regas P lerares Jeraar Trouw FAMILIEBERICHTEN ELKE OCHTEND j? OPNIEUVt - ZATERDAG 24 DECEMBER 1977 TROUW/KWARTf^ kunnen van maandag tot en met vrijdag tele fonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven wor den op nummer 020-913456. Voor de krant van 27/12 is dit alleen nog mogelijk op 2e Kerstdag van 18 00-20 00 uur. Psalm 139 14A Jacoba dochter van P W Huizenga A. J. Huizenga-Wielenga 22 december 1977 Dorpsweg 59 I Hoornaar Opa Huising Van harte gefeliciteerd met uw verjaardag. Peter en Yvonne Henk en Margriet Lieve Opa. van harte gefeliciteerd met uw 65-ste verjaardag. Claire, Elise. Jeroen. Mirko. Joost en Janneke Marseille Getrouwd: Mariet Schuurman en Herman Brijder Amsterdam. 22 december 1977. Egelan liersstraat 1. Dankbetuiging Voor de grote belangstel ling die wij mochten ont vangen in welke vorm dan ook bij ons 40-jarig huwe lijksfeest. zeggen wij ieder heel heel hartelijk dank Het was overweldigend. A. Overweel A. Overweel- Weeda Strijen. december 1977 Schinkeldijk 39. Eben-Haezer Met dankbaarheid delen wij u mede dat we op 30 december 1977 de dag gedenken, waarop we 25 jaar geleden getrouwd zijn Op 4 januari 1978 hopen we ook ons zilveren ambtsjubi leum te vieren Als u ons wilt feliciteren, er is een receptie op 4 januari 1978 in het wijkcentrum Sion. Eendrachtstraat 32. Apeldoorn van 16.30 tot 18 30 uur W. Kats A. J. Kats-Smit N Sylvia Apeldoorn. Arnhemseweg 74 Dankbaar aan God hopen wij met onze ouders en grootouders L. Wietsma en T. Wietsma-Sy brandy op 28 december te gedenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij hopen dit met z n alleen in Drente te vieren. Kinderen en kleinkinderen. Zwanenburg, december 1977 M Sterklaan 2. God nam heden tot Zich onze lieve Vrouw en Moeder. Lucretia Adriana Batelaan-Janssen, op de leeftijd van 57 jaar. J. Batelaan Janine Hans Voorschoten. 22 december 1977 Berliozlaan 2 De begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats ..Rosenburgh'Rosenburgherlaan. dinsdag 27 december om 3.15 uur Vertrek van het woonhuis om 2.45 uur. Liever geen bezoek aan huis. Geen toespraken Zeer bedroefd geven wij hierbij kennis van het plotseling overlijden van onze lieve zuster en schoonzuster Jantje Johanna Bontkes echtgenote van A. Augusteyn, te Veenendaal. Zij laat een gulden spoor achter Sappenneer. H. Bontkes G. Bontkes-Kloosterhuis Groningen: J. B. Bontkes E. Bontkes-Vonk J. A. de Graaf Jezusuw verzoenend sterven blijft het nulpunt tun ons hart Ingegaan in de vreugde van haar Heer enze lieve tante Dé van Setten zij werd 82 jaar. Alphen a/d Rijn: D. van der Pol-Middeldorp Sc herpenzeel: (Gld) S Bakker-Middeldorp Oegstgeest: A. Middeldorp A Middeldorp-den Duik Amstelveen: J. Goldschmeding Middeldorp Hoogvliet H. B Hoogendoom-Middeldorp P Hoogendoorn Capelle a/d IJssel: G. C. Kuypers-Middeldorp Amersfoort H. Middeldorp G. Middeldorp-Veenstra Zwijndrecht G H Middeldorp J. Middeldorp-Pflug Zeist. 