verpleegkundige ziekenverzorging 'De Lichtenberg' subafdelingshoofd SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE paviljoenshoofd Bleuland ziekenhuis koördinerend hoofdverpleegkundige groot°schuylenburg directeur directrice hoofd van de verzorging waarnemend directrice leerling verpleegkundigen psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" een anaesthesie verpleegkundige een instrumenterend verpleegkundige een verpleegkundige die hiervoor de opleiding (N.Z.R.) wil gaan volgen de elf ranken Verpleeghuis Diakonesseninrichting ZATERDAG 19 NOVEMBER 1977 TROUW/KWARTET HET BESTUUR VAN DE STICHTING ALGEMENE BEJAARDENZORG BEVERWIJK wenst wegens vervroegde pensionering van de huidige'functio naris in contact te komen met kandidaten voor de functie van voor het verzorgingscentrum „Huis ter WijckPlesmanweg 1 te Beverwi|k. Het centrum biedt verzorging aan 198 personen en telt daarnaast 54 zorgwoningen ^r is een personeelsbestand van 56 medewerkers (sters). De functie stelt hoge eisen aan het eigen initiatief en het organisatievermogen, om in samenwerking met en onder verantwoordelijkheid van het bestuur, een optimaal leefmilieu voor de bewoners en een goed werkklimaat voor de medewer- kers(sters) te scheppen Hij/zij wordt hierin bijgestaan door een staf bestaande uit administrateur, hoofd verpleging/verzorging, hoofd huishouding en hoofd keuken, terwijl een goed functionerende bewoners commissie het geheel mede ondersteunt. Van de te benoemen functionaris wordt gevraagd leidinggevende en organisatorische kwaliteit, alsmede wezenlijke belangstelling voor diegenen die in het centrum wonen en werken. Ervaring in een soortgelijke functie, waarbij ook gedacht kan worden aan ervaring in het hotel-restaurantwezen, wordt nood zakelijk geacht. De salariëring en de overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor de bejaardentehuizen, terwijl de pensioenrege ling van het P.G.G.M. van toepassing is. Bij de sollicitatieprocedure zal een vertegenwoordiging van staf, personeel en bewonerscommissie worden betrokken. Uitvoerige sollicitaties, zo mogelijk met vermelding van referenties, worden ingewacht vóór 12 december 1977 bij de secretaris van de Stichting, p a. Brederodelaan 2, Beverwi/k. Voor telefonische informatie 02510-28418 (huis); 02510-39113 (kantoor). „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Op de observatie-afdeling van een van onze paviljoenen komt binnenkort de functie vacant van een Voor deze belangrijke functie zoeken wij een verpleegkundige die in het bezit is van het Staatsdiploma Ziekenverpleging B of B en A en bij voorkeur de kaderopleiding heeft genoten of bereid is deze te gaan volgen, terwijl leidinggevende capaciteiten en ervaring op het gebied van de accute psychiatrie eveneens een vereiste zijn. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig ad junct-directrice, mevr. Bijkerk, telefoon 05920-21777, toestel 2202. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Dennenweg 9 te Assen. Welke verpleegkundige (vrl.) voelt voor de volgende werkkring? IR In het Prot. Chr. Bejaardentehuis „DE KRUISBERG te Brunaeum, Zuid-Limburg. Belangstellenden moeten 30 jaar of ouder zijn, om jongere personeelsle den te kunnen instrueren en te helpen Voor personen die ervanng hebben in de wijk, of als docente werkzaam zi|n geweest, zal de taak gemakkelijker liggen. Salans overeenkomstig de C.A.0 bejaardentehui zen. schaal 18 van ƒ2544 - ƒ3036 bruto per maand. Afhankelijk van ervaring en capaciteiten. Het betreft de zorg voor 87 bewoners. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de direc- tnce. mej zr G Hiddmg. Kruisbergstr. 47. Bruns- sum Telefonisch tussen 17 30-19 30 uur no 045- 251456 Voor de pré-klinische periode die per 5 december a.s. aanvangt kunnen wij nog enkele plaatsen. Vereiste vooropleiding minimaal MAVO-4. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de afde ling personeelszaken, tel. (02502) 7741. toestel 2034. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het adres Rijksstraatweg 113, Bennebroek. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. AÖY NED. GASTHUIS VOOR OOGLIJDERS Per ongeveer maart 1978 vaceren in ons ziekenhuis de volgende funkties: staf- verpleegkundige voor een verpleegafdeling (32 bedden) voor deze funktie is ervaring in leidingge ven gewenst. Het gevolgd hebben van een voortgezette opleiding of H.B.O.V.-oplei ding strekt tot aanbeveling. operatie- verpleegkundige of iemand die daarvoor opgeleid wil worden. gediplomeerd operatie- asslstent(e) Hij/zij moet" over voldoende ervaring be schikken. Om uw belangstelling in de oogheelkunde en de oogheelkundige verpleging te ont wikkelen wordt 'jaarlijks een interessante kursus gegeven We kunnen u een aardige etage aanbie den Het salaris zal worden berekend naar opleiding en ervaring. Arbeidsvoorwaarden conform CAO-ziekenhuiswezen Belangstellenden worden uitgenodigd schnfteli|ke sollicitaties te nchten aan de verpleegkundig directrice, waarna een in formatief gesprek kan plaatsvinden. F.C. DO\DUtViTlt 44Tii5 UTRECHT TEL 030 71*14 Het Bleuland Ziekenhuis te Gouda biedt plaats aan 460 patiënten. Niet alleen door de centrale ligging, maar vooral ook door de specialistische moge lijkheden heeft dit ziekenhuis een uitgebreide regionale taak op diverse terreinen. Op het ogenblik werken we aan verster king van ons O.K.