NU VANAF 1623,- GELDIG T/M 19 NOVEMBER HEMA 4 FAMILIEBERICHTEN CUERNAVACA (MEXICO) VRUDAG 11 NOVEMBER 1977 TROUW/KWARTFT P 6 - RH 18 kunnen van maandag tot en me! vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Op D.V. 25 november a.s. zijn onze Ouders en Grootou ders J. Muizelaar G. Muizelaar-Sleyt 40 jaar getrouwd Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen en kleinkinderen; Jan en Hennie Meindertsma-Muizelaar Chris en Rie Hoffman-Hartog Hans Klaas Muizelaar Jan en Dineke Muizelaar-van Woudenberg Peter en Mariska Johan en Jeanne Muizelaar-Driebergen Minette en Gerjan Johan en Sita Moolhuysen-Muizelaar Hilversum. 11-11-*71 Eikbosserweg 152. „Zijn leven was Christus dus u het sterven gewin!" Psalm 89. vers 1 (berijmd) In zijn ondoorgrondelijke wijsheid heeft God tot Zich genomen mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader en grootvader Cornelis Bosch op de leeftijd van 71 jaar. Amsterdam. C S. Bosch-Luteijn J C. Bosch G. Bosch-van Vuren T. J. J. Bosch D. W. Bosch-van Heiningen Portland (U.S.A.), C. J. Caminga S. E. Caminga-Johnson Puck. Enk, Bas. Kerith, Vincent. Ester Amsterdam. 9 november 1977 Barenlszstraat 299 huis Geen bloemen Gelegenheid tot afscheid nemen in een rouwka mer van de Coöperatie PC. P. C. Hooftstraat 183, Amsterdam-Zuid. zaterdag en zondag van 13.00- 15.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 14 november a.s. tegen 14 45 uur op de begraaf plaats „Westgaarde". Ookmeerweg/Osdorperban. Amsterdam-Osdorp (bereikbaar met bus 23). ..Want niemand onzer leeft voor zichzelf, en niemand sterft voor zichzelf; want als wij leven .het ts voor den Here, en als wij sterven, het is voor den Here. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren." Rom. 14:7-8 Door een ongeval werd plotseling van ons wegge nomen Br. C. Bosch ouderling-voorganger van de Zevende Dags Bap tisten gemeente Amsterdam. op de leeftijd van 71 jaar. Zijn leven was dienen. Uit naam van de gemeente: W. Dijk-dc Jong E. S. Diesbergen-van der Jagt Amsterdam. 9 november 1977. In de vroege morgen van zondag 6 november, is onze zeer geliefde, bijzondere man. vader, schoon vader en grootvader Johan Frederik Verhagen in leven ruim 45 jaar directeur, resp. adviseur van de firma N.V. A.T.I.B.A. te Amsterdam, rustig ingeslapen. Zijn leven was tot het allerlaatste moment aan dacht en zorg voor anderen. Vader heeft onnoe melijk veel van ons gehouden en wij van hem. Vader werd ruim 84 jaar. Wij zijn blij, dat vader nu bij zijn Schepper is. Aerdenhout: C. Verhagen-Pruimers Bennebroek: J M. Eyssens-Verhagen W F Eyssens Amsterdam: Henk en Ria Amsterdam: Els Haarlem. Frédénque Aerdenhout 1977 Madelievenlaan 15. De teraardebestelling heeft plaats gehad op don derdag 10 november 11. op de Algemene Begraaf plaats aan de Bergweg te Bloemendaal. „De Heer u mijn herder, mij zal niets ontbreken Ps. 23. Heden ging van ons heen. na een liefdevolle verzorging in Huize ..Lauwershof' te Alkmaar en na een ruim 53-jarig huwelijk, op de gezegende leeftijd van 80 jaar. mijn geliefde Echtgenote, onze altijd zorgzame en opgewekte Moeder en Oma Willemina Tabak-Kwakkel Zij was onze inspirerende steun en toeverlaat Alkmaar: A Tabak Soest P. Tabak M Tabak-Jonkers Ineke. Pieter en Ria Alkmaar. 