22 december 1977 Huize ..van Rencsse" van Renesselaan 2 Correspondentieadres S. Bakker-Middeldorp. Dorpsstraat 216, Scherpenzeel (Gld De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Jufferstraat 1 te Zeist aldaar geen bezoek De begrafenis zal plaats hebben te Zeist op de Algemene Begraafplaats, dinsdag 27 december a s Hieraan voorafgaande zal om 14 00 uur een rouw dienst worden gehouden in de aula van de be graaf plaats. Vertrek van het rouwcentrum Jufferstraat I om 13 40 uur Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula van de begraafplaats Maar Gij blijft dezelfde, aan Uw jaren komt geen einde Psalm 102:28 Tot onze grote droefheid werd geheel onverwacht van ons weggenomen onze lieve man. vader en grootvader Jan Hendrik van Oosten geboren te Delft op 6 november 1908 Wat heeft hij altijd geweldig goed in grote liefde voor ons gezorgd 's-Gravenhage A. van Oosten-De Haan Amsterdam J. H. van Oosten Trondheim S. A. Knudsen-Van Oosten J. A. Knudsen Kurt-Enk Singapore M. H. Melville-Van Oosten N. E. Melville 's-Gravenhage, 21 december 1977 Laan van Nieuw Oost-Indie 217 De overledene is opgebaard in één der rouwka mers van het Rouwcentrum. Oostsingel 146 te Delft. De rouwdienst zal worden gehouden in de Gere formeerde Kerk „Christus Tnumfator". hoek Laan van Nieuw Oost-Indie en Juliana van Stol berglaan te 's-Gravenhage. dinsdag 27 december a.s. om 13.30 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben in besloten familie kring op de algemene begraafplaats ..Jaffa" te Delft. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de rouwdienst in de hal van de kerk. Welzalig die uit Uw kracht leeft, die naar Uw tempel zich begeeft, zijn hart wijst hem de rechte wegen Psalm 84 3 Geheel onverwacht-nam God uit onze familie kring weg onze zeer geliefde zwager. Jan Hendrik van Oosten geboren te Delft op 6 november 1908 's-Gravenhage M. de Haan E. de Haan-Wagler Naaldwijk. N. van Loenen-De Haan Leiden: J. O. de Wagemaker-De Haan A. de Wagemaker San José (Calif G. C. Oei-De Haan K P Oei Amsterdam A. de Haan-Beetstra 's-Gravenhage J. M. Fabery de Jonge-De Haan A. M. Fabery de Jonge Delft: A. S. Tjan-De Haan H. L. Tjan 's-Gravenhage. 21 december 1977. Vertrouwend op haar Heer en Heiland nam God •tot Zich in Zijn Heerlijkheid onze lieve moeder, behuwd, groot- en overgrootmoeder Grietje Woltman in de gezegende ouderdom van 93 jaar. Sinds 12 februari 1952 weduwe van Klaas Harms Bedum, 20 december 1977 Huize „Alegunda Ilberi" Bedum: P. Harms Den Haag: A. Harms Den Haag: A. Wester-Harms J. Wester Bedum: S. Harms Bedum: A. Harms F. Harms-Holthof Den Haag: G. Harms Vlaardingen: H. Harms R. Harms-Mullender Groningen: D. Poort-Harms H. F. Poort Groningen: H. Postema-Harms J. Postema Bedum: L- Harms M. Harms-Buurma Lethbridge (Canada): G. Korthuis-Harms L. Korthuis Groningen: L. Noordhuis-Harms N. Noordhuis klein- en achter kleinkinderen Correspondentieadres: S. Harms, Bazuinslaan 4, Bedum De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zater dag 24 december 1977 in gebouw ..Concordia", Prof. Mekelstraat 1. Bedum. aanvang 10.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 10.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren. Voor ons onverwacht nam God tot Zich, Zijn Kind en onze dierbare Tante Maria Catharina van der Klugt op de leeftijd van 88 jaar. Amsterdam. 