Trouw MEDEDELING FAMILIEBERICHTEN Trouw vacatures Issèrg INLICHTINGEN TEL. 020-913456 Toestel 743 ZATERDAG 29 OKTOBER 1977 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit atteen.mogetijk van 18.00-20.00 uur. Met dank aan God berich ten wij de voorspoedige ge boorte van Ruth Elisabeth C L Yallop P. M Yallop- Bergsma 22 Holland St. Epping NSW 2121 Australia Getrouwd: H. R. Doorduyn en E. J. de Beyl Amsterdam, 28 oktober 1977 Onze ouders Aafko Boonstra Elisabeth Boonstra- Van Staalduinen vieren zaterdag 5 november hun 25-jarig huwelijk. Carola Hugo Charlotte Marten Marjoleine Sjoerd Wij komen, u ook! Receptie van 17.00 tot 18.30 uur in de Breedenburg te Warffum. In grote dankbaarheid hebben wij met onze kinderen, kleinkinderen en familie ons 40-jarig huwelijk gevierd. J. Braber A. Braber-Punt Amerongen, 28 oktober 1977 De Del 9 Verslagen geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze vader en grootvader Onne Jan Beukema op de leeftijd van 57 jaar. In Uw hand bevelen we zijn geest. Psalm 31 6a Groningen, 27 oktober 1977. Floresplein 14è. S. Beukema-de Vries Elly en Han Onno en Gerda Esther en Hilde Thuis liever geen bezoek De overledene is opgebaard m het Uitvaartcen trum aan de Esdoornlaan 187 te Groningen (wijk Selwerd). Bezoek 's avonds van 7-8 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 1 november a.s. om 11 uur in de aula van „Selwerderhofte Groningen, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Met verslagenheid geven wij kennis van het plot seling overlijden van onze onvergetelijke lieve broer, zwager en oom Onne Jan Beukema oud 57 jaar, echtgenoot van S. de Vries. ,JDe ooimoedigen beërven het land en verlustigen zich in grote vrede Psalm 37.11 Groningen, 28 oktober 1977 Beets terzwaag: A. Postma-Beukema Siddeburen: A. Bosman-Beukema Terheyl: J. Beukema T. Beukema-Houtsma Leek: H. Beukema C. Beukema-Schuur Bant (N.O.P): J Rook-Beukema R. Rook Nieuw-Roden: A. Smith-Beukema F. Smith Amstelveen: R. J. Beukema Auckland (Nw. Zeeland): P. G. Beukema-Klijnsma (Nw. Zeeland): J. Gjaltema-Beukema J. P Gjaltema neven en nichten. Met diepe verslagenheid geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze hooggeachte collega, de heer O. J. Beukema Hij was gedurende een lange reeks van jaren de toegewijde en kundige tweede man in de organi satie van onze dienst. Bovenal sierden hem zijn eenvoud en zijn warme belangstelling voor allen, die met hem samen werkten. Ons medeleven gaat in het bijzonder uit naar zijn vrouw en kinderen voor nu en in de komende tijd. Directie en personeel van de Gemeentelijke Accountantsdienst van Groningen. Groningen, 27 oktober 1977. Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van de heer O. J. Beukema die gedurende een aantal jaren mede aan het werk van onze Stichting zijn beste krachten heeft gegeven. Wij behouden daaraan een dankbare herinnering Moge de Heer zijn vrouw en kinde ren zeer nabij zijn. Groningen. 27 oktober 1977 Helperbrink 59 Bestuur en directie van de Stichting Protes tants Christelijk Verpleeghuis „Coen- dcrshof In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid heeft God plotseling uit onze familiekring weggenomen mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader en grootvader Johan Veltman op de leeftijd van 60 jaar Baflo, 27 oktobér 1977 Agricolastraat 2 „Dan ga ik op tot Gods altaren" Psalm 43:4 oude berijming Baflo: A. Veltman-Brouwer Baflo: J. van Breden-Veltman J. J. van Breden Janet Holwierde: L. Vegter-Veltman J. J. Vegter Alice, Hilda, Janette Winsum (Gr.): K. Stavenga-Veltman A. Stavenga Alice, Alfred, Marinus De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 1 november a.s. om 2.00 uur vanuit de Geref.Kerk te Baflo. Vooraf een rouwdienst, welke aanvangt om 1.30 uur. