Voor mensen die: CRISTAL c Cristal garantie Vijf mille zitkomfort eisen, 2975- willen uitgeven en staan op merkmeubelen van absolute klasse. U kunt niet kritisch genoeg zijn bij leren meubelen. Let op het ingeweven Cristal merk. Cristal Meubelen b.v., Fabriekstraat 26, Doetinchem, Tel. 08340-25046. Wie is uw dichtstbijzijnde Cristal Dealer? "Abcoude: te Braak. Alkmaar: Spruyt, Vroom Dreesmann. Almelo: Bennink, Vroom 8c Dreesmann. Alphen a/d Rijn: Houweling. Amersfoort: van de Grootevheen, Vroom 8c Drees mann. Amstelveen: Vroom Dreesmann. Amsterdam: Davak, Home Trend, H. H. de Klerk, Vroom 8c Dreesmann, Woltering. Apeldoorn: van Zeeben. Appelscha: Mulder. Arnhem: Vroom 8c Dreesmann. Assen: Hommes, Vendomus. Asten: van de Loo. Axel: Pot. Barendrecht: Zwaai. Barneveld: Broekhuis. Bathmen: Bielderman. Bedum: Damminga. Beilen: Kats. Bergen op Zoom: Sfeer, Vroom 8c Dreesmann, Weyts. Beverwijk: Stoutenbeek. de Bilt: van de Kuil. Bolsward: de Boer. Den Bosch: Sfeer, Vroom 8c Drees mann, Wiggers. Boxtel: Klis. Breda: Sfeer, Vroom 8c Dreesmann. Brum- men: Könemann. Buitenpost: Kapenga. Castricum: Huitenga. Coevorden: van Alme lo. Delden: Blekken- horst. Delft: Kühlman. Delfzijl: Janssen. Deventer: Vroom 8c Dreesmann, Wage- mans. Doetinchem: H. H. de Klerk-Cristal. Dokkum:vanSinderen. Dongen: Dirkse. Dor drecht: Spierdijk, Vroom 8c Dreesmann. Drachten: Mulder. Driebergen: van Dom- selaar. Ede: van Voorst. Ederveen: van Hierden. Eindhoven: van Duiven- boden, Prijt, Vendomus. Emmeloord: Weerink. Emmen: Koop de Vries, Vroom 8c Dreesmann Enkhui zen: Jonkman. Enschede: Vroom 8c Dreesmann. Epe: Jansonius. Ermelo: Jaarsma. Etten-Leur: Sfeer Franeker: van der Wal. Geleen: Heij. Gemcrt: Rooyackers. Gieten: Wagenaar. Goes: Sinke de Graag. Goor: Hoek. Gorinchem: van der Donk. Gouda: Potharst. Groesbeek: Jacobs. Groningen: Poelstra, Vroom 8c Dreesmann. Haaften: Kiviet. Den Haag: H. H. de Klerk, Vroom 8c Dreesmann. Haaksbergen: te Lintelo. Haarlem: van Duivenboden, Enista, Stoutenbeek, Vroom 8c Dreesmann. Hardenberg: Muller. Harder wijk: den Herder. Harlingen: Walinga. Hattem: Veltkamp. Heerenveen: Vreeling. Hecrhugo- waard: Meubelboerderij. Heerlen: Vroom 8c Drees mann. Heinkenszand: de Jonge Hoek van Dijke. Den Helder: Vroom 8c Dreesmann. Hellendoorn: Jacobs. Helmond: Mansvelders, Verstappen. Vroom 8cDreesmann. Hengelo(O): Petri. Hillegom: Beter Wo nen. Hilversum: Vroom 8c Dreesmann, Woltering. Hoensbroek: Kulowany. Hoorn.- Haring Huizen: Rebel. Kaatsheuvel: Klis. Kampen: van Dijk. Kerkrade-. Buck. Klazienaveen-. Koop de Vries. Krimpen a/d IJssel: van Vliet. Krommenie: Leguit. Leek: Ligthart. Leende: van de Plas. Leeuwarden: van Gelder, Vroom 8c Dreesmann. Leiden: Lens. Vroom Dreesmann. Leidschendam: Kühl man, Vroom 8c Dreesmann. Lemelerveld: Wonink. De Lier: Modena. Maarssen: van Waay. Maastricht: Pans, Vroom 8c Dreesmann. de Meern.