GSO PERSONEEL GEVRAAG! E direkteur LEIDtSTjER BEJAARDEN HULPVERLENING directeur publieke werken administrateur (a) mnl/vrl. ÏID Maatschappelijk werker hoofddirecteur effAtha groepsleidster A. HOOFDLEIDER/STER B. LEIDER/STER LEIDtSTjER ALPHAHULPVERLENING met V.O. (full-time) hoofd LEERLING PROGRAMMEURS DE STICHTING OVERIJSSEL PROVINCIAAL OPBOUWORGAAj STAFMEDEWERKER/ COÖRDINATOR (m/v) VOEDINGSORGANISATIE TNO ZATERDAG 26 NOVEMBER 1977 trouw/kwarE^ christelijk instituut voor dove kinderen te Voorburg Gevraagd voor het internaat een Brieven zsm. aan de directeur Minimum leeftijd 23 jaar. Diploma MAVO of een gelijkwaardige opleiding en enige ervaring vereist. Positief christelijke levensovertuiging. Bij de vaststelling van het satans wordt uitgegaan van het rapport Haeck. Vakanties lopen ongeveer parallel aan die van het onderwijs. HUIZE WOLDYNE tehuis voor jonge vrouwen die vaak mede door beperkte verstandelijke vermogens in hun sociale ontwikkeling zijn vastgelopen. vraagt Van hem/haar wordt verwacht: pedagogische begeleiding van de leef- het deelnemen aan verschillende overleg situaties. het meebepalen van het beleid. het vervangen van de koórdinator bij diens afwezigheid. Vereisten: Opleiding: M.B.O. I.W. of daaraan gelijkgesteld bijv. Ziekenverpl. B. Minimum leeftijd 28 jaar. Ruime ervaring in het geven van leiding is gewenst. Van hem/haar wordt gevraagd: pedagogische begeleiding van een groep bestaande uit 10 dames. het deelnemen aan verschillende overleg situaties. zijn/haar funktioneren binnen het team ter diskussie te kunnen stellen. Vereisten. Opleiding O.P.M. of 2-diploma minimum leeftijd 23 jaar. Sollicitaties te richten aan het sollicitatieteam van huize Woldyne, Oenerweg 63 te Epe. DE GEREFORMEERDE STICHTING VOOR GEZINSVERZORGING te 's-Gravenhage is een A-instelling, die zich bezighoudt met gezinsver zorging, bejaardenhulpverlening en alphahulpverie- Wij zoeken een en een in teamverband wil meewerken aan en meedenken over een optimale hulpverlening. een F>rot. Chr. levensovertuiging heeft. bij voorkeur een diploma S A H.B.O., of M.B.O. bezit, doch ook N-12, N-19 en N-20 krachten kunnen solliciteren, een gesprek met het leidstersteam als onderdeel van de sollicitatieprocedure op prijs stelt. Geboden wordt een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de COAM regeling, voorzover subsidiabel. Bij de hoofdleidster kunnen vooraf onder nr. 070-614961 inlichtingen worden ingewonnen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur, Laan van Meerdervoort 436, 's-Gravenhage. DE STICHTING VOOR GEESTELIJKE VOLKSGEZONDHEID IN NOORD-HOLLAND vraagt voor haar MOB te Alkmaar een Binnen het buro. met een team dat multidisciplinair is ingesteld, zijn mogeli|kheden tot individuele, echtpaar-, gezins- en groepsbehandeling. De funktie is, wat de nadere inhoud betreft, in overleg met het team te bespreken. Verder is bereidheid tot meedenken in beleidsaangelegenheden wel een voorwaarde. De benoeming zal geschieden als ambtenaar in de zin van de Algemene Burgerlijke Pensioenwet. Salaris volgens rijksregeling. Inlichtingen bij mevr. J. B. Stoorvogel, tel. 072-115041. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij de direkhe van bovenge noemde stichting, Rijksweg 103 te Ummen, onder letter 2 MW/AMR. C. E. van Koetsveldstichting te Zwolle Onze stichting beheert twee gezinsvervangende tehuizen en een dagverblijf voor ouderen die in en m de nabijheid van Zwolle zijn gesitueerd. Wij vragen voor ons tehuis "de Hogenkamp" (wegens overlijden van het vroegere hoofd van het tehuis) een m/v dat samen met het begeleidingsteam en de groepsleiding een optimaal leefklimaat kan scheppen voor de bewoners en een goed werkklimaat voor het personeel. "De