financieël economisch adjunct directeur Berenschot Voor makkelijk sparen moet u bij de postgiro zijn U kiest dan zelf de voordeligste spaarrekening: 4% 6% 7% adjunct directeur wetsuitvoering Berenschot ADJUNCT-DIRECTEUR postgiro en rijkspostspaarbank personeels- administrateur ÓRENTE- REKENING PLUS REKENING OsTER- REKENING koelrad ortho-pedagoge kinderpsychologe schoolpsycholoog ortho-didacticus BONDSSPAARBANK VLAARDINGEN Omdat Omdat Voordelig wintersporten Dat kan in de Parel der Karpaten ZATERDAG 3 DECEMBER 1977 TROUW/KWARTET PS 30 - RH 32 Bij Koelrad bv. importeur van radio-, tv - en HIFI-apparatuur en installateur van levensmiddelen-, en horecakoeling komt binnenkort de funktie vakant van Hij zal worden belast met het volledig verzorgen van de geautomatiseerde salarisadministratie Voor het goed venrullen van deze funktie achten wij een grondige kennis noodzakelijk op het gebied van de wet op de loonbelasting, de sociale verzekering-wetten en het arbeidsrecht. Gezien de veelvuldige kontakten met belasting, bedrijfsvereniging en verzekeringsmaatschappij is een soepele omgang met anderen gewenst. Inzicht in automatisering en verzekering achten wij gewenst, doch niet vereist. Naast een goede honorering stellen wij u prima sekundaire voorzieningen in het vooruitzicht. Voor nadere informatie of voor uw sollicitatie kunt u schrijven naar de heer Th. Bonink van Koelrad bv. Maalderij 19, Amstelveen. Telefoon 020-451655 Wegens vertrek van het huidige staflid zoekt het kinderdorp Neerbosch te Nijmegen een FULL-TIME (met testbevoegdheid) of die bij voorkeur ervaring heeft in de residentiële sector en over kundigheden op thera peutisch gebied beschikt. Tevens zoeken wij een PART-TIME (25 uur) (mnl. of vrl.) of (mnl. of vrl) die in nauwe samenwerking met de wetenschappelijke staf van het internaat, de beide in terne ZMOK-scholen (Kem- en VBO-afdeling) begeleidt. Voor beide funkties zijn goede contactuele ei genschappen vereist. Het kinderdorp Neerbosch biedt tijdelijk plaats aan ruim 160 normale jongens en meisjes van 6 tot 18 jaar, afkomstig uit diverse problematische opvoedings-situaties. De kinderen wonen in kleine, moderne units op het terrein aan de rand van de stad Nijmegen. Een cultureel centrum, kinderboerderij, sporthal en zwembad vormen een onmisbaar onderdeel van het totale opvoedingsgebeuren. Er wordt gewerkt vanuit een christelijke levensovertui ging. Voor hel verstrekken van inlichtingen, kunt u de toekomstige collega's bereiken via de secretaresse, me/ ES. Vis, telefoon (080) 77.04.17. Brieven te richten aan de directie van het KINDERDORP NEERBOSCH Scherpenkampweg 21 te Nijmegen. Berenschot zoekt voor de bedrijfsvereniging voor de gezondheid Deze bedrijfsvereniging verzorgt de uitvoering van de sociale verzekering, betreffende de Ziektewet, de Arbeidsongeschiktheidswetten en de Werkloosheidwet voor de bovengenoemde maat schappelijke groeperingen. DeBVG telt ca. 1100 werknemers. Het verzekerd loon bedraagt ca. 9 miljard gulden. Naast het hoofd kantoor in Zeist bestaan er 10 rayonkantoren. De adjunct directeur is verantwoordelijk voor de financieel/economische beleidsvoorbereiding voor de bedrijfsverenining en de Stichting Risicofonds Sociale Voorzieningen Bijzonder Onderwijs. Onder hem ressorteren de afdelingen Financiën, Administratie, Algemene Zaken en het Bedrijfseconomisch Bureau; totaal ca. 200 medewerkers. Hij adviseert en assisteert de Algemeen Directeur bij de uitvoering van alle aan de bedrijfsvereniging opgedragen taken en geeft mede leiding aan de totale organisatie. Voor deze functie denken wij aan kandidaten met een academische opleiding of gelijkwaardig niveau (economisch-administratieve richting). Leeftijd: 40-50 jaar. Een ruime ervaring in de verzorging van administratieve werkzaamheden in grote Adviseurs voor beleidsvorming en organisatie. Utrecht - Hengelo (0) - Brussel - Wenen. organisaties, het opzetten en bewaken van budget en het verzorgen van bestuurlijke informatie en het leidinggeven op