X afdelingshoofd 'groot-emaus' assistentie) bewegingstherapie r3 ARTS hoofd van de verzorging waarnemend directrice de halderhof MUZIEKTHERAPEUT(E) JU Ermelo TE ERMELO verpleegkundige voor de nachtdienst coördinator pastorale zorg (dominee, r.k. priester of r.k. pastoraal werker) ZATERDAG 12 NOVEMBER 1977 ProtOr Centrun voor reaktn^mg en verptegng van fangAng bchamefc^ zieken "DeHaöerhoT Bennekom Voor de funktie van zoeken wij kontakt met een ver pleegkundige die in het bezit is van het diploma ziekenverpleging A of A+B kaderopleiding) Als afdelingshoofd krijgt hij/zij de direkte zorg voor 30 bewoners De taak bestaat uit - het plannen van de werkzaam heden; - het opleiden van leerting-zieken- verzorgenden; - het overleggen in teamverband en het onderhouden van kontak ten met de bewoners en hun familie Inlichtingen worden gaarne ver strekt door de verpleegkundig direkthce. Zr. G. A. van de Hel. tel 08389-91 01. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, Bennekom. Voor de geronto-psychiatrische hoofdafdeling van Veldwijk zoeken we in het kader van de dagelijkse aktiviteiten een De geronto-psychiatnsche hoofdafdeling bestaat uit: enkele afdelingen voor opname, observatie en kortdurende behandeling, en enkele verbli|fsafdelingen voor patiënten van 60 iaar en ouder Naast het bevorderen van een stukje sfeer en gezelligheid, zal voor eerstgenoemde afdelingen de nadruk komen te liggen op het vormende aspekt. eventueel zelf muziek beoefenen T a v de overige afdelingen zal het veel meer een recreërende funktie hebben Kennis van ouderen en ervaring in de omgang met ouderen wordt evenzeer als muzikale aanleg en scholing op prijs gesteld Gezien het karakter van ons ziekenhuis, is een christelijke levensinstelling vereist. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u kontakt opnemen met de afdeling personeelszaken (03417-4848, toestel 230). Schnftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Algemeen-Direkteur van het Psychiatrisch Ziekenhuis ,,Veldwi|k - Ermek). Psychiatrisch Ziekenhuis BEHANDELINGSCENTRUM VOOR JONGEREN Als behandelingscentrum voor minder begaafde kinderen en jongeren zien wij per 1-1-'78 uit naar een medewerk(st)er die kan functioneren als voor de afdeling Taak: lesgeven aan kinderen en jongeren, zowel in instellings- als in schoolverband begeleiden en activeren van de buiten schoolse bewegingsrecreatie geven van bewegingstherapie aan groepen jongeren maken van observatierapporten en deelnemen aan behandelingsbesprekingen onderhouden van contacten binnen en buiten ons centrum visie-ontwikkeling voor wat betreft de mogelijkheden van bewegingstherapie. WIJ verwachten van hem/haar een positief christelijke levensovertuiging één van de navolgende opleidingen: Pik. aantekening J Cios met de bevoegdheid tot het geven van zwemonderricht acte J. Wij bieden: pensioenregeling volgens P.G.G.M. gunstige salarisregeling en secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen zijn telefonisch in te winnen bij de heer G Grijpma. telefoon (03417) 2345, toestel 136 of 150. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de directeur, de heer Mr J. H. Mulder. VERZORGINGSTEHUIS VOOR BEJAARDEN „AVONDLICHT" Dilgtweg 3 te Haren (Gr.) Uitgaande van de Stichting Hervormde Diakonale Tehuizen in Groningen, vraagt in verband met pensionering per 1 februari 1978 een Aan wie de zorg met een Bejaardenhelpster voor de nachtdienst kan worden toevertrouwd. Diploma A of A B. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de richtlijnen C.A.O. voor bejaarden. Sollicitaties te richten aan de Direktrice T.J. Algra, die ook telefonisch inlichtingen wil geven. Tel. 050-345145. De Zending van de Gereformeerde Kerken in Nederland zou graag in contact komen met een die bereid is voor één jaar (1978) het werk in het ziekenhuis van de Reformed Church in Zambia te Nyanje voort te zetten tot de definitieve opvolging is geregeld. Het ziekenhuis telt ±100 bedden. Een aantal Nederlandse verpleegkundigen en ander perso neel is daar reeds werkzaam. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij: drs. H. Baas, Afrika- secretaris, Postbus 204, Leusden, tel. 033-43244. interconfessionele stichting gezondheidszorg culemborg en omstreken Onder de stichting ressorteren: a. een ziekenhuis met een capaciteit van 120 bedden; integratie van deze instelling te zamen met de Tielse ziekenhuizen in een regionale stichting verkeert in vergevorderde staat van voorbereiding b. een verpleeghuis, dat na realisering van de tweede bouwfase in totaal 102 somatisch zieken kan huisvesten. De 68 bedden van bouwfase 1 werden in april 1977 in gebruik genomen. Ten behoeve van beide instellingen zoekt het stichtings bestuur een parttime In verband met het gestelde onder a is hier sprake van een tijdelijke functie. Aanstelling zal geschieden in nauw overleg met de Culemborgse Raad van Kerken en na verkregen instemming van de desbetreffende kerkelijke autoriteiten. Kandidaten dienen de cursus klinisch pastorale training gevolgd te hebben c.q. bereid te zijn aan een dergelijke cursus deel te nemen. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de I.S.G.C., Elisabethdreef 3 te Culemborg. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot drs T. M. J. van der Zanden, die op genoemd adres of telefonisch onder nummer 03450 - 2048 bereikbaar is. Welke verpleegkundige (vrl.) voelt voor de volgende werkkring? ea in het Prot. Chr. Bejaardentehuis „DE KRUISBERG te Brunssum, Zuid-Limburg. Belangstellenden moeten 30 jaar of ouder zijn. om jongere personeelsle den te kunnen instrueren en te helpen Voor personen die ervanng hebben in de wijk. of als docente werkzaam zi|n geweest, zal de taak gemakkelijker hggen. Salaris overeenkomstig de C A.O bejaardentehui zen. schaal 18 van 2544 - 3036 bruto per maand Afhankelijk van ervaring en capaciteiten. Het betreft de zorg voor 87 bewoners. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de direc trice. mei zr. G Hidding, Kruisbergstr. 47. Bruns sum Telefonisch tussen 17.30-19.30 uur no 045- 251456

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 32