FAMILIEBERICHTEN 1 [DAI DINSDAG 13 DECEMBER 1977 TROUW/KWARTET PS 8 kunnen van maandag tot cn met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is d>t alleen mogelijk van 16.00-20.00 uur. In plaats van kaarten Onze lieve ouders Daniël Klok en Annie Klok-Sikkens zijn D V. vrijdag 16 dec. 25 jaar getrouwd. Hun dankbare kin deren: Anneke en Ruud Januën en Rudy Kees Emmen, december 1977 De Woerd 69 U kunt hen gelukwensen avonds tussen 20 en 22 uur in het Paviljoen van het Dierenpark te Emmen, in gang Slerrenkamp. Gode dankbaar delen wij U mede dat onze ouders en grootouders Jan Blom en Geertruida Hendrika Blom-Endendijk op 20 dec. hun 55-jahg huwelijk hopen te gedenken. Leersum: Bert en Marian, Arnhem: Arend en Nelly Huizen: Marius en Gré Zeist: Dica en Henk Rotterdam: Tom en Ida en kleinkinderen. Degenen die hen willen feliciteren zijn hartelijk welkom 's avonds tu. n 19 30 en 21 uur in de zaal van de Nassaukerk, Kleiweg 64. ingang Graaf Adolf van Nas- saustraat Rotterdam, dec. 1977. Begoniastr. 9*. God heeft in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid tot Zich genomen, na een geduldig gedragen lijden. Zijn kind, onze lieve zorgzame man, vader, groot- en overgrootvader Willem Engel op de leeftijd van 76 jaar. Amstelveen: A. Engel-de Hoop Wilnis: J. P. Engel A. E. Engel-van Damme Hippolytushoef. J. A. Engel H. J. Engei-Colijn Amstelveen: W. A. Engel P. Engel-Roodenburg G. Engel A. Engel-Stolk Wieringerwerf: A. W. Colijn-Engel H F. Colijn klein- en achterkleinkinderen. Amstelveen. 11 december 1977 Legmeerdijk 214 (post Aalsmeer) De rouwdienst zal D V. gehouden worden in de Geref Kerk, Ophelialaan 247 te Aalsmeer, don derdag 15 december a.s. om 14 00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraafplaats aan de Noorddammer weg te Uithoorn. Geen bloemen. „Veilig in Jezus' armen De Here heeft tot Zich geroepen Zijn kind. onze geliefde broer, zwager en oom Willem Engel op de leeftijd van 78 jaar. Trooste God zijn vrouw en kinderen. Uithoorn: A. Engel-v. d. Schaft Vlaardingen: D. v. d. Mis-Engel Dinxperlo: J C. Engel N. G. Engel-van Noord Blaricum: G. van Wettum-Engel G. van Wettum Uithoorn: G. Engel G. Engcl-van Houten Neven en nichten Aalsmeer. 11 december 1977. Al ging ik ook in een dal der schaduw des doods, ik zoude geen kwaad vree zen, want Gij zijt met mij; uw stok en uw staf, die vertroosten mij. Psalm 23 4 Heden heeft het de Heere behaagd na een langdu rig. geduldig gedragen lijden tot Zich te nemen onze innig geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, schoonzuster en tante, Johanna Jacoba van Dalen weduwe van Pieter Barend Bedeker, in de ouderdom van 87 jaar Uit aller naam, P. B. Bedeker Rijswijk. 11 december 1977. Huize „CromvlietBeetslaan 251 Correspondentie adres Hyssopstraat 18, Tilburg. Moeder is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzclaerlaan 292. 's-Gravenhage. Bezoek aldaar woensdagavond van. 18.30-19.30 uur. De rouwdienst zul gehouden worden donderdag 15 december om 12 uur in de Pnièlkerk, Tesselse- straat 67. Schcvcmngen. waarna de begrafenis om 13 uur zal plaatshebben op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan te 's-Gravenhage. