lerlands heden belicht uit lerlands verleden Alan Curtis geeft perfectie inhoud Engelse Wikor-voorstelling Mascagni en Leoncavallo JANACEK-SERIE VAN R.O. EEN GROOT SUCCES Pierre Bayle-prijs voor Rein Bloem Filmprijs voor Roeland Kerbosch FAMILIEBERICHTEN MAANDAG 7 NOVEMBER 1977 TROUW/KWARTET 6 Door Dirkje Houtman HAARLEM - Stichting Wikor orga niseert dit Jaar weer een aantal bui tenlandse toneelvoorstellingen voor middelbare scholieren. In de Haar lemse Stadsschouwburg opende The Kings Head Theatre Club uit Lon den haar voorstellingen zaterdag avond met ..The spokesong. or the common wheel" van de Ier Steward Parker. Een voorstelling ten over staan van een zaal. gevuld met mid delbare scholieren, die van een ver plichte tooneelvoorstelllng nog een avondje uit probeerden te maken, dat wil zeggen: licht uit. keten! En dat is irritant genoeg, maar ookbe- gnjpelijk gezien de verwachtingen die er met dit stuk gewekt zijn. Het aangekondigd amusement was ma ger. het beloofde realisme ongeloof waardig ingevuld en de inzet van de spelers nihil. Met dit stuk gaat de schrijver In op de huidige situatie in Ierland, belicht vanuit het verleden Het heden wordt belichaamd door Frank Stock, die het algemeen wel zijn in Belfast wil bevorderen door invoering van het witte fietsenplan; Daisy, de nuchtere onderwijzeres, die hem bewust maakt van de on bruikbaarheid van dit ideaal en Juli an. Frank s stiefbroer, die een defai tistische houcUng aanneemt ten aan zien van de sfjtuatie in Ierland. Dit heden is vermengd met het ver haal van Fraffik's grootvader Fran cis. Een conservatief, die aan het eind van de vorige eeuw alleen pro gressief dacht daar waar het de ont wikkeling van de flets betrof. De overeenkomst tussen grootvader en kleinzoon beperkt zich niet tot de verregaande voorkeur voor fietsen, maar manifesteert zich ook in een voorliefde voor doortastende vrou wen. Zo neemt de vrouw van Francis een ideéel standpunt in en wenst Daisy zich uitsluitend pragmatisch op te stellen. Met haar realiteitszin haalt ze Frank ui zijn geïdealiseerde verleden het ln beeld gebrachte leven van zijn grootouders en be paalt hem tot het hier en nu. Dat is het uitgangspunt voor de toekomst. Maar voor het zover is moet Frank nog heel wat stadia van teleurstel ling doorstaan. En hoewel er aankno pingspunten genoeg zijn de ont maskering van verleden en heden, het aangekondigde vertrek van Dai sy. de verkoop van zijn zaak door broer Julian krijgen we van zijn ontwikkeling van idealist naar rea list bij deze acteur Kevin Moore niets te zien. Het blijft een eerste jaars leerling van de sociale acade mie. die in aanmerking komt te blij ven zitten. Maar ook bij de rest van het gezel schap bleven we verstoken van ook maar een schijn van betrokkenheid bij het gebeuren. En daar kon de leuk-doende Trick Cyclist, die de overige types verbeeldde, die het stuk bevolken, niets aan veranderen. (Wat de titel. ..The Spokesong. or the common wheel" betreft: je zou kun nen vertalen „De spreekzang, of het gemeenschappelijke wiel". Maar ..spoke" betekent ook spaak en staaf, en „put a spoke in one's wheel" is iemands plannetjes in de war stu ren. Allerlei woordspelingen dus in de titel. AMSTERDAM Op het program ma van de VARA-matlnee prijkte de naam van twee Italiaanse opera componisten, die allebei vele wer ken voor het muziektheater hebhen geschreven, maar waarvan er van elk slechts één repertoire heeft ge houden: van Leoncavallo „Pagliac- ci" en van Mascagni „Cavalleria rus- ticana". Ditmaal echter waren zij vertegen woordigd met twee andere werken van hun hand: Mascagni met de uit 1895 daterende opera Zanetto en Leoncavallo met Edlpo Re. een werk dat in 1919 werd geschreven. Belde