiet kerkgebouw. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 30 december in bovengenoemde kerk om 14.00 uur waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Graaf Willemlaan te H.I.Ambacht om 15.15 uur. Vertrek vanaf het kerkgebouw om 15.00 uur. Heden behaagde het de Here nog onverwacht uit ons midden weg te nemen onze broeder, zwager en oom Teunis van Iperen, echtgenoot van J. Nederveld, op de leeftijd van 69 jaar. Nieuwkoop: E. van de Berge-van Iperen Abbenes: A. Nederveld-van Iperen Nieuw-Vennep: A. C. van Iperen S. M. van Iperen-Oudshoorn Nieuw-Vennep A. van Tol-van Iperen Joh. van Tol Canada: J. Schalk-Nederveld Nieuw-Vennep: W. Nederveld M. Nederveld-Hoogeveen Neven en nichten Abbenes, 27 december 1977 Correspondentieadres: Wisserdijk 17, Abbenes. TROUW/KWARTET P 10 - Ft>E Y Even goed opletten. En het hoofd koel houder^ Dan ontdekt u dat C&A véél te bieden heeft Kopen met gezond verstand doe je bij OA! I Wijde bouclé pullover met grote col. 36-42. i~ - Angora v-hals pullover met jacquard dessin. 38-46. Leuke acryl boudette pullover met grote col. 36-46,9 Wijde Oock House col-pullover van aangeruwd acryl. 36-42. 29r C&oliitbcAitooideftfeti! Gezang 3903 Heden is na een kortstondige ziekte in haar Heer en Heiland ontslapen onze innig geliefde, zeer zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder Suzanna Vlieg, weduwe van Jacob van 't Hoff op de hoge leeftijd van 90 jaar. Ridderkerk: P. Bczemer-van 't Hoff Zwijndrecht: K. van 't Hoff W. van 't Hoff-Hoogerwerf H.I.-Ambacht: W van t Hoff A. G. van 't Hoff-Labrijn Zwijndrecht: J. van 't Hoff H.I.-Ambacht: A. van 't Hoff J. van 't Hoff-Vermeer Zwijndrecht: J. van 't Hoff Klein- en achterkleinkinderen Zwijndrecht, 28 december 1977 Pr. Bernhardstraat 46. Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de Geref. Bethel- kerk, Rotterdamseweg 73 te Zwijndrecht. Gelegenheid tot bezoek en condoleren aldaar vrij dag van 19 tot 20.30 uur. Zaterdag 31 december zal er om 9.30 uur een rouwdienst worden gehouden in bovengenoemde kerk. waarna om 10.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan. De Heer van leven en dood heeft te Haamstede op Tweede Kerstdag tot Zich genomen onze lieve neef Eppo H. van Houten. Hij werd 26 jaar oud. Alleen de smalle doodszee scheidt ons van dat zalig land." Oud-oom en oud-tantes, ooms en tantes, neven en nichten. Namens allen, T. B. van Houten. Aalsmeer, 26 december 1977. De Diakonie van de Gereformeerde Kerk van 's-Gravenhage-Oost heeft met ontroering kennis genomen van het overlijden van haar oud-voorzit ter. de heer J. de Boer Met dankbaarheid gedenken wij het vele werk waarin hij in dienst van de Heer zijn naaste diende. De Heer sterke zijn vrouw en kinderen in het dragen van dit verlies. Namens de diakonie voornoemd: Mevrouw G. C. Erkelens- Stronkhorst. voorzitter J. P. den Heijer, secretaris 's-Gravenhage, 23 december 1977 Heden behaagde het de Here, tot onze diepe droefheid, van onze zijde weg te nemen mijn geliefde man. onze zorgzame vader, behuwd- en grootvader Johannes van Diën echtgenoot van A. Groenendaal op de leeftijd van bijna 73 jaar. A. van Dièn-Groenendaal Purmer, A A. Buys-van Diën J. Buys Harmeien, Th. van Diën C. van Diën-Baelde Abcoude, J. van Diën J. van Diën-van der Sar Amsterdam, Joh. van Diën H. van Diën-Vedder Ouderkerk a/d Amstel, F. Erkelens-van Diën Ph. J. M. Erkelens en kleinkinderen Ouderkerk a/d Amstel, 28 december 1977. Waver 42 De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 31 december om 11.00 uur in het Gereformeerd Cen trum, Baarslagstraat te Abcoude, waarna de be grafenis omstreeks 11.45 uur zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te Abcoude. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het Gereformeerd Centrum, vrijdagavond van 19.30-20.30 uur en zaterdag na de plechtigheid. Geen bloemen Thuis liever geen bezoek. Enige en algemene kennisgeving „Jezus, Uw verzoenend sterven, blijft het rustpunt van ons hart." Geheel onverwacht heeft God tot Zich genomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jacoba Korenhof in de ouderdom van 86 jaar. Uit aller naam: H. Korenhof 's-Gravenhage, 27 december 1977 Bejaardencentrum „Landscheiding" Isabellaland 1700 Correspondentie-adres: Parallelweg 294 's-Gravenhage Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden in Huize „Landscheiding" op vrijdag 30 december a.s. om 1.