FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTEN t "it y ^«.•rrjrrr* DINSDAG B NOVEMBER 1977 TROUW/KWARTET P 6- RHS 8» kunnen van maandag lot en mel vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6. Op aondagavond Is dit alleen mogelijk van 16 00-30.00 uur. Erg gelukkig zijn wij met de geboorte van Pjotr Hendrik Els en Henk Kmders Heidi Katja Altbroek 27. Zevenaar 4-11-77 Van ons is onverwachts heengegaan mijn innig geliefde man. onze onvergetelijke beve vader, broer, zwager, oom en neef Willem Wieeher den Hollander J. den Hollander-Vermeulen M. den Hollander A. den Hollander Familie den Hollander Familie Vermeulen Rotterdam. 6 november 1977 Zuidhoek 265 b. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. Geen toespraken De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 9 no vember om 11.15 uur op de Ned. Herv. begraaf plaats „Oud-Charlois" aan de Charloise Lagen dijk 680 te Rotterdam. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het overlijden van onze dirigent de heer W. W. den Hollander Wij denken aan hem terug als een fijn mens. die zich volledig en met grote kundigheid heeft ingezet voor zijn taak als dingent. Namens de Chr. Gemengde Zangvereniging Nut en Genoegen Smilshoek Heden heeft de Hemelse Vader mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Goiewina van Wijk-van der Kolk tot Zich genomen. Haar lijden heeft zij moedig en geduldig ge dragen. Zij mocht 68 jaar worden. A. van Wijk C. Barendregt-van Wijk J. Barendregt Wilma. Albert, Carine P. Scheffer-van Wijk A. M. Scheffer Petra, Arie G. Hoogenboom-van Wijk T. Hoogenboom Jotanda, Albèr Rotterdam, 7 november 1977 Wemeldingestraat 45 geen bloemen - geen toespraken Gelegenheid voor condoleance- en rouwbezoek aan woonhuis woensdag en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur en van '19.30 tot 21.00 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden vrijdag 11 november op de begraafplaats Charlois van de Hervormde Gemeente Rotterdam-Zuid, Charloisse Lagedijk 680. Rotterdam-Zuid. De dienst in de kapel van de begraafplaats begint om 14.30 uur. Vertrek van Wemeldingestraat 45 om 14.00 uur. Afijn vrede pee/ Ik U Joh. 1427 Heden overleed onze zeer geliefde moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder, zuster, schoonzuster en tante Barbera Fonkert weduwe van B. van der Kolk in de ouderdom van 95 jaar. F. M. Veis Heijn-van der Kolk N. Veis Heijn Harfsen M. Lijesen-van der Kolk Chr. Lijesen Matamata (Nieuw-Zeeland): D. J. van der Kolk G. R. G. van der Kolk-Brouwer 's-Gravenhage C. Burgy-van der Kolk K. J. H. Burgy Apeldoorn: N. van der iKolk N van der Kolk-Werkema Kleinkinderen en achterkleinkinderen Almen: N. Seckel-Vonkert Zeist A Geidermans en verdere familie Amersfoort 6 november 1977. Rusthuis ..De Lichtenberg". Utrechtse weg 299 De rouwdienst zal gehouden worden in de kerk- zaal van Rusthuis ..De Lichtenberg'' op donder dag 10 november om 11-30 uur Gelegenheid tot condoleren, na afloop van de rouwdienst. De begrafenis vindt hierna in besloten kring plaats op dc Ned Herv begraafplaats te Oud- Leusden De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trumvan de Gooische Uitvaart Verzorging aan de Westerstraat 92 te Amersfoort Bezoek aldaar woensdag n van 16 00-17 00 uur en van 19 00-20 00 uur Voor ons geheel onverwacht heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve vrouw, onze moeder. groot- en overgrootmoeder Laantje van der Eyk op de leeftijd van bijna 86 jaar. ..Ik u-as rerjfomd. sprakeloos, en nu. u?at per- wacht ik Here* Mijn hoop u op 17." Psalm 39 3 8 Emmeioord A. Barendregt Tollebeek P Barendregt A. Barendregt-Van Exel Emmeioord A. Geluk-Barcndregt R Geluk Vancouver (Canada) J van der Horst-Barendregt I van der Horst Blijth: (Canada). R. Barendregt A. Barendregt-Zeeuw Gowamstone: (Canada): H. Barendregt J. Barend regt-Donkersgoed Rozenburg: J. Kuiper D. Kuiper-van de Vegte Klein- en achterkleinkinderen Emmeioord. 