deHeel SEKRETARIS/VORMINGSLEIDEf FAMILIEBERICHTEN staffunktionaris GEVESTIGD TE DELFT GEZINA M. VAN DER WAL l W. D. J. VAN DER BLOM hoofd van de afdeling chirurgie b. hoofd van de afdeling neurologie It Trouw De Christelijke Plattelands Jongereif, Organisatie TROUW/KWARTET [f hunnen van maandag tof en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Geboren: Jetske Jacobien Lyda Bouma-de Graaf Wim Bouma Chnstianne Grasgors 15 Mijnsheerenland Gode dankbaar hopen wij met onze ouders J. van Rijswijk T. van Rijswljk-Twift op 23 november te gedenken dat zij 40 jaar geleden getrouwd zijn. Wij hopen dit te vieren op d.v. 26 novepibcr in ..de Harmonie Dorpsstraat 17 te Ouderkerk aan den IJssel. Gelegenheid tot feliciteren van 16.00 tot 17.30 uur Corrie. Cees. Jaco. Jan en Theo. Riet% Herman, Robert en Martin Piëta en Huub Klaas en Gerry. Dekkerstraat U, Ouderkerk aan den IJssel Hartelijk dank aan u allen, ook namens onze kinderen, die op welke wijze dan ook ons 40-jar: huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. W. van der Ende C. J. van der Ende-Koppert Nootdorp, november 1977 Molenweg 19 ..De Roode Leeuw Oegstgeest 1952 1977 Met dankbaarheid mogen wtj het 23 jarig huwelijksfeest vieren van onze ouders Jan van Rijn en Rie van Rijn-Engeringh Ter gelegenheid hiervan zal er een H. Mis worden opgedragen op zaterdag 26 november 1977 om 14.00 uur in de St. Willibrordkerk te Oegstgeest Wij geven a! hun vrienden en kennissen de gelegenheid hen te feliciteren in hun zaak. Café-restaurant „De Roode Leeuw". Dorpsstraat 55 te Oegstgeest op maan dag 28 november 1977 's middags van 15.00 tot 17.30. In verband met bovenstaande festiviteiten is het Café restaurant gesloten van vrijdag 25 november Urn maan dag 28 november 1977. Cees - Anneke Ineke Willy - Bert Peter - Sonja Jan Erna Ria Gertjan Nico Oegstgeest. november 1977 Dorpsstraat 55. Veilig in Jezus armen" No een langdurig, gedragen lijden is in zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve zorgzame man. vader en opa Gijsbert Verbeek op de leeftijd van 72 jaar J. Verbeek-Ridderhof Paulien en Jan Dicky en Piet Piet en Rudy Nel en Herman en kleinkinderen Aalsmeer. 18 november 1977 Hornweg 109 De rouwdienst zal gehouden worden in de Geref. kerk. Ophelialaan 247 te Aalsmeer dinsdag 22 november a.s. om 13.30 uur, waarna de teraarde bestelling zal plaats vinden op de Nieuwe Algeme ne begraafplaats te Aalsmeer. Thuis liever geen bezoek Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in gebouw ,,'t Baken," Sportlaan 86 te Aalsmeer Heden nam God tot Zich na een moedig gedragen lijden onze lieve broer en zwager Gijsbert Verbeek in de leeftijd van 72 jaar. ..Zalig zijn de doden die in de Here sterven." Familie Verbeek Familie Bleijerveen Aalsmeer. 18 november 1977, Dan ga ik op tot Gods altaren Tol God mijn God, de bron van vreugd Ps. 43:4 Bedroefd, maar dankbaar dat ik haar zo lang mocht bezitten, geef ik u kennis dat God in Zijn Heerlijkheid tot Zich nam mijn geliefde, zorgza me moeder, onze tante Lessia Wilhelmina Elisabeth Mnsch weduwe van Hendricus Ludovicus Kerckerinck in de gezegende leeftijd van 94 jaar. Amsterdam. 17 november 1977 Huize ..De Schutse Hcmslerhuisstraat 123 Correspondentieadres: Olympiakade 22 Namens allen: A M E Kerckerinck De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 22 november te 9 45 uur in Huize ..De Schutse"; daarna tal te II uur de bijzetting plaatshebben in het familiegraf op de begraafplaats Zorgvlied. Amsteldijk 273 Hoe lieflijk, hoe vol heilgenot. O Heer. der legerscharen God. Zijn mij Uw huis en tempelzangen Hoe branden mijn genegenheen. Om 's Heeren voorhof in te treën Mijn ziel bezwijkt van st$rk ver langen; Mijn hart roept uit tot God, die leeft, En aan mijn ziel het