Hogenkamp" is een tehuis voor 45 geestelijk gehandicapte mannen en vrouwen. De kandkJa(a)t(e) dient te beschikken over pedagogische, kon tact uele en organisatorische kwaliteiten. Minimum leeftijd 30 jaar. Vereiste opleiding: B-verpleging Z-verpleging MBO/HBO-iw Een psychotechnisch onderzoek zal deel uitmaken van de benoe mingsprocedure Salaris volgens de rechtspositieregeling voor personeel werkzaam in gezinsvervangende tehuizen en dagverblijven. SoBdtaBes te richten aan het bestuur van de C. E. van Koetsvektstichbng. Rhijnvis FeitNaan 90 te Zwolle. Het bestuur van de Stichting Jongenshuis, Huizum Dorp 15 te Leeuwarden, vraagt een De Stichting is een onderdeel van de Stich ting Kinderzorg Friesland, welke haar oor sprong vindt in het Hervormde Diakonale werk. Het Jongenshuis is een tehuis dat plaats biedt aan 32 jongens in de leeftijd van 14-21 jaar. Het huis heeft een regionale funktie en biedt een thuis aan jongens die een school voor I.T.O. of V.B.O. bezoeken, of een werkkring hebben. Er zijn vergevorderde plannen voor nieuwe huisvesting. Gevraagd wordt iemand die: in staat is leiding te geven aan plm. 20 medewerkers. een ruime ervaring in de interne kinder bescherming heeft. de externe kontakten wil verzorgen het financieel/ekonomisch beleid en de interne organisatie van het tehuis kan begeleiden. Vereisten zijn: Opleiding: Sociale academie I.W. met V.O.- I.W. of groepswerk. Salaris volgens rapport Haeck. Inlichtingen bij de huidige direkteur W. Brander, tel. 05100-33296 of 33215. Sollicitaties te richten aan het bestuur. Graficom B.V., het automatiseringscentrum van Perscombinatie N.V. (Het Parool, Trouw, de Volkskrant) wil jonge 20 jaar) mensen in opleiding nemen om hen via interne cursussen tot volwaardige programmeurs te scholen. Na een drie maanden durende theorie-gerichte opleiding wordt door de leerling-programmeur al snel deelgenomen aan praktijksituaties. Na ongeveer twee jaar moet de opleiding voltooid zijn en wordt programmeur bij Graficom B.V. Wij zoeken jongens en meisjes met voltooide middelbare schoolopleiding (minmaal HAVO) en met belangstelling voor computerzaken. De (leerling-) programmeur zet aan de hand van specificaties van de systeemanalist informatie om, door middel van computertaal in voor de computer leesbare informatie om uiteindelijk de gebruiker van de computer die informatie te geven die hij nodig heeft. In teamverband wordt er gewerkt aan één bepaald administratief projekt of aan meerdere projekten tegelijk. De werktijden zijn van half negen tot vijf. Het beginsalaris van een leerling-programmeur is ca. 1850,- bruto per maand, exclusief vakantiegeld. Aï h€ in: er 1 |d ;e le n* »n e: In verband met de geplande start van de opleidingen (begin januari 1978) wordt u verzocht binnen 14 dagen te reageren. Sollicitaties dient u te richten aan Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131, Amsterdam ter attentie van de heerM. Smeulers, personeelaldeling. zuidelijke ijsselmeerpolders lelystad In het kader van de ruimtelijke ordening in Nederland, vervullen de Zuidelijke Ijsselmeer polders een belangrijke functie. Enerzijds zal Lelystad, dat per 1 januari a.s. 30.000 inwoners telt, moeten worden ontwikkeld tot een stad van 100.000 inwoners, terwijl anderzijds de ontwikkeling van de nieuwe stad Almere, tegenover 't Gooi, de aandacht opeist. In verband met de GEMEENTEWORDING VAN LELYSTAD per 1 januari 1980 de gemeente zal dan 40.000 inwoners tellen worden sollicitanten opgeroepen voor de functie van De te benoemen functionaris zal tot het tijdstip van instelling van de gemeente, in samenwerking met de aanwezige stafleden van de dienst, een duidelijke beleidsvisie moeten ontwikkelen met betrekking tot de te verwachten