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats, Kerkhof laan 12 te 's-Gravenhage om 2.30 uur. Op 24 december 1977 nam God onverwacht tot Zich onze lieve broer, zwager en oom Gerardus Johannes van der Brugge echtgenoot van T. P. Uyterlinde op de leeftijd van 70 jaar 's-Gravenhage: H. J. Auwerda-van der Brugge K. Auwerda Voorburg: J van der Brugge M. A. van der Brugge-Buil Johannesburg (Z. Afrika): J. C. J. van der Brugge neven en nichten De Koning die zijn troon heeft in den hoge houdt bij de mensen hof, en alle tranen zal Hij van hun ogen afwissen tot zijn lof. Er zal geen rouw, er zal geen dood meer wezen, nergens verdriet meer zijn, de eer ste dingen werden uitgewezen, voorbij ging alle pijn. Lied 114 vers 3. Openb. 21 vers 3 en 4 God nam tot Zich onze lieve Moeder Geesje Bosch-Nieuwenhuis Geb. 30-8-1880 overleden 28-12-1977 weduwe van Derk Bosch. De laatste tijd werd moeder met veel liefde ver zorgd te Hellendoorn. Arnhem: M. Dieleman-Bosch P. M. Dieleman Hardenberg: A. W. Bosch Bergentheim: H. Bosch R. Bosch Bergentheim, 28 december 1977 Van der Duyn van Maasdamstraat 24 De dienst van Woord en Gebed zal D.V. worden gehouden zaterdag 31 december a.s. in de Geref. Kerk Dr. H. J. Postlaan 9 te Bergentheim aanvang 11.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Begraafplaats te Bergentheim. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Met grote droefheid delen wij mede dat Drs. Alm Terburg, sekretaris van ons Verbond, op de leeftijd van 38 jaar is overleden. Wij verliezen in hem een man, die met grote overtuiging en inzet zijn werk heeft verricht. Ons medeleven gaat bijzonder uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie. Namens het Nederlands Christelijk Werkgeversverbond Ir. J. de Wit voorzitter Den Haag, 27 december 1977 Scheveningseweg 52 In het Krematorium Ockenburgh te Den Haag (Loosduinen) zal een Eucharistie-viering plaats vinden op vrijdag 30 december 1977 te 14.00 uur, waarna gelegenheid bestaat tot condoleren. Gezang 223 Heden werd na een kort, doch hevig lijden, in de ouderdom van 81 jaar, van ons weggenomen Elisabeth Maria Swart weduwe van Leendert Berkhout eerder weduwe van Wilhelmus Christoffer Berkhout P. J. Soetens, exec.-test Amsterdam, 27 december 1977. Galileïplantsoen 99. Correspondentie-adres: Oudheusdenstraat 22, Badhoevedorp. Gelegenheid tot afscheidnemen donderdagavond van 9-9.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101 te Amsterdam. De begrafenis vindt plaats op vrijdag 30 decem ber om 13 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 12.15 uur. Prachtige bouclé pullover met col. 38-46,-a Op Zijn tijd nam de Heere tot Zich onze 1 moeder, groot- en overgrootmoeder Anna Willemina de Jong sinds 22 februari 1976 weduwe van Harm reins op de leeftijd van 77 jaar. ,ss 08- 3( „Zij is verlost, God heeft haar welgedaa\f Aalsmeer: M. Telder-Offereins E. J. Telder Kampen: H. Offereins Staphorst: C. Offereins A. C. Offereins-van Stelten Kampen: A. W. de Jager-Offereins R. J. de Jager Klein- en achterkleinkinderen Kampen, 27 december 1977 Huize "Myosotis" Burgwal 49. Correspondentie adres: Lelystraat 37 te Kampen Onze moeder, groot- en overgrootmoeder is opri ti baard in de aula "Ultimus Honor" Broederweg te Kampen. Gelegenheid tot afscheid nemen (ei tekenen van het condoleantieregister aldaar vri dag 30 december a.s. van 20.15 uur tot 20.45 uife De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag Ik december a.s. op de algemene begraafplaats v(Ti Kampen te IJsselmuiden. Vertrek vanaf de ai£c Broederweg 19 te Kampen om 15.00 uur. |j ki it 1 Nieuwjaarsbijeenkomst In provinciehuis 2 januari 16.00-18.00 uur. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland nodigen hJ|] bij alle belangstellenden uit voor de Nieuwjaarsbijei komst in het Provinciehuis, te houden op maandaj januari 1978 van 16.00 tot 18.00 uur. Koningskadé*! Den Haag. N M Zend deze bon in een ongetrankeerde envelop aan TROUW/KWARTET BV, Antwoordnummer2792, Amsterdam. tel. Ik wil wel een# kennismaken met TROUW o Stuur mij die krant veertien dagen gratia o Noteer mij na deze proefperiode als abonnee k k k<i t Ie JE :e

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12