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst in de kerk. en na de begrafenisplechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geprezen zij de Hert. Dag aan dag draagt Hij ons; die God is ons heil In vrede kan ik mij ter ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, o Hert, doet mij veilig wonen. Ps. 68 20 Ps. 4 9 Heden is nog vrij onverwacht in zijn Heer en Heiland ontslapen, mijn lieve man en onze lieve vader en grootvader Anthonie AdrUnas Hogeweg oud-hoofd van de Prinses Julianaschool te Rot terdam, op de gezegende leeftijd van 81 jaar. Velp (Gld.): M. Hogeweg-Post Em meioord: E. Leenstra-Hogeweg Bergen (N.-H.): A. Visser-Hogeweg J. P. Visser Velp (Gld M. Hogeweg Diepenveen: G. Hogeweg L. E. Hogeweg-Wuyster Drachten: P. M. Gerritsma-Hogeweg K. W. Gerritsma Dordrecht: Jac. Hogeweg J. M. Hogeweg-Cramer Hardegarijp: H. M. van Rooijen-Hogeweg Q. W. M. van Rooijen Delft: A. A. Hogeweg J. Hogeweg-Kruit Berkel (Z.-H.Y. C. de Vrij-Hogeweg C. de Vrij Rozenburg: H. Hogeweg J. M. Hogeweg-Keller Rotterdam: J. W Hogeweg en kleinkinderen Velp (Gld.), 10 december 1977 Den Heuvel 230 Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Het Ziekenhuis", Pres. Kennedy la an 100 te Velp. Gelegenheid tot bezoek, dinsdagavand van 18.00- 19.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 14 december aanstaande om 11.00 uur in de Gerefor meerde Kerk aan de Parkstraat te Velp. door de weleerwaarden heer ds. A Brandsma, Christelij ke Gereformeerde predikant te Ermelo, waarna de teraardebestelling zal volgen op de begraaf plaats „Heiderust" te Rheden, omstreeks 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren vanaf 10.30 uur in het kerkgebouw. Toch nog vrij wacht nam de Here tot Zich onze geliefde broer, Anthonie Adrian us Hogeweg Hij werd SI )ur. Uit aller naam: P. Hogeweg Ermelo, Kanoweg 67. Enige en algemene kennisgeving Heden werd toch nog onverwacht van mij wegge nomen mijn lieve man Mirioos Johannes de Graaff op de leeftijd van 80 jaar. L. W. de Graaff-Berkeveld Voorschoten, 10 december 1977. Treubstraat 17. De rouwdienst is bepaald op woensdag 14 decem ber as om 2 uur in de Werf, Leidseweg 21, Voorschoten (bij de Gereformeerde Kerk), waar na de begrafenis om ca. 3 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats ..Rosenburgh" te Voorschoten. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Dinxperlo ontving het droeve bericht van het overlijden van haar eerste predikant Ds J. P. Schouten Hij diende de gemeente van 1932 tot 1947. Het leven was hem Christus, Het sterven gewin. (Filipp. 1:21). De Heere trooste zijn vrouw in dit zware verlies. Namens de kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Dinxperlo: Ds P. A. de Bres (praeses), J. B. Lammers (scriba). Onverwacht is uit ons midden weggenomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en groot moeder Laurina Plaisier geboren vsn den Ouden, op de leeftijd van 62 jaar. Tc Rust in mijn Heilands armen." M. Plaisier kinderen en kleinkinderen. Heemstede. 10 december 1977 Dr. Schaepmanlaan S. Zij ligt opgebaard in het mortuarium van het Diaconessenhuis Hindellaan 2 te Heemstede. Be zoek aldaar is mogelijk op woensdag van 19.15-20 uur en op donderdag van 12.15-12.45 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 15 december as. in de aula van de Algemene Be graafplaats. Herfstlaan te Heemstede. Deze dienst, die geleid zal worden door Dv L. J Boeyin- ga vangt aan om 13.30 uur, waarna de teraarde bestelling plaatsvindt Geen bloemen. Geen toespraken. ,rEn zie. Ik ben met u, al de dagen, tot aan de voleinding der wereld." Matt. 28:20 Blijmoedig zich overgevend in de handen van zijn Levende Heer. ging van ons heen. na een langdu rig en