leven geeft. Psalm 84:1 (oude berijming) In dit verlangen is rustig heengegaan naar het Vaderhuis onze geliefde vader, grootvader en overgrootvader Gerrit Knotters op de leeftijd van,79 jaar Oudewater: P. Knotters A. Knotters-de Groot Oudewater: A. Knotters G. W. Knotters-Blankers Benschop: A. Schinkel-Knotters J. Schinkel Baarn: G. Knotters Jr. J. Knotters-Plomp Schoonhoven: M. Knotters J. C. Knotters-Goedhart. Oudewater: J. Knotters K. H. Knotters-Burger Ede: M. Knotters Eindhoven: J. Knotters R. J. Knotters-Derkzen klein- en achterkleinkinderen Oudewater, 18 november 1977 Corr. adres: Pr. Margrietstraat 14, Oudewater. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond 22 no vember a.s. van 8.00 tot 9.30 uur in „de Schuylen- burcht", Hekendorperweg 2. De begrafenis zal plaatsvinden door een rouwdienst in de grote zaal van „de Schuylenburcht" welke om 13.00 uur aanvangt. Aankomst op de begraafplaats i 13.45 uur. Heden morgen nam de Here plotseling tot Zich onze geliefde broeder, zwager en oom Pieter Holtman op de leeftijd van 78 jaar sedert 8 november 1974 weduwnaar van Wiepke Klimp „Wij hebben hier geen blijvende stad maar wij zoeken de toekomstige" Hebr. 13:14 Bedum, 18 november 1977 Kapelstraat 10 Zuidhorn: R. Holtman Leek: M. Holwerda-Holtman J. Holwerda Bedum: J. D. Holtman A. Holtman-Oostinga Hilversum: G. Holtman P. Holtman-Pilon neven en nichten De begrafenis vindt plaats op dinsdag 22 novem ber a.s. 's middags om 2.00 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden om 1.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Bedum. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in hotel ,,'t Gemeentehuis" te Bedum. Heden morgen nam de Here plotseling tot Zich onze geliefde zwager en oom Pieter Holtman op de leeftijd van 78 jaar sedert 8 november 1974 weduwnaar van Wiepke Klimp ..Uw goedertierenheid ts beter dap het leven". Psalm 63:4a. Hoogkerk: J. E. Hummel-Klimp neven en nichten Bedum. 18 november 1977 OpZijn tijd nam God tot Zich onze trouwe broer, zwager en oom Henri Hermanus Boers echtgenoot van G. C. Boers-Boschma op de leeftijd van 67 jaar. Veenendaal: M. Boers Rhenen: G. A. Boers. Veenendaal: J. C. Boers-Ming A. G. Boers Amsterdam: G. van Zuylen-Boers J. W. P. van Zuylen Zwanenburg: A. J. Stammis-Boers. J. Stammis Apeldoorn: J. H. Agema-Boers G. Agema nichten en neven. Amsterdam. 17 november 1977. „Ik wil de Here zingen, omdat Hij mij heeft welgedaan". Psalm 13:6b. Van ons is heengegaan naar haar Heer en Heiland onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder, zuster en tante, Tjesje Boltjes weduwe van Sietze van den Bosch in de ouderdom van 81 jaar. Uit aller naam: B. van den Bosch 's-Gravenhage, 17 november 1977. Okkernootstraat 123. Correspondentie-adres: Lisztstraat 72, Loosduinen. Moeder is opgebaard in het Rouwcentrum „Wal deck", Tramstraat 84, Loosduinen. Bezoek 's avonds van 6—7 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden dinsdag 22 november om 13.30 uur op de begraaf plaats „Westduin", Ockenburghstraat, Loosdui nen. Vertrek van het rouwcentrum om 13.15 uur. Na een smartelijk, zeer geduldig gedragen lijden, heeft de Heere tot Zich genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Pieter Brouwer arts echtgenoot van Adriana de Jong. weduwnaar van Fran?oise Prins, op de leeftijd van 67 jaar. „Wel gelukzalig is hij die den God Jacobs tot zijn hulpe heeft". Ps. 146:5 Ermelo: A. Brouwer-de Jong Léon, Rutger-Jan Borger: Ineke en Jaap Frans, Michiel Haarlem: Riet en Joop Franca, Mirjam Ermelo: Piet Oegstgeest: Suus en André Ermelo, 18 november 1977. Lijsterlaan 63. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen. Vader is opgebaard m de rouwkamer op de be graafplaats „Westerveld" te Driehuis. Bezoek da gelijks van 14.00-15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag 21 november van 19.00-21.