docent(e) organisatie- medewerker (mnl/vrl) algemeen direkteur ktha het nieuwe spittaal de algemene reclasseringsvereniging de algemene reclasseringsvereniging KROONLID wolfheze Bleuland ziekenhuis Apothekers assistente) ned. hervormd predikant WETENSCHAPPELIJK MEDEWERKER WIJSBEGEERTE CM/V) ziekenhuishygiënist(e) Staffunktionaris (man/vrouw) Voorlichting en Organisatie stafverpleegkundige DIAKONESSENHUIS GRONINGEN een orthopedagoog voor haar kinderdagverblijf een orthopedago(og)(e) voor de 2 dagverblij-j 2 een bewegingsagoog een logopedist(e) voor maximaal 34 uur. Uw reclameboodschap bereikt 355.000 geïnteresseerde TrOUW lezers en lezeressen ZATERDAG 19 NOVEMBER 1977 TROUW/KWARTET j VERENIGING „KINDERZORG" TE ZWOLLE I* Mn veraniging van Harvormde dlakoniean. dia laaaman mal haar dochterstichting de Lu- kaaallchtlog. aan aantal tehulzan voor jeugd van 0 tot 21 jaar beheert Voor deze tehuizen wordt een gezocht, die a* full time pastoraal mede werker o.a tot taak krijgt pastorale zorg en katechese aan de jeugd. geestelijke vormmg van medewerkers met het oog op hun pedagogische taak. voorlichting over het werk. i.h.b. naar de kerk. Geïnteresseerden kunnen een informa tieblad met nadere gegevens omtrent de vakature opvragen bij het centraal bureau der Vereniging, postbus 65. ZwoMe, tel 05200-12555 Voor het verkrijgen van telefonische inlichtingen of het maken van een afspraak voor een vri|bfijvend onenterend gesprek kunnen zij zich ook wenden tot de heer H. W. van Marie, direkteur (tel. privé. 05206-2525). De Protestantse Vereniging van Instellingen voor Bejaardenzorg. waarbij, 430 bejaardentehuizen zijn aan gesloten, zoekt in verband met de toe nemende vraag van haar leden naar organisatie-adviezen, een Hij/zij zal onder verantwoordelijkheid van de direkteur organisatie-adviezen aan de leden tehuizen uitbrengen, zo nodig in samenwerking met een extern organisatie-buro. Daarnaast kan hij/zij worden ingeschakeld bij de advisering en begeleidinq van de leden-tehuizen in algemene zin. Wij verwachten van deze medewerk!stier: opleiding op academisch ot gelijkwaardig niveau; enige jaren praktijkervaring op het gebied van de organisatie; goede kontaktuele eigenschappen; leeftijd tussen 25 jaar en 35 jaar; een positief-christelijke levensovertuiging. Wij bieden een adequate salariëring en secun daire arbeidsvoorwaarden waaronder opname in het P.G.G.M.-pensioenfonds. Sollicitaties te richten aan de direkteur van de P.V.I.B., Drs. E. L. Brinkhuis. Hoofdstraat 180 te Driebergen. De Algemene Reclasseringsvereniging Is een landelijk werkzame reclasseringsorganisatie, verdeeld in elt relatie1 autonome regio's. De vereniging vindt haar werkterrein volgens de doelstelling in het veld van de strafrechtspleging; via hulpverlening aan kliën- ten. dienstverlening aan Justitie door middel van voorlichtings rapportage en beïnvloeding van het beleid inzake de strafrechts pleging Het totaal aantal medewerkers is ongeveer 750. waarvan in het veld 450 maatschappelijk werkers, inklusiel leidinggevenden. 