FAMILIEBERICHTEN aanvrat fenV^6 DONDERDAG 3 NOVEMBER 1977 Werkt altijd, deze moderne, elektronische Gasaansteker vraagt geen stroom, vuursteentjes, batterijen Probleemloos, goed voorjaren^, en veilig voor kinderen Adviesprijs f 17,50 uteyan Ttefal brengt een betaalbare Stri jkmachine die laat u vgortaan zittend, moeiteloos en perfekt strijken Walsbreedte 55 cm dus ook voor grote lakens. Speciale pers- stand voor pantalons, MakkebjkOD^O^^^S^J B te bergen Ïm|j Adviesprijs SjbfclP f450,- _|K Ary en Margaret Visser geven met blijdschap ken nis van de voorspoedige ge boorte van hun zoon Nevan Ary Barendrecht, 1 november 1977 Raaigras 9 Tijd.: Clara Ziekenhuis. R'dam. Na een kortstondige ziekte is. voor ons toch onver wacht. overleden onze vriend en medewerker, de heer goeie geit/ ftwaliteit Anthonlus Theodoras de Vries /'Hele goeie uitvinding ~~vanTtefal dat Zelfslijpend Mes houdt zichzelf vlijmscherp als u het uit de kunststofhouder haalt of het erin steekt Met wandbevestiging, dus altijd -veilig- bij de hand Adviesprijs f 29,95. op de leeftijd van 61 jaar. Wij wensen mevrouw de Vries en alle nabestaan den graag sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Handig zo'n Folie- - - *595 lasapparaat voor eigen C' diepvries. Voor lunchpakketten. Voor kralen, schroeven en spijkertjes. Vooru vindt elke dag een nieuwe prak tische toepassing. Adviesprijs f 65,- Directie en Medewerkers Dagblad Trouw Amsterdam. 2 november 1977 Uit Canada ontvingen wij het bericht dat in haar Heer en Heiland is ontslapen onze Zuster. Schoon zuster en Tante Hetzij dan dat wij leven, hetzij dat wij sterven, wij zijn des Heeren. Rom. 14:8b Anke Bergsma echtgenote van Andries Zijlstra op de leeftijd van 72 jaar Stadskanaal: S. G. Pranssens-Bergsma Groningen: H. Bergsma-van Dijk neven en nichten Want door genade zijt gij behouden. Nog onverwacht heeft God tot 'Zich genomen, onze lieve tante Heden overleed in de zekerheid van het Eeuwige Leven onze lieve en trouwe man. vader, behuwd- vader en grootvader In volle vrede ontslapen, geheel onverwacht, mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader en groot vader Tietje Zwerver In haar Heer en Heiland is heden ontslapen Geertje van Gent geboren 17 juli 1911 te Ameide echtgenote van Daniël de Jongh. Amsterdam, D. de Jongh St. Paul, Minn. U.S.A. D. B. C. de Jongh Obdam, A. G. de Jongh A. A. de Jongh-van Beek Robbie en Anita Amsterdam, A. M. de Jongh Amsterdam. J. van Affelen van Saëmsfoort-de Jongh E. J. van Affelen van Saëmsfoort Perry en Petra Breda, E. Blokland-de Jongh G. A. Blokland Daniel en Léon Hendrik Gijsbertus van Kampen in de ouderdom van 92 Jaar op de leeftijd van 85 jaar. Leidschendam: J. M. van Kampen-de Moor Abcoude: A. M. de Ruyter-van Kampen J. W. de Ruyter Thornton: Ontario (Canada): A. van Kampen New Plymouth. Nieuw-Zeeland: C. de Hoop-van Kampen Sneek: L. de Hoop Charlottetown. P.E.I. Canada: G. H. van Kampen G. van Kampen-Pater Dronten: J. M. Biemond-van Kampen A. Biemond Monrovia. Liberia. H. G. van Oosten-van Kampen H. H. van Oosten en kleinkinderen Evert ten Napel echtgenoot van A. Boendermaker in de ouderdom van 79 jaar. 's-Gravenhage: A. ten Napel-Boendermaker 's-Gravenhage: J. Temminck-ten Napel P. A. Temminck 's-Gravenhage: A. de Roos-ten Napel J. de Roos Sneek: L. Hendriks-ten Napel H. Hendriks Delft. M. G. Schroot-ten Napel K. Schroot 's-Gravenhage: D. ten Napel L. ten Napel-Feenstra Ontario (Canada): S. ten Napel A. ten Napel-Sala 's-Gravenhage: E. ten Napel M. ten Napel-Versteegt en kleinkinderen Namens de familie S. van der Laan-Zwerver S. van der Laan Stadskanaal. 