4 november 1977 Oude Vlie 15 De rouwdienst zal gehouden worden op woensdag 9 november om 14 00 uur in de aula op de begraaf plaats aan de Espelerlaan te Emmeioord. waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Gelegen heid tot condoleren na de begrafenisplechtigheid in de aula. ..Bevestig Gij het werk onzer handen over ons. Ja. het werk onzer handen, bevestig dat" Psalm 9017 Geheel onverwacht nam God tot Zich mijn lieve man, onze toegewijde vader en grootvader Dr. Matheus Christiaan Keulemans (apotheker) Officier in de Orde van Oranje Nassau op'de leeftijd van 73 jaar. Rhenen: H. E. C. Keulemans-Hóweler Amersfoort: Nico en Gerrie Keulemans-Haars Lisse: Nel en Bert Verveen-Keulemans Berkel (Z.H.): Marjan en Max Kool-Keulemans Goes: Chris en Agatha Keulemans-Bergema Tamvorth (Aus.). Henk en Marijke Keulemans-Schepel Amsterdam: Frans Keulemans en kleinkinderen Rhenen. 6 november 1977 Utrechtsestraatweg 105. Liever geen bezoek aan huis. Vrijdag 11 november wordt te 11.30 uur een Dienst van Woord en Gebed gehouden in het wijkcentrum „Rhenen-Hoog", Anjerlaan 1 te Rhenen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Daarna heeft de begrafenis plaats in besloten familiekring te Zeist. Met droefheid geven wij kennis, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, voor ons onver wacht, onze geliefde zuster, behuwd-zuster en tante Jannigje Adriana van Vliet weduwe van Willem Rietveld in de ouderdom van 86 jaar. Uit allemaam: J. H. Ver kade Rotterdam. 5 november 1977. Bejaardencentrum „De Koningshof". Immanuel Kantstraat 90. Correspondentie-adres: J. H. Verkade. Hoofdweg 184. Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van „De Koningshof." Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 10 november a.s. in de zaal van de Nebokerk, Smeetslandsedijk 280. Aanvang van de dienst om 9.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334, om 10.20 uur. Vertrek vanaf de Nebokerk om 10.00 uur. „Sterven is naar huis gaan Heden is na een strijdbaar leven van ons heenge gaan onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oudtante Zuster Tereze Maria van der Linde Oud eerste verpleegster van het Wilhelmina Gast huis te Amsterdam op de leeftijd van 78 jaar. Alkmaar, J. van der Linde M. van der Linde-Bruin Amsterdam. H. T. Appels-van der Linde W. H. Appels Overveen. G. Repko-van der Linde J. C. Repko Enk Jan Bolsward. J. van der Linde G. M van der Linde-Smit Matthijs Amstelveen. 5 november 1977 „Het Zonnehuis". Laan van de Helende Meesters 2 Correspondentie-adres: J. van der Linde. Beethovensingel 58. Alkmaar De overledene is overgebracht naar het Uitvaart centrum Zuid. Prinses Irenestraat 91 (tussen Par- nassusweg en Amstelveenseweg). Amsterdam, alwaar geen bezoek. De crematie zal plaatshebben donderdag 10 no vember te 13.20 uur in het crematorium Westgaar- de. Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Am sterdam. bereikbaar met bus 23. Vertrek van het Uitvaartcentrum Zuid te 13 uur. God stuit nooit een deur, oHij opent een ander. Na een kortstondig ernstig lijden is in volle over gave in Christus ontslapen, mijn lieve zorgzame man. en onze onvergetelijke vader. opa. broer, zwager en oom Otto Adriaan Janssen op de leeftijd van bijna 69 jaar. God heeft ons geen kalme reis be loofd, maar wel een behouden aan- komst. R. M. Janssen-Boon G. Janssen A. Janssen-Meijndert Magda en Otto en verdere familie Haarlem. 6 november 1977 Marcelisvaartpad 13. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van het Diaconessenhuis, Handellaan 2 te Heem stede. Bezoek aldaar dagelijks van 14.00 tot 15.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden vrijdag 11 november a.s. om 12.00 uur in de Opstandings- kerk aan de Ramplaan te Overveen, waarna de begrafenis zal plaats hebben om plm. 13.30 uur op de Noorder begraafplaats aan de Vergierdeweg te Haarlem-N. