FAMILIEBERICHTEN WOENSDAG 28 DECEMBER 1977 TROUW/KWARTBEN: Wunnen var* maandag tot cn met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. De heer J. A. Dullaart mevrouw L. Dullaart-Roos herdenken op 3 januan 1978 hun 60-jarig huwelijk. Zij hun kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen zijn blij en dankbaar dit le mogen beleven. Er is gelegenheid tot gelukwensen op 3 januari 1978 van 4 5 uur n m in restaurant Plaswijck. CNA Looslaan 9 Rotterdam-Hi llegersbcrg Het behaagde de Heere heden geheel onverwacht uit ons midden weg te nemen mijn innig geliefde man. onze zeer zorgzame vader en opa. broer, zwager en oom Jacobus Meertens In de ouderdom van 75 jaar. P. Meertens-Deij Greenwood-Forest, W -Australië: J A. V. Meertens S. Meertens-Mattingley Nunspeet: P J. Meeuw-Meertens J. Meeuw Vlaardingen: J Meertens A. S. Meertens-Dijkshoorn Capelle Biezclingen H Meertens G. Mecrtens-Schut Breda: S. J. C Colijn-Meertens P. Colijn Wijk en Aalburg: A. P. van Gorsel-Meertens W. van Gorsel Beverwijk: J. Waasdorp-Meertens D. G. Waasdorp Hazerswoude: A. Meertens A. Meertens-van Wendel de Joode Hellevoetsluis: J. Ruis-Meertens F. Ruis Heerhugowaard: W. Meertens E. Meertens-Reizevoort Rijswijk (Z.H.): A. G. E. Meertens M. Meertens-Vis Hellevoetsluis: C. L. E. Groenewegen-Meertens L. Groenewegen Kleinkinderen en verdere familie Leiden. 26 december 1977 Lage Morsweg 75 De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud". Van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: vrijdagavond a.s. van 7.00-8.00 uur. Verzoeke geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 31 december a s in de aula van de algemene begraaf plaats „Rhijnhof". aanvang 11.00 uur. waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van de begraafplaats. Vertrek vanaf de rouwkamer te plm. 10.30 uur. Hedenmorgen is rustig van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder en oma Grietje Martha Marra op de leeftijd van 70 jaar. Haar laatste woorden waren: ,,/n utr handen beveel ik mijn geest". Wij gedenken haar en haar man Douwe Feddrik van der Mei. die haar is voorgegaan, in grote dankbaarheid. Drachten: J. van der Mei B A. van der Mei-de Vos Douwe. Saskia en Margriet Birdaard: H. Ytsma-van der Mei P Ytsma Rienk. Feddrik. Anna-Richt, Greetje, Peter en Heleentje Drachten: R. van Aller-van der Mei D. van Aller Bert, Margriet en Catharina De Wilgen: T T. van der Mei E van der Mei-Hoornveld Douwe. Eeltsje en Tseard Drachten. 27 december 1977. Noorder promenade 28. De rouwdienst zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 30 december om 13.30 uur in de Zuiderkerk, Burg Wuiteweg. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Gelegenheid tot condoleren een half uur voor de aanvang van de rouwdienst Ontslapen in haar Heer en Heiland, wiens komst zij zo vurig verwachtte en bij Wie zij nu voor eeuwig mag zijn in Zijn heerlijkheid, mijn lieve zuster Clasina Huiberdina Coevée op de leeftijd van 67 jaar. J. L Coevée Afoop hier dan mijn zingen uw heem'- len doordringen en juub'lend zich mengen met hemelse toon tot 'k een maal hierboven. U eeuwig mag loven als 'k juichend zal staan bij uw stra lende troon. Slcen, 26 december 1977. Mcnso Ailingstraat 23. De overledene is opgebaard in de aula te Sleen. Condolcanltrbc/oek aldaar donderdag 29 decem ber van 19 00-20 00 uur. De rouwdienst zal plaats hebben vrijdag 30 december om 12.00 uur in de Hcrv K.ipel le Sleen. waarna om 15 00 uur de begrafenis /al plaatshebben op de begraafplaats „Heideraat" U? Rhcdvn (Gld). Algemene kennisgeving Aan u werd ik overgegeven bij mijn geboorte psalm 22:11 God vond het beter onze Iljar na 10 dagen weer bij zich te nemen L. P. v.d Land I. J A. v.d. Land-van Duyn Miriam Andger Lopik. 