ontwikkelingen en de verdere uitbouw van de dienst, opdat de ontwikkeling van Lelystad als groeikern, die in gang is gezet door de rijksdienst voor de Ijsselmeerpolders, na de gemeentewording ongestoord kan doorgaan. Deze functionaris zal reeds in de eerstkomende periode actief betrokken zijn bij de verdere uitbouw van Lelystad. Na de instelling van de gemeente zal de te benoemen functionaris DIRECTEUR VAN DE DIENST GEMEENTEWERKEN worden van de gemeente Lelystad. De dienst publieke werken omvat vier hoofdafdelingen, te weten: bouw- en woningtoezicht; stedebouw; bouwkundige werken; civieltechnische werken Momenteel zijn bij de dienst 168 medewerkers werkzaam, waarvan 80 in de binnendienst en 88 in de buitendienst. Functie-eisen: diploma civiel of bouwkundig ingenieur of een vergelijkbaar opleidingsniveau, zo mogelijk met stedebouwkundige bekwaamheden; leidinggevende en organisatorische kwaliteiten; een ruime praktische ervaring, bij voorkeur in overheidsdienst: een sterke persoonlijkheid, die beschikt over goede contactuele eigenschappen, zowel gericht naar de zijde van het publiek, als naar die van de ambtelijke en bestuurlijke kant; het vermogen zich snel in nieuwe ontwikkelingen in te werken. Geboden wordt: een salaris van minimaal 5.456.— en maximaal 6.752.- bruto per maand. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voor het verkrijgen van huisvesting wordt alle medewerking verleend. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer D. M. Boogaard, lid van het dagelijks bestuur van het openbaar lichaam zuidelijke ijsselmeerpolders te Lelystad (telefoon 03200-26844). Het is wellicht van belang te weten dat bij de voorbereiding van de benoeming, naast het dagelijks bestuur, zijn betrokken de commissie voor openbare werken uit de raad en medewerkers van de dienst publieke werken. De benoeming zal geschieden in overeenstemming met de raad van de zuidelijke ijsselmeerpolders. Sollicitaties kunnen binnen veertien dagen na verschijning van dit blad worden gezonden aan de landdrost van de zuidelijke ijsselmeerpolders. stadskantoor te Lelystad. n Ned. Hervormde Stichting Tehuis voor Bejaarden 'ZONNEHOF' te TILBURG. In ons bejaardencentrum, een verzorgings tehuis met 131 bedden en 34 zorgwoningen ontstaat binnenkort een vacature voor een: De betreffende functionaris heeft de zorg voor de gehele administratie. Hij zorgt voor de cijfer matige opstelling van begroting, tussentijdse resultaten-overzichten en jaarrekening alsmede voor een goede registratie van het bedrijfs- gebeuren. Hij doet terzake hiervan voorstellen aan de directie. Hij is tevens belast met secre tariaatswerkzaamheden voor bestuur en directie. Van de aan te stellen functionaris wordt verwacht: dat hij voldoende gemotiveerd is tot het ver vullen van bovengenoemde taak in onze dienstverlenende instelling; dat hij een opleiding heeft genoten minimaal op niveau M.B.A.; dat hij bereid is door bijscholing op de hoogte te worden gebracht van de specifieke eisen te stellen aan een staffunctie in de intramurale bejaardenzorg; dat hij voldoende representatief is de directeur bij afwezigheid te vervangen in de sector van het management. Geboden wordt een salaris volgens schaal 10 C.A.O. Bejaardentehuizen f 2.749, tot f 3.468, per maand. Vakantietoeslag 8% Pensioenregeling P.G.G.M. Gezien de identiteit van onze instelling zullen meelevende leden van een der Reformatorische Kerken voorkeur genieten bij de selectieprocedure, waarvan ook een Psychologisch onderzoek deel uitmaakt. Belangstellenden wordt verzocht zich in eerste instantie schriftelijk te wenden tot het Bestuur der Stichting'Zonnehof', Prof.Gimbrèrelaan 30 te Tilburg Het hierbij verstrekken van zo volledig mogelijke persoonlijke