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden dinsdag 22 november om 14.00 uur in de Ichthuskerk aan de Snelliusstraat te IJmuiden, waarna de begrafe nis zal plaatshebben omstreeks 15.00 uur op de begraafplaats „Westerveld" te Driehuis. Geen toespraken. Bedroefd, maar ook dankbaar voor wat hij voor ons en voor velen geweest is, geven wij kennis, dat God uit onze kring heeft weggenomen onze zeer geliefde Broer, Zwager en Oom Pieter Brouwer echtgenoot van Adri de Jong weduwnaar van Frangoise Prins op de leeftijd van 67 jaar. Hij wist zich in leven en sterven een kind van zijn Hemelse Vader. Aalsmeer: N. Bukman-Brouwer Zwolle: G. Brouwer Naaldwijk: W. Brouwer C. J- Brouwer-Nulle Brielle: A. Brouwer A. Brouwer-Luijendijk - Tiel: M. Brouwer-Bakker Amsterdam: L. Brouwer A. H. Brouwer-Vreugdenhil neven en nichten Ermelo. 18 november 1977. Lijsterlaan 63. „Ik weet; mijn Verlosser leeft". Na een smartelijk, moedig gedragen lijden heeft de Heere tot Zich genomen, onze geliefde zwager en oom Pieter Brouwer arts Uit aller naam: W. de Jong IJmuiden. Ermelo, 18 november 1977. Lijsterlaan 63. Heden behaagde het de Heere tot Zich te nemen, mijn geliefde man, onze lieve en zorgame vader en grootvader Pieter Gabriël Contant Geboren 17-11-1902 Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij; uw stok en uw staf. die vertroosten mij. Ps. 23 4 (onber.) Tholen: M. Contant-Jansen Breukelen: O. J. Contant J. W. Contant-Overbeek Peter, Gert, Ferdinand Dinteloord: M. P. Bakker-Contant W. F. Bakker Dianne en Piet, Riet, Anja St. Annaland: D. M. Jopse-Contant H. Jopse Ina, Marian, Henk Tholen, 18 november 1977 Jan van Blooisstraat 25 Dé begrafenis zal plaats vinden op dinsdag 22 november om 12.00 uur op de algemene begraaf plaats te Tholen. Daaraan voorafgaande wordt om 11.15 uur een rouwdienst gehouden in de Geref. Kerk te Tholen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het verenigingsgebouw ,,'t Visnet" De grote belangstelling en het hartelijk meeleven onder vonden na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Herman de Jong heeft ons allen bijzonder goed gedaan. Wij zeggen u daarvoor hartelijk dank. Uit aller naam: E. B. de Jong-Bos IJmuiden, noveqiber 1977 Kon. Wilhelminakade 25. Het meeleven, dat wij ondervonden hebben na het plotselinge sterven van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en grootmoeder Engelina Margaretha Wolthuis-Prummel was zo overweldigend, dat wij u allen daarvoor niet persoonlijk kunnen bedanken. Hartelijk dank voor alles wat u voor ons betekend hebt. Fam. J. A. Wolthuis Vossenlaan 12 Haren November 1977 Onze oprechte dank voor uw belangstelling en medele ven na het overlijden van onze lieve zoon en broer Pieter Frans Biersteker Uit aller naam: G. Biersteker A. Biersteker-Paarlberg Krabbendam, november 1977 Westfriesedijk 102. De overweldigende blijken van medeleven die wij on dervonden na het heen gaan van onze lieve man en vader Ds. Jan Lafeber hebben ons zeer getroost. Bunschoten, november 1977 Beethovenlaan 10 J. Lafeber-v. d. Putte en kinderen. Met leedwezen geven wij kennis van het overlij den van onze zeer gewaardeerde oud-medewerker de heer H. H. Boers op de leeftijd van 67 jaar. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kin deren. Direktie en personeel compagnie Commerciale Hollando Africaine B.V. Amsterdam. 