n; NT In TROUW van 9 december vond .u de eerste met een zwarte bal genummerde advertentie in onze kerstprijs vraag; in dit kerstnummer vindt u de laatste Totaal 36 advertenties die u nodig hebt om deze prijsvraag op te lóssen Elk van deze advertenties geeft u de sleutel om één van de onderstaande vragen te beantwoorden Plaats elke gevonden letter (of cijfer) in de cirkel die hetzelfde nummer draagt als de advertentie waarin u de aanwijzing vond Samen met de reeds gegeven letters vindt u zo de oplossing: een zin d'e u op een briefkaart schrijft en adresseert aan: TROUW/KWARTET BV I Kerstprijsvraag 4 Postbus 810 VsS Amsterdam fcfewSB 26 Vergeet de afzender niette vermelden. Wij wensen u een paar prettige uren met het oplossen van deze prijs vraag en verwachten uw inzending uiterlijk 5 januari a s. Onze adverteerders hebben een uitgebreid pakket fraaie prijzen beschikking gesteld Stuk voor stuk moeite waard om mee te doen Wij wensen u vopl shccps' 31 14 18 30 10 V Uit welk materiaal is de band van het boek van Tjeerd Bottema gemaakt? Vul in de eerste letter. In welke plaats is Stichting Hullenoord gevestigd? Vul in de derde letter van de plaatsnaam. Bij welke uitgever is het boek .Baader Meinhof" versche nen? Vul in de laatste letter van de naam. Hoeveel woorden bevat het Ra-Ra Puzzelboek? Vul in de eerste letter van het getal. Voor wie zijn de gelden van het ABC fonds bestemd? Voor beginnendeVul in de eerste letter van het ontbrekende woord. Met welke maatschappij worden vliegreizen naar Spanje uitgevoerd? Vul in de eerste letter van de naam. Hoeveel leden telt het C N V? Vul in de eerste letter van het getal. Hoeveel maal wordt de lucht gefilterd bij de Electrolux Stofzuiger Z345? Vul in de eerste letter van het getal. Wat is het oudste Christenvolk? Vul in de eerste letter van de naam. Wat is het gironummer van het Gereformeerd Wereld Diakonaat? Vul in de eerste letter van het laatste cijfer. Hoeveel witte en zwarte toetsen heeft een vleugel? Vul m het laatste cijfer van het getal. Tot welke kerk behoorden de Gereformeerde predi kanten m de 17e eeuw? Vul in de eerste letter van het eerste woord. Hoeveel pagina's telt het nieuwe NCRV reisplan? Vul in de eerste letter van het getal Wat is eigen haard waard? Vul in de eerste letter van het woord. Wat is het gironummer van de Stichting Comité Hulpverlening Zuidoost-Azie? Vul in de eerste letter van het tweede cijfer. leder orgel van Van Vulpen heeft iets specifieks, het is eenVul in de eerste letter van het woord. Welk land biedt wintersportvakantie voor een witte prijs? Vul in de tweede letter van de naam van dit land. Wat is Holwerda Zonen? Een erkendVul in de laatste letter van het woord. Behalve voor oliebollen staan op het pak Koopmans Oliebollenmix nog twee fijne recepten. Voor welke produkten? Vul in de eerste letters van deze twee produkten. Wat is de slagzin van Zwitsal? Vul in de eerste letter van het vijfde woord. Wanneer u vóór 31 december 1977 de uitgave .60 Bijbel platen" koopt, hebt u F. 10,- voordeel. Door wie zijn deze platen geschilderd? Vul in de tweede letter van de achternaam. Hoeveel kampen in binnen-en buitenland heeft het Landelijk Centrum voor Gereformeerd Jeugdwerk? Vul in de eerste letter van het eerste cijfer van het getal. Hoeveel cijfers heeft het gironummer van de Stichting Comité Hulpverlening Zuidoost-Azié? Vul