zeer geduldig gedragen lijden, onze innig geliefde en zorgzame man, vader en grootvader Albert Kalf Hij zou 16 december 63 jaar worden. „Nooit kan het geloof te veel ver wachten, Des Heilands woorden zijn gewis, 't Faalt aardse vrienden vaak aan krachten. Maar nooit een Vriend als Jezus is." Wij zijn erg bedroefd, maar ook dankbasr voor het vele goede dat we in hem mochten ontvangen. Landsmeer: E. W. Kalf-Schröder Amsterdam: Peter en Tonia Jacqueline Amsterdam: Johan en Nelleke Hanna Landsmeer: Dieuwe en Jos Landsmeer: Carel Wilhelm Albert Pieter Landsmeer. 11 december 1977 Noordeinde 115 We zullen vader op zijn geboortedag, 16 decem ber. naar zijn laatste rustplaats brengen op de Algemene Begraafplaats te Landsmeer om 14.15 uur. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de Geref. Kerk te Landsmeer om 13.15 uur. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag en donderdag van 19.30-21.00 uur thuis en na de teraardebestelling in de „Voorhof' van de Geref. Kerk. Liever geen bloemen 'k Zal dan gedurig bij U zijn in al mijn noden, angst en pijn. En mij hiertoe door U bereid opnemen in Uw heerlijkheid. Op 11 december heeft de Here thuis gehaald, na een geduldijg, moedig gedragen lijden op de leef tijd van 62 jaar, onze lieve broer, zwager en oom Albert Kalf echtgenoot van E. W. Kalf-Schröder Hij was bereid om zijn Heiland te ontmoeten. Troost de Here daarmee ons allen en in zonder heid zijn liefhebbende vrouw en kinderen Castricum: K. Kalf H. Kalf-Beumee Amsterdam-Kadoelen: P. Kalf T. Kalf-Hartog Landsmeer: S. Kalf H. S. Kalf-Verhoef en hun kinderen Landsmeer, 12 december 1977 Op de dag des Heren nam de Here tot Zich Zijn kind, mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Sietske Tolman echtgenote van L. Bouma op de leeftijd van 84 jaar. „De Here is mijn grote borg." L. Bouma Epe: E. Noordam-Bouma A. Noordam Hilversum: J. Fuyst-Bouma Apeldoorn: E. Douma-Bouma G. Douma kleinkinderen en achterkleinkind. 's-Gravenhage, 11 december 1977 Harderwijkstraat 195. Geen bloemen. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „Leyenburg", Leyweg 275. Bezoek da gelijks van 17.00-18.45 uur. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 15 december a.s. om 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats „Westduin", Ocken- burghstraat tc Loosduinen, waarna de teraarde bestelling volgt. Vertrek van Harderwijkstraat 195 om 13.30 uur. „D'eenvoudige wil God steeds gadeslaan" Psalm 116 4 Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn huisgenote, onze zuster, nicht en tante Fietertje Kruithof op de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam: J. Kruithof Hoogvliet, 11 december 1977 Beemd 35 Geen bloemen. De overledene ligt thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis woensdagavond van 7-9 uur. De begrafenis zal DV plaats vinden donderdag middag 15 december a.s. op de algemene begraaf plaats „Oudeland". Oudelandseweg te Hoogvliet om plm. 12.00 uur. Vertrek vanaf het woonhuis. Beemd 35 om 11.30 uur. Op 10 december overleed op 74 jarige leeftijd Toon van den Berg Zijn leven was gewijd aan de strijd voor het socialisme en de bevrijding van de arbeiders klasse namens al zijn kameraden de Bond van Zeevarenden B.V.Z. Gelegenheid tot bezoek aan de rouwkamer „Silen- tium" Mathencsserlaan 486 te Rotterdam, dinsdag van 19 tot 19.30 uur. De crematie zal plaatshebben woensdag 14 de cember om 9 45 uur in het crematorium Rotter