8 november 1977 Am van Solmsstraat 20 De begrafenis, voorafgegaan door een korte rouwdienst, welke zal worden geleid door Ds M W van Beinum. zal plaatsvinden vrijdag a s 's middags om 2 uur op de Algemene Begraafplaats. Gelegenheid tol condoleren na de teraardebestel ling in de aula van de Begraafplaats Thuis geen bezoek Voor ons nog onverwacht, maar op Zijn tijd heeft de Here zeer kort na het overlijden van onze lieve vader Johan Veltman ook tot Zich genomen onze lieve en zorgzame moeder en oma Aaltje Veltman-Brouwer op de leeftijd van 60 jaar Baflo, 9 november 1977 Psalm 27:7 o.b. Zo ik niet had geloofd, dat in dit leven mijn ziel Gods gunst en hulp genieten zou. Mijn God waar was mijn hoop. mijn moed gebleven Ik icas vergaan, in al mijn smart en rouw. J. van Breden-Veltman J. J. van Breden Janet Holwierde: L. Vegter-Veltman J. J. Vegter Alice, Hilda, Janette Winsum (Gr.): K. Stavenga-Veltman A. Stavenga Alice. Alfred. Marinus. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op maandag 14 november a.s. om 2.00 uur vanuit de Geref. kerk te Baflo. Vooraf een rouwdienst, welke aanvangt om 1.30 uur. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 1.15 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in „Concordia" Condoleance-avond zaterdag 12 november a.s. in „Viskenij" waar moeder is opge baard van 7.30 tot 8.30 uur. Correspondentie-adres: J. J. van Breden. Hane- bijtersgang 2. Baflo. Na voor 14 dagen haar man te hebben thuis gehaald, heeft de Here nu ook tot Zich geroepen onze geliefde dochter, zuster, schoonzuster en tante Aaltje Veltman-Brouwer op de leeftijd van 60 jaar. Door een nacht, hoe zwart, hoe dicht voert Hij mij in 't eeuwig licht. Baflo, 9 november 1977 Winsum (Gr.): K. Brouwer K. Zuidersma-Brouwer J. Rustema-Brouwer Bedum: B. Brouwer P. Brouwer-de Graaff Winsum (Gr.): J. Brouwer T. Brouwer-Kuipers neven en nichten. Nadat God op 27 oktober ten gevolge van een verkeersongeval plotseling van ons wegnam onze geliefde broer Johan Veltman, heeft Hij nu ook na 12 dagen van diepe bewusteloosheid van ons weggenomen onze lieve schoonzuster en tante Aaltje Veltman-Brouwer eveneens op de leeftijd van 60 jaar. Baflo, 9 november 1977 Winschoten: P Hut Drachten: G. G. E. Veltman-Steenhuis Papendrecht: J. Steenhuis P. Steenhuis-Jonker Dokkum: F. de Vries F. de Vries-de Jong 's-Gravenhage. R. Medema-Veltman H. Medema Amsterdam: P. Veltman M. M. Veltman-Hoeksema neven en nichten. Hetzij dat wij leven, hetzij dat wij sterven, wij zijn des Heren. Heden nam God tot Zich onze lieve moeder, groot en overgrootmoeder Hetje Harmsma-Jongsma weduwe van K. Harmsma v de ouderdom van 92 jaar. Rhoon: Werkersdijk 31 B. Mélis-Harmsma F B Mélis Rotterdam: Arendsweg 9 A. Harmsma-van der Sluys Rotterdam: Karl Marxstraat 84 J. Harmsma E. Harmsma-van Deutekom klem en achterkleinkinderen Rotterdam. 9 november 1977 Huize „Waelestein" Schulpplein 50 Correspondentieadres: B Mélis-Harmsma Werkersdijk 31 Rhoon. Onze moeder is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Waelestein" (geen bezoek) Er zal een rouwdienst worden gehouden zaterdag 12 november a.s. in de aula van de Hervormde begraafplaats „Charlois" Charloisse Lagedijk 680 Rotterdam zuid om 13.00 uur. waarna de begrafe nis in het familiegraf zal plaats vinden. Vertrek vanaf Karl Marxstraat 84 Rotterdam om 12 30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. In de vroege morgen van 9 november is in Chris tus ontslapen onze trouwe pleegmoeder en lieve vriendin Maatje Elisabeth Steketee sedert 1955 weduwe van J. Overweel, rector van het Chr. Lyceum te Bandoeng en het Revius- lyceum te Doom. Voorburg: J. WenUnk-Frumatl J J Wentink „Treed vroolijk voort op 's Heeren wegen en neem uw plicht getrouw in acht" Gez. 194 Dankbaar voor alles wat de Heere ons in hem heeft geschonken geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zorgzame vader en opa Arij de Jong