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden verzocht dan aanwezig te zijn. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in „Concordia". Condoleance-avond: maandag 31 oktober a.s. van 7.30 tot 8.30 uur in „Viskenij", waar vader is opgebaard. Correspondentieadres: J. J. van Breden, Hanebijtersgang 2, Baflo. De Here heeft plotseling uit onze familiekring weggenomen onze lieve broer Johan Veltman in de leeftijd van 60 jaar BAFLO, 27 oktober 1977 Winschoten: P Hut Drachten: G. G. E. Veltman-Steenhuis Papendrecht: J. Steenhuis P. Steenhuis-Jonker Dokkum: F. de Vries F. de Vries-de Jong 's-Gravenhage: R. Medema-Veltman H. Medema Amsterdam: P. Veltman M. M. Veltman-Hoeksema Neven en Nichten. Op zijn tijd, maar voor ons als familie plotseling werd door een noodlottig ongeval uit ons midden weggerukt, onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Johan Veltman op de leeftijd van 60 jaar, geliefde echtgenoot van Aaltje Brouwer. „Heer, die het al in handen houdt, welzalig die op U vertrouwt." Baflo, 27 oktober 1977 Winsum (Gr.): K. Brouwer Baflo: K. Zuidersma-Brouwer J. Rustema-Brouwer Bedum: B. Brouwer P. Brouwer-de Graaff Winsum (Gr.): J. Brouwer T. Brouwer-Kuipers neven en nichten „Zalig de doden, die in de Here sterven, van nu aan. Ja. zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na." Openbaring 14:13 Na een lange en moeilijke tijd is van ons heenge gaan. mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Marinus Christiaan van Bleek ridder in Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 79 jaar Sliedrecht: G. M. van Bleek-den Hartog H.I. Ambacht J. C. van Bleek T. van Bleek-Eysenga Dordrecht: G. van Bleek G. van Bleek-de Vries Almelo: G. W. J. van Bleek J. A. H. van Bleek-Rippen Ermelo: J. J. C. van Berkel-van Bleek M. van Berkel Sliedrecht: C. G. Kadijk-van Bleek R. Kadijk Groningen: G. M. ten Berge-van Bleek C. D. M. ten Berge en kleinkinderen Sliedrecht, 27 oktober 1977 Oosterstraat 10 Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren maandag 31 oktober van 19-20 uur in „Huize Parkzicht," ingang Rei gerlaan. De dienst zal plaatsvinden op dinsdag 1 november in de Gereformeerde Kerk, Oranjestraat, Slie drecht om 13.30 uur. In aansluiting hierop zal de begrafenis plaatsheb ben om plm. 14.45 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Stationsweg te Sliedrecht Met grote droefheid geven wij u kennis van het overlijden van de heer M. C. van Bleek tot 1963 hoofd van de Da Costaschool voor Chr. U.L.O. te Sliedrecht Dankbaar gedenken wij hoe hij gedurende vele jaren zijn krachten heeft ingezet voor ooze school. Namens bestuur en personeel van de Da Costaschool Drs. W Zegelaar, voorzitter B L. Groenendijk, secretaris C. van de Rotte, directeur Sliedrecht 27 oktober 1977 Na een zware strijd, die hij op zijn eigen positieve wijze doorleefd heeft, is op 27 oktober 1977 overle den #mijn zo dierbare man, onze lieve zorgzame pappa Dr Willem Meindert Verhaar directeur van de Dierenkliniek - Emmeloord. Geboren 2 juni 1929. Sinds ik het weet, is God mij meer nabij. En vaak. in d'ernst van 't aardse spel verloren Zo ernstig en zo diep als nooit te voren. Gevoel, ik plots Gods glimlach over mij. Emmeloord: I. C. Verhaar-Loeber Amsterdam: Meindert Emmeloord: Olivier Charlotte Martine Emmeloord, 27 oktober 1977 Espelerlaan 75 De rouwdienst is bepaald op dinsdag 1 november 1977 om 14.00 uur in de kerk „De Ontmoeting" aan de Europalaan te Emmeloord, waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Espelerlaan te Emmeloord. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Tot onze zeer grote droefheid overleed heden onze dierbare zoon, broer en oom Dr W. M. Verhaar dierenarts te Emmeloord Geboren 2 juni 1929 Bussum: C. Verhaar R. A. Verhaar-Vuyk Nes aan de Amstel: H. L. Verhaar H. G. Verhaar-Valk Vreeland: C. Verhaar G. E. Verhaar-Klomp Amsterdam: J. P. M. de Ruig-Hessels H. de Ruig Otterloo: R. D. Hessels Amsterdam: J. Verhaar E. J. Verhaar-van der Pot Amsterdam: B. Verhaar M. J. C. Verhaar-van Kamp neven en nichten 27 oktober 1977 Tot onze zeer grote droefheid overleed heden onze dierbare schoonzoon, zwager en oom Dr W. M. Verhaar Laren (N.H.): J. G. Loeber A. M. M. Loeber-Burger Heemstede: J. N. Loeber M. Loeber-van Woerden Son (N.B.): A. Zwijnenberg-Loeber Bennekom: G. M. Bax N. Bax-Loeber Amsterdam: M. M. Loeber A. J. W. van de Ham O. E. van de Ham-Loeber Eist: J. G. Loeber Th. H. Loeber-Posthuma neven en nichten 27 oktober 1977 Met groot leedwezen delen wij u mede dat op 27 oktober 1977 na een ernstige ziekte uit ons midden is heengegaan Dr W. M. Verhaar DIRECTEUR VAN DE DIERENKLINIEK-EMMELOORD. BESTUUR. RAAD VAN TOEZICHT EN MEDEWERKERS VAN DE STICHTING DIERENKLINIEK-EMMELOORD. Emmeloord. 27 oktober 1977. Heden verloren wij onze vriend Dr Wim Verhaar directeur van de Dierenkliniek - Emmeloord Het Bestuur van de Vereniging van Vrien den van de Stichting Dierenkliniek - Emmeloord Emmeloord, 27 oktober 1977. Drie maanden na moeder is in de Hope des Eeuwigen Levens ontslapen onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jan van Kempen weduwnaar van Lijntje Maria Quak op de leeftijd van 92 jaar. Psalm 145:6 oude berijming Zuidland: G. van Kempen J. van Kempen-de Leeuw van Weenen Leerdam: G. van Kempen N. M. van Kempen-Moerman Zuidland: E. H. van Kempen klein en achterkleinkinderen Zuidland, 27 oktober 1977 Breedstraat 11. Geen bloemen Op maandag 31 oktober 1977 om 11.00 uur zal in de Gereformeerde Kerk te Zuidland een rouw dienst worden gehouden, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Zuidland. Dankbaar dat wij hem zolang mochten hebben, geven wij u kennis, dat God tot Zich genomen heeft Zijn kind, onze lieve zorgzame vader, be huwd-, groot- en overgrootvader Cornells Dirk de Jong weduwnaar van Aaltje Zijderveld, op de leeftijd van 77 jaar. Neem, mij Heer God het roer dan maar uit handen, en laat mij zingend op de voorplecht staan. Dan zal mijn schip niet op de rotsen stranden, maar veilig in Uw Haven binnengaan. Zwijndrecht: F. de Jong B. de Jong-Bezemer H.I. Ambacht: G. Euser-de Jong C. Euser M. van Namen-de Jong J. van Namen Zwijndrecht: W. L. de Jong A. de Jong-Euser Kloetinge: A. Hamer-de Jong J. Ph. Hamer Zwijndrecht: C. D. de Jong-de Jong L. de Jong Kleinkinderen en achterkleinkinderen Zwijndrecht, 27 oktober 1977 Corr.adres: Rotterdamseweg 191 Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren maandagavond a.s. van 19-20 uur in de consistorie van de Bethelkerk aan de Rotterdamseweg 73 te Zwijndrecht. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 1 novem ber a.s. om 12 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Hieraan zal voorafgaan een dienst in de Bethelkerk welke zal aanvangen om 11 uur. In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is heden ontslapen mijn lieve zuster en onze tante Antje Kingrma op de leeftijd van 81 jaar. ,Jn het huis mijns Vaders zijn vele woningen" Dokkum, 28 oktober 1977 B. R. Kingma Dongaradijk 3 en neven en nichten Gelegenheid tot condoleren dinsdag 1 november van 13.30-14.00 uur in de Aula