i ziekenverzorgster r FYSIOTHERAPEUT(E) OPLEIDING ERGOTHERAPIE ADJÜNCT-DIREKTEUR OPLEIDING ERHOTHERAPIE ADJUNCT-DIRECTEUR Trouw Ooit aan gedacht om Ziekenverzorgster te worden? 'sHeeren Loo-Lozenoord medewerkster bewegingstherapie \FL hul VJaaTdlUCJcUl Hoofddocente leerling Z-verpleegkundigen informatiemiddag hooge burch Et "flDAG 19 NOVEMBER 1977 TROUW/KWARTET 43 De opleiding duurt twee jaar. Als je 20 februari 1978 begint, kun je begin 1980 in het bezit zijn vanhet Staatsdiploma. Dat diploma biedt dan weer nieuwe mogelijkheden. Zowel in een verpleeghuis als in een ziekenhuis. Waarom in een Zonnehuis? De Zonnehuizen hebben een geweldige ervaring in het opvangen en reaktiveren van langdurig zieken en gehandicapte bejaarden. Bovendien streeft de Vereniging "Het Zonnehuis" naar een beter begrip tussen gezonde en zieken mensen. Een samengaan dus van idealen en praktijk. Vooropleiding Om onze opleiding te kunnen volgen heb je M.H.N.O. of MAVO-4 nodig. Huisvesting. Gedurende het eerste opleidingsjaar kun je desgewenst een eigen kamer in onze personeelflat bewonen. Salaris Na een leerperiode van ruim 2 maanden, waarin uiteraard geen salaris wordt genoten, wordt je salaris vastgesteld conform de richtlijnen van de C.A.O. voor de werkers in de gezondheidszorg. Bel even of schrijf Voor meer informatie of om je op te geven voor de opleiding kun je bellen of schrijven Tiaar HET ZONNEHUIS VLAARDINGEN Dillenburgsingel S VLAARDINGEN tel.010-341922 DEHARTENBERG-EDE CHR. CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Apeldoornseweg 60, Ede, Telefoon (08382) 441 Ons centrum is onderdeel van de protestants- christelijke Vereniging 's Heeren Loo te Amersfoort. Wij zijn gevestigd op enkele kilometers afstand van Otterloo in de gemeente Ede. Voor een van onze paviljoenen voor bedlegerigen vragen wij een Het betreft een afdeling met 15 bedden. De C.A.O. voor het ziekenhuiswezen is van toepassing. Bij voorkeur treden wij in contact met gegadigden die een christelijke levens overtuiging hebben. Voor inlichtingen kan contact worden opgenomen met het hoofd van de Verpleegdienst, de heer Hakkenberg, toestel 119 Schriftelijke sollicitatie te richten aan de algemeen directeur, Postbus 75, Ede. VELDWIJK is een psychiatrisch ziekenhuis, dat uitgaat van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. Er worden ca. 800 patiënten behandeld en verpleegd. Op de afdeling somatische revalidatie van het ziekenhuis i§ momenteel plaats voor een De afdeling somatische revalidatie bestaat uit fysiotherapie, ergotherapie en logopedie. Hier worden zowel klinische als poliklinische patiënten behandeld. Naast de behandeling van deze patiënten behoort ook de begeleiding van stagiaires tot de taken van de fysiotherapeut(e). Nadere informaties worden u graag verstrekt door het hoofd van de afdeling, de heer H. Driehuis, tel 03417-4848. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Algemeen Direkteur. r Psychiatrisch Ziekenhuis s Ermelo Wegens herstrukturering van de organisatie van de verbonden aan „De Trappenberg" le Huizen (N.H.) is er plaats voor een in de funktie van INHOUDELIJK COÖRDINATOR, die samen met de direkteur en een algemeen organisator de schoolleiding zal gaan vormen. Zijn/haar taak zal o.m. omvatten: het mede richting geven aan het totale beleid van de opleiding en het in nauwe samenwerking met docenten en stagebegeleiders vaststellen en bewaken van het lesplan, hierbij uitgaande van de gedachte dat het beroep ergotherapie als zodanig centraal dient te staan. Uit deze taakomschrijving zal o.m voortvloeien: veelvuldig overleg met de verschillende docenten over de inhoud van hun vak en de afstemming daarvan op het beroep E.T. initiëren van en struktuur geven aan gedachtenuitwisseling over toetsing, skripties. stages, thema- en projektdagen. het geven van ongeveer 10 lesuren per week ergotherapie, waarin ook de integratie van de diverse vakken m.b.t. de ergotherapie tot uitdrukking moet komen Onze gedachten gaan uit naar een arbeids-ergotherapeut(e) in het bezit van een door de Nederlandse Vereniging van Arbeids-Ergotherapeuten erkend diploma met minimaal enkele jaren ervaring op het gebied van de somatische en/of geestelijke volksgezondheid: een voortgezette opleiding op sociaal, paedagogisch of onderwijskundig gebied öf ervaring op één dezer terreinen, kan tot aanbeveling strekken; goede kontaktuele eigenschappen worden voor deze funktie onmisbaar geacht. Wij denken aan een beschikbaarheid van 4 dagen per week Salarisindikatie, afhankelijk van opleiding en ervaring, op basis van 3 468,13 tot 3.815,56 per maand, of van 3.669,56 tot 4.404,56 per maand. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direkteur van de Opleiding, tel. 02159-30551, toestel 235. