P juristen Q§D y 16 project-adviseurs Jeugdwerkadviseur PERSONEEL GEVRAAGD SCHILDER coördinator/directeur <£H£> WETENSCHAPPELIJK MEDEWERKER DOGMATIEK De Federatie Christelijk Jeugdwerk Friesland STAFFUNKTIONARIS PUBLICITEIT (M/V) administratief medewerkster COMMERCIEEL MEDEWERKER ADVERTENTIE-BRANCHE direkteur (mVv.) ziekenhuis predikant ZATERDAG 10 DECEMBER 1977 TROUW/KWARTET 24 HERHAALDE OPROEP Het Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs in de provincie Friesland, te Leeuwarden, waaraan verbonden 10 tuil time maatschappelijk werkers, een bureaupsychiater, een psycholoog en 4 administratrices, houdt zich bezig met de hulpverlening aan mensen. die door het gebruik van alcohol en drugs in moeilijkheden zijn gekomen oI dreigen te komen Deze hulpverlening vindt in een aantal gevallen plaats op verwring door justitiële autoriteiten. Wegens vertrek van de (firecteur zoekt het bestuur van de instelling op zeer korte termijn een Van deze functionaris wordt verwacht, dat hij: de dageii|kse werkzaamheden van het bureau coördineert en stimuleert; een brugfunctie vervult tussen bestuur en medewerkers; extern het bureau vertegenwoordigt: intern beheer van middelen en personeelsbeleid voert Dit alles in samenwerking met en onder gezamenlijke verantwoordelijkheid van bestuur en medewerkers. Functie-eisen: belangstelling en motivatie voor hulpverlening, voorlichting en preventie aan alcohol- en druggebruikers, meer in het bijzonder de problematiek van bedreigde groepen; voortgezette opleiding voor een der agogische beroepen, eventueel academische opleiding in de gedragswetenschappen; minimum-leeftijd 30 jaar. Salaris volgens rijksregering, van 3271,—tot max. 4870.—per maand AOW/AWW-premie voor rekening van de werkgever. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Inlichtingen over deze functie geeft de adjunct-directeur (tel. 05100-23981). Sollicitaties voor 1 1.1978 aan het Bestuur van het Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs, p/a Postbus 221. Leeuwarden. Een psychologisch onderzoek behoort tot de sollicitatie-procedure. Sla je slag, word lid van het CNV! Samen sta je sterk! Bel 030;941041. Chmtelijk Nitiorual Vakverbond Utrecht. Ravelban I.Pmfbus 2475. De Theologische Hogeschool van de Gereformeerde Kerken in Nederland te Kampen heeft een vacature Wie belangstelling voor deze functie heeft en nadere inlichtingen en/of een profielschets wenst te ontvangen kan zich richten tot de voorzitter van de benoemingscommissie, prof. Dr K. Runia. Koornmarkt 1 te Kampen. Bij benoeming en salariëring worden de bepalingen van het rijksrangenstelsel voorwetenschappelijke medewerkers in acht genomen. Sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae dienen eveneens aan bovengenoemd adres te worden gericht. De termijn voor inzending sluit 10 januari 1978. De zittende magistratuur dient zo samengesteld te worden dat een nagenoeg gelijke verhouding ontstaat tussen hen die uitsluitend binnen de rechterlijke macht hun loopbaan hebben aangevangen en degenen die over maatschap pelijke ervaring daarbuiten beschikken. Er zijn plaatsingsmogelijk heden als rechter en als kantonrechter voor Mr. M. J. Helkens, raadsheer in het gerechtshof te 's-Gravenhage, tevens lid secretaris van genoemde Commissie, is desge wenst gaarne bereid in een persoonlijk onderhoud nadere inlichtingen te verstrekken. (mnl./vrl.) die over ruime maatschappelijke ervaring buiten de rechterlijke macht beschikken. Er wordt zonodig voorzien in een inwerkperiode (eventueel op part-time basis naast de huidige functie). Vereist: doctoraal examen Nederlands recht en een praktijkervaring van tenminste zes jaren. De standplaatsen zijn verspreid over Nederland. De kansen op een benoeming liggen gunstiger voor kandidaten beneden de leeftijd van 50 jaar. Hierbij speelt een rol welke soort van ervaring men heeft opgedaan. De Commissie aantrekken leden rechterlijke macht zou gaarne in contact treden met diegenen die een dergelijke functie ambiëren. Documentatiemateriaal kan schriftelijk of telefonisch worden aangevraagd bij het secre tariaat van de Commissie aantrekken leden rechterlijke macht, p/a Palels van Justitie, Juliana van Stolberglaan 2 te 's-Gravenhage (telefoon: 070-82 40 41, toestel 2511). Uitgeverij en redactie van Db. tijd schrift voor doelmatig bedrijfs beheer. zoeken contact met een longe Bedrijfseconoom voor de functie van Redacteur. Db is een toonaangevend maand blad op managementgebied. dat informatie verschaft over van be lang geachte managementont wikkelingen in Nederland en in het buitenland. Het is een uitgave van Samsom Uitgeverij bv te Alphen aan den Rijn. Het redactieteam (3 personen) is gevestigd in Amsterdam. Voor de vervulling van deze vaca ture denken wij aan een jonge bedrijfseconoom, bij voorkeur met enige praktische bedrijfser varing (bijv. bij een organisatie adviesbureau) en met behoorlijke publicistische kwaliteiten. Uitstekende primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden (geba seerd op de C A O. voor opinie tijdschrift-journalisten). Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling Personeels zaken van Samsom Uitgeverij bv. Postbus 4 te Alphen aan den Rijn, iel (01720)6 25 04. ICU Samsom Uitgeverij bv is een werk maatschappij van de nv ICU, In formatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activi teiten van voorheen N. Samsom nv. A.W. Sijthoff's Uitgeversmaat schappij nv en Wolters-Noordhoff nv. Het ALGEMEEN BURGERLIJK PENSIOENFONDS Ie Hoorlen vraagt voor het Automatiseringscentrum (mnl7vrt.) Het Algemeen burgerlijk pensioenfonds (Abp) behartigt de pensioenbelangen van 850.000 deelnemers en 295.000 gepensioneerden uit de overheidssfeer en beheert een londs met zeer omvang rijke en uiteenlopende beleggingen. Het automatiseringscentrum is belast met de automatische verwerking van de hierop betrekking hebbende admi nistraties en de verdere ontwikkeling hiervan. Het Automatiseringseentrum beschikt over een IBM S/370-158 (4 Mb). Met dit computersysteem worden o.a. time-sharing en data-base/data- communicatie toepassingen uitgevoerd. het in overleg met gebruikers bepalen van informatiebehoeften; het onderzoeken van de mogelijk heid tot (verdere) automatisering van informatiestromen. het coördineren van de systeem bouw. de programmering, de invoering en de overdracht van de projecten; het begeleiden van een in samen stelling wisselende groep automatise ringsmedewerkers. tenminste voltooide AMBI- en SPD- studie of vergelijkbare opleiding; ruime ervaring in het realiseren van omvangrijke systemen; managementcapaciteiten. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal f 4870.- per maand exclusief 8% vakantie-uitkering. Een psychologische lest zal deel uitmaken van de selectieprocedure. fonds. Oude Lindestraat 70, Poetbus 4478. 4401 CZ Heerten. is een orgaan voor begeleiding en dienstverlening van en aan het christelijk jeugdwerk. Ze wordt gevormd door het Christelijk Jongeren Verbond (Y.M.C.A. Friesland). Provinciaal gereformeerd centrum voor jeugd- en jongerenwerk Friesland en de Kristlik Fryske Piatte- lans Jongerein. Het bestuur van de Federatie Christelijk Jeugdwerk zou graag in contact komen met twee half-time kandidaten voor de functie van: mnl/vr) Functie-informatie: begeleiding en advisering van het kader van de bij ons aangesloten groepen het in stafverband vormgeven aan de kwaliteitsverbetering van het Chr. vrijwilligers jeugd- en jongerenwerk het organiseren van een juist aanbod van schriftelijk informa tiemateriaal voor de plaatselijke groepen. het vormgeven van programma's voor het regionale werk. Vereist: opleiding sociale academie/mikojel pedagogische aca demie of soortgelijke opleiding zich herkennen in uitgangspunt en doelstelling van onze organisatie. willen werken vanuit een Chr. levensovertuiging. ervaring hebben in het jeugd- en jongerenwerk. bereid zijn vanuit een team te werken in een drukke maar boeiende werkkring, vooral in de avonduren. in het bezit zijn van een rijbewijs. Wij bieden een salaris volgens rijksregeling. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties binnen tien dagen aan de sollicitatiecommissie van de Federa tie Christelijk Jeugdwerk Friesland, Grote Kerkstraat 37, Postbus 1015 Leeuwarden. Tel. 05100-22035. Nadere schriftelijke informatie over deze functie wordt desgewenst toegestuurd. CHRISTELIJK JONGEREN VERBOND (YMCA-NEDERLAND) Een jeugdorganisatie van een oekumeni- sche signatuur, in hoofdzaak geleid door vrijwilligers en gericht op ontspanning, vorming en dienstverlening. Wij geven o.m. bladen uit. bieden onze diensten aan in brochures en folders en leggen kontakten met de media. Binnen onze landelijke staf in Driebergen is onmiddellijk plaats voor een die verantwoordelijk is voor: (eind)redaktie van enkele bladen produktie van materiaal voor interne publiciteit en propaganda kontakten met de pers overige externe publiciteit. De voorkeur gaat uit naar iemand, die beschikt over goede journalistieke vaardigheden gericht op ons werkge bied affiniteit heeft voor vrijwilligers jeugd werk onze oekumenische doelstelling aktief deelt