dam-Zuid, Maeterlinckweg 101. Er is een land van louter licht waar heil'gen heersers zijn Nooit gaat de gouden dag daar dicht In duisternis of pijn Gezang 290:1 Na een zorgvolle tijd nam de Here uit ons midden weg mijn lieve man, onze lieve vader en groot vader Pieter van der Zee Op de leeftijd van 65 jaar. Hij wist zichzelf eigendom van Jezus Christus Hoogkerk, 11 december 1977 Boeiersingel 18 Hoogkerk: B. van der Zee-Moolenaar Leeuwarden: W. M. de Jong-van der Zee D. J. de Jong Margot Oldehove^ H. P. van der Zee A. F. van der Zee-Brons Hilversum: A. van der Zee Geen toespraken. Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 15 december a.s. om 13.00 uuricn gebouw „Elim" Barkstraat 5 te Hoogkerk, waarna de begrafenis om plm. 14.00 uur zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Hoogkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid om te condo leren. U wil ik danken, grote Levensvorst Gij hebt gestild mijn honger en mijn dorst Uw kracht. Uw leven daalde in mij neer in Uw gemeenschap wil ik blijven, Heer. P. T. Kuiper Tot onze grote droefheid overleed na een ernsti ge ziekte onze geliefde zwager Pieter van der Zee echtgenoot van Boukje Moolenaar op de leeftijd van 65 jaar Orange Park (Florida): Peter en Dorethy Moolenaar Sassenheim: M. Moolenaar W. Moolenaar-Niesing Noordwijk aan Zee; F. Moolenaar G. Moolenaar-van der Gugten Naaldwijk: M. van den Berg-Moolenaar A. J. van den Berg Sassenheim: J. Moolenaar M. W. Moolenaar-Niesing 11 december 1977. Geen enkel oog heeft ooit gezien geen enkel oor heeft ooit gehoord in geen mensenhart is het opgekomen wat God bereid heeft voor hen, die Hem liefhebben naar: 1 Kor. 2 vers 9 Tot onze droefheid heeft de Heere na een kort stondig ziekbed nog onverwacht van onze zijde weggenomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa, broer, zwager en oom Jacobus Cornells Visser op de leeftijd van 69 jaar Diegenen die hem gekend hebben, begrijpen wat wij in hem verliezen. Werkendam: N. C. Visser-Kieboom Jan en Greet Visser-Voogt Marjan Koos Arjan Nel Greet Annemieke Almelo: Kees en Frouke Visser-Janssens Koos Eric Liessel: Jacques en Joan Visser-Petri Monique Nicole Werkendam: Dick en Bep de Keizer-Visser Johan Jacqueline Johan en Mary Visser-Visser Linda Esther Michel H. I. Ambacht: Ronald en Ans Rijken-Visser Breda: Hans en Yvonne Zellenrath-Visser Sliedrecht: Frans en Hilda Visser-Timmerman Werkendam 10 december 1977 Wielstraat 11 De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donder dag 15 december a.s. om 13.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Borgharenweg 1 waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren, na de rouwplechtig- heid in bovengenoemde aula. Een ieder die de rouwplechtigheid wil bijwonen wordt verzocht om 13.30 uur aanwezig te zijn. Liever geen bezoek aan huis. Met leedwezen geven wij kennis van het overlij den van onze directeur en mede- directeur Jacobus Cornells Visser Zijn persoonlijkheid zal ons lang in herinnering blijven, wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Directie en Personeel B.V. v/h Bruigom en Visser Met groot leedwezen geef ik u kennis van het overlijden, van de heer Jacobus Cornelis Visser Ik heb het voorrecht gehad 40 jaar lang met hem te mogen samenwerken, en verlies aan hem een goede vriend. C. M. Bruigom Wij hebben Hem lief, omdat H )0 eerst liefgehad heeft 1 Joh. 4:19 Op Zijn tijd nam God tot Zich op 83-jarige le onze lieve moeder en oma Johanna Wilhelmina van Zwol] sedert 31 juli 1958 weduwe van Ds A. Zwie Biezelinge: J. L. Zwiep Duivendrecht: D. J. Zwiep Alphen a/d Rijn: Z. Zwiep J. F. Zwiep-Sluimer Anneke, Dick, Mara, Josje. Zeist: C. Zwiep Vlaardingen: J. W. Zwiep J. C. Zwiep-de Vlieger Arie Rotterdam, 10 december 1977 or i Uo 'SI Ier! ise ha Bejaardencentrum: „De Koningshof' bur Corr. adres: Mej. J. L. Zwiep, Waardenkensh L I plein 2, Biezelinge. 