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de sollicitatiekommissie van de Opleiding Ergotherapie, p/a Revalidatiecentrum L.De TrappenbergCrailoseweg 116, 1272 EX Huizen. (Prot .Chr. Inrichting voor geesteszwakken) Postbus 550 3850 AN Ermelo Ter voorziening in een op onze afdeling bewegingstherapie ontstane vacature vragen wij m.i.v. 1 januari 1978 een Het gaat hier om een deeltijd-betrekking van 80%, met dien verstande, dat er van de vijf werkdagen twee halve dagen uitvallen. Haar taak zal o.m. bestaan uit: - het activeren van individueel of in zeer kleine groepen geplaatste pupillen het geven van onderwijs- en recreatievormen in het vlak van het zich bewegen aan groepen pupillen het begeleiden van een deel der actieve vrije tijdsbesteding der pupillen gedurende één avond in de week. Voor deze functie wordt gevraagd: ZA- of Z-diploma, OPM of ongeveer gelijkwaardige opleiding - geschiktheid om in ons bestaande team mee te werken - bereidheid zich aan een selectie-test te onderwerpen. Da salariëring is afhankelijk van de vooropleiding. Inlichtingen te verkrijgen bij de heer A. Diemei. tel. (03417)6868, toestel 146, b.g.g. (03417) 1021. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur. In ons verpleeghuis met plaats voor 170 somatisch zieken en 30 psychisch gestoorde bejaarden, zoeken wij een Aan u zal de verantwoordelijkheid worden toevertrouwd voor het leiden en, de organisatie van de opleiding tot ziekenverzorgende, waarvoor jaarlijks ongeveer 35 40 leerlingen worden ingeschreven. Naast het diploma Ziekenverpleging A is het noodzakelijk dat u aen voltooide docentenopleiding bezit. Een protestants-christelijke levensovertuiging wordt op prijs gesteld. Uw aanstelling zal plaatsvinden in de rang van Hoofdverpleegkun dige. De verpleegkundig direktrice is gaarne bereid eventuele nadere inlichtingen telefonisch te verstrekken (telefoon 010-3419 22), Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS VLAARDINGEN Dillenburgsingel 5 VLAARDINGEN tel. 010-341922 Wegens herstructurering van de organisatie van de verbonden aan „De Trappenberg" te Huizen (N.H.), is er plaats voor een in de functie van ALGEMEEN ORGANISATOR, die samen met de directeur en een inhoudelijk coördinator de schoolleiding zal gaan vormen. Zijn/haar taak zal o.m omvatten het mede richting geven aan het totale beleid van de opleiding het zoeken naar en het begeleiden van nieuwe vormen van onderwijs en de daarbij behorende moderne hulpmiddelen. organisatie van de dagelijkse gang van zaken als lesroosters, opvang docenten en studenten coördineren van de interne administratie w o. de studentendo- cumentatie meedenken over en organiseren van selectieprocedures organisatie van toetsingsprocedures e.d. het geven van ongeveer 10 lesuren per week Ook behoort bij deze functie het waarhemen voor de directeur bij diens afwezigheid. Onze gedachten gaan uit naar een medewerk(st)er die is afgestu deerd in één der psycho-sociale wetenschappen, of op andere gronden meent aan bovenstaande eisen te kunnen voldoen (b.v. de para-medische sektor), waarbij, gezien de samensteling van de schoolleiding, de voorkeur uitgaat naar een mannelijke kandidaat. Ervaring in lesgeven, alsmede kennis op het gebied van onder wijsmethoden en -organisatie worden voor deze funktie als onmisbaar gezien De funktie vereist goede kontaktuele eigenschappen, organisatie talent en initiatief. De wil tot samenwerken in een team dient het uitgangspunt van het functioneren te zijn. Full-time beschikbaarheid is voor deze functie noodzakelijk Salarisindikatie, afhankelijk van opleiding en ervaring van - 3 468,13 tot 3.815,56 of van 3.669,56 tot 4.402.56 per maand Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direk teur van de opleiding,-tel. 02159-30551, toestel 235 Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschi/nen van dit blad te richten aan de sollicitatiecommissie van de opleiding Ergotherapie, p/a Revalidatiecentrum „De Trappenberg", Crailoseweg 116, 1272 EX Huizen. Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten Hooge Burch is een nieuw instituut voor ca. 600 bewoners van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Voor de drie-jarige opleiding tot zwakzinnigenverzorg(st)er zoeken wij De opleiding start in februari 1978. De toelatingseisen zijn: diploma MAVO, KV-JV, of gelijkwaardige opleiding, minimum leeftijd 17 jaar. Wij kunnen ons voorstellen, dat je, alvorens te solliciteren eerst eens wilt kennis maken met ons instituut. Welnu, die mogelijkheid is er. Op donderdag 8 december a.s. houden wij van 13.30 uur tot ca. 17.00 uur een Wij willen je dan het een en ander over o.a. het werk, de op leiding, het salaris, het intern wonen vertellen en je ook door middel van een rondleiding een idee van het instituut geven. Op deze middag zijn je ouders ook van harte welkom. Wij willen graag van te voren weten op hoeveel gasten wij kunnen rekenen, enerzijds om de middag goed te kunnen voorbereiden, anderzijds omdat de groep niet te groot kan zijn. Daarom vragen wij je onderstaande strook in te vullen en op te sturen naar de personeelsdienst van Hooge Burch, Spoorlaan 19, Zwammerdam, post Alphen aan den Rijn. Tel. (01726) 1 92 00. Ondergetekende zal alleen, samen met één/twee ouder(s)* op 8 december aanwezig zijn. Naam: Adres: Woonplaats: Gelieve deze strook vóór 23 november op te sturen naar de personeeldienst van Hooge Burch, Spoorlaan 19, Zwammerdam, post Alphen aan den Rijn. 'doorhalen wat niet van toepassing is. ELKE ZATERDAG IN Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 43