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Met diepe droefheid geven wij kennis van het overlijden van Johanna van der Hoeven •echtgenote van G. H Stadt 32 jaar. Joke kwam om het leven door een verkeerson geval. G A van der Hoeven Roelf Peter Jansen Merel Jansen J S van der Hoeven A A van Dooinum Amsterdam W G van der Hoeven J F Wiggers Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. In volle vrede ging van ons heen onze lieve zorgza me moeder en oma Wilhelmina van Noort-van der Reijden weduwe van Adrianus van Noort Zij werd 77 jaar. Rotterdam: A. J. Gerritse-van Noort J. P. J. Gerritse Willy en Eric Jan René de BUt: J. J. van Noort M. D. D. van Noort-Forma Lies Wilma Marjan Rotterdam: J. C. van Noort de BUt: C. van Noort Wilma EUen Capelle aan den IJssel: W. Hummelman-van Noort D. Hummelman Ad Annette en Jos Evert Mieke Woerden: C. Weber-van Noort J. Weber Marjoke Anke Annemieke Woerden: A. M. Beverloo-van Noort W. Beverloo Arnoud Marjorie Rotterdam, 7 november 1977. „de Schutse", CordeU Hullplaats 22. Correspondentie-adres: J. P. J. Gerritse. Dennekruid 33. Bezoek en gelegenheid tot condoleren in de rouw kamer van „de Schutse", woensdag van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag a.s. in de aula van „de Schutse" om 11.45 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden op de algemene begraafplaats „Croos- wijk", Kerkhoflaan 1. Aankomst aan de begraafplaats circa 12.50 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condo leren in de kapel. ..Mijn genade is u genoeg Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde zoon. onze broer, zwager en oom Jacob Poot echtgenoot van Daphne Hills op de leeftijd van van 61 jaar 2 nov. 77 5 Corby Park. North Ferriby. North Humberside, Engeland Uit aller naam H. Poot Prof.Evertszlaan 43 Delft Ik heb de goede strijd gestreden ik heb het geloof behouden. 2 Timotheüs 4 7. God nam tot Zich. na langdurig, ernstig lijden, Zijn kind, mijn lieve man. onze lieve vader en grootvader Arie van der Meer op de leeftijd van 59 jaar. Zijn goede zorgen en liefde voor ons zullen wij heel erg missen. De Here trooste ons in dit zware verlies. 's-Gravenhage: H. H. J. van der Meer-Boon Kees van der Meer Marianne van der Meer-Hinfelaar Pretoria (Z.-Afr.): André van der Meer Marianne van der Meer-Den Boer Leiderdorp: Marianne de Boer-van der Meer Wim de Boer Groningen: Arjen van der Meer Anneke van der Meer-Brouwer Amsterdam: Jaap van der Meer en kleinkinderen. 's-Gravenhage, 5 november 1977. Else Mauhslaan 201. Liever geen bezoek - Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de Duinzichtkerk, Van Hogenhouck- laan 93, op woensdag 9 november om 1 uur. Gelegenheid tot condoleren na de dienst. De begrafenis zal daarna in besloten familiekring plaatsvinden. „De Heer is mijn Herder". Psalm 23. In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is van ons heengegaan, mijn lieve schoonzoon en onze zwager Arie van der Meer op de leeftijd van 59 jaar. Wij bidden voor Rie en de kinderen Gods troost en nabijheid toe. 's-Gravenhage: A. Boon-Ruinaard E. M. Dekker (huisgenote) Abbotsford B.C. Canada: J. D. Boon H. Boon-de Kruijff 's-Gravenhage: C. Boon J. Boon-Geleijnse 's-Gravenhage, 5 november 1977 Jan Muschlaan 250. Het doet ons leed u te moeten meedelen, dat op 5 november is overleden de Heer A. van der Meer op de leeftijd van 59 jaar. 35 jaar was hij mede-directeur van A. J. BOON'S Bouwbedrijf B.V. 25 jaar mede-directeur van VAN VARK'S Beton- boorpalen B.V. 20 jaar mede-firmant van A. J. BOON'S Exploita tiebedrijf. Zijn werklust en toewijding zuUen ons een blij vende herinnering zijn. God sterke zijn vrouw en kinderen in dit zware verlies. Namens Directie en Personeel van de bovengenoemde bedrijven: C. Boon. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze Directeur, de Heer A. van der Meer Zijn warme vriendschap en belangstelling voor ons allen zullen wij erg missen. God trooste zijn vrouw en kinderen. Medewerkers: B.V. Hateco Regentesselaan 1, 's-Gravenhage. In verband met het overlijden van onze Directeur, de Heer A. van der Meer zal ons bedrijf woensdag 9 november a.s. gesloten zijn B. V. HATECO Regentesselaan 1, 's-Gravenhage. "Mijn genade is u genoeg" Na een kortstondig ziekbed is heden in vrede ontslapen onze lieve zeer zorgzame man, vader, groot-, overgrootvader, broer, zwager en oom, Theodoras van der Laan in de gezegende ouderdom van 90 jaar en 8 maanden. D. C. van der Laan-Van Manen Kinderen, klein-, achterkleinkinderen en verdere familie. Rotterdam-IJsselmonde 5 november 1977 Koninginneweg 209 Aan huis geen bezoek. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den woensdag 9 november om 14.00 uur in ge bouw "De Magneet" Koninginneweg hoek Cra- nendonckweg. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Ned.-Herv. Begraafplaats te IJssel- monde i 14.50 uur. Gelegenheid om afscheid te nemen in "De Mag neet" van 13.45-14.00 uur. om te condoleren na afloop van de plechtigheid in de Aula van de begraafplaats. ..door een nacht, hoe zwart, hoe dicht, voert Hij mij in 't eeuwig licht." Gezang 445:3 Na haar bede. Laat mij slapend op U wachten, nam God tot Zich. na een voorbeeldig gedragen ziekte, mijn zeer geliefde vrouw, onze lieve, zorg zame moeder en oma Maartje van Oortmerssen geboren Vermaas op de leeftijd van 61 jaar. C. van Oortmerssen Ada en Bauke Gerard en Irene Jacques en Tony Toni Lucie en Albert en kleinkinderen Rotterdam. 5 november 1977. Oldegaarde 514. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 10 november a.s. in de Open Hofkerk. Middelhar- nisstraat 153. Deze dienst zal geleid worden door de weleer waarde heer Ds. T. D. van Soest. Aanvang van de dienst om 13.30 uur, waarna de begrafenis in het familiegraf zal plaatshebben op de begraafplaats „Charlois", Charloisse Lagedijk 680, om plm. 14.15 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 13 uur. „Zij is verlost. God heeft haar welgedaan" Na een zachtmoedig gedragen lijden is in volle vrede, op de leeftijd van 88 jaar. van ons heenge gaan onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Dorothea Henrietta Groen sinds 1952 weduwe van Jan Jacob Hennevanger Rotterdam, Marie en Rinus van der Sluijs- Hennevanger Barbera Hollander-Hennevanger Dora en Ad Ros-Hennevanger Utrecht, Martin Hennevanger Landsmeer, Tiny en Koos Huber-Hennevanger klein- en achterkleinkinderen Rotterdam^ 6 november 1977. Bejaardencentrum „Borgsate", Meidoornsingel 181. Correspondentie-adres: A. C. Ros, Meidoornsingel 133. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleancebezoek in de aula van bejaardencentrum „Borgsate", ingang Mei doornsingel 183, donderdag 10 november a.s. van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 11 november a.s. in de aula van „Borgsate". Aanvang van de dienst om 12.00 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf op de algemene be graafplaats „Crooswijk" zal plaatsvinden om pl.m. 12.45 uur. Vertrek vanaf „Borgsate" om pl.m. 12.30 uur. God nam tot zich mijn geliefde zuster, onze schoonzuster en tante Piet Walma geboren 1 mrt. 1896 te Joure echtgenote van Teake Cnossen Drachten, 4 november 1977 „Serviceflat" Arnhem: T. Woudstra-Walma Californië: G. Walma-Rice Canada: J. Walma-Witvoet Bergen (N.H.): J. N. Walma-Velthuys neven en nichten Tot onze grote droefheid maar op zijn tijd heeft God tot Zich genomen onze zeer geliefde schoon dochter, schoonzuster en tante Maria Cornelia van der Wei-Leeuwenburg op de leeftijd van 57 jaar. Barendrecht: P. van der Wel Ridderkerk: N. van der Wel-Bestebreurtje Rhoon: C. Meerkerk-van der Wel A. Meerkerk Rotterdam: W. van der Linden-van der Wel H. van der Linden Barendrecht: J. van der Wel A. van der Wel-Hagendijk Poortugaal: M. A. Witter-van der Wel D. J. Witter Klaaswaal: L. C. van Wensveen-van der Wel en neven en nichten Rhoon. 6 november 1977 Ghijseland 347. Gezang 449 vers 3 God nam plotseling uit onze familiekring weg onze geliefde broer, zwager en oom Nic. van Egraond echtgenoot van A. v.d. Meij op de leeftijd van 62 jaar. Familie van Egmond neven en nichten Rijnsburg. 5 november 1977. ÓÓK OP PAGINA 9

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8