1-, Gelegenheid tot condoleren in huize „De Koni hof", Imm. Kantstraat 90, Rotterdam op dim wl 13 december van 18.30-19.30 uur. De teraardebestelling zal plaats hebben woensdag 14 december op de algemene begi plaats te Brederwiede Sint Jansklooster om 1 uur. Vooraf zal een korte rouwdienst worden geiot den in de Chr. Gereformeerde kerk, Molenstn te Sint Jansklooster om 11.30 uur. •vr Ier Want wij weten, dat, indien de a se tent waarin wij wonen, wordt gebroken, wij een gebouw van <J)it hebben in de hemelen, niet met den gemaakt, een eeuwig huis. 2 Corinthe 5 1. V< In deze zekerheid overleed zondagmorgen n|er lieve man, onze zorgzame vader en opa Teunis van Dijk op de leeftijd van 76 jaar. Amsterdam: R. van Dijk-de Vries Hilversum: Dries en Jo Amstelveen: Harm en Riek Eindhoven: Niko en Fien Eist (Gld.): Hans en Drien Amstelveen: Joop en An Zwijndrecht: Roel en Wil Leiden: Ton en Wil Gümligen (Zwitserland): Werner en Et en kleinkinderen Amsterdam, 11 december 1977 Amstelveenseweg 245 Geen bloemen. Geen bezoek. 1ST Are De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 14 fcis cember om 14 uur op de begraafplaats ZorgvlIP" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek vanP' het P.C.B.-gebouw, Vondelstraat 101, ongeve*— 13.15 uur. Ve Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in <fcr ontvangkamer van de begraafplaats. Na een langdurig, moedig gedragen lijden, he de Heere tot zich genomen, mijn lieve vrouw, or lieve moeder en oma Cornelia Klazina Goude echtgenote van Michiel Hermann von Meyenfeldt M. H. von Meyenfeldt Loes, Kees, Michelle Elleke Chiel Lies Tom Breda, 11 december 1977 Kasteelplein 10. at De overledene is opgebaard in de ProtestanL Kapel vanK.M.A., Kasteelplein 10 te Breda, bezoj^ woensdag van 18.00-20.00 uur. Rl De teraardebestelling zal plaatsvinden donderr e| 15 december om 14.45 uur op de Protestan begraafplaats Zuilen, Haagweg 334 te Breda. Na de begrafenis bestaat er gelegenheid tot c doleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. „Veilig in Jezus' armen" Heden werd na een langdurig lijden van weggenomen onze zuster, behuwdzuster en tat^j Cora Gloude echtgenote van M. H. von Meyenfeldt Bleiswijk: T. H. Gloude N. Gloude-Timmers Zeeland (N.B.): J. P. Gloude h C. S. Gloude-Jongepier Groningen: F. H. von Meyenfeldt q C. G. von Meyenfeldt-DijksterhuUL Ten Boer (Gr.): p H. von Meyenfeldt-de Graaf Scheveningen: A. M. Goudswaard-von Meyenfeld» W. Goudswaard pl neven en nichten k Breda, 11 december 1977 ju Met grote verslagenheid namen wij kennis van Ui plotseling overlijden van fc Prof. dr. A. H. Wiebenga c Wij verliezen in hem een medisch adviseur vriend, die op onnavolgbare wijze zijn brede k nis en gehele persoonlijkheid in dienst heeft steld van onze instelling, in het bijzonder i betrekking tot de opzet van het Nieuwe Aa misch Medisch Centrum. Amsterdam, 10 december 1977 Bestuur en Directie van het Aei misch Ziekenhuis bij de Univi van Amsterdam

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10