24 december 1977 Graaf Florts IV-weg 3. De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. „God heeft Zijn kind thuisgehaald" Heden is van ons heengegaan onze lieve man en vader Izaak van der Ham echtgenoot van Maria Hendrika van 't Hcff op de leeftijd van 76 jaar Breda: M. H van der Ham-van 't Hoff G. A. van der Ham P. van der Ham-van Baardewijk Uppington (Z.-Afrika): J. C. W van der Ham S. van der Ham-Oosthuizen Pretoria (Z.-Afrika): J. L. van der Ham T. van der Ham-van Dijk Abbotsford (Canada): A. H. W. van der Ham H. van der Ham-van Keulen en kleinkinderen Breda. 27 december 1977 Willem v. Oranjelaan 17 De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 30 december om 14.00 uur in de Kerkzaal jan huize De Breedonk. Willem v Oranjelaan 17"te Breda, waarna teraardebestelling op de Prot. begraaf plaats Zuilen, Haagweg 334 te Breda Liever geen bezoek en geen bloemen Op Tweede Kerstdag overleed in Haamstede onze innig geliefde jongste zoon, broer, oom en vriend Eppo Harm op de leeftijd van 26 jaar. Zalig zijn de reinen van hart, want zij zullen God zien". K. van Houten M. P. van Houten-Chardon Hendrik Jan van Houten Wies van Houten-Groenevelt Carcl A. van Houten Thea van Houten-Meijer Paul C. van Houten Margreet van Houten-de Jonge Marijke Stevens-van Houten Wim Stevens Annet van Roekel-van Houten Joop van Roekei nichtjes en neefjes Tante Cok Jet Stikkers Cees Timmers Wageningen, 26 december 1977. H. van Suchtelenweg 10. Liever geen bezoek - Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden vrijdag 30 december a.s. om 12.00 uur in de Bevrijdingskerk aan de Ritzema Bosweg te Wage ningen, waarna de teraardebeste'ling zal plaats vinden om z 13.00 uur op de algemene begraaf plaats te Wageningen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Op 26 december A.D. 1977 stierf onze lieve neef Eppo Harm van Houten „ik schouw Uw lieflijk gelaat Uw licht. Heer, komt mij overstromen, ik ben ontwaakt uit boze dromen en Gij zijt mij de dageraad." Druten: G. Chardon B. Chardon-Verstraaten Utrecht: E. H. Chardon A. Chardon-Davidson Castricum: W. Bruins Slot-Chardon Renkum: C. M. Chardon Sneek: P. J. Woudstra-Chardon Ede: M. de Bruijn-Chardon J. de Bruijn en kinderen. Op Eerste Kerstdag overleed Harriet Freezer Haar overlijden heeft me diep geschokt. Zonder dat ze het wist heeft haar werk mij erg geïnspi reerd. Mijn bewondering geldt vooral de wijze waarop zij zich heeft ingezet voor de vrouw in Nederland. Petra Doesburg-Post Leiderdorp, 27 december 1977. Bestuur en medewerkers van de stichting Lande lijke Gereformeerde Raad voor Samenlevings- Aangelegenheden te Leusden geven met leedwe zen kennis van het overlijden van het oud-be- stuurslid van de GSA de heer J. de Boer die gedurende een lange reeks van jaren het GSA- werk in meerdere bestuurlijke functies heeft gediend. Zijn grote betrokkenheid vanuit het geloof op vraagstukken van kerk cn samenleving was voor velen een inspirerend voorbeeld. De Heer sterke zijn vrouw en kinderen in het dragen van dit verlies Namens de stichting GSA Mr. C Mjj.v voorzitter Drs. G. J. Hazenkamp. secretaris/directeur Lcusdcn. 