werken werden ditmaal ln concert- vorm uitgevoerd. Dat Zanetto geen blijvend succes is geworden, laat zich verklaren uit het feit, dat zowel de titelrol als zijn beminde Silvia door twee vrouwe- stemmen worden gezongen: een mezzo en een sopraan. Meer zang partijen zitten er niet in. dus ook niet meer contrastwerking. Hoe door Jac. Kort prachtig de solopartijen ook zijn ge schreven. toch blijft dit werk geen drie kwartier boelen. Buitengewoon mooi is de opening van het werk door a cappella-koor, op vokalen uitgevoerd, en door het Oroot Om roepkoor op schitterende wijze ge zongen. Uit muziek-dramatlsch oogpunt be ter geslaagd is Edipo Re voor so praan. twee tenoren, twee baritons en bas. In dit werk, eveneens ln één bedrijf, zijn de figuren duidelijk ge profileerd hetgeen de gewenste wer king heeft. Mijns inziens zou deze opera, ook al bevat zij geen echte aria's, op de bühne een goede kans maken. De uitvoering van belde werken was ln één woord schitterend. In Zanetto blonken zowel Eleonora Janrovits (Zanetto) als Paola Barbinl (Sylvia) uit. Prachtige stemmen met een bui tengewoon boelende voordracht. In Edipo Re excelleerde sopraan Barbinl opnieuw, maar ditmaal had zij als partner de Amerikaanse bari ton Michael Davidson, die de Oedi- pus-partlj het grootste vokale en dramatische middelen gestalte gaf. Gianni Bavaglio tenor, als uitste kende Creonte was de vierde Itali aan ln dit gezelschap, dat gecomple teerd werd door drie zangers van Nederlandse bodem, Hubert Waber, bas. Willem Laakman, bartion en Henk Kreukniet, tenor, die goed voor hun taak berekend bleken. Een woord van bijzondere waarde ring komt toe aan dirigent Kees Bakels voor de voortreffelijke wijze, waarop hij solisten, koor en Omroeporkest dirigeerde. Hij was in de ware zin des woords de ziel van de uitvoering van beide opera's, zowel technisch als artistiek. door Adr. Hager door Adr. Hager DEN HAAG Het initiatief van het Residentie Orkest een serie concer ten te wijden aan Janacek blijkt alleszins geslaagd. Ook het derde concert liet geen plaats onbezet in de Nieuwe Kerk en artistiek is deze serie het hoogtepunt van het nog jonge seizoen. Dat men in deze serie geen genoegen neemt met half werk blijkt alleen al uit het feit, dat met twee bussen vanuit Tsjechoslowakije het Slo- waaks Phüharmonisch Koor over kwam om de lyrische cantate Ama rus te vertolken. Dit dertig Jaar oude ensemble, in feite te omvangrijk voor de Nieuwe Kerk, zong dit werk van de 43-jarige Janacek met glans en overtuiging. De programmatoelichting ging uit voerig in op de inhoud van de canta te, het verhaal van de Jonge monnik Amarus die tot taak heeft over het eeuwige licht te waken en daartoe de olie bij te vullen. Een prachtig werk, even lyrisch als dramatisch. Het was met name de tenor Vilem Pribyl die veel indruk maakte. De Tsjechische dirigent Otakar Trhllk opende het concert met een suite uit de opera Het sluwe Vosje. Het Resi dentie Orkest speelde met veel inzet en elan. Jammer dat men naar de inhoud van de verschillende onder delen moest raden. Succes ook voor Koos Verheul en Gérard van Blerk in de Mars van de Blauwkieltjes voor piccolo en piano. Een verrukkelijk werk, zo ontwape nend en verrassend, dat iedereen blij was dat virtuoos Verheul het nog een keer speelde. Een uit het grote koor gevormd kamerkoor en dertien instrumentalisten uit het RO vertolkten de achttien kinder versjes die te weinig worden uitge voerd. Achter ln de kerk had men soms wat moeite het koor te horen, niettemin kwam men onder de indruk van deze muzikale charme. Om voor mij nog steeds niet geheelduidelijke re denen is het programma genoemd „vanuit Janacek". Men vestigde daarmee de aandacht op componis ten rond