1 november 1977 Beneluxlaan 77. Zeist, 3 november. Comelis Schellingerlaan 50 Correspondentie-adres Japuradreef 121 Utrecht De overledene is opgebaard aan de Laan van Beek en Röen 16 te Zeist. Condoleantiebezoek vrijdag 4 november van 19.30 tot 20.00 uur in genoemde rouwkamer. De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 5 november a.s. om 2 uur in de Gereformeerde kerk te Tijnje waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Met droefheid delen wij mede, dat heden van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze vader, schoonvader, grootvader, overgrootvader, broer ep zwager Lodewijk Pieter Krijger In leven was hij predikant bij de Gereformeerde1 Zending op het eiland Soemba (Indonesië). Hij werd 93 jaar oud. Wij zijn dankbaar dat hij nu bij God mag zijn, van Wie hij vast geloofde, dat Zijn genade hem genoeg was. Zeist; A. M. Krijger-Hulleman Ulvenhout: A. J. Wytzes-Krijger J. Wytzes Breda: H. C. Krijger Winterswijk: D. Krijger C. J. Krijger-Emens Arnhem: L. P. Krijger A. A. Krijger-Mijnlieff Alverna: A. Krijger G. Knjger-Buffinga Breda: C. J. Klitsie-Krijger J. G. Klitsie Norwood (Australië): I. N. A. Hooft-Krijger J. P. Hooft Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Zeist: LN.A. van Eesteren-Krijger Zeist. A. Pluyter-Krijger H. Pluijter Hekeren: A. M. Hulleman L. Hulleman-Teijema Bussum: W. H. G. E. Hulleman-Cram Zeist. 2 november 1977 Rusthuis „de Looborch" Kamer 305 Woudenbergseweg 42 Geen bloemen geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „de Looborch." De begrafenis zal plaatshebben te Driebergen-R., op de Nieuwe Algemene Begraafplaats, maandag 7 november a.s. om 14.30 uur. Hieraan vooraf gaande zal om 13.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de conversatiezaal van „de Looborch." Gelegenheid tot condoleren aldaar na afloop van de rouwdienst. „Ik was verstomd, sprakeloos; en nu. wat verwacht ik. Here? mijn hoop is op U". Psalm 39: 3 en 8 De Centrale Kerkeraad van de Hervormde ge meente te Eist (Gld) heeft met ontsteltenis kennis genomen van het onverwachte overlijden van de heer Jacob Marie Schaart op de leeftijd van 54 jaar Dankbaar gedenken wij, dat hij als ouderling onze gemeente vele jaren toegewijd heeft gediend. Namens de Centrale Kerkeraad, Ds. W. Vons-voorzitter, A. de Vries-secretaris Amsterdam, 2 november 1977 Anton Waldorpstraat 84" Gelegenheid tot condoleantie-bezoek vrijdag avond van 7.30-8.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 7 no vember om 14 uur op de begraafplaats Westgaar- de, Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Am sterdam, bereikbaar met bus 23. Vertrek van de Vondelstraat 101 ongeveer 13.15 uur. Leidschendam. 2 november 1977. Schoorlaan 5. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het bejaardencentrum „Schoorwijck". Schoorlaan 1 te Leidschendam. Bezoek op vrijdag van 19.00 tot 20.00 uur De rouwdienst zal worden gehouden in bovenge noemd bejaardencentrum op zaterdag 5 novem ber a.s. om 11.00 uur, waarna aansluitend de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Her vormde begraafplaats te Wilsveen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het bejaardencentrum Schoorwijck. 's-Gravenhage, 1 november 1977 Delagoastraat 47 Geen bezoek aan huis - Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum, Van Diemenstraat 167 te 's-Gravenhage. Bezoek van 17-19 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 5 november a.s. om 11 uur op de begraafplaats Nieuw Eykenduynen aan de Kamperfoeliestraat 2A te 's-Gravenhage. Vertrek vanaf Delagoastraat 47 om 10.30 uur. Na de teraardebestelling gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Bevorderd tot heerlijkheid onze lieve zuster schoonzuster Gé de Jongh-van Gent Bennekom: C. Schreuders-van Gent J. Schreuders Baarn: A. van Gent A. van Gent-Smit Emmeloord: J. van der Veen-van Gent W. van der Veen Amsterdam. 