27 december 1977 Psalm 42:1 en 3 (berijmd uit de nieuwe berijming) Heden werd na een arbeidzaam leven met een rotsvast geloofsvertrouwen door zijn Heer en Hei land thuis gehaald mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Hendrik Stolk op de leeftijd van 70 jaar. J. J. Stolk-Stolk H. I. Ambacht: T. Stolk H. A. Stolk-van Herk Henk en Carla Jeanette, Johan Slied recht: J J Baars-Stolk J. E. Baars Annette, Harrie Sliedrecht: P. de Groot-Stolk J. C. de Groot Els, Anke, Corine H. I. Ambacht J. Stolk. J. E. J. Stolk-Vliegenthart Erik, Jaco H. I. Ambacht. H. Stolk-Middel Nanda, Carmen Hendrik Ido Ambacht, 26 december 1977 Julianasingel 9 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren donderdag a.s. van 19.30-20.30 uur in de zaal van de Gereformeerde kerk, Paulusweg 15. H.I.Ambacht en na de begra fenis in het kerkgebouw. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 30 december in bovengenoemde kerk om 14.00 uur waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Graaf Willemlaan te H.I.Ambacht om 15.15 uur. Vertrek vanaf het kerkgebouw om 15.00 uur. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat in zijn Heer en Heiland is ontslapen onze lieve zwager en oom Hendrik Stolk op de leeftijd van 70 jaar. N. Stolk-Helmink G. van den Berg-Stolk M. Bergwerff-Stolk N. Stolk-van der Giessen Fam. J. Stolk-Stolk Fam. A. Huizer-Stolk Fam. A. Stolk-Penning Fam. P. A. van den Berg-Stolk Fam J. Stolk-van der Vlies Fam. J. de Koning-Stolk neven en nichten Hendrik Ido Ambacht, 26 december 1977. Met diepe verslagenheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze directeur, de heer H. Stolk Hij zal in onze herinnering blijven voortleven als een bijzonder sympathiek mens. Hendrik Ido Ambacht, 26 december 1977 Personeel Stolk's Handelsonderneming B.V. Na een moedig gedragen lijden is van ons heenge gaan onze mededirecteur, de heer Hendrik Stolk op de leeftijd van 70 jaar Wij waarderen in hem bijzonder zijn elan waar mee hij altijd zijn werk verrichtte. Hendrik Ido Ambacht, 26 december 1977 Directie van Stolk's Handelsonderneming B.V. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren donderdag a.s. van 19.30-20.30 uur in de zaal van de Gereformeerde Kerk. Paulusweg 15, H.I. Ambacht en na de begra fenis in het kerkgebouw. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 30 december in bovengenoemde kerk om 14.00 uur waarna dé begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Graaf Willemlaan te H.I. Ambacht om t 15.15 uur. Vertrek vanaf het kerkgebouw om 15.00 uur. Zacht en kalm opgenomen in het vaderhuis, ging van ons heen onze vader, behuwd, groot- en overgrootvader Willem van Seters weduwnaar van Aagtje Kievit in de ouderdom van 82 jaar en 3 maanden. Psalm 23, vers 1: „De Here is mijn Herder, mij ontbreekt niets". Stellendam J. van Seters J. van Seters-van Eeken Stellendam: J. van Seters M. van Seters-Auperlé Saskatoon (Canada): M. van Seters M. van Selers-de Goede Zandvoort: B. van Norde-van Seters D. M. van Norde Bergambacht: C. van Seters Middelburg: A. van Seters M. van Seters-Labee Klein- en achterkleinkinderen. Ouddorp, 26 december 1977. „De Vliedberg", Hogepad 2. Correspondentieadres J. van Seters, Meidoornstraat 9. Stellendam. Gelegenheid tot condoleren woensdag en donder dagavond van 7 tot 8.30 uur in De Vliedberg, ingang n.z. De begrafenis zal D.V plaatshebben op vrijdag 30 december aanstaande 's nam 2 uur vanuit de gereformeerde kerk te Stellendam. Geen bloemen. In Uw hand beveel ik mijn geest. Gij verlost mij. Here getrouwe God Tot onze grote droefheid is in volle vrede van Christus plotseling van ons heengegaan mijn in nig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Gerardus Johannes van der Brugge echtgenoot van T. P. Ui ter linde op de leeftijd van 70 jaar. T. P. van der Brugge-Uiterlinde Aad, Els Jan, Nel