weduwnaar van Maartje van der Sar op de leeftijd van 89 jaar. Randwijk: A. van Maanen-de Jong C. van Maanen Jacob Arij Cornelis Matty Karei Woerden: M. de Jong Maasland: J. G. de Jong Maasland, 10 november 1977 Burgerweg 22 De overledene is thuis opgebaard, alwaar gelegen heid is tot condoleren zaterdagmiddag van 3-5 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Maasland maandag 14 november a.s. om 2.30 uur. Vertrek van Burgerweg 22 om 2 uur. Geen bloemen. Dan zingen zij in God verblijd Psalm 138:3 berijmd Voor ons nog onverwacht nam de Heere tot Zich mijn dierbare man, onze zorgzame vader, be huwd-, en grootvader Hendrik Teeuwissen echtgenoot van Marretje Bout, in de ouderdom van 83 jaar. Huizen (N.H.) M. Teeuwissen-Bout A. Teeuwissen G. van Amstel-Teeuwissen H. van Amstel Joop Margreet Ria en Mijndert Hans en Ineke Annemarie Haarlem: J. Vermaat-Teeuwissen Jaap Henk Bas Huizen. 10 november 1977 Ceintuurbaan 46 Gelegenheid tot condoleancebezoek vrijdag en zaterdag 's middags van 3-4 uur en 's avonds van 7 -9 uur. Verzoeke geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 14 november om 11.30 uur op de algemene be graafplaats aan de Naarderstraat te Huizen. Aan vang van de rouwdienst in de aula om 11 uur. Op zijn tijd nam God tot Zich mijn lieve man. onze lieve vader en grootvader Adriaan van Steenis op de leeftijd van 58 jaar. Psalm 108l(ber.) G. van Steenis-van Asperen Cees en Jefke Bart en Lieke Anneke en Henk Ernstjan en Majanka Dick en Attie Natasja en Timo C larie Adriaan en Trudi Ariën Margreet Ede. 9 november 1977 Amalia van Solmslaan 1 Geen toespraken. Geen bloemen De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum van de Monuta Stichting, Maanderweg 17 te Ede Gelegenheid tot bezoek en condoleance aldaar zaterdag 12 november van 16.00-17.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden maandag 14 no vember om 13.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Asakkerweg te Ede. Aansluitend zal omstreeks 13.30 uur de begrafenis plaatshebben. De Here is mijn Herder Na een langdurige ziekte is in haar Heer en Heiland ontslapen mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Berendina van Kranen geboren van den Bovenkamp in de ouderdom van ruim 92 jaar. Uit aller naam: E. van Kranen kinderen, klein- en achterkleinkinderen Bennekom, 10 november 1977. Heidelaan 71. Liever geen bezoek aan huis De rouwdienst wordt gehouden in gebouw ..'t Kerkheem" achter de Oude Kerk te Benne kom, maandag 14 november a.s. om 11.00 uur waarna om 11.30 uur de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Oude Algemene Begraaf plaats te Bennekom. Indien u de rouwdienst en de teraardebestelling wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.50 uur ,,'t Kerkheem" aanwezig te zijn. Na de teraardebestelling 's er gelegenheid de familie te condoleren in ,,'t Kerkheem". Door een nacht hoe zwart, hoe dicht, voert Hij mij in 't eeuwig licht. Gezang 445:3 Na een ernstige ziekte nam God tot Zich onze lieve schoonzus Geertruida Sjaardema-Timmerman echtgenote van Antonie Sjaardema, op de leeftijd van 56 jaar. S. M. Jansen-Sjaardema Baarn: C. Sjaardema Bunschoten: E. Koelewijn-Sjaardema L. Koelewijn Bodegraven: J. A. C. Sjaardema-Engel Nieuw Zeeland: G. J. Adema- Sjaardema Spakenburg: J. Boeker Baarn. 