Citroen speelt voor Sinterklaas met de 2 CV Surprise. FAMILIEBERICHTEN VRIJDAG 2 DECEMBER 1977 TROUW/KWARTET 14 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is d«t alleen mogelijk van 16 00-20.00 uur. D V donderdag 8 december 1977 zullen onze ouders en grootouders L. A. G. van Selm en J. van Selm-Verkerk hun S0-jahg huwelijksfeest in dankbaarheid vieren Hun kinderen en kleinkinderen Voor het feliciteren van het bruidspaar bent u van harte welkom op 8 december van 19.00—20.30 uur in het jeugdgebouw achter de Bergwegkerk, Bergweg 92* Zeist. Zeist. A. C. Kerkhofflaan 3. God is getrouw. Zijn plannen falen niet In volle vrede is op 66-jarige leeftijd overleden mijn lieve man en onze lieve vader en pake Thijs van Hout ridder in de orde van Oranje Nassau. Koudum: Mw. T van Hout-Ackerman Rheden: Klaas en Els van Hout-Notermans Thies en Arne Berlikum: Matthé en Riet van Hout-Voor horst Thijs en Marjanne Lichtenvoorde: Riet van Hout Lelystad: Anke en Rudi Thomas-van Hout Groningen: Rian van Hout •Koudum. 30 november 1977 Correspondentie-adres Ds. Tinholtstraat 13, Koudum. De rouwdienst zal plaatsvinden op maandag 5 december om 14.00 uur in de Ned. Herv. kerk te Staveren; voorganger Ds. J. R Boerlijst Gelegenheid tot condoleren -op zaterdag 3 decem ber van 17.30 tot 18.00 uur in de aula, Zwarteweg 9 te Koudum en een half uur voor de rouwdienst. Het Is de wens van de overledene geweest, dat er geen bloemen en geen toespraken zullen zijn. God gaat Zijn ongekende gang Diep verslagen delen wij u mee. dat na een kort ziekbed uit onze familiekring is weggenomen, onze geliefde zwager en oom Thies van Hout echtgenoot van T. Ackerman op de leeftijd van 66 jaar. Zijn getuigenis, dat hij inging in de Heerlijkheid des Heren, blijve voor Tinie en haar kinderen en ons allen de laatste troost G. H. Ackerman-Gussinklo Katwijk aan Zee: A. C de Vries-Ackerman R. de Vries R A. J. Ackerman B. Ackerman-Boonstra Nijmegen: D. W. Ackerman M. Ackerman-Bekendam Zutphen: J. Th. Ackerman G. Ackerman Hamelinx neven en nichten 30 november 1977. Op 24 november werd mijn lieve Vader Joannes Matthias Leendertz Doopsgez. em. pred. geb. 28-11-1885 van ons weggenomen. Geertruida A. Leendertz. Haarlem 1977 W. de Zwijgerlaan 17 De begrafenis heeft in kleine kring plaatsge vonden. Bestuur, directie en medewerkers van de Nationa le Woningraad geven met leedwezen kennis van het overlijden op 29 november 1977 van de heer G. J. H. Alink die zich als lid van het bestuur van onze organisa tie gedurende meer dan 20 jaar heeft ingezet voor de volkshuisvesting in ons land. Amsterdam. Jan Tooropstraat 29 „Wie in Mij gelooft zal leven, ook ai is hij gestorven". Johannes 11:25 Heden nam de Here onze God, na een kortstondig lijden, nog onverwacht tot Zich, mijn lieve man, pleegvader, onze broer, zwager en oom, Job Roos, echtgenoot van J. P. Bruijn. in de leeftijd van 65 jaar. Uit aller naam. J. P. Roos-Bruijn. Scheveningen. 1 december 1977. Tesselsestraat 27. De overledene is opgebaard in „t Statenhuys", Slatenlaan 78 Gelegenheid tot condoleren zater dag - en zondagmiddag van 3-4 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op maandag 5 december om 1.15 uur in de Pmèlkerk. Tesselsestraat 69. Daarna zal de teraardebestelling plaatsvinden op- de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar omstreeks 2J0 uur. Tot onze diepe droefheid heeft de Here heden van ons weggenomen onze lieve zusier, behuwdzuster en tante Nelena Alida Moll op de leeftijd van 78 jaar „De Here is goed degenen die Hem ver- wacht en". E. Moll J M Moll-van der Schaft H J. Moll M. H. Moll-Waanders neven en nichten Ede. 1 december 1977 Rusthuis „Bethaniè", Stationsweg 70. Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in het Alg. Rouwcen- trum van de Weerd, Schaapsweg 77, Ede. Bezoek aldaar dagelijks. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 5 december a.s. om 10.30 uur in het rusthuis, alwaar 's morgens vanaf 10 uur gelegen heid is tot condoleren en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De begrafenis zal daarna plaatsvinden op de. Algemene Begraafplaats te Ede om 11.30 uur. Heden nam de Here uit ons midden weg onze lieve zorgzame moeder, groot-, overgrootmoeder, zus ter. schoonzuster en tante Pletertje van Driel-Leeuwenburg weduwe van Jan van Driel op de leeftijd van 86 jaar. Ridderkerk: N. Mak-van Drie! J. Mak Rotterdam: C. van Bree-van Driel A. van Bree H. Baars-van Driel A. Baars A. J. van Driel A. van Driel-Terlouw Barend recht: S. Kraaijeveld-van Driel W. Kraaijeveld Heerjansdam: P. van Driel K. T. van Driel-Fiere Barendrecht: W. van Driel H. C. van Driel K. van Driel klein-, achterkleinkinderen en verdere familie. Barendrecht, 1 december 1977 Smitshoek 133. Aan huis liever geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren, maandagavond van 19.30-20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den om 14.00 uur in voornoemde aula, waarna de begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 6 december 14.45 uur op de Ned. Herv. begraafplaats „Oud- Charlois", Charloisse La gedij k 680. „Toch overwint eens de genade" In Christus is ontslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Hermina van Galen-Vonkeman Haar overlijden is nog snel voor ons gekomen. Wij denken met dankbaarheid terug aan haar leven, dat zij zo ten dienste van ons stelde. Zij is 74 jaar geworden. F. van Galen Heemstede: J. van Galen G. N. van Galen-van de Stolpe Elmira, Omar, Bona Barendrecht: A. W. Langerak-van Galen Jac. Langerak Ton, Frank Bergen N.H.: W. van Galen E. van Galen-Talsma Liesbeth, Frank, Louis Rotterdam, 1 december 1977 Dortsestraatweg 683a Gelegenheid voor condoleance- en rouwbezoek in de rouwkamer van de O.R.V. Goereesestraat 10, Rotterdam-Zuid (nabij Zuidplein) zaterdag van 15.30 tot 16.00 uur. De teraardebestelling in het familiegraf zal plaatsvinden dinsdag 6 december op de begraaf plaats Chariots van de Hervormde Gemeente Rot terdam-Zuid. Charloisse Lagedijk 680, Rotter dam-Zuid. De dienst van Woord en Gebed begint om 14.30 uur in de kapel van de begraafplaats. Vertrek van de zaal van de Triomfatorkerk. Krab- bendijkastraat, Rotterdam-Pendrecht om 14.00 uur. Onze schoolgemeenschap is diep geschokt. Op weg naar school werden door een tragisch ongeval uit ons midden weggenomen Wim Immink Bert Kleinjan en Albrecht Pastink Wij bidden onze Hemelse Vader om kracht en troost voor de diepbedroefde families. Bestuur, personeel en leerlingen van de Christelijke MAVO te Den Ham (Ov.). Wij zijn erg verdrietig, omdat wij onze vrienden, Wim Immink Bert Kleinjan Albrecht Pastink door een ernstig verkeersongeluk op weg naar school hebben verloren. Zij waren allen 12 jaar. net zo oud als wij. Wij bidden de Here Jezus Hij is de grote Kindervriend. Wij vragen Hem. of Hij hun vaders en moeders. broertjes en zusjes wil