22 december 1977 Huize „De Schutse". Hemsterhuisstraat 123. Correspondentieadres G. van der Klugt. Kattenburgerstraat 250' Namens ons allen: G. van der Klugt geen bloemen Onze tante is overgebracht naar het Uitvaartcen trum Zuid. Prinses Irenestraat 91 (tussen Amstel- veenseweg en Pamassusweg). gelegenheid tot af scheid nemen Tweede Kerstdag van 11-12 uur De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 27 december te 9.45 uur in Huize ..De Schutse"; daarna zal de teraardebestelling plaatshebben omstreeks 11 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf- plaau aan de Kruislaan. Onverwachts heeft de Here op 21 december uit onze familiekring weggenomen onze lieve schoon zoon en zwager Dick Versluis gehuwd met Catharina Meester te Beusichem Gez 27 (Enige Gez.) Amsterdam J Meester C. Meester-Tibbertsma USA D Rennalls-Meester R Rennalls Badhoevedorp T. C. Vrijmoeth-Meester R Vrijmoeth U.S.A. A. G. Woodson-Meester K. B. Woodson Doorwerth M. H. Berg-Meester Dokkum H. Ph. Bouwsma-Meester J. Bouwsma Enschede H. F. Nijland-Meester N. J. G. Nijland Amsterdam S. R. Meester A. Meester-van der Weijden USA J W. Meester Joh Verhulststr. 83". Amsterdam In het huis mijns Vaders zijn vele woningen anders zou Ik het u gezegd hebben want Ik ga heen om u plaats te bereiden. Joh. 14 2. Na een ziekbed van enkele dagen is van ons heengegaan mijn lieve man. onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader Arie Pieter Stam in de ouderdom van 74 jaar. Pernis. 22 december 1977 Burg v. Esstraat 230. Pernis: J. Stam-Verschoor Pernis: C. van Kesteren-Stam J. van Kesteren Pernis: J. T Stam T Stam-Bergwerff Hoogvliet: E. J. Wollrabe-Stam A H Wollrabe Pernis. J M. Hakkert-Stam N. J. Hakkert De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 27 december a.s. om 10.30 uur .in het Geref. Jeugdgebouw. Burg. v. Esstraat 34, Pernis, waar na bijzetting zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Pernis. Vertrek vanaf het Jeugd gebouw om 11 uur. Mijn genade is u genoeg. Na een moedig en geduldig gedragen lijden is in vol vertrouwen in haar Heer en Heiland van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zuster, schoonzuster en tante Ans Elisabeth de Wilt-Plug in de ouderdom van 80 jaar. C. de Wilt Zeist: A. de Ruijter-Plug Th. M. de Ruijter Rotterdam: M. Plug-de Vries Rotterdam: R. Plug T. Plug-van Pelt neven en nichten Rotterdam. 22 december 1977. Van Moorselplaats 237. Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren maandagavond (2e Kerstdag) van 7 7 30 uur in de Verrijzeniskerk, Springerstraat 340. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 27 december om 2 uur in de Verrijzeniskerk, waarna de begrafenis op de begraafplaats „Oud-Kralin- gen", Kralingseweg 334 om 3 uur. Bevorderd tot Heerlijkheid. Over weinig zijt gij getrouw geweest over veel zal ik u zetten; ga in. in de vreugde uws heren. Matth. 25-21,23. Heden mocht ingaan in de vreugde van zijn Heere Arie van den Hoek weduwnaar van Petronella Krommenhoek op de leeftijd van 86 jaar. Vlaardingen: M. Waardenburg-Aalders Waukegan (USA): B. van den Hoek G van den Hoek-Ortloff Vlaardingen: D. van den Hoek S van den Hoek-Erdtsieck Pierrefonds (Can): F J. van der Hoeven-van den Hoek T van der Hoeven Zevenhuizen (ZH): P M. Vermeulen-van den Hoek C. Vermeulen klein- en achterkleinkinderen en ver dere familie. Vlaardingen 22 december 1977 Huize "Vaartland" Holysingel 4. Corr. adres: