e IS HET PER SÉ NODIG ÏBON DAT EEN MILJOEN MENSEN WEET DAT UW HUIS TE KOOP IS? V I I fl I 1 1 A Trouw FAMILIEBERICHTEN II ELKE OCHTEND OPNIES GLANSRIJK HET GOEDKOOPST DONDERDAG 22 DECEMBER 1977 TROUW/KWARTET P1(- ERD kunnen van maandag tot en me! vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 10.00-20.00 uur. ENIGE KENNISGEVING. Getrouwd: J. J. G. Boot Berthe Siertsema Bennekom, Panoramaweg 4 Amstelveen. Meander 767, December 1977. Thea Bos en Dick Paap Amsterdam, 21 december 1977 Bentinckstraat 17. Lieve Opa en Oma hartelijk gefeliciteerd Henk Niels Gisela Zeer getroffen door de grote belangstelling, die wij mochten ondervinden ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijksfeest, willen wij u allen hartelijk bedanken. Ook voor de cadeaus, bloemen en geschenken. Wij van onze kant wensen u allen prettige kerstdagen en een gezegend 1978 toe. M. A. van Vliet G. M. van Vliet-Hanemaaijer De Lier, december 1977 Hoofdstraat 49a. Na een geduldig gedragen lijden ontsliep heden in haar Heer en Heiland onze geliefde dochter, zus ter, schoonzuster en tante Trijntje Griete (Tine) Mat Zij bereikte de leeftijd van 54 jaren. Leidschendam: W. Mat J. Mat-Veenstra 's-Gravenhage: J Mat C. Mat-Steeneveld Leidschendam: Joh. Mat G. Mat-Groenevelt Joke en Anton 's-Gravenhage, 21 december 1977 Correspondentie-adres: Hengelolaan 7c. Liever geen bloemen en geen toespraken. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het rouwcentrum „Innemee", Hooikade 46. Bezoekuren aldaar van 15.30-17.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 24 december a.s. om 10.45 uur in de N.H. kerk aan de Midstraat te Joure, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om ongeveer 11.30 uur op de begraafplaats „Westermeer" te Joure. Na afloop van de teraardebestelling is er gelegen heid tot condoleren in bovenvermelde kerk. De Here is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 Na een lang en zinvol leven, is op 90-jarige leeftijd, in Jezus ontslapen, onze lieve moeder en oma Eika Prummel-Jansen Goes: H. M. Prummel- de Vouw Veenendaal: R. Prummel A. Prummel-Uiterwijk Klein- en achterkleinkinderen Veenendaal, 20 december 1977 Kerkewijk 77 Corr. adres: R. Prummel, Noorderkroon 10 Veenendaal De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 24 december om 11.00 uur in de aula op de algemene begraafplaats te Veenendaal, daarna zal om 11.30 uur de begrafenis plaatshebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoem de aula. Na een gezegend welbesteed leven in dienst van zijn Zender nam de Here tot Zich onze lieve broer, zwager en oom Ds. Arie Bikker oud-missionair predikant der Christelijke Gere formeerde Kerken. Uit aller naam F. Bikker, Groot-Ammers. 16 december 1977. Tot onze diepe droefheid ontvingen wij uit Ed monton (Canada) het bericht, dat daar op 19 december jl. overleden is onze lieve zoon, broer, zwager en oom Pteter van Rij op de leeftijd van 59 jaar Zalig de doden die in de Here sterven. Onze God moge Nel en haar kinderen nabij zijn. Brielle: L. J. van Rij-van der Linde Laag Zuthem: L. G. van der Vaart-van Rij C. van der Vaart Christchurch: (N. Zeeland): W. van Rij A. van Rij-Besteman Rotterdam: G. van Loon-van Rij Rotterdam: A. van Rij Brielle: F. J. van der Meijden-van Rij P. van der Meijden Rotterdam: J, I. van Rij neven en nichten Voor wie aan onze schoondochter hun deelne ming willen betuigen is het adres: 13611-122 AVE, Edmonton 41 Alta-Canada Brielle, 21 december 1977 Asylplein 1. In een leven nog vol aktiviteit voor het Rijk Gods, is op 74-jarige leeftijd door een tragisch ongeval plotseling van ons heengegaan Pater Dr. Eduard Pisters, Marist Hij leefde in dienst van zijn medemensen en wij geloven dat hij het loon zal ontvangen, door de Heer beloofd. Familie Pisters Paters Maristen Lievelde, 20 december 1977. Corr.adres: Kloosterstraat 5 Donderdagavond is er in het Studiehuis „Loreto" te Lievelde een eucharistieviering om 19.00 uur. De overledene is dan opgebaard in de kapel. Vrijdagmiddag om 12.00 uur is de uitvaartdienst in de parochiekerk te Lievelde; hierna vindt de teraardebestelling plaats op