L n 't hofflants huys TWEE GEDIPLOMEERDE BEJAARDENVERZORG (STIERS •FULLTIME FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 24 NOVEMBER 1977 TROUW/KWARTE* LMÜE EN ALGEMENE KENNISGEVING Mei leedwezen "berichten wij. dal Jenneke Nederlof-KIeijn sedert 1931 weduwe van Hendrik Nederlof op 22 november is overleden op de leeftijd van 92 jaar De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 26 november a.s. op de Algemene Begraafplaats aan de Woudenbergseweg te Zeist, na een rouwdienst, te leiden door ds. G M W. Steen, die om II uur aanvangt in de aula aldaar. Assen: E. J de Geus-Nederlof Utrecht: C B van Haeringen M. N van Haeringen-'t Hart Amsterdam-Buitenveldert: E. S. Nederlof-Hiemstra Den Haag: H. N. Nederlof-van der Heyden Velsen: A. B. Nederlof C. C. J. Nederlof-Lans Na een moedig gedragen lijden ging tot de gebor genheid bij haar Heer en Heiland in mijn trouwe levensgezellin, onze zorgzame, zeer geliefde moe der, schoonmoeder en oma Soetje Kool-Kranenburg geboren 24-2-1901. Zo zal Hij alles maken dat g'u verwond'ren moet Katwijk: W. Kool Franeker: W Kool jr. H. Kool-de Vries Amsterdam: T. Gerbscheid-Kool G. J. Gerbscheid Bargum: C. van der Schenk-Koo! Boskoop: S. M. Cnossen-Kool D. E. Cnossen Veenendaal: J. J. Kool en kleinkinderen Katwijk. 23 november 1977 Troelstrastraat 37 Aan huis liever geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 26 november a.s van 16 00 tot 18.00 uur in de wijluaal van de Pnièl-kerk. Hoorneslaan te Katwijk aan Zee. De rouwdienst wordt gehouden maandag 28 no vember a.s om 10.30 uur in de Pnièl-kerk, waarna d« teraardebestelling omstreeks 13.00 uur zal plaatsvinden vanuit de aula van de begraafplaats der Hervormde Gemeente aan de Charloise La gendijk (tegenover Dorpsweg) te Rotterdam-Zuid. .Jezus! Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart." Na ee.i rijk en werkzaam leven is na een kortston dige ziekte, vredig in Jezus ontslapen, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Anna Cornelia Bijl-Storm oud hoofd van Chr. kleuterschool „Lentelof" op de leeftijd van 83 jaar. H. Bijl Haarlem: L. Bijl G. Bijl-van Heerden Eindhoven: J. Baljet-Bijl Klein- en achterkleinkinderen Zeist, 23 november 1977 Joost v. d. Vondellaan 9. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Prins Hendriklaan 23 te Zeist Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdag 26 november a.s. van 16.00 tot 17.00 uur De begrafenis zal plaatshebben te Zeist, op de Algemene Begraafplaats, maandag 28 november a hieraan voorafgaande zal om 14.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de aula van de begraafplaats. Want wij weten, dat. indien de aardse tent. waarin U'tj wonen, wordt afgebro ken. wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Cor. 5:1 Heden nam de Here tot Zich. na een kortstondige ziekte, onze geliefde broer, zwager en oom Gerrit Helmus Albertus van der Vegte echtgenoot van L. E. F. van der Schildt op de leeftijd van 64 jaar* We zullen zijn hartelijkheid missen. Zuilichem: Tr. van der Hoek-van der Vegte J. J. van der Hoek Langley B.C. Canada: J. B. van der Vegte T. van der Vegte-Bulthuis New Westminster B.C. Canada: D. J. van der Vegte H. M. van der Vegte-Oosterveen Den Haag: Th. van der Vegte Zwolle: S. A. van der Vegte J van der Vegte-Strampel Alphen aan den Rijn: J C. Keizer-van der Vegte H. H. Keizer neven en nichten Laag-Zuthem, 23 november 1977 Kolkweg 4a De dienst van Woord en gebed zal D.V. gehouden worden op maandag 28 november a.s. om 11 uur in het „Trefpunt" te Laag-Zuthem. De begrafenis zal daarna plaatsvinden om 12 uur op de begraafplaats te Heino. „De HERE is mijn herder, mij ontbreekt mets" Na een moedig gedragen lijden nam de Here heden tot Zich mijn lieve en zorgzame man. onze vader en grootvader Arend Ottink op de leeftijd van 75 jaar. A. Ottink-Kroezen H. Ottink D. G. Ottink-van Elburg H. Ottink W. Ottink-Boogaard en kleinkinderen Zwolle. 23 november 1977 Zermkelaan 145 Correspondentie-adres: Ravelstraat 4, Zwolle. Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Mijn man. onze vader en grootvader is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Potgietersingel 7 te Zwolle. De rouwdienst is bepaald op maandag 28 novem ber a.s. om 14.00 uur in de Gereformeerde kerk „De Hoofdhof" te Zwolle-Berkum. Daarop vol gend zal om 15.00 uur de teraardebestelling plaatsvinden op de begraafplaats „Bergklooster". Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in bovengenoemde kerk. Heden nam de Here tot Zich onze lieve onvergete lijke vader, groot- en overgrootvader Herman Ebbink weduwnaar van Hendrika Burgwal op de leeftijd van 84 jaar. 's Gravenhage: Wim en Gré Ebbink-Janssen Velp (Gld): Bep en Jan Nieuwenhuis-Ebbink Wezep: Willy en Berend Drolenga-Ebbink Klein- en achterkleinkinderen Velp (Gld). 