Leliestraat 10. Zevenhuizen (ZH). Gelegenheid tot condoleren zaterdag 24 december van 19-20 uur in de aula van huize "Vaartland en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De uitvaartdienst zal worden gehouden op dins dag 27 december a s. in de aula van de algemene begraafplaats Holy. Olmendreef. aanvang 13.45 uur. Daarna zal de begrafenis plaats vinden om 14.30 uur. Vertrek van Holysingel 4 om 13.30 uur. Gezang 432 Wat God doet. dat ts welgedaan Zijn wil is ufijs en heilig Geheel onverwacht nam de Here tot Zich mijn lieve man. onze zorgzame vader, grootvader, broer, zwager en oom George van der Hoeden op de leeftijd van 74 jaar C. J. van der Hoeden-Lippe Hans van der Hoeden José van der Hoeden-Pos Heemstede. Henny Graaff-van der Hoeden Piet Graaff Zaandam. George van der Hoeden Dineke van der Hoeden-Pos Hardenberg (Ov.) Jeanne Blok-van der Hoeden Cor Blok Heemstede: Tony Blaauboer-van der Hoeden Ton Blaauboer Hilversum: Ria Rep-van der Hoeden Jelte Rep Kleinkinderen en verdere familie Zaandam. 23 december 1977 Galjoenstraat 99 Gelegenheid tot condoleren dinsdag 27 december van 19.00-19.30 uur in het Uitvaartcentrum van de Associatie. Jan v. Scorelstraat 9 te Zaandam (bij Vincent v. Goghweg). De begrafenis is bepaald op woensdag 28 decem ber om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Zuiddijk 421 te Zaandam. Vertrek van Jan v. Scorelstraat 9 om 11 uur Thuis liever geen bezoek. Plotseling nam de Here van ons weg onze geliefde broer en zwager George van der Hoeden op de leeftijd van 74 jaar N. Pauli-van der Hoeden F. C. Pauli Amstelveen, 23 december 1977. Zeer tot ons leedwezen geven wij u kennis van het overlijden van dc heer J. J. A. Castelijns op 23 december j.l. Jan Castelijns was de eerste programmaleider van de K.R.O.-televisie. Hij werd 70 jaar. Tegen kerstmis heeft hij afscheid genomen. In de tijd van verwachting en hoop dat het aller laatste niet het laatste is. Zijn leven en werken werden door die verwach ting getekend. De K.R.O. wil Jan Castelijns herdenken tijdens een eucharistieviering die plaats zal vinden op woensdag 4 januari 1978 om 11.00 uur in de St. Vituskerk in Hilversum. Bestuur, directie en medewerkers K.R.O. Hilversum Heden nam de Here tot Zich onze lieve vader, groot- en overgrootvader Bernardus Martinus Janssen sinds 1974 weduwnaar van Chr. J. Berendschot op de leeftijd van 84 jaar. Ik weet aan Wien ik mij vertrouwe Gezang 3903 Uit aller naam: Familie Janssen Varsseveld, 22 december 1977. „'t Klooster," Kloosterstraat 1. De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 27 december a.s. om 13.00 uur in de Adventkerk te Varsseveld. waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Varsseveld. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. de raad van commissarissen van de N.V. REGAS te Assen maakt bekend dat een algemene vergadering van aandeelhouders zal worden gehouden op 6 januari 1978 te 16.00 uur in het kantoor van de N.V. REGAS, Industrieweg 17 te Assen. Uitnodiging: I Op zaterdag 14 januari a s hopen wij het 50-jarig bestaan van het Geref. Jeugdwerk in Borne te herdenken. Ter gelegenheid hiervan houden wij een receptie van 14.30-16.30 uur. in ons jeugdgebouw „Trefpunt" a d Schaepmanstraat 22 te Borne. 