Elly Jeanne. Henny en kleinkinderen Arnhem, 24 december 1977 Cloekplein 96 De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op woensdag 28 december om 11.30 uur op de algemene begraafplaats Moscowa. Water- bergseweg te Arnhem. Vertrek vanaf het woon huis om 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. In volle vrede is in haar Heer en Heiland van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Johanna Boerma op de leeftijd van 75 jaar. Heelsum: A. Bakhuis-Boerma Arnhem: H. M. Boerma A. E. Boerma-Woudstra Groningen: A. C. Boerma-Kloppenburg Den Haag: J. A. Boerma-Heeringa en neven en nichten Bennekom, 25 december 1977 Commandeursweg 500 Gez. 50:3 oude ber. Tweede Kerstdag nam de Heer uit ons midden mijn lieve man en onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Willem Bennink in de leeftijd van 81 jaar. Hoogeveen J. Bennink-Brouwer Hoogeveen: M. Kroes-Bennink W. H. Kroes Emmen: G. K. Drenth-Bennink G. A. Drenth klein- en achterkleinkinderen Hoogeveen, 26 december 1977 Herman Bavinckstraat 10 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 30 december om 14.30 uur vanuit de Goede Herder kerk, Lomanlaan 2 te Hoogeveen. Gelegenheid tot condoleren van 13.30-14.00 uur. Aanvang rouwdienst 14.00 uur. Liever geen be zoek thuis. Geen bloemen. Uit Arizona (U.S.A.) bereikte ons het droeve be richt dat op eerste kerstdag na een langdurig geduldig gedragen lijden in haar Heer en Heiland is ontslapen onze lieve zuster, schoonzuster en' tante Wilhelmina Cornelia Koole-Bos Op de leeftijd van 49 jaar. Psalm 16, vers 6: Gij maakt eerlang mij 't levenspad bekend. Waarvan in druk 't vooruitzicht mij verheugde. Uw aangezicht in gunst tot mij gewent, schenkt mij in 't kort verzadiging van vreugde. De lieflijkheên van 't zalig hemel leven zal eeuwiglijk uw rechterhand mij geven. Namens wederzijdse familie: J. A. Bos, Oosteindseweg 97, Bergschenhoek. S. Koole, Albert van 't Hartweg 56. Nieuwerkerk a.d. IJssel. Met grote droefheid delen wij mede, dat onze medewerkster mejuffrouw J. P. M. Sigfried op 23 december jl. geheel onverwacht is over leden. Wij verliezen in haar een gewaardeerd lid van onze gemeenschap. Amsterdam, 28 december 1977 De Subfaculteit Psychologie Vrije Universiteit Amsterdam. Ik zeg tot den Here: mijn toevlucht en mijn vesting mijn God op wien ik vertrouw. Want gij, o Here, zijt mijn toevlucht. Ps. 91 2 en 9a. No een moedig en geduldig gedragen lijden werd door haar Heiland thuis gehaald, onze lieve moe der, oma, schoonzuster en tante Diliy C. Veerman echtgenote van wijlen de heer J. Bosman Op de leeftijd van 75 jaar. Familie Bosman Familie Veerman Barneveld: W. Koudijs ext. test f,°oIT!SP<:^dcnUe"adres U Veerman. Badhuisweg 119, Apeldoorn, tel. 055-256575. Zwolle, 26 december 1977 Rusthuis „De Wessel" De begrafenis zal in alle stilte en eenvoud plaats vinden op vrijdag 30 december 1977 om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Barneveld Hieraan vooraf wordt een korte rouwdienst ge houden in de aula van de begraafplaats. Aanvang 10.30 uur. De Generale Deputaten van de Gereformeei Kerken voor Algemeen Diakonale Arbeid. Kerkopbouw en voor kontakt en overleg met stichting G.S.A. hebben met droefheid kent genomen van het overlijden van hun oud-den taat de heer J. de Boer Gedurende een lange reeks van jaren heeft I heer de Boer de kerken, ook op landelijk nivea in velerlei funkties met grote trouw en ina gediend. Zijn stimulerende kracht heeft veel f stand doen komen. Moge God in Wiens opdracht hij zich werkzaa( wist, zijn vrouw en kinderen troosten. Leusden. 