23 november 1977 Alteveerselaan 13. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 26 november a.s. op de Algemene Be graafplaats te Nijkerk-om 14.30 uur. Zij die vader de laatste eer willen bewijzen worden om 13.30 uur verwacht in het uitvaartcentrum Frieswijk- straat 56. gelegen achter de Algemene Begraaf plaats te Nijkerk. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid de familie te condoleren. God nam van ons weg onze lieve zoon en broeder Jan van der Beek op de leeftijd van 65 jaar Rom. 14:8 Leeuwarden: L. M. Nauta-Velaman Assen: M. L. Swart-van der Beek J. Swart Hamilton (Ont.: Canada): W. van der Beek - H. E. van der Beek-Bonjemoor Arnhem: K. M. R. van der Beek A. S. vart der Beek-Wigboldus Amsterdam: K. L. M. van der Beek D. Kooijmans Leeuwarden, 22 november 1977 „God kent die wandelt in het rechte spoor." Heden heeft God onver wacht tot Zich genomen mijn lieve man en onze lieve vader Cornells Sinke op de leeftijd van 51 jaar. F. Sinke-Stevenson Hans. Renée. Niek en Bob Marjan en Rob Willem Jan, Hanneke en Paul Jacob Voorschoten. 22 novem ber 1977 Mozartlaan 17 Geen bezoek aan huis Liever geen bloemen De rouwdienst zal zater dag 26 november wor den gehouden in de Ge reformeerde Kerk. Leid- seweg 21 te Voorschoten, aanvang 10 uur. waarna de begrafenis in familie kring zal plaatsvinden Na de rouwdienst is er gelegenheid tot condole ren in de Kerk. Voor alle medeleven be toond na het overlijden van mijn geliefde man GERRIT WILLEM BRUNSVELD mijn welgemeende dank. Chr. Brunsveld-Pennings IJzerlo, Aalten Nov. 1977. Gewatteerde duster met velours top. in diverse kleuren. (36-44) 69_ Fijne gewatteerde duster met romantiese kant-garnering. (36-44) Prachtige duster van Leuk gestreept zwaar velours met acryl-trikot nachthemd, kontrast-bies en kapuchon. met warme rol-kraag. (36-44) (36-44) Modieuze duster van aangeruwd acryl. In verschillende kleuren. ,38-46)85. C&JL U tbcA ytofAdstiyeXi M133 Voor de zeer vele blijken van medeleven en belangstel ling ons betoond, hetzij in een persoonlijk gesprek of bezoek, hetzij in uw brief na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader en grootvader Arie Kempkes betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Wij hopen met velen van u een blijvend kontakt te mogen bewaren. G. Kempkes-Hoogendoorn kinderen en kleinkinderen Gouda, november 1977 Jouberstraat 105 „O diepte van rijkdom, van wijsheid en kennis Gods. hoe ondoorgrondelijk zijn Zijn beschikkingen en hoe onnaspeurlijk Zijn wegen" Romeinen 11:33 te voorschoten aangesloten bij de Humanistische Stichting voor Huis vesting van Bejaarden te Amsterdam. in het uitbreidingsplan Noord-Holland aan de Zeven Provinciën te Voorschoten staat een modern beiaardencentrum. dat verzorging en huisvesting t»edt aan 139 ouderen Gebouw en omgeving bieden aan bewoners en personeel alle kansen voor een prettige levens- en werksfeer. 1 januari 1978. o» zo spoedig mogekjk daarna, hebben wij behoefte aan: eventueel ziekenverzorg(st)er. Salans tussen 1 405.— en 2.135.— p.m naar leeftijd en ervaring zowel mannelijk ais vrouweti|k personeel welkom arbeidsvoorwaarden volgens de cao-bejaardentehuizen vanaf 25 jaar opname m het PGGM-pensioenfonds Uw sollicitatie kunt u nchten aan Direkteur 1 Hofflants Huys De Zeven Provinciën 68. Voorschoten Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd verzorging, zr R de Groot Tel 071-769210 N.V. BANK VOOR NEDERLANOSCHE GEMEENTEN gevestigd te 's-Gravenhage emissie fflt'lo 25-jarige obligaties 1978 per 1979/2003 in stukken van nominaal 1000, naar keuze in CF- of K-obligaties. koers De koers van uitgifte zal uiterlijk maandag 28 november 1977 voorbeurs worden bekendgemaakt en in de Officiële Prijscourant van de Vereniging voor de Effectenhandel van die dag worden gepubliceerd. bedrag 100.000.000 Na toewijzing kunnen desgewenst in de plaats van obligaties schuldregister-inschrijvingen groot ten minste nominaal 50.000 worden verkregen. inschrijving tot woensdag 30 november 1977 15 uur storting donderdag 12 januari 1978 inschrijvings- De kantoren in Amsterdam. Rotterdam. 's-Gravenhage. kantoren 's-Hertogenbosch en Utrecht voor zover daar gevestigd van: Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. Algemene Bank Nederland N.V. Bank Mees Hope NV Hollandse Koopmansbank N.V. Plerson, Heldring Pierson N.V. N.V. Slavenburg'* Bank Nederlandse Credletbank N.V. Nederlandsche Middenstandsbank N.V. F. van Lanschot Coöperatieve Centrale Ralffeisen-Boerenleenbank B.A. alsmede ten kantore van de vennootschap. Bij deze kantoren zijn het prospectus van deze lening, inschrijvingsbiljetten en in beperkte mate de statuten en het laatste jaarverslag verkrijgbaar. 's-Gravenhage. 23 november 1977 N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12