- Sterk. Medemblik: Blokker. Mcppel: Zandbergen. Middelburg: Vroom 8c Dreesmann. Musselkanaal: Geling. Mijdrecht: Gasse. Neede: Steenman. Nunspeet: Karssen. Nijkerk: Doggenaar, Nijmegen: Tilders, Vroom 8c Dreesmann. Oldenzaal: Smellink. Ommen: Zandbergen. Oosterhout: de Been. Oss: Peters. Oudenbosch: Konings Oudewater: van Diest. Papendrecht: Kooyman. Raalte: Meijer. Roermond: Stroucken, Vroom 8c Dreesmann. Roosendaal: Sfeer, Vroom 8c Dreesmann. Rotterdam: Interieur Planning, H. H. de Klerk, Vroom 8c Drees mann. Rijswijk: Vendomus, de Vries. Sittard: Vlaar, Vroom 8c Dreesmann. Slicdrecht: Verhoef. Sneek: Aukema. Someren: Wijnen. Spakenburg: Kuis. Stadskanaal: Artimeubel. Steenwijk: Kruider. Tilburg: Sfeer, Sparidans-Loos, Vroom 8c Dreesmann. Treebeek: Kersten. Uithuizermeeden: Scherer. Ulft: Freriks. Utrecht: Bouwhuyzen, H. H. de Klerk, Marjo. Vroom 8c Drees mann. Veendam: Meertens-Mulder. Veenendaal: de Ruiter. Veldhoven: van der Hurk. Venray: Thomassen. Vlaardingen: Vroom 8c Dreesmann. Vlissingen: H. H. de Klerk. Voorburg: Croes Waalwijk: Piet Klerkx. Weert: Stroucken. Westkapelle: Minderhout. Wierden: Wolters. Wijk bij Duurstede: van Schuppen. Winschoten: Wildeman. Winsum: Jongkamp. Winterswijk: Freriks. Woerden: Fidder. IJsselmuiden: Brink. IJsselstein: Wagenschot. Zaandam: Home Trend. Zaltbommel: 't Binnenhuis. Zeist: Vroom 8c Dreesmann. Zoetermeer: Potharst. Zonnemaire: Paauwe. Zwijndrecht: Ring Interieurs.Zwolle: Vroom 8c Dreesmann. Op deze solide konstruktie en het echte rundleder geeft Cristal u een absolute garantie van 3 jaar. U ziet de ene goedkope aanbie ding in leren zitmeubelen na de andere. Als paddestoelen! Is dat nou allemaal grote klasse? Nee. natuurlijk niet! We raden u aan, goed op te letten. Want leren meu belen koopt u voor vele, vele jaren. Eis merkmeu belen in plaats van zomaar 'n goedkoop bankstel. En als u nooit bedro gen uit wilt komen, neem dan Cristal. Zoals déze aan bieding. Toch enorm voor delig in prijs. Maar wat 'n niveau, wat 'n kwaliteit en afwerking! Dat is wel even wat anders dan zomaar 'n zitding met leer er omheen. Dat zijn echte Cristal meubelen, waarvan wij als fabrikant de kwaliteit zelf helemaal in de hand hebben. Nederlands vakmanschap, vanaf het solide houten frame, tot de zeer vak kundige verwerking van het leer. Uitsluitend rundleer, dat voldoet aan strenge kwaliteitsnormen, vastgesteld na overleg met T.N.O. Hoe deze absolute klasse in leren meubelen dan toch zo goedkoop kan zijn?' Kijk, wij zijn een van de grootste leerspecialisten van Europa. En bij onze Cristal meubelproduktie bereiken we de uiterste efficiëntie. Zo komt het, dat dit "vijf-mille zitkomfort" voor maar f2.975,- van u is. Ga naar uw dichtstbijzijnde Cristal Dealer (zie dealerlijst) en vraag naar deze fantastische kwaliteitsaanbie- r\ ryir ding.Echt rundlederen tweezitsbank-t-driezitsbank,Z.V/J~ Ook afzonderlijk verkrijgbaar (f1.350,-en f1.775,-). Cristal biedt u bovendien landelijke service en 'n uitstekende garantie.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12