een goede teamgeest bezit en ge makkelijk kontakten legt. Salaris volgens rijksnormen, afhankelijk van opleiding en ervaring. Standplaats: Driebergen. Voor informatie en sollicitaties: A. Kik, Hoofd Pro gramma. C.J.V., Postbus 115, Driebergen, tel. 03438-5707. BI, W. VERSLUYS B.V. Educatieve uitgeverij is plaats voor een voor onze afdeling orderverwerking, facturering en debi teurenadministratie. Leeftijd 20-25 jaar. MAVO-opieiding, typevaardigheid vereist. Sollicitaties ontvangen wij gaarne aan ons adres: 2e Oosterparkstraat 221-223. Postbus 4037. Amsterdam-O. Tel. 020-350817/947588. Waar vind je nog een baan met groeimogelijkhe den? Het antwoord willen wij in een persoonlijk onderhoud bespreken met een De risicogespreide structuur van ons 22-jaar be staand bedrijf geeft aan onze medewerkers een hoge mate van zekerheid. Het aantal vaktijdschriften, publieksbladen, jaar boeken van officiële organisaties, van overheid, semi-overheid en vele andere objecten vragen om uitbreiding van onze staf. Wanneer U reeds /net advertentie-exploitatie te maken heeft, doch in Uw huidige omgeving 'de groei er uit is. bel dan eens met onze directie te Zandvoort - 02507-4745' (toestel 22). Exploitatie-Maatschappij van Periodieken en Nieuwsbladen. /Q\ BUREAU VAN VLIET,, Burg. van Fenemaplein 15-19. Zandvoort In verband met de pensionering van da direkteur roept het bestuur van de Stichting voor Kerkelijk Sociale Arbeid der Hervormde Gemeenten te Rotterdam, c.q. de Subkommissie voor diakonale zaken sollicitanten op voor de funktie van van het samenwerkingsorgaan. De direkteur heeft de leiding van de F2-organisatie en ia daarnaast, in teamverband met de direkteur van de sektie gezinsverzorging en gezinshulp, verantwoordelijk voor het algemene beleid van de Stichting. Binnen zijn funktie zal het aksent liggen op het ontwikkelen van het F2-beleld, de operationalisering daarvan en de evaluatie In nauwe samenwerking met de tunktlonarlssen van het samenwerkingsorgaan en het kerkelijk achterland. Voor wat betreft de taak ten aanzien van het algemene atichtlngabeleid kan genoemd worden het verder ontwikkelen, uitbouwen en formuleren van de K.S.A.-uitgangspunten en -doelstellingen. Voor deze funktie wordt gedacht aan een academisch of universitair gevormde kandidaat, met een goed inzicht In kerkelijke verhoudingen en kaderaBeleidsmatige ervaring In de welzljnssektor wordt ten zeerste op prijs gesteld. Een psychologische test kan deel uitmaken van de aelektleprocedure. Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitatie binnen 14 degen vergezeld van een curriculum vitae te richten aan het Bestuur van de Stichting voor K.S.A., p/a Westersingel 109, Rotterdam-3002. Voor inlichtingen over bovengenoemde funktie kan men zich richten tot de direktie van de Stichting voor Kerkelijk Sociele Arbeid te Rotterdam, tel. 010-363033. KON. NED. GASTHUIS VOOR OOGLIJDERS (kapaciteit 100 bedden) roept in overleg met de organisatie van hei Ziekenhuiswezen der Hervormde Gemeen te Utrecht en met het Deputaalschap van de Gereformeerde Kerken voor de geeste lijke verzorging van patiënten in Utrechtse ziekenhuizen sollicitanten op voor de funk tie van een part-time (2/5 deel van de werkweek) Deze funktie zal omvatten: de geestelijke verzorging van patiënten in nauwe samenwerking met het team rondom het ziekbed; het in teamverband zorgdragen voor de organisatie van kerkdiensten; het bevorderen van de integratie van de pastorale zorg in het geheel van de patiëntenbegeleiding. -Gedacht wordt aan een Hervormd of Gere formeerd predikant met een volledige theo logische opleiding en niet ouder dan 55 jaar. Een klinische pastorale vorming ot de bereidheid tot deelname aan een klinische pastorale training strekt tot aanbeveling. Inlichtingen worden op verzoek verstrekt door ds. M. G. L. den Boer. Oudwijk 47. Utrecht, tel. 030-512592. hervormd Dredi- kant. Ds. R. Siertsema1. Marislaan 3. Utrecht, tel 030-510952. gereformeerd predikant. Mevr. H. Okhuisen, direktielid Ooglijders Gasthuis. F C. Dondersstraat 65. Utrecht, tel. 030-712424. toestel 114. Schriftelijke sollicitaties vóór 15 januari 1978 te richten aan de direktie van het Ooglijders Gasthuis. FC. DONK&XSTR.HT 45 LTREOtT TIL QS9-71UM Welke jongeman, in het bezit van (of studerend voor) vestigingspapieren voor is geïnteresseerd om zich ais zelfstandige, mede m te zetten binnen ons nog |onge en veelbelovende bedrijf in de randstad Geen etqen geld nodig Boeven onder nr. 7030 aan Dagblad Trouw. Amsterdam

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 24