2 november 1977. .Eist (Gld), 1 november 1977 Bevorderd tot heerlijkheid Met leedwezen geven wij kennis van het overlij den van de heer Op 1 november 1977 is na een verkeersongeval overleden Dr J. J. M. Veraart Jan van Dijk op de leeftijd van 75 jaar A. van Dijk-Meyberg, kinderen en kleinkinderen Het hijgend hert der jacht Ontkomen schreeuwt niet sterker naar 't genot van de frisse waterstromen dan mijn ziel verlangt naar God Psalm 42 vers I Tot voor kort voorzitter van onze stichting. Hij was bij de oprichting en opbouw een inspire rende en stimulerende persoonlijkheid, aan wie wij grote dank verschuldigd zijn. t Met erkentelijkheid denken wij terug aan het vele dat hij voor onze instelling heeft gedaan. Bestuur en medewerkers van de Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening „Horst en Vliet", Voorschoten God heeft heden thuisgehaald Zijn kind, onze lieve Moeder en Oma Kampen, Bovennieuwstraat 17 Uitvaartdienst vrijdagmiddag 4 november 15.30 uur vanuit het Leger des Heils. Condoleantie donderdagavond 3 november 20.15 tot 21.15 uur in de aula van het Stadsziekenhuis en na de begrafenis. Heden bereikte ons het bericht dat van ons is heengegaan in volle vrede in haar Heer en Hei land onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma Grietje Johanna Bosschaert-Bakker sinds 1947 weduwe van Antonie Johannes Bos- schaert op de leeftijd van 84 jaar. Utrecht, 28 oktober 1977 „De Lichtkring" Eykmanlaan 72 Hij doet de storm stilstaan zodat hun gol ven stilzwijgen Dan zijn zij verblijd omdat zij gestild zijn en dat Hij hen tot-de haven hunner begeerte geleid heeft. Adriana Dirkje ten Hoor-Stam sinds 19 januari 1943 weduwe van Jacob ten Hoor in de gezegende ouderdom van 83 jaar. Schoonhoven: A. A. Visser-ten Hoor P. Visser Woudenberg: A. J. de Kruif-ten Hoor D. de Kruif Rijen N.-Br.: L. A. Wolswinkel-ten Hoor A. Wolswinkel De Heer is mijn Herder Het ontbreekt mij aan niets Op 27 oktober ging tot onze grote droefheid van ons heen mijn lieve zorgzame man en onze dierba re vader, schoonvader en opa Wilhelm Richters Sr. Commandeur de l'ordre des Arts et des Lettres op de leeftijd van 74 jaar. 's-Gravenhage: M. J. A. Richters-Snelleman Wassenaar: W. Richters jr. J. B. M. Richters-van Royen Wim Peter 's-Gravenhage, 1 november 1977 Mozartlaan 61 De bijzetting in het familiegraf heeft inmiddels in besloten familiekring plaatsgevonden op de Alge mene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te 's- Gravenhage. „De Here zal u geduriglijk leiden" Heden overleed volkomen onverwacht mijn lieve man. zoon en lieve vader Jacob Marie Schaart op de leeftijd van 54 jaar. Uit aller naam: C. Schaart-Appelo Eist (Gld), 1 november 1977. Bachstraat 36. De rouwdienst zal DV zaterdag 5 november a.s. om 13.00 uur worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk. Grote Molenstraat te Eist, waarna de ter aardebestelling aansluitend zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Eist. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Huize „Vrede en Rust", Bachstraat 29 te Eist. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Scherpenzeel, 2 november 1977 Bejaardencentrum Het Huis in de Wei, Vijverlaan Skipton, Victoria, Australië: Gelegenheid tot condoleren, vrijdag 4 november van 19.30 tot 20.30 uur in Het Huis in de Wei te Scherpe nzeel. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 5 november om 13.00 uur op de algemene begraaf plaats te Scherpenzeel na een rouwdienst in het bejaardencentrum die om 12.00 uur aanvangt Wij ontvingen bericht dat overleden is Ds. L. P. Krijger die vanaf 1911 tot 1949 op Soemba in dienst van het Evangelie werkzaam is geweest en meebetrok- ken mocht zijn bij het ontstaan en de groei van de kerk aldaar Wij denken dankbaar terug aan zijn werk. Sectie oostelijk Indonesië van de zen ding van de Gereformeerde Kerken W. B. van Halsema. voorzitter P. G. van Berge, secretaris Leusden. 