helpen en troosten, want voor hen is het verdriet nog veel groter dan voor ons. Daarle, 30 november 1977. Jan Manenschijn Jan Nijsink Dick Veurink. rink melk. Anton Geesink, ex-olympisch kampioen judo. Uook? (J) Melk moet. Melk doetje goed. Heden heeft het de Heere behaagd plotseling uit zijn gezin en uit zijn werk binnen onze Chr. Scholengemeenschap „Guillaume Farel" weg te nemen de heer N. S. Brown leraar engels in de leeftijd van 45 jaar. Moge God, Die in Zijn ondoorgrondelijke wijs heid dit leven nam, zijn vrouw en kinderen ster ken in dit zware verlies. Het bestuur van de Vereniging voor Chr. Voortgezet Onderwijs te Rotter dam en omstreken. Heden behaagde het de Heere plotseling uit het midden van zijn gezin en uit zijn werk weg te nemen onze zeer gewaardeerde collega en leraar engels, de heer N. S. Brown in de leeftijd van 45 jaar. Curatorium, personeel en leerlingen van de Chr. Scholengemeenschap „Guillaume Farel". Geheel onverwacht ging van ons heen onze gelief de zoon, broer, zwager, kleinzoon en vriend Hielke Nusselder op de leeftijd van 22 jaar. Amsterdam, J. Nusselder M. Nusselder-de Jong Gerda en Roel Marijke Hanneke Winterswijk, G. J. Nusselder-Brunsveld Amsterdam, Cary Beijer Amsterdam, 30 november 1977 Van Suchtelen van de Haarestraat 19'. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek zaterdag, avond van 6-7 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P C B. u.a.. Vondelstraat 101. De herdenkingsdienst zal worden gehouden maandag 5 december om 13.30 uur in de Gerefor meerde kerk ..De Opgang". Tussenmeer 70, Am sterdam (Osdorp), waarna de begrafenis te 14.30 uur zal plaatsvinden op „Westgaarde", Ookmeer- weg 275. einde Osdorpcrban, bereikbaar met bus 23. Vertrek van de kerk ongeveer 14 uur. Door een droevig ongeval nam de Here uit onze familiekring weg mijn geliefd kleinkind en onze nicht Annemieke Hartman geboren Brobbel in de leeftijd van 29 jaar. A. Brobbel-Baaima J. W. van Woerden A. van Woerden-Brob'oel J. Brobbel C. Brobbel-van Noord J Brobbel-de Rooy R Brobbel S. Brobbel-Smit H. van den Helden M. van den Helden-Brobbel R. Brobbel A. Brobbel-Goumare en verdere neven en nichten. Wie vóór 4 december bij ons een nieuwe 2CV personenwagen koopt, krijgt een feestelijke surprise in de vorm van gratis accessoires. Gemonteerd en wel. En om het helemaal feestelijk te maken, krijgt u deze surprise ook bij aankoop van een nieuwe Dyane, Ami of LN personenwagen. Waaruit bestaat de 2CV surprise? gratis radio met toebehoren gratis achterruitverwarming gratis gevarendriehoek gratis set reservelampen gratis brandblusser gratis kokosmatten gratis gecom bineerd mist- en acnteruitrijlicht gratis tankdop met slot gratis sleepkabel CITROEN; Voor ons toch nog onverwacht ontsliep in zijn Heer en Heiland mijn lieve man en onze zorgzame vader Hendrik Visscher Federatie-belastingconsulent Drager van de eremedaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 65 jaar. Jezus, Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart Nieuw-Am sterdam: J. Visscher-van der Laan Groningen: Willem Visscher Odijk: Janny Visscher Nieuw-Amsterdam, 1 december 1977 Zijtak O.Z. 7 De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 5 december a.s. op de Algemene Begraafplaats te Nieuw-Amsterdam. Zij, die de overledene de laat ste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 12.