-team en zoeken we contact met Wilt u zich eerst laten informeren, dan kunt u telefonisch een afspraak maken voor een gesprek: afd. Personeelszaken, tel. (01820) 1 95 55, toestel 280. Het adres voor schriftelijke sollicitaties is: Bleulandweg 10, Gouda. «•fplMfltMitMl De Elf Ranken Is een modern verpleeghuis en reacfiveringscen- trum voor 150 lichamelijk zieken Voor onze goed gèoutilleerde afdeling fysiotherapie vragen wij 2 gediplomeerde fysiotherapeuten (full-time of part-time) en een oefen-therapeut Cesar (part-lime) Om on samenwerking met de logopediste, ergo-therapeule, bezigheidstherapeuten en medische dienst de revalidering te verzorgen van alle te reactiveren patiënten De kliniek is gunstig gelegen nabij het N.S.-station Rotterdam- Lombardijen het heelt verder ook goede tram- en busverbin dingen. Het salans is conform de N.Z.R. regelingen en de C.A.O. ziekenhuiswezen is van toepassing. afspraak gemaakt kan worden voor de bezichtiging van de afdeling. Adres van het verpleeghuis: Aesopusplaats 2, Rotterdam-Lom- bardijen. Het Sophia-Ziekenhuis, met een kapaciteit van 610 bedden, is een algemeen zieken huis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialismen worden uitgeoefend. Binnen de organisatie is de verpleegkundige sektor belast met het voorbereiden en uitvoeren van het verpleegkundig beleid, dat zich richt op een optimale verzorging van de patiënt. De leiding hiervan berust bij het hoofd verpleegkundige sektor. Enkele afdelingen vallen thans reeds onder een koördinerend hoofdverpleegkundige. In overleg met alle betrokkenen is besloten de gehele sektor te verdelen in drie verpleegkundige eenheden (elk van ca. zes afdelingen), waarvan de leiding zal berusten bij koördinerende hoofden. In verband hiermee zoeken wij op korte termijn kontakt met kandidaten voor de funktie van ervaring in de extra-murale gezondheids zorg noodzakelijk. Hij/zij zal over goede kontaktuele eigen schappen dienen te beschikken. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Op ons personeel is de rechtspositie regeling van de gemeente Zwolle van toepassing. Schriftelijke sollicitaties kunnen, onder vermelding van nr. 7748, gericht worden aan de afdeling personeelszaken, Dr. C. A. van Heesweg 2 te Zwolle. Deze funktionaris zal o.a. worden belast met: leiding geven aan de afdelingshoofden, het deelnemen aan het sektoroverleg, het koördineren van de werkzaam heden binnen de verpleegkundige eenheid, het nemen van de belangrijkste uit voeringsbeslissingen ten aanzien van de dagelijkse gang van zaken, het deelnemen aan projektgroepen. Van deze fUnktionaris verwachten wij dat hij/zij beschikt over leidinggevende en organisatorische kapaciteiten èn ten- minste 30 jaar oud is. Naast een verpleegkundige opleiding is een verdere management-opleiding, bijvoorbeeld Hogere Opleiding, vereist. Gezien de aard van deze funktie is ervaring als hoofd van een afdeling in een grote organisatie of leidinggevende Sz Het protestants-christelijk Verpleeghuis 'De Lichtenberg' begint op 1 maart 1978 weer een opleiding voor Voor deze cursus komen in aanmerking zij die op genoemde datum tenminste 17 jaar zijn en in het bezit zijn van één der navolgende diploma's: MAVO-3, verzorgingsassistente, Brugdiploma verpl. verz. Beroepen I, of een diploma 3 of 4 jaar voort gezet onderwijs. Gedurende de opleiding is men intern gehuisvest in onze modern ingerichte zustertorenflat. Ons verpleeghuis is gevestigd aan de rand van Amers foort en gelegen in een mooie omgeving. De leerling ziekenverzorgenden ontvangen gedurende hun leer/ werktijd een uitstekend salaris en kennen prima secundaire arbeidsvoorwaarden. De verpleegkundig directrice is bereid telefonisch onder nr. (033) 1 61 41 inlichtingen te verstrekkqn. Schriftelijke sollicitaties te richten aan ons adres: Utrechtseweg 293, Amersfoort, t.a.v. Zr. P.M. v.d. Ham, directrice. In een van onze pedagogische paviljoenen waar 43 jongens verblijven, onderverdeeld in 4 groepen, komt per 1-2-1978 de funqtie vacant van Hij/zij zal worden aangesteld in de rang van 1e verplegende A. Taken: - coördineren en superviseren van alle voorkomende werkzaamheden - samen met zijn/haar team opstellen en begeleiden van pedagogische behandelingsplannen Vereisten: - Z- en/of B-diploma - protestants christelijke levensbeschouwing. De voorkeur gaat uit naar iemand met ervaring in leidinggeven, in het bezit zijnde van een diploma/getuigschrift stafopleiding of iemand die bereid is de stafopleiding te gaan volgen. Voor telefonische Informatie kunt U zich wenden tot br. G. P. Bijlsma, hoofd verpleegdienst, tel. (055) 260906 toestel 132. Schriftelijke sollicitatie kunt U ze'hden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat 106. Apeldoorn. Voor de afdeling HARTBEWAKING van ons ziekenhuis vragen wij op korte termijn een Hiervoor gaan onze gedachten uit naar een verpleegkundige met diploma A- Ziekenverpleging en de CCU-aantekening. Rang en salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de verpleegdienst, Zr. H. C. Sandberg. telef. 070 - 26.41.41 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 96900, 2509 JH 's-Gravenhage onder vermelding van de letters V.I.C.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 40