dit cijfer in. Wat is het gironummer van de Generale Diakonale Raad? Vul in de laatste letter van het tweede cijfer. V In welke plaats ligt Inrichting .De Beele"? Vul in de tweede letter van de plaatsnaam. Wat is het grootste Johannusorgel? Vul in de eerste letter van de naam. Hoeveel kleuren wol bevat de Selecta kleuterdoos? Vul in de eerste letter van het aantal. Welk boek handelt onder meer over de slag in de Java- zee? Vul in de eerste letter van het laatste woord van de titel. In welke gemeente ligt Hotel .Dreyeroord'te Oosterbeek? Vul in de eerste letter van de naam van deze gemeente. Uit welke perikopen-cyclus wordt op zondagen vanaf Advent 1977 tot Advent 1978 gelezen in de kerken? Vul in de letter van de cyclus. Uit hoeveel personen bestaat het gezin in de NCRV advertentie. Vul in |de eerste letter van dit aantal. Welke vier kleuren hebben de registers van het Omegan 1200 orgel? Vul in de begin-letter die het minst voorkomt. In welke plaats is de hoofdvestiging van Lafeber gevestigd? Vul in de vijfde letter van de plaatsnaam. Van welke bekende president is bij Uitgeverij Kok dit jaar een boek verschenen? Vul in de laatste letter van de achternaam. Hoe heet de binding van de alpine-ski? Vul in de tweede letter van de naam. y Wie Ringdijk Garage zegt. denkt aanVul in de eerste letter van het woord. En dit zijn de 80 prijzen! 2x1 reis tw.v.f 1000,- beschikbaar gesteld door Nederlandse Christelijke Reisvereniging te Den Haag 1 Naaimachine Lewenstein Compacts 60 tw.v.f 659,- beschikbaar gesteld door Lewenstein te Amsterdam 1 Makkumer Aardewerk Servies tw.v.f 600,- beschikbaar gesteld door Koninklijke Makkumer Aardewerk- en Tegelfabriek Tichelaar b.v. te Makkum 3x1 week volledig pension voor 1 persoon of een lang weekend voor 2 personen in Hotel Drcyeroord - Oosterbeek tw.v.f 385,- beschikbaar gesteld door Hotel Dreyeroord te Oosterbeek 1 Paar ski's tw.v.f 295,- beschikbaar gesteld door Zwartjes van 1883 te Amsterdam. 1 Reproduktie compleet met lijst tw.v.f 250,- beschikbaar gesteld door Leerkes te Apeldoorn. 4x1 Inventum volautomatische Koffiefilter HK 31 tw.v.f 101,- - 4x1 Inventum volautomatische Koffiefilter HK 30 tw.v.f 81,- - 2 x 11nventum Hairstyler GH 2 t.w.v.f 79,35 - 2x1 Inventum auto matische Broodrooster G 37 tw.v.f 73,75 - 4x1 Inventum Theelicht HT 25 „Oude Meester" t.w.v. f 46,80 -4x1 Inventum Theelicht RT 26 „Oude Flora" tw.v. f 35,50 -2x1 Inventum Koffiemolen GK 9 tw.v. f 33,- beschikbaar gesteld door Koninklijke Fabriek Inventum te Bilthoven. 6x1 Brabantla Keukenrollenautomaat „Batique" t.w.v. 42,50 beschik baar gesteld door Brabantia te Aalst. 2x1 boek Ds. A.Th. Rothfusz, Dagboek bij het liedboek, gebonden t.w.v. f 39,50 - 2 x 1 boek Anne de Vries, Groot Vertelboek voor de Bijbelse geschiedenis, deel 1 en 2 in één band. 20e druk, gebonden tw.v. f 39,- - 2 x 1 boek Anne de Vries, Kleutervertelboek voor de bi|belse geschiedenis 23e druk.gebonden t.w.v.f 24.75 - 1 bock Hans Bouma/W.P. Weijland. Bericht van Patmos t.w.v.f 24.50 -1 boek Jimmy Carter, Alles op alles! tw.v.f 19,90 beschikbaar gesteld door Uitgeverij Kok te Kampen 5x1 boek „Een menswaardig bestaan" auteur J. Lanser. voorzitter C N V. tw.v.f 17,50 - 30 x 1 Ra Ra Puzzelwoordenboek t.w.v.f 1,75 beschikbaar gesteld door Uitgeverij Sari B V te Dordrecht

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 26