Janacek en in dit geval was dat de Rus Moessorgski. Het vierde Janacek-concert wordt gegeven op 8 november. Het Slo- waaks Phüharmonisch Koor zal ook dan onder andere de Missa Glagols- kaja uitvoeren. DEN HAAG De Amerikaan Alan Curtis, die zich in het Nederlandse muziekleven een vaste plaats heeft veroverd, geeft in Den Haag en Am sterdam een drietal klavecimbelreci tals. Het eerste concert, dat in Den Haag werd gegeven, wordt vanavond in de Kleine Zaal van het Concertge bouw herhaald. Op respectievelijk 13 en 14 november speelt hij onder meer werken van Sweelinck en Scar latti, op 27 en 28 november Bachs Goldberg-variaties. De opmaat van deze serie stond in het teken van de Franse familie Cou- perin. De diverse leden van deze fa milie hebben talrijke werken voor klavecimbel nagelaten, des te opval lender dat Alan Curtis zijn recital evenals tijdens het Holland Festival 1975 opende met de suite in g van Louis Couperin. Kennelijk een lievelingswerk! Deze Louis was, evenals andere leden van de Couperins, leerling van De Cham- bonniere. Zijn neef Frangois heeft het zover gebracht, dat hij de bij naam kreeg van Le Grand en zich bovendien Chevalier de l'Ordre de Latran mocht noemen. Hij was naast hofcomponlst tevens organist van Saint Gervais te Parijs; op deze orgelbank nam een vijftigtal jaar later Armand-Louis plaats. Frangois is een even onuitputtelijke als rijke bron, zijn werken bezitten humor, spiritualiteit en sierlijkheid, zijn variaties komen voort uit een rijke geest en zijn type- en natuurna- bootsingen zijn karakteristiek. Alan Curtis stelde ln zijn programma Francois centraal met onder meer Les Folies Frangalses ou les Domi- i nos, Les Baccanales en Les Réveil- Matins. Het spel van Curtis wordt geken- j merkt door perfecte beheersing, wel dadig aandoende rust, ongekende i vlekkeloosheid, prachtige kleuring J en verantwoorde rubati. Wil men ge- nieten van zeer hoogstaand klave- j cimbelspel dan kan men niets beter doen dan de volgende (hierboven ge noemde) concerten te gaan beluis teren. ROTTERDAM (ANP) - De Pierre Bayle-prijs voor de kritiek is dit jaar toegekend aan de Amsterdammer Rein Bloem (1932) voor zijn belang rijke bijdragen op het gebied van de poéziekritiek. De prijs zal hem zater dagmiddag 17 december om vier uur in De Doelen worden uitgereikt door de voorzitter van de Rotterdamse kunststichting, mr. L. J. Pieters. NEW YORK/AMSTERDAM De cineast Roeland Kerkbosch (36) heeft op het twintigste internationa le film- en televisiefestival in New York een eerste prijs gewonnen in de categorie „documentaires" met zijn film „Brief aan Vorster". De film, die in Nederland alleen nog aan de pers is vertoond, is tot stand gekomen in samenwerking met schrijver Bert Schierbeek. kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6. Op zondagavond Is dit alteen.mogelijk van 18.00-20.00 uur. Heel plotseling is in vrede en volle verwachting van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder, groot- en overgrootmoeder Pieterdina Knevel-Pool op de leeftijd van bijna 81 jaar. ..En nu. wal verwacht tk. o Heere Mijne hoop die is op U." Psalm 398*onberijmd. Ermelo: A. Knevel Havelle: Teun en Hilly Los Angeles (USA* Harm en Dora Leiden: Bea en Wijnand Leiden: Jan en Adrie Los Angeles (USA): J anna en Koos Elmira (Canada): Mtarrie en Gerrit Nijmeg«tn: Mirten en Joke Ermelo: Hilly en Henk St. Cathe rine (Canada): Henk en Joan Apeldoorn: Coibi en Wim Ermelo: Be-b en Jan Kbein- en achterkleinkinderen Ermelo, 5 november 1977 Fokko Kortlanglaan 18 De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 9 no vember 1977 om 13.30 uur op de algemene be graafplaats te Ermelo. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Maranatha- kerk. Sparrenlaan te Ermelo, aanvang 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het bovengenoemd kerkgebouw. God heeft ons eeuwig feren gegeven en dij leven is in Zijn Zoon I 1 Joh. 5:11 Geheel onverwacht nam God tot Zich in Zijn heerlijkheid onze lieve zorgzame vrouw, moeder en oma. dochter, behuwddochter, behuwdzuster en tante Cornelia van Dijk echtgenote* van Frank Hoekveen in de leeftijd van 51 jaar. Hoek van Holland: F. Ho«tkveen Marja en Boy Monster: Karin can Rien Yvonne Hoek van Holland: Adne et» Andrea Francis Familie Van Dijk Familie Hoekveen Hoek van Holland. 4 november 1977. Scinpad 31. Geest bloemen Gelegenheid tot condoleren op maandag 7 novem ber. van 15 00-16 30 uur en van 19.00-20J0 uur aan huis en na afloop van de begrafenis in de zaal van de Gereformeerde Kerk van Hoek van Holland. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dinsdag 8 november a.s. om 13.45 uur in de Gereformeerde Kerk te Hoek van Holland. Mahu- straat 170. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoek van Holland. Hoewel wij wisten dat zij met meer beter kon worden, heeft het overlijden van onze collega Jo Visser-Keijxer ons allen diep geschokl Zij was voor ons. ook tijdens haar ernstige ziekte, een goede vriendin. Directie en personeel van de Marnix Kweekschool. Utrecht, 4 november 1977. De Kerkeraad en Notabelen van de Ned. Herv. Kerk te Schipluiden maken bekend, dat uit ons midden is heengegaan onze ambtsbroeder Nicolaas van Leeuwen op de leeftijd van 60 jaar. Als ouderling-kerkvoogd heeft hij nauwgezet en vol ijver zich dertien jaar voor onze gemeente ingezet Wij danken God voor het vele dat Hij ons in hem gegeven heeft God sterke zijn vrouw en kinderen met de troost volle woorden: ..Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren" Rom. 148b Nantens Kerkeraad en Notabelen: ds. J. Hazeleger. praeses J. A. Kalisvaart, scriba Schipluiden, 4 november 1977. Met diepe verslagenheid geven wij kennis van het overlijden op 4 november 1977 van de heer N. van Leeuwen Direkteur van de Rabobank-Schipluiden. Hij bereikte de leeftijd van 60 jaar. Ruim 34 jaren heeft hij onze bank met grote toewijding gediend. Allen, die hem goed gekend hebben zullen begrij pen wat wij in hem verliezen. Onze gedachten gaan uit" naar zijn Echtgenote, kinderen en kleinkinderen. Bestuur. Raad van Toezicht en Direk- tie van de Rabobank Schipluiden. Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze directeur, de heer N. van Leeuwen Wij verliezen in hem niet alleen een goede direc teur. maar meer nog een collega, die roet het personeel altijd op een fijne collegiale wijze wist. om te gaan. Personeel van Rabobank Schipluiden In verband met het overlijden van onze directeur zullen alle kantoren op dinsdag 8 november 1977 na 12 uur gesloten zijn. Rabobank Schipluiden Kantoor Kon. Julianaplein 5. Den Hoorn Kantoor Vlaardingse Kade 32, Schipluiden Kantoor Papsouwselaan 212, Delft en eindelijk eeuwig bij U leve In deze bede is op 5 november 1977 ontslapen tot zijn Heer Klaas Kes geboren 19 september 1896. Marken: S. Kes-Kaars Marken: P. Kes L. Kes-de Groot Apeldoorn: C. Kes J. Kes-Peereboom Marken A. Kes M Kes-Boes Marken: P. Peereboom A. Peereboom-Kes Klarenbeek: K. Kes E. W. Kes-Binnema Marken: K. Kes D Kes Kleinkinderen en achterkleinkinderen. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 9 november a.s. vanuit de Gereformeerde Pathmos- kerk te Marken. De rouwdienst begint om 14.00 uur. Er is gelegen heid tot condoleren na de begrafenis in de Path- moskerk. Dit is een enige en algemene kennisgeving. Heden nam God tot Zich onze lieve vader en opa Dirk Adrianus Bukman weduwnaar van Cornelia Buijnink op de leeftijd van 78 jaar. De Heer is mij tot hulp en sterkte. Psalm 118 5 (berijmd) Niort (Frankrijk): E. H. Bukman S. E. Bukman-Profit Nes a/d Amstel: Ph. J. Bukman J. P. Bukman-Veenendaal Bodegraven: D. A. Bukman C. M. Bukman-Lagendijk Oss: R. Bukman T. M. Bukman-Planten de Vassy en kleinkinderen. Delft, 4 november 1977 Bieslandsekade 5 Correspondentie-adres: De Oude Visscher 9, Nes a/d Amstel. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers van het Rouwcentrum, Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegenheid is tot condoleren dins dagavond van 7-8 uur. De-rouwdienst zal worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats „Jaffa" te Delft, woensdag 9 november a.s. om 2 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Vertrek van Oostsingel 146 om 1.30 uur. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden nam God tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom Dirk Adrianus Bukman weduwnaar van Cornelia Buijnink op de leeftijd van 78 jaar. Delft: C. Bukman Pijnacker: S. Bukman E. J. Bukman-Zeeuw Woerden: C. Koetsier-Bukman neven en nichten Delft. 4 november 1977 Tot onze diepe droefheid is onverwacht in Preto ria (Z-Afrika) van ons heen gegaan onze schoon zoon, zwager en oom Marinus Hordijk op de leeftijd van 49 jaar. Namens de familie H. M. van Ommen J. G. H. van Ommen-Oostenbrink Amersfoort, 5 november 1977 Lombokstraat 29 Here, Gij doorgrondt en kent mij. Gij kent mijn zitten en mijn opstaan, Gij verstaat van verre mijn gedachten. Gij onderzoekt mijn gaan en mijn liggen, met al mijn wegen zijt Gij vertrouwd. Psalm 139 1, 2 en 3 Heden overleed zacht en kalm onze lieve, zorgza me zuster en schoonzuster, tante en oud-tante Adriana van Boven op de leeftijd van 91 jaar. Namens de familie, J. Geers-van Boven Vlaardingen, 4 november 1977. Bejaardencentrum „Uitzicht", Churchillsingel 483. Correspondentie-adres: mevrouw M. van Gelder-van Boven, Sportlaan 125, Vlaardingen. Geen bloemen. Er zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden dinsdag 8 november a.s. in de Ned. Herv. Hillegondakerk te Rotterdam-Hillegersberg om 14.00 uur, waarna de bijzetting in het familie graf zal plaatsvinden om ongeveer 14.30 uur op de Ned. Herv. begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. „En nu wat verwacht ik Here, mijn hoop is op U". Bedroefd geven wij kennis, dat voor ons onver wacht door God tot Zich is genomen, onze zorgza me zoon, broer, zwager en oom Artj Jacobus van den Akker op de leeftijd van 47 jaar Zwanenburg: J. van den Akker M. van den Akker-Quartel Ede: D. van Lith-van den Akker A. M. M. van Lith Krommenie: J. van den Akker J. G. v?n den Akker-Pieters Warnsveld: J. Offereins-van den Akker C. Offereins Krommenie: J. van Oeveren-van den Akker J. van Oeveren Neven en nichten Zwanenburg, 4 november 1977 Iepenlaan 75 De overledene is opgebaard in Eigen Haard. Spar renlaan 1 te Zwanenburg (ingang achterzijde). Bezoek dinsdagavond van 7 tot 8 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 9 november op de Ned. Hervormde begraafplaats aan de Kerkhoflaan te Zwanenburg te 14.00 uur. Vertrek van Eigen Haard te 13.30 uur. Geen bloemen. O Vader, dat U liefd' ons blijkt O Zoon, maak ons Uw beeld gelijk O Geest, zendt Uwe troost ons neer Drieënig God, U zij al de eer. God nam voor ons geheel onverwacht tot Zich onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oud tante Dtna Booden op de leeftijd van 73 jaar Vlaardingen: N. M. J. de Graaf-Booden Rozenburg: M. A. Booden-Schurer Vlaardingen: J. C. Booden nichten en neven Vlaardingen: 5 november 1977 bejaardencentrum „De Valkenhof" Frank van Borselenstraat 437 Geen bloemen Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond a.s. van 