het kerkhof aldaar. Vertrek vanaf het Studiehuis om 11.30 uur. Heden overleed nog onverwacht onze beste zwager Johannes Wilhelm Pieter van Zuylen, echtgenoot van G. van Zuylen-Boers, op de leeftijd van bijna 81 jaar. Veenendaal: M. Boers Rhenen: G. A. Boers Veenendaal: J. C. Boers-Ming Veenendaal: A. G. Boers Amsterdam: G. C. Boers-Boschma Zwanenburg: A. J. Stammis-Boers J. Stammis Apeldoorn: J. H. Agema-Boers G. Agema Amsterdam, 21 december 1977 Jacob van Lennepkade 394 hs. Heden ontsliep in de vrede van Christus mijn lieve man, onze lieve vader en grootvader Barend Maas echtgenoot van Martha Jacoba van den Berg, op de leeftijd van 78 jaar. Utrecht: M. J. Maas-van den Berg Nijkerk: J. A. Maas G. Maas-Tolsma Jacqueline, Gilbert De Meern (U): A. C. van Rijkom-Maas J. W. van Rijkom Anke, Wim en Eveline Soest: J. F. Bolwijn-Maas R. E. Bolwijn Ronald, Marjon, Ingrid Apeldoorn: M. J. Tolsma-Maas A. Tolsma Amke, Ineke, Trudy Purmerend: J. E. Camphuijsen-Maas J. S. Camphuijsen Co, Paul Utrecht, 20 december 1977 Perudreef 36 Gelegenheid tot condoleren vrijdag 23 december van 19.00 tot 20.00 uur in „Zuylenstede", Peru dreef 8, Utrecht. Zaterdag 24 december a.s. zal om 10.30 uur een Dienst van Woord en Gebed worden gehouden in „Zuylenstede", waarna aansluitend om 11.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Daelwijck", aan de Floridadreef te Utrecht (Overvecht). Tot onze droefenis namen wij kennis van het overlijden van onze oud-directeur en oprichter, de heer Johannes Korpershoek op de leeftijd van 79 jaar. Gedurende meer dan 25 jaar heeft hij zijn beste krachten aan ons bedrijf gegeven. Dankbaar zullen wij zijn persoon en zijn toewij ding blijven gedenken. Personeel Nouveauté Mode groothandel C. Katz B.V. Conradstraat 18, Rotterdam. Rotterdam, 19 december 1977. Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4 3 nieuwe berijming Heden nam de Here tot Zich, na een langdurige ziekte, onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Elizabeth Wilhelmina Hordijk weduwe van G. Bouman in de ouderdom van 78 jaar. M. de Klerk-Bouman W. de Klerk Pernis: J. N. Baris-Bouman I. Baris Rhoon: A. van de Nadort-Bouman T. van de Nadort Soestduinen: C. Poortvliet-Bouman R. Poortvliet Pernis: L. Bouman N. W. Bouman-Grinwis klein- en achterkleinkinderen Pernis, 21 december 1977. Burgemeester Van Esstraat 167. Geen bloemen. Gelegenheid tot rouwbezoek vrijdagavond van 7.00 tot 9.00 uur aan het woonhuis. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 24 december a.s. om 10.00 uur in het Gereformeerd Jeugdgebouw, Burgemeester Van Esstraat 34 te Pernis, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Pernis. Vertrek vanaf het Gereformeerd Jeugdgebouw om 10.30 uur. Mijn genade is U genoeg, want de kracht openbaart zich eerst ten volle in zwakheid 2 Cor. 12:9 Heden nam de Here tot Zich Zijn kind, mijn geliefde man, onze lieve vader, broer en fijne opa Nicolaas Willemse echtgenoot van Sietske de Jong eerder getrouwd met Grada Frederika van Dijk op de leeftijd van 77 jaar. Overtuigd van de zaak van Jezus Christus en begenadigd met wijsheid, humor en plichtsbesef, diende hij de Gereformeerde Kerken. Arnhem: S. Willemse-de Jong Zwolle: A. C. Versloot M. S. Versloot-Willemse Carin en Erika Almelo: Jac. Boonstra M. E. Boonstra-Willemse Halle: L. Huizinga G. F. Huizinga-Willemse Annet, Nic, Lies en Daniëlle Groningen: S. Willemse P. J. Verburg Assen: C. W. A. Willemse M. Willemse-Hesseling Hanna Amsterdam: M. W. Willemse Arnhem, 19 december 1977 Willem van Gulikstraat 20 Geen bezoek aan huis, geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Prot. Begrafenisfonds, Rietgrachtstraat 2 te Arnhem, alwaar gelegenheid is tot bezoek op donderdag 22 december van 19.00—20.00 uur, in gang Singelstraat. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op vrijdag 23 december om 15.00 uur. Aansluitend zal een kerkdienst worden gehouden in de Opstandingskerk, Rosendaalseweg 507, Arn hem om 16.00 uur. Na de dienst bestaat er gelegenheid tot condo leren. Vertrouwend op haar Heer en Heiland nam God tot Zich in Zijn Heerlijkheid onze lieve moeder, behuwd, groot- en overgrootmoeder Grietje Woltman in de gezegende ouderdom van 93 jaar. Sinds 12 februari 1952 weduwe van Klaas Harms Bedum, 20 december 1977 Huize „Alegunda Ilberi" Bedum: P. Harms Den Haag: A. Harms Den Haag: A. Wester-Harms J. Wester Bedum: S. Harms Bedum: A. Harms F. Harms-Holthof Den Haag: G. Harms Vlaardingen: H. Harms R. Harms-Mullender Groningen: D. Poort-Harms H. F. Poort Groningen: H. Postema-Harms J. Postema Bedum: L. Harms M. Harms-Buurma Lethbridge (Canada): G. Korthuis-Harms L. Korthuis Groningen: L. Noordhuis-Harms N. Noordhuis klein- en achter kleinkinderen Correspondentieadres: S. Harms, Bazuinslaan 4, Bedum De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zater dag 24 december 1977 in gebouw „Concordia", Prof. Mekelstraat 1, Bedum, aanvang 10.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 10.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren. Ik heb de vaste grond gevonden. De Heer van dood en le ven heeft, na een korte ziekte, tot Zich genomen mijn geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en grootmoeder Geertrui Aartje Vermeulen- de Haan op de leeftijd van 79 jaar Amsterdam, H. G. Vermeulen Oegstgeest, Leny ën Harm Meppel. Henk en Riet Vreeland, Evert en Jannette en kleinkinderen Amsterdam, 20 december 1977 Herculesstraat 103: Correspondentie-adres: Herman van Woerden straat 6, Vreeland Thuis geen bezoek Liever geen bloemen Gelegenheid tot afscheic nemen in een rouwka mer van de Coöperatie PC Ookmeerweg 273 Amsterdam-Osdorp, donderdag van 18.00-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 23 december a.s. tegen 13.45 uur op de begraafplaats „Westgaarde", Ook- meerweg/Osdorperban, Amsterdam-Osdorp (be reikbaar met bus 23). derc Ras iron vers gev LOUS ektt fch i ie h Ko( jgen tel eate er (C 'g (H nd N dit Ook namens mijn kinderen en kleinkinderenr iedereen die zo intens met ons meeleefde na he van mijn man I* TER Adriaan van Steenis i iar f Het is bemoedigend om niet alleen verder té*eor gaan. ,oor renc G. van Steenis-van zor toire Ede, december 1977 ifceli Amalia van Solmslaan 1. in If in In plaats van kaarten siah Voor de vele blijken van medeleven tijde^ v', ziekte en na het overlijden van mijn lieve'J. onze lieve vader en opa Sam van Bekkum !e- neef zeggen wij U heel hartelijk dank. Het onmogelijk U allen persoonlijk te bedanker^u" gaan vol vertrouwen op God, Die ons zeer m ^etl en was in de afgelopen maanden, met U all^ërs Christusfeest tegemoet f- 2 lts Eng Uit aller naam: L. van Bekkum-den Houting 's-Gravenhage, december 1977 Sportlaan 211 Winkelen begint op de advertentie pagina's van (Zijn tent de "-in c >erd' bij alle var ;zic oms de alle: i. w >n d Ji He ba een Ned Dn, |en, tale de ten, tiigi: mu tore .emi Bief, te tt de mer kri Hu e SCHRIJF OF TIJP HIER U hoeft alleen maar een woonpijltje te plaatsen in de zaterdagse Trouw. Die verschijnt tegelijkertijd als huizen-victorie in de Volkskrant. Samen goed voor een miljoen lezers per dag. 't Is in ieder geval wél de manier om zeker te weten dat u 't ook werkelijk verkoopt. En als het dan ook nog helemaal niet duur is om het aan een miljoen mensen mee-te-delen, waarom zou u het dan laten? Als u landelijk wilt adverteren is er geen goedkopere mogelijkheid dan de Trouw/Volkskrant kombinatie. En dat is bijzonder interessant voor u. 1,93 PER MILLIMETER .«e 4% Op de bon ziet u precies wat dat betekent voor uw advertentie. Wilt u een grotere advertentie opgeven dan op de bon mogelijk is, bel dan 020-917711 toestel 634. Daar kunt u alles te weten komen, ook over de mogelijkheid om zonder bijkomende kosten een foto bij de advertentie te plaatsen voor het opgeven van een hui zenadvertentie in twee grote ochtendbladen Als Woonpijl" in Trouw en als,.Huizen-victorie"in de Volkskrant.Samen 370.000 beta lende abonnees. Dagelijks aan tal lezers ca. één miljoen (NOP '75) In een envelop zonder postzegel sturen aan: TROUW, Antwoordnummer 2792, Amsterdam. Aantal kolommen: Aantal millimeters hoogte: Plaatsingsdatum(s) (alleen zaterdagen) NAAM STRAAT WOONPLAATS TEL.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8