van het rusthuis „Dongaraheem", Dongaradijk te Dokkum. Aansluitend hierop wordt om 14.00 uur een rouw dienst gehouden. Daarna vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats. Correspondentie-adres G. Kingma, Schans 11, Dokkum. De Here nam tot zich onze onvergetelijke tahte en oudtante Anneke Kingma Zij was als een moeder en oma voor ons Haar wens was „Ontbonden en met Christus te zijn". Veenendaal, 28 oktober 1977 K.Kingma T.Kingma-Wiersema Albert en Annemarie Rieks Wim God nam plotseling tot Zich onze lieve broer, zwager en oom Gerrad Blaauw echtgenoot van T. v.d. Laan. op de leeftijd van 59 jaar Beekbergen: H. v.d. Berg-Blaauw Kockengen: G. Fokker-Blaauw Pretoria S.A.: P. Blaauw M. Blaauw-Veenstra Apeldoorn: A. v.d. Heide-Blaauw Goes: J. Berg-Blaauw Rotterdam: E. Blaauw H. J. Blaauw-Esser nichten en neven Drachten, 26 oktober 1977. Geheel onverwacht overleed onze geliefde broer, zwager en oom Johannes Alexander Eijgenraam In onze familiekring nam hij een bijzondere plaats in, vooral om de manier waarop hij ons deed meeleven in de resultaten van zijn studie. Baarn: M. A. Eijgenraam-Renting Ede: B. D. Eijgenraam J. Eijgenraam-Thijsen Ede: M. Eijgenraam-Henkeler Emmen: G. Fijn van Draat-Eijgenraam W. J. Fijn van Draat Bennekom: D. Eijgenraam H. Eijgenraam-Capel Neven en nichten. ELKE ZATERDAG IN Advertentiemateriaal moet donderdags (Ie post) In ons bezit zijn. Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, reap. 783 en 750 over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt Begrafenisonderneming Van der Luit Haagweg 31, Leiden In verband met werkzaamheden van de PTT aan de telefoonleidingen zijn wij maandag 31 oktober a.s. van ca. 9.00 tot 10.30 uur v.m. niet bereikbaar op ona telefoonnummer 769314. Voor spoedgevallen kunt u bellen 126037 Korenhoff BV. De Heer, die leven geeft en leven neemt, nam f heden onze goede zwager en fijne oom Tjipke Bink geboren 24 mei 1920 weg uit onze familiekring. Eindhoven, 28 oktober 1977. D. van der Bie-Kiel A. van der Bie Dieneke, Mariët Vincent, Arjen. Verlaat bereikte mij het overlijdensbericht van mevrouw A. Rietveld- Kamperman Zij en haar man zaliger blijven in mijn herinne ring voortleven door tij dens de oorlog gedane weldaden. Een der onderdui kers Lies Dotsch-Viskoop Israël Voor Uw medeleven ti dens de ziekte en overlijde van onze moeder Aaffien Boven-Tulp betuigen wij U onze oj rechte dank. fam. Bove Scheemda, oktober 1977 We willen u hierbij hartelijk danken voor de vele bewi zen van medeleven die wij mochten ontvangen na h( overlijden van onze geliefde zoon en broer Jacob Cornelis Wagner (gestorven te Utrecht op 15 september 1977) Namens allen: J. Wagner-Koppenaal Stad a/t Haringvliet, 28 oktober 1977 Het warme medeleven tijdens de ziekte en de blijken van belangstelling bij het overlijden van mij geliefde man Johan Arnold Jansen van Doorn zijn voor ons gezin tot grote steun geweest. Uit aller naam: E. Jansen van Doorn-de Jong. Bennekom, oktober 1977, Algemeer 28. Dankbetuiging Voor de vele blijken van oprecht medeleven en belai stelling van familie, buren, vrienden en kennissen wel wij mochten ondervinden na het plotselinge overlijd van mijn vrouw en onze moeder en oma GEZINA HERMINA WIBBELINK onze welgemeende dank A. Hekman kinderen en kleinkinderen. Nijverdal, oktober 1977. Willem de Clercqstraat 62. Onze dank aan allen, die ons in de moeilijke dagen, het overlijden van mijn man, onze vader en grootvai Aaldrik Lemain met hun gebed en medeleven hébben gesteund. A. M. Lemain-Ros en kinderen Amersfoort, oktober 1977.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8