3 november 1977. Anthony J. Bosschaert Denise G. Bosschaert-Sawas Alison-JoAnne Anthony John Tijdens haar slaap heeft de Here tot Zich geno men in eeuwige heerlijkheid onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en behuwdtante Maria Andriana van Deursen in de leeftijd van 85 jaar. Zalig zijn de doden, die in de Here sterven van nu aan. Ja zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na. Openbaringen 14 vers 13. T. van Deursen-Smilde G. de Waard A. van Deursen G. v. d. Dussen- van Deursen A. H. v. d. Dussen J. Sloff-van Deursen G. Sloff C. Boogaard-van Deursen L. Boogaard A. de Wolff-van Deursen D. K. de Wolff N. P. Berghout van Deursen D. Berghout neven en nichten Rotterdam. 30 oktober 1977. Huize Borchsate. kamer 101. Meidoornsingei 181 Corresp. adres: D. K. de Wolff, Molenstraat 136. Gelegenheid tot bezoek aan de rouwkamer van Huize Borchsate. Meidoornsingei 183, vrijdag van 13.15 13.45 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 4 november in de kapel van Huize Borchsate om 13 45 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf om 14 45 uur op de algemene begraafplaats „Crooswijk" zal plaats hebben. In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland Jezus Christus, is van ons heengegaan onze zuster, schoonzuster en tante Carolina SIurap-Beauveser weduwe van Fredrik Slump. op de leeftijd van 80 jaar. Fam. Beauveser Fam. Slump Oegstgeest. 2 november 1977 Van Wijckersloothplein I Correspondentieadres: Woestijnweg 110. Vaassen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van ..Van Wijckerslooth". Geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed zal zijn op 7 november om 13.00 uur in de „Groene- of Willi- brordkei k" te Oegstgeest. waarna de ter aarde- bestelling zal plaatsvinden. Veilig in Jezus' armen Heden nam de Heere tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster en tante Leentje Maria Pons in de ouderdom van 78 jaar Haar leven was dienen M. L. Pons M. W. Pons A. W. Pons-Riegman neven en nichten Pernis, 1 november 1977. Pastoriedijk 30. Gelegenheid tot rouwbezoek donderdag- en vrij dagavond van 7.00 tot 9.00 uur aan het woonhuis. De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben zaterdag 5 november a.s. op de algemene begraaf plaats te Pernis. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.00 uur. Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze oud-directeur en president commissaris, de heer P. van Rumpt in de leeftijd van 70 jaar. In dankbaarheid gedenken wij, dat hij vanaf de oprichting door zijn inspiratie, inzet en grote persoonlijkheid ons bedrijf op unieke wijze heeft gediend. Direktie Rumptstad bv Stad aan 't Haringvliet. 2 november 1977 Lieve Vrouwepoldersedijk la. Heden overleed door een ongeval onze lieve broer en zwager Ruurd Pier Nieuwland op de leeftijd van 35 jaar. Hij leve in de vrijheid van God's kinderen. De Heer zij onze zuster en nichtjes goed en nabij. Naarden Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze oud-direkteur. de heer P. van Rumpt op de leeftijd van 70 jaar. Wij gedenken in dankbaarheid al wat hij in grote toewijding en trouw voor ons allen heeft gedaan. Personeel Rumptstad b.v. Stad aan 't Haringvliet. 2 november 1977 Lieve Vrouwepoldersedijk la. Bram en Bep Nieuwland Nijkerk: Rienk en Joke Nieuwland Laren N.H.: Jan en Lettie Mekking Bennekom: Gerrit en Jes Klomp Woodland Hills U.S.A.: Bruis en Diane Mekking Nijkerk. Hans en Gea Mekking Zevenaar, 1 november 1977. Voor de vele blijken van medeleven die ik mocht onder vinden bij de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw Heden overleed na een smartelijk lijden onze geliefde broer en zwager Pieter Buitelaar in de ouderdom van 67 jaar „Hij is verlost. God heeft hem welgedaan" Maasland. 2 november Familie Buitelaar. Henderika Gezina Jansen betuig ik langs deze weg mijn welgemeende dank J. v. Heuvelen Leek, November 1977 George Wilhelmlaan 65

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 20