140 administratief medewerkers en 100 veelal part-time specia listen (psychiaters/psychologen). Op het Landelijk Buro zijn 30 administratieve en 30 stafmede werkers werkzaam. De personeelslasten c.a. van de vereniging worden gesubsi dieerd door het Ministerie van Justitie. Vanwege benoeming van de huidige funktionaris elders wordt kontakt gezocht met kandidaten voor de tunktie van Deze is hoofd van de sektie Algemeen Management van het Landelijk Buro en vervult de direktie-funktie samen met een adjunkt algemeen direkteur; er is. mei inachtname van onderlinge verwisselbaarheid, een taakverdeling, waarbij de eindverantwoordelijkheid berust bij de alge meen direkteur Het aksent van de funktie. knooppunt tussen uitvoering en beleids ontwikkeling. ligt in het leidinggeven aan de processen die nodig zijn voor een doelmatig en geïntegreerde beleidsvoering voor de instelling els totaliteit. In de verschillende organisatorische nlvo'S zijn funktionarissen belast met uitvoerende, werkontwikkeling®- en voorwaardenscheppende taken. De direktie is belast met de afstemming van de diverse aspekten op elkaar en vormt daartoe het koórdinatiepunt voor de gezamenlijke regio's, het Landelijk Buro. Bestuur en Algemene Ledenvergadering Representatie van de instelling naar buiten zoals kontakten met het Ministerie van Justitie en andere welzijnsinstellingen voor zover op landelijk nivo noodzakelijk is een evenzeer belangrijke taak. Te slellen eisen: ruime ervaring In een management-funktle: akademische opleiding; bekendheid met maatschappelijke dienstverlening of geestelijke volks gezondheid is zeer gewenst. Arbeidsvoorwaarden: salariëring In schaal 151 rijksoverheid 5.823,7.367, opname In Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds; verdere arbeidsvoorwaarden zijn afgestemd op de rijksoverheid. Het Bestuur heeft een procedure vastgesteld en een selektiekommissie ingesteld, waarm personen uit verschillende organisatieonderdelen zit ting hebben. Deze kommissie waarborgt een vertrouwelijke behandeling. Nadere informatie kan gevraagd worden bij de heer Mr. P. A Schaafsma de huidig algemeen direkteur (telefoon: 073-123221; privé 04192-4158) en bi| de heer Drs. C. J. Klerken van het G.I.T.P, (telefoon: 000 - 226468) die ais adviseur m de seJektie ia betrokken Personen die zich op grond van ervaring, opleiding en persoon lijke hoedanigheden gekwalificeerd achten voor deze funktie. kunnen hun sollicitatie vertrouwelijk voor 15 december a s. rich ten aan de heer H C. de Koning, hoofd 6ektie Personeelszaken en voorzitter selektiekommissie, Zuiderparkweg 280 te 's-Her- togenbosch De Katholieke Theologische Hogeschool Amsterdam vraagt per 1 aug i«78 een Aan de medewerker zal speciaal het onderwijs en het onderzoek in de wijsgerige anthropologie worden toever trouwd. Nader omschreven zulten haar/zijn taken zijn: het onderwijs in de wijsgerige anthropologie aan de kandidaatsstudenten van het eerste jaar; het onderwijs en de begeleiding van doktoraalstuderv ten die wijsgerige anthropologie In hun pakket hebben opgenomen; hei begeleiden van scripties; het onderwijs m de wijsgerige anthropologie aan studenten van de Vrije Studierichting; het onderwijs in een gedeelte van de geschiedenis van de wijsbegeerte. Gedacht wordt aan een filosoof die bereid en in staat is om binnen het kader van een theologische opleiding de wijsgerige anthropologie zó te struktureren. dat het vak vruchtbaar is voor de theologie-beoefening. Opgemerkt moet worden, dat ook de sociale wetenschappen in deze theologie-opteiding aanwezig zijn, zodat samenwerking hiermee in de rede NgL De voorkeur gaat uit naar een full-time medewerker. Vereisten voor de funktie: doktoraalexamen filosofie: belangstelling voor de theologie; gekwalificeerde ken nis hiervan strekt tot aanbeveling. Oe medewerker moet tevens bereid zijn om haar/zijn bijdrage te leveren aan het werk van Raden en Kommis sies. Aanstelling en bezoldiging zal geschieden overeenkom stig het rangen stelsel van wetenschappelijk medewerker. De aanstelling behoeft de goedkeuring van de Nederland se Bisschoppen