17 november 1977. Het Algemeen Diakonaal Bureau van de Gereformeerde Kerken in Nederland vraagt een voor het werk met opzichzelfstaanden (ongehuwden. gescheiden personen, weduwen en weduwnaars). Deze funktionaris zal deel uitmaken van de stafgroep „Diakonaat in de Nederlandse samenleving" en van hem of haar zal worden gevraagd mede vorm te geven aan een stijl van leven die zich onder meer uit in een beter omgaan met elkaar, met name van gehuwden en niet (meer) gehuwden. Als opdracht met betrekking tot de opzichzelfstaanden zal hij of zij krijgen: meewerken aan publikaties, voorlichting en vorming bezinning vanuit christelijke levensbeschouwing over samenlevingsvragen groepswerk in plaatselijke gemeenten en op regionaal en landelijk niveau kontakten leggen met instellingen die op dit gebied bezig zijn organiseren en leiden van (gespreks)-weekends. We denken aan iemand die bij voorkeur een opleiding heeft gevolgd in gedragswetenschappen en/of ervaring heeft op dit terrein zich wil verdiepen in de relatie tussen niet (meer) gehuwden en gehuwden de voorlichtingstaak goed kan behartigen ervaring heeft in het werken met groepen bekend is met het kerkelijk leven in Nederland. Sollicitaties te richten aan: Deputaten voor de algemeen diakonale arbeid, postbus 2211, Leusden. Inlichtingen worden graag verstrekt door dr. J. van Klinken van het A.D.B.: 033-43244.1st. 234. Sla je slag, word lid van het CNV! Samen sta je sterk! Bel 030-941041. <£N£> vrouwenarts; in associatie met vrouwenarts Spreekuren volgens afspraak. Oude en Nieuwe Gasthuis tel. 015-123125. en TF bi algemeen ziekenhuis voor de zaanstreek z Ten behoeve van hel Juliartaziekenhuis wor den sollicitanten opgeroepen Ier vervulling ij, „aa ria „alaanrla l.ialrl.ac ul.cr. deel u i he jrj Z#kenhui J - ki in pi van de volgende lunkties in de rang van hoofdverpleegkundige in de rang van ie verpleegkundige A e: r Genoemde afdelingen omvallen respeciieve-fcnt la ar h|k 54 en 24 bedden. Van de kandidaten wordt verlangd het bezit van diploma Ziekenverpleging A B) en bi| voorkeur met certificaat kaderopleiding ol een daaraan vergelijk bare opleiding: organisatorische kwaliteiten, ruime ervaring en in staat leiding te rs geven: gevoel voor open-werkverhoudmgen. het vermogen om een goede werksleer n op de afdeling te scheppen jn. la Evenzo belangri|k zqn uiteraard een goede |j(j presentatie, goede algemene ontwikkeling en brede interesses. Voor de onder A vermelde beirekking een psychotechnisch onderzoek tol de selec tieprocedure behoren. Aangeboden wordt een salariëring volgens niksregeling, waarbi| de secundaire arbeids-tg] voorwaarden nagenoeg gelijk zijn aan die b] de overheid (o a. deelname aan het Alge meen burgerlijk pensioenfonds en zieklekos- tenvoorziening ambtenaren I.Z.A.) Nadere telefonische informatie wordt u gaar- M ne verstrekt door mevrouw G. M van Dalen- Qg van Veen, hoold verplegingsdienst, tel 075- bi 126990. toestel 458. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden ge richt aan het hootd van de afdeling perso neelszaken, Postbus 210 te Zaandam tri ELKE ZATERDAG IN Advertentiemateriaal moet donderdags (Ie post) in ons bezit zip. Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 Zuid-Holland en Noord-Brabant roept sollicitanten op voor de funktie van die onmiddellijk beschikbaar zal zijn. Vereisten: - goede kontaktuele eigenschappen - een Christelijke maatschappijvisie - interesse voor de problematiek van de plattelands jongeren - enige redaktionele vaardigheid - bekendheid met of interesse voor het jeugd- en jongerenwerk - rijbewijs BE - leeftijd tot 25 jaar. Er wordt bovendien gedacht aan iemand met een H.L.S.-diploma of een daarmee gelijk te stellen opleiding. Salaris volgens C.R.M.-regeling. Sollicitanten worden gevraagd binnen één week te schrijven aan: De C.P.J.O. Zuid-Holland en Noord-Brabant, Wilhelminalaan 23 in Alphen He a.d. Rijn. Inlichtingen kunnen worden verstrekt door: Bertus Buizer (01720-75215) of Kees Baan (01844-216).

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 24