beleidsniveau, bekendheid met de uitvoering in de sociale verzekeringswetgeving. Salarisindicatie: f 85.000 - f 100.000 excl. vakantie- en andere toeslagen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Brieven aan Bureau Berenschot BV, Postbus 8039, Utrecht, t.a.v. drs W. Zonneveld, die bereid is telefonisch inlichtingen te verstrekken (030-916 916). De Bondsspaarbank Vlaardingen met 6 kantoren, een obligo van 150 miljoen gulden en circa 40 medewerkers, roept sollicitanten op voor de functie van hoofd van de administratie Opleiding: SPD I en 2, kennis van automatische informatieverwerking is gewenst. Leeftijd: 30 tot 40 jaar. Datum van indiensttreding: circa I april 1978 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur van de Bondsspaarbank, Postbus 62, Vlaardingen. j- Als u denkt: "ik zal mijn spaar geld wel snel weer nocüg hebben" is de Renterekening het voordeligst voor u. Rente: Voordeliger dan de Rente rekening wanneer u uw spaar geld niet binnen 6 maanden opneemt, omdat 1% van elk opgenomen bedrag in minde ring van uw tegoed wordt gebracht Rente: Voordeliger dan de Plus rekening wanneer u uw spaar geld met binnen 12 maanden opneemt, omdat 256 van elk opgenomen bedrag ui minde ring van uw tegoed wordt gebracht. Rente: Automatisch sparen: u spaart nog makkelijker als u ons elke maand of elk kwartaal een vast bedrag naar uw spaarrekening laat overmaken. Uw tegoed groeit dan helemaal „vanzelf'. Meer informatie: u vindt een duidelijke folder met aanmeldingsformulier op elk postkantoor. Die folder is ook verkrijgbaar met de bon, via teL 0017 (gratis) of via teL (020) 5 89 31 37. Bon voor meer informatie: Stuur mij de folder „Makkelijk sparen met de postgiro en de RPS". Folders over andere diensten: lenen hypotheken □betalen. tr-46 Naam: Adres: Plaats: Deze bon in een envelop zonder postzegel sturen naar Rijkspostspaarbank, afd. voorlichting, Van Baerlestraat 27, 1071 AN Amsterdam. Berenschot zoekt voor de bedrijfsvereniging voorde gezondheid geestelijke en maatschappelijke belangen te Zeist een Deze bedrijfsvereniging verzorgt de uitvoering van de sociale verzekering, betreffende de Ziektewet, de Arbeidsongeschiktheidswetten en de Werkloosheidswet voor de bovengenoemde maat schappelijke groeperingen. De BVG telt ca. 1100 werknemers. Het verzekerd loon bedraagt ca. 9 miljard gulden. Naast het hoofdkantoor in Zeist bestaan er 10 rayon kantoren. De adjunct directeur geeft leiding aan en coördineert de werkzaamheden van de hoofdgroepen Wetsuitvoering, Buitendienst/Rayonkantoren, Medische Dienst; totaal ca. 800 medewerkers. Hij adviseert en assisteert de algemeen directeur bij de uitvoering van alle aan de bedrijfsvereniging opgedragen taken en geeft mede leiding aan de gehele organisatie. Extern maakt hij deel uit van de diverse tot het aandachts gebied behorende commissies en overlegorganen. Voor deze funtie komen in aanmerking kandidaten met een opleiding van academisch of gelijkwaardig niveau en een ruime ervaring in: - de uitvoering van de sociale verzekering op een dusdanig niveau dat het functioneren van een uitvoeringsorgaan eveneens in alle facetten bekend is; - het geven van leiding aan grote afdelingen; - beleidsvoorbereiding. Leeftijd: 40-50 jaar. Salarisindicatie: f 85.000 - f 100.000 excl. vakantie- en andere toeslagen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Brieven aan Bureau Berenschot BV, Postbus 8039, Utrecht, t.a.v. drs W. Zonneveld, die bereid is telefonisch inlichtingen te verstrekken (030-916 916). Adviseurs voor beleidsvorming en organisatie Utrecht - Hengelo (O) - Brussel - Wenen Sinaia (Roemenië) 8-daagse vliegreis (vol pension) va. 403 gulden! Vertrek elke zaterdag v.a. 17 december. Informatie/boeking Perscombinatie reizen Wibautstraat 131, Amsterdam Tel. 020-913456 a u op ieder moment (JTVIQRT elk gewenst bedrag ,h,„o kunt inleggen. u op ieder moment elk gewenst bedrag kunt opnemen. Zonder maximum. Zonder opzegtermijn. a

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 32