gegevens wordt op prijs gesteld. f! zoekt een van haar Bureau Onderzoek L Het instituut levert d.m.v. onderzoek, documentatie, planontwikkr overleg en advisering bijdragen aan de beleidsvorming en de plannirr het terrein van de welzijnsbehartiging van provincie, gemeentel particuliere organisaties. •e r Taakomschrijving: 'c a. het leiding geven aan en coördineren van de werkzaamheden v» team van 5 medewerkers; n b. het samen met medewerkers van andere bureaus binnen het insjj leveren van bijdragen aan de totstandkoming van een plar! welzijnsbeleid van overheden en organisaties; c. het mede tot ontwikkeling brengen van daartoe geëigende onder?' en advies-procedures; T d. het bijdragen aan de algemene beleidsontwikkeling van het institu^ ïi Vereisten: j een sociaal-wetenschappelijke opleiding; s praktijkervaring op het terrein van onderzoek en/of planning; bekendheid en affiniteit met processen van samenlevingsopbouw; j goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. f Rechtspositieregeling overeenkomstig die bij de provinciale ove^i Salarisgrenzen f 3.697,- tot f 5.163,- bruto per maand. Belangstellenden wordt verzocht binnen 14 dagen na verschijnen v^ blad hun eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan de dir£ van de Stichting Overijssel, Postbus 625, Zwolle, onder vermeldinj "sollicitatie" 'fi jt Nadere informatie, desgevraagd ook schriftelijk, wordt verstrekt doj' directeur drs. S.Hogervorst of door drs. A.Th. van Wees, coördinat^ interim van het bureau onderzoek. Telefoon Instituut: 05200-16746. De Voedingsorganisatie TNO, gevestigd te 's-Gravenhage, is een van de vier Bijzondere Organisaties van het totale TNO-verband waar op breed terrein toegepast natuurwetenschappelijk onderzoek wordt verricht. Onder de Voedingsorganisatie ressorteert onder meer een drietal geografisch verspreid liggende instituten waarin met 450 medewerkers onderzoek wordt gedaan over de samenstelling, kwaliteit en bereiding van voedingsmiddelen en de invloed van voeding op de ontwikkeling en gezondheid van de mens. Met een tweetal Stichtingen die werkzaam zijn op dit terrein worden nauwe betrekkingen onderhouden. Het onderzoek is voornamelijk technologisch, analytisch, medisch- biologisch en biologisch-toxicologisch van aard Een belangrijk deel van de werkzaamheden geschiedt in samen werking met en in opdracht van anderen, zoals overheidsorganen, publiekrechtelijke bedrijfsorganisaties, privaatrechtelijke maatschappelijke organisaties, researchinstellingen en bedrijven, zowel in het binnen- als in het buitenland. Veel aandacht wordt daarbij besteed aan kennisoverdracht. Het bestuur van de Voedingsorganisatie TNO wenst in contact te treden met een academicus met bestuurlijke ervaring voor de functie van met als standplaats 's-Gravenhage. Gezien het werkterrein en de structuur van de Organisatie gaat de voorkeur uit naar iemand met ervaring in het leiden van complexe inter- en multidisciplinaire organisaties en met een groot vermogen tot delegatie. Van hem of haar wordt verwacht dat hij of zij initiatieven voor onderzoek weet te nemen, respectievelijk die bij anderen weet te stimuleren. Hij of zij moet in staat zijn contacten met wetenschappelijke instellingen op te bouwen en te onderhouden en daarnaast de industriële ontwikkelingen te kunnen volgen en begeleiden. In dit verband is een gedegen kennis op het gebied van voeding en voedingsmiddelentechnologie vereist. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de benoemingsprocedure. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Voorzitter van de Voedingsorganisatie TNO. Juliana van Stolberglaan 148, Postbus 297, 2501 BD 's-Gravenhage.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 28