'a Avonds wordt er een feestavond gehouden in het centrum „De Bijenkorf" Marktstraat 23 te Borne, aan vang 19.30 uur Gaarne willen wij langs deze weg alle oud-leden uitnodi gen, om dit jubileum samen met ons te vieren. Voor korrespondentie of inlichtingen hierover kunt U zich wenden tot Mevr. A Jager-Dijk, Wingerdstraat 8. Borne, lel: 05409-3552 Psalm 149:3 (bei| In Jezus ontslapen onze lieve, zorgzame mJ en oma Neeltje Janna Adriana den Boe| Sinds 11 december 1975 weduwe van Bartel I Davidse. Zij werd 75 jaar Ouderkerk a d Amstel J. Davidse J Davidse-van der Woude Bart. Jan Willem eii Anton Petej Zevenhuizen (ZH.): W. Davidse A. A. Davidse-de Groot TI m ,et ot 3t. Goes. 22 december 1977 Oostsingel 60c Correspondentie-adres Dorpsstraat 104, Zevenhuizen (Z H.) De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag'*;1' december a.s. te 13.00 uur op de algemene I ir graafplaats te Goes. Om 12.00 uur zal een di$ van Woord en Gebed worden gehouden in Westerkerk. Westwaal 6 te Goes. p? Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole*10 in één van de zalen achter de Westerkerk lei bl Ontslapen in Christus, die zij liefhad, onze li O zuster, schoonzuster en tante uj| Nceltj'e Janna Adriana den Boer, weduwe van B P Davidse. op de leeftijd van 75 jaar Zierikzee A. M. den Boer J. den Boer-de Ligt Zierikzee G. M. den Boer Harderwijk: W. C P. den Boer M. den Boer-Krainer de se r t BI T< Zij ze JP 1 er fg< )SI ïn Haamstede: J. C. den Boer ja] D. E. den Boer-van der Graaf ifa neven en nichten jj I of Goes. 22 december 1977 ge: Ik heb de goede strijd gestreden. rr ik heb mijn loop ten einde gebracht ik heb het geloof behouden; voorts ligt voor mij gereed de krans der rechtvaardigheid. 2 Timótheüs 4 7 en in De Heer nam plotseling tot Zich mijn geliefd' man, onze lieve vader en opa in! Jan de Boer ht ise op de leeftijd van 75 jaar e be: J. de Boer-Vellinga Ans Sebök-de Boer jec György Sebök ne Sipko de Boer Edith de Boer-Sizoo Niek de Boer Lotty de Boer-van Kaam V(? en kleinkinderen 's-Gravenhage. 23 december 1977. Van Kijfhoeklaan 6. a v Geen bezoek aan huis, geen bloemen. lit De overledene is opgebaard in ,,'t Statenhuyini Statenlaan 78. Bezoek 's middags van 3-4 uur. d1 De dienst van Woord en Gebed zal gehoudf worden woensdag 28 december te 1.15 uur in i Duinzichtkerk, Van Hogenhoucklaan 89. waarw- de teraardebestelling in stilte zal plaatshebben Gelegenheid tot condoleren na de dienst in I consistorie van de kerk. Or. J. Th. de Visserschool voor Chr. Mavo Maasstraat 5 Postbus 3003 Apeldoorn tel. 055-234764 Wegens vertrek van een leraar naar de C M.T.S. gevraagd per 1 aug. 1978 een in norm betrekking Er zijn o.a combinatiemogelijkheden voor de volgen vakken: frans 12 uren of meer nederlands 18 uren biologie 4 uren Onze school tracht inhoud te geven aan de nas die hij draagt. Inlichtingen bij: Sj. Nauta, dir. - Symfoniestraat 23 - Apeldoorr tel. 055-265199 R. de Boer. ie adj.dir. - Hoflaan 2 - Voorst - t„ 05758-854 J" R. Stadhouder. 2e adj.dir. - Jachtlaan 280a. Apeldoorn - tel. 055-255448 Sollicitaties via da postbus van de school voor 31 janu 1978. Winkelen begint op de advertentie pagina's van it 0 >n. ay h b

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8