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Nieuw-Amster dam aanwezig te zijn. Aanvang rouwdienst 13.00 uur, vertrek 13.30 uur. De overledene is thuis opgebaard. Condoleantiebezoek: zaterdagavond van 19.00 uur tot 21.00 uur thuis en na afloop van de- plechtigheid in het Jeugdgebouw achter de Ned. Herv. Kerk. Voor alle blijken van hartelijke deelneming bij het heengaan van mijn vrouw en onze moeder Rozetta Engelina Beuzekom-Rozendaal betuigen wij onze dank. Namens de familie J. Beuzekom Giessen-Oudekerk, november 1977 Binnendamseweg 64. De Here nam uit onze familiekring weg onze lieve broer, zwager, oom en neef Hendrik Visscher op de leeftijd van 65 jaar. „Zalig zijn de reinen ran hart, trant zij zullen God zieit" Matth. 5 vers 8. Nieuw-Amsterdam: P. Visscher M. A. Visscher-Duursema Heemse-Hardenberg: K. Visscher J. Visscher-Gorter Nieuw-Amsterdam:, Gr. Visscher Schoonebeek: J. G. Visscher-Wilms en kinderen Nieuw-Amsterdam, 1 december 1977. Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is allen persoonlijk te bedan ken voor de vele blijken van medeleven, zowel persoon lijk als schriftelijk ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Hermanus Bolluijt betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Uit aller naam: L. Bolluijt-Sulkers Dinteloord. december 1977. Steenbergseweg 74. Voor de zeer grote belangstelling en uw hartelijk mede leven tijdens de ziekte en na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve vrouw, moeder en oma Maria Faasse-Visser betuigen wij u allen onze welgemeende dank. A. Faasse mede namens kinderen en kleinkinderen 's-Gravenzande, december 1977 Dingemans van de Kasteeleplein 3. Romeinen 8:38,39 Voor ons toch nog onverwacht nam de Here tot Zich in Zijn heerlijkheid onze gewaardeerde zwager Henk Visscher op de leeftijd van 65 jaar. Haren (Gr): E. van der Laan Rijswijk k (N.Br.): van der Laan T. P. van der Laan-van Hoven. Nieuw-Amsterdam, 1 december 1977 Bestuur, directie, medische staf en medewerken den van het Juliana Ziekenhuis geven met leedwe zen kennis van het overlijden van dr. F. C. van Tongeren Wij gedenken met dankbaarheid hoe hij geduren de 25 jaar met grote deskundigheid en menselijk heid zijn werk als vrouwenarts in het Juliana Ziekenhuis verricht heeft j Amsterdam, 25 november 1977 v Mr. C. C. Th. van Andel. voorzitter bestuur Dr. W. Dijk, geneesheer-directeur Het medeleven en de belangstelling ons betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en Pieter Kroese hebben ons erg bemoedigd, en wij betuigen daarvoor onze oprechte dank. Uit aller naam: M. Kroese-Hieminga Harlingen, december 1977 Brouwersstraat 5. Hartelijk dank aan allen die blijk gaven van medeleven en belangstelling tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn lieve vrouw Alida Mostert-Molenkamp Winschoten, 30 november 1977 A. C. Mostert Bij het overlijden van onze zeer geliefde man, vader en grootvader Johan Frederik Verhagen werden zoveel blijken van grote genegenheid en achting ontvangen, dat vaders heengaan werd als zijn leven: vol warmte, eenvoudig, waardig en oprecht Wij zijn daar zeer dankbaar voor. Uit naam van al zijn dierbaren: C. Verhagen-Pruimers Aerdenhout, 2 december 1977. Madelievenlaan 15. Voor de vele blijken van medeleven bij het overlij den van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Lena Pols-Ros onze hartelijke dank. Fam. J. Pols Stationsweg 50 Heerhugowaard

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 14