27 december 1977. Mr. J. van Viegen. voorzitter deputaatschap voor algpert meen diakonale arbeid, Ds Y. J. Tiemersma, voorzitter deputaatschap voor kerl opbouw, 5te Ds G. van Loenen. seh voorzitter deputaatschap voor ko|ect takt en overleg met de stichiuvin G.S.A. re Tot ons grote verdriet is vrijdag 23 december 19~Dt geheel onverwacht in de leeftijd van 22 jaar uidoc ons midden weggenomen on| Jozina Teuntje Nieuwkerk Secretaresse van de afdeling bijbelwerk van hedei Nederlands Bijbelgenootschap sedert 1 augustujoc 1974. er Haar toewijding, rust en stille blijdschap liet zjdii ons als een herinnering na. Ad Wij danken God voor wat zij voor ons en voor om genootschap betekende. Zij „zal wandelen voor het aangezicht des Co HEHEN in de landen der levenden mi Psalm 116:! ie, Namens het hoofdbestuur van hi Nederlands Bijbelgenootschap en habr collega's Prof dr W. C. van Unnik. algemene voorzitter Ds W. van Galen, algemene secretaris. Op 2de Kerstdag heeft de Here thuisgehaald, onz v' lieve moeder, groot- en overgrootmoeder n Anna Steenks d; weduwe van Simon van der Ende in de gezegende ouderdom van 86 jaar. Haar enige troost in leven en sterven was, dat z| zich het eigendom van Jezus Christus wist. Klazienaveen: S. van der Ende C. A. van der Ende-Everaarts Maasdijk: G. van der Ende N. H. van der Ende-Groenewegen J. Valstar-van der Ende D. P. Valstar Blenheim (Canada): J. van der Ende D. van der Ende-Groenewegen 's-Gravenzande: J. P. Boers-van der Ende A. Boers Maasdijk: A. van Loenen-van der Ende J van Loenen 's-Gravenzande: W. E. van Oosten-van der Ende W. van Oosten A. S. van der Ende L. M. van der Ende-Struyk Maassluis: M. van der Ende M. H. van der Ende-van Rhijn Klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenzande. 26 december 1977. Huize „Sonnevanck", Naaldwijkseweg 34. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren donderdag 29 decerm ber van 5.00-6.00 uur n m. Correspondentieadres: Maasdijk 95. Maasdijk. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 30 december a.s. om 13.30 uur in de zaal van Huize „Sonnevanck", waarna de bijzetting irj het familiegraf zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te 's-Gravenzande. Ik ben de Opstanding en het Leven. Joh. 11 25 Meer dan een Tante ging van ons heen Geertruida Dingina den Breejen „TATA" Duivendrecht, 27 december 1977 Bert en Catrien Bep Joop en Ton Jan en Map Anneke en Ton Bas en Annie Kees en Machteld Na een langdurig gedul dig gedragen lijden is he den door de Here tot Zich geroepen, onze lie ve vader, schoonvader en opa Sijbren Bruinsma weduwnaar van P. J. van Garderen op de leeftijd van 79 jaar Uit aller naam: J. H. Bruinsma 's-Gravenhage. 23 de cember 1977 Allard Picrsonlaan 23 Correspondentie-adres Florence Nightingale- straat 108 Rijswijk De begrafenis heeft in familiekring plaatsgc vonden. Ik ben met U, al dagen tol aan de voleind der wereld. Mat. 28 Na een blijmoedig lev overleed onze lieve trouwe zuster en tant Geertruida Dingina den Breejen op de leeftijd van 87 jai gehu- Namens de familie Mevr. W. E. den Breejen-van Leeuwen Duivendrecht, 27 december 1977. -i ..'t Reijgcrsbosch", Lunaweg 1, kamer 11.1 Geen bezoek J De uitvaartdienst 2 worden gehouden in Reijgersbosch" op dag 30 december a.s. 9 45 uur. waarna <q teraardebestelling plaatsvinden teglU 11 30 uur 'op de begraip plaats naast de Htu vormde Kerk te BI», ricum. b s op Sla je slag. word lid van het CNV' Sajnen sta je sterk! Bel 030-941041. C hmtehjk Naliorull Vakvetbc Uuccht. RmllM»

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8