7 - 8 uur in de zaal van „De Valkenhof' De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 9 no vember a.s. op de algemene begraafplaats „Holy". Olmendreef te Vlaardingen. alwaar voorafgaande in de aula een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden. Aankomst aldaar om 2.15 uur' n.m. Heden nam de Heere geheel onverwacht tot Zich, mijn lieve man, onze vader, grootvader, broer, zwager en oom Jan Dirk van Ommering in de ouderdom van bijna 88 jaar. Hazerswöude: E. van Ommering-Voorbij Alphen a.d. Rijn: D. van Ommering S. M. van Ommering-Rijnsburger Gouda: J. Karens-van Ommering M. J. Karens Nieuw Zeeland: A. van Ommering J. van Ommering-Vletter Hazerswöude: E. van Ommering Nieuw Zeeland: J. D. van Ommering U. R. van Ommering-Kijl en kleinkinderen Hazerswöude, 6 november 1977. Rijndijk 262. Geen bloemen - Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Schellingerhout, Dorpsstraat 24, Koudekerk a.d. Rijn. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 9 november op de algemene begraafplaats te Koudekerk a.d. Rijn. Aankomst aan de aula 2 uur. „En nu, wat verwacht ik, O Heere! Mijn hoop die is op U." De Heere die geen rekenschap geeft van Zijn daden nam plotseling uit ons midden weg,.jTiijn zeer geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Tjitske Vis geboren Kromkamp in de ouderdom van 73 jaar. Zoetermeer: W. Vis -r, •*<-! Haamstede: C. Sluiter-Vis A. Sluiter "9-. Colcord. USA: M. de Gidts-Vis A. de Gidts Dubbeldam: J. Vis A. H. Vis-Karens Rijnsburg: J. R. Vis A. A. Vis-Haasnoot Koudekerk a/d Rijn: H. van Vliet-Vis M. van Vliet Hazerswöude: Tj. Karens-Vis J. Karens Zoetermeer: A. den Hoed-Vis N. den Hoed en kleinkinderen Zoetermeer, 4 november 1977. Voorweg 125. Op dinsdag 8 november wordt D.V. om 13.30 uur een rouwdienst gehouden in de Morgensterkerk te Zoetermeer. De begrafenis volgt daarna om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de benedenzaal van de Morgensterkerk. Geen bloemen In de ouderdom van 81 jaar is tot de rust van haar Heer ingegaan, mijn geliefde vrouw en onzefoege- wijde moeder en grootmoeder Pietertje Cnossen-Walma T. Cnossen Kinderen en kleinkinderen Drachten, 4 november 1977 Serviceflat Burg. Wuiteweg 301 Voor Drachten: gelegenheid tot condoleren maan dag 7 november 1977 van 19.00-20.00 uur in de recreatiezaal van de Serviceflat „Drachten". De teraardebestelling vindt plaats te Oosthem op de begraafplaats der Nederlands Hervormde Ge meente. Rouwdienst op woensdag 9 november 1977 om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Oosthem. Deze dienst wordt geleid door Dr. J. C. A. van Loon. Gelegenheid tot condoleren in de kerk, een half uur voor de dienst Familieleden en vrienden worden na het afscheid verwacht in het „Himsterhüs" aldaar. Jezus zegt: „Wie in Mij gelooft zal leven ook al is hij gestorven." Joh. 11:25 Plotseling werd van ons weggenomen onze innig geliefde dochter, zuster, schoonzuster en tante Sary van Vliet echtgenote van Andries Johannes Willemse op de leeftijd van 22 jaar. J. van Vliet A. van Vliet-Verboon Adri en Aad Aafke, Arjen, Jaap Hilda en Ton Adriaan en Nel Ary en Hannelore Judith Wim en Helma Maasland. 4 november 1977 Wethouder Dijkshoornlaan 14 Sary ligt opgebaard in de aula van de Immanuel- kerk Lange Boonestraat te Maassluis. Gelegen heid tot condoleren aldaar dinsdag 8 november 1977 van 19.30-20.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehouden worden woensdag 9 november a.s. om 14 uur in bovengenoemde kerk. Hierna zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Maassluis. Tevens gelegenheid tot condoleren na de begrafe nis in de aula van de begraafplaats.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 6