konier en tie Informatie over de vakature kan worden ingewonnen bij: drs. A. J. Leljen. voorzitter van de vakgroep Wijsbegeerte. Adres Vondelstraat 33. Amsterdam-1013. Tel. 020-121362. Sollicitaties, voorzien van curriculum vitae en zo mogelijk van referenties, dienen vóór 24 december te worden gericht aan de voorzitter van de sollicitatie-kommissie vakature WB. KTHA. Keizersgracht 105. Amsterdam-C. UITNODIGING aan belangstellenden voor de functie van in het College van Bestuur van de Technische Hogeschool te Eindhoven Krachtens de -Wet universitaire bestuursher- vorming 1970, Stb. 601, is het College van Bestuur belast met het dagelijks bestuur van de universiteit. Het bestaat uit vijf leden: de rector magnificus, rwee leden te kiezen door de universiteitsraad en twee leden te benoe men door de Kroon na overleg met de univer siteitsraad. De voorzitter van het College van Bestuur wordt uit de leden door de Kroon benoemd. Het Kroonlid dient te beschikken over ruime bestuurlijke ervaring. Benoeming vindt plaats voor een periode van 4 jaar. Herbenoeming is mogelijk. De honorering zal op het niveau liggen van dat van hoogleraar. Zij die belangstelling hebben voor deze in de loop van 1978 vacerende functie van door de Kroon te benoemen lid van het College van Bestuur, alsmede zij die aandacht willen vestigen op mogelijke kandi daten, worden verzocht zich schriftelijk binnen 10 dagen te wenden tot de Minister van Onderwijs en Wetenschappen, Nieuwe Uitleg 1, 's-Gravenhage. Met het oog op een goede samenwerking binnen het College van Bestuur en tussen dat College en de hogeschoolraad ligt het in de bedoeling kandidaten uit te nodigen tot overleg ter plaatse. streekziekenhuis warnsveld /bijzutphen. In verband met éen toenemend belang van een juiste ziekenhuishygiëne zoeken wij kontakt met belangstellen den voor de funktie van Als staffunktionarls onder de direktie zal hij/zij op gezag van de infektiekommissie de hygiëne in het ziekenhuis bevorderen, gesuperviseerd door de bakterioloog. Taakaspekten: ziekenhuisinfekties opsporen, registreren en analyseren bakteriologische kontrole uitvoeren onder de zieken huismedewerkenden medewerking verlenen aan instruktie over en organi satie van hygiënische maatregelen het signaleren van situaties, die een verhoogd be smettingsgevaar zouden kunnen opleveren. Onze voorkeur gaat uit naar een verpleegkundige, liefst met ervaring op dit specifieke terrein. De salaris en rechtspositieregelingen van de gemeente Zutphen zijn van toepassing. Wij verlenen medewerking bij het vinden van passende huisvesting. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. van der Kluit. Direkteur Geneesheer, tel. 05750 - 84411. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Streekziekenhuis "Het Nieuwe Spittaal". Ooyerhoekseweg 8 te Warnsveld. 77-18 Voor de afdeling opleiding zoeken wi] een: Hij/zij zal deel uitmaken van het opleidingsteam. Tof zijn/haar taken zullen o.a. behoren: - het geven van lessen psychiatrische verpleegkunde (eventueel soma tische verpleegkunde) - het op zich nemen van het groepsdocentschap van enige kursusgroe- De funktie-eisen zijn: - B-opleiding of A/B-opleiding - diploma docentenopleiding of studerend hiervoor (eventueel bereid zijn de docentenopleiding te volgen). Een christelijke levensovertuiging vinden wQ belangrijk. Het salaris zal -afhankolijk van leeftijd en ervaring- variëren van f 2.134)52 tot 1 2.749,20 bruto per maand. Informatie over deze funktie kunt U verkrijgen bij Drhr. J. Jongstra tst. 480. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de direktie, t.a.v. de heer H. Huberts. _I1_ H /-»"* Ptyeh Zitkeohuis Wolfhez* (bij Amtwfn) Tsl. 06308 - 241 Eén van onze kliénten is een non-profit organisatie die zich bezig houdt met landelijk jeugd- en jongerenwerk. Het centraal bureau is gevestigd in het midden van het land. In opdracht van deze relatie zoeken wij een staffunktionaris die leiding gaat geven aan de afdeling, welke o.m. verantwoorde lijk is voor het uitgeven van een aantal periodieken en voor het ver zorgen van de in -en externe voorlichting. Als staflid wordt van hem/ haar tevens medewerking aan de beleidsvoorbereiding verwacht. Voor deze funktie zijn vereist: aantoonbare journalistieke erva ring, goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, leiding gevende en organisatorische bekwaamheden en affiniteit tot het gereformeerde leven. Leeftijd 25 tot ca. 35 jaar. De salariëring en secundaire voorwaarden zijn uitstekend. Belangstellenden worden uitgenodigd een uitvoerige sollicitatie te richten aan De Bussy Werving, Postbus 289, Amsterdam, met vermelding van kode 131 GG op de envelop. Als er organisaties zijn waar u niet wenst te solliciteren, verzoeken wij u daarvan een aparte opgave te maken en deze in een tweede envelop bij uw sollicitatie bij te sluiten. Wanneer de naam van onze opdrachtgever op uw opgave voorkomt, wordt uw brief ongeopend aan u geretourneerd. K Het Bleuland Ziekenhuis te Gouda is een J- algemeen ziekenhuis, dat in 1970 in gebruik werd genomen en plaats biedt aan 460 patiënten. fti' in 0. je it m Wij vragen voor de afdeling Chirurgie (43 bedden) een Van deze verpleegkundige wordt een aktieve inbreng verwacht bij de organi satie van de afdeling, zodat die kandi daten de voorkeur genieten, die na het diploma Ziekenverpleging A een staf opleiding hebben gevolgd of hier nog mee bezig zijn. Inlichtingen worden verstrekt door Zr. W. Loeve, verpleegkundig directrice, tel. (01820) 1 95 55. Sollicitaties te richten tot de afdeling Personeels zaken, Bleulandweg 10, Gouda. Voor de apotheek van het vragen wij een Wij geven de voorkeur aan eer assistent(e) die het diploma bezit? van de Voortgezette Opleiding of bereid is deze opleiding te volgen. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij Drs. O.G. Groenewold, ziekenhuisapotheker, tel. 050-258654. (na 19.00 uur 05928-2540). Schriftelijke sollicitaties richter!; aan de afdeling personeelzaken. Van Ketwich Verschuurlaan 82 te Groningen. Stichting Dagverblijven voor Geestelijk Gehandicapten Arnhem en Omstreken vraagt 1. a. b. „de Beukenborgh" voor 16 uur per week ven voor ouderen totaal 16 uur Gevraagd: doctoraal ortho-pedagogiek of M.O. Pedagogiek mbt. vakaturen onder b. is de aantekening diagnostiek een vereiste. Ervaring in de zwakzinnigenzorg is gewenst. Part-time. Maximaal 24 uur per week. verdeeld over het kinderdagverblijf ei een dagverblijf voor ouderen. Gegadigden dienen voor deze funktie in het bezit te zijn van één of meerden opleidingen: diploma Academie v. Lich. Opvoeding (M.O.P.) diploma Gymnologisch Instituut te Utrecht akte Lich. Oefening (Akte J.) Ervaring in de zorg voor geestelijk gehandicapten is gewenst. In de toekomst is er plaats voor een full-time kracht. Aanstelling van meerder part-timers behoort tot de mogelijkheden. Ervaring met geestelijk gehandicapten strekt tot aanbeveling Sollicitaties te richten aan het bestuur van de stichting: Drakensteinlaan 3 Arnhem. Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven: te 020—913456, Toestel 743

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 38