9 november 1977 Beukenlaan 8. Heden behaagde het de Here geheel onverwacht van ons weg te nemen mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa, broer en zwager Herman van Ginkel op de leeftijd van 82 jaar. De Heer is mijn Herder, mij zal niets ont breken. Ou d-Ma ar sse vee n A. van Ginkel-van Hoegeé Oud Zuilen: W. Verbruggen-van Ginkel L. Verbruggen Maarssen: G. Niekerk-van Ginkel G. Niekerk Oud-Maarsseveen A. van Ginkel NL van Ginkel-Manten Maarsseveen: A. G. van Eijk-van Ginkel T. van Eijk Maarssen: M. Niekerk-van Ginkel R. Niekerk Klein- en achterkleinkinderen Oud-Maarsseveen, 10 november 1977 Looydijk 6 De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 14 november a.s. om 13.45 uur op de Ned. Herv. Begraafplaats te Tienhoven. Vooraf wordt er in de Ned. Herv. Kerk te Tienho ven een rouwdienst gehouden welke aanvangt om 13.00 uur. De overledene is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 12 november van 15.00-17.00 uur. The Hunting of the Snark van Lewis CarroH, schrijver van Alice in Wonderland. 101 jaar na de eerste editie de eerste Nederlandse vertaling: DE JACHT OP DE TREK. door Erdwin Spits met illustraties van Inge Vogel. 44 blz.. prijs 6.50. Verkrijgbaar bij uw boekhandel of rechtstreeks bij ore J. Couvreur Postbus 307 - Den Haag - Tel. 63 56 13. Met grote droefheid geven wij U kennis, dat ru een kortstondig ziekbed de Heere van ons heeir weggenomen onze geliefde broer en zwager f Wessel van Loon echtgenoot van E. G. v.d. Walle I op de leeftijd van 67 jaar Rotterdam: L. van Loon C. M. van Loon-Louter Rotterdam: P T. J. Sterk-van Loon m H. A. Sterk Rotterdam: J. Schweig-van Loon P J. F. Schweig Rotterdam: P. A. van Loon r" A. van Loon-Kruis P< Rotterdam. 9 november 1977. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag lf november om 10 uur in de Statensingelkerk aat0( de Statensingel 105 waarna de begrafenis z^k plaatsvinden om circa 11.15 uur op de alg. bejg graafplaats „Crooswijk". „De Heer is mijn Herder". [te In Vrede ontslapen onze lieve moeder en oma.|n Betje Buis-van Montfrans weduwe sinds 25 augustus 1977 van K Teunis Buis l op de leeftijd van 72 jaar. ia Mede namens verdere familie. fro J. C. Buis. for 's-Gravenhage. 10 november 1977. jui „Vrederust-West". Melis Stokelaan 2490. ;m Correspondentie-adres: U*a Gentsestraat 179, Scheveningen. Geen bloemen. K Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond van j°r' 9 uur in Rouwcentrum Scheveningen ..'t Statej. huys", Statenlaan 78. far De dienst van Woord en Gebed zal worden gehoi den dinsdag 15 november te 11 uur in de Salvatoien kerk, Vrederustlaan 96. [ar tn. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tflnr condoleren. ,d t i De begrafenis zal daarna in stilte plaatshebben^ In plaats van kaarten in Ltc Daar het voor ons onmogelijk is U allen persoonlij^ bedanken voor de vele blijken van belangstelling tijf"6 de ziekte, het overlijden en bij de teraardebestelling^ onze innig geliefde man, papa en opa Ude d 1 Huibert van Keulen tèe r 1 zeggen wij U allen bij deze onze oprechte dank tofwa Het heeft ons erg veel steun gegeven. jest In het bijzonder gaat onze dank uit naar ds. Riphaj n dr. Hoogenraad en de wijkverpleegsters. Uit aller naam: H. van Keulen-Donker Westbroek, november 1977 «at JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. lel 023-320481 Haarlem (bij de Ridderstraat) 51a je slag, word lid van het CNV Samen stA je sterk! Bel 030-941041. Ontdek de mysterieuze wereld van 15-daagse vliegreis Informatie/boeking: Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam. Tel. 020-913456 Warme tricot pyjamaatjes voor de klein tjes (1 t/m 5 jaar). Lekker zachte katoen. Allerlei geinige dessins in vele kleuren. Maten 80-86-92 normaal 10,75. Nü 9,- Maten 98-104-110-116 normaal 12,75. Nü 11,-

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 18