verpleegkundige doktersassistente een waarnemend hoofd opleiding tot verpleEgkundige hoofd van de huishouding waarnemend hoofdverpleegkundige Diaconessenhuis Heemstede Diaconessenhuis Heemstede diaconessenhuis breda instruktie verpleegkundige „NIEUW HOOG-HULLEN" KLINISCH STAFLID VERPLEEGKUNDIGE (B en/of A) of een MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER gemeente arnhem V" het Academisch Ziekenhuis Utrecht vraagt praktijkdocent(e) Academisch Ziekenhuis Utrecht verpleeghuis 'HOGEWEY' weesp afdelingshoofd waarnemend afdelingshoofd 03CTDO ELKE ZATERDAG IN Trouw ZATERDAG 29 OKTOBER 1977 voor de CHIRURGISCHE POLIKLINIEK van ons ziekenhuis, die binnenkort wordt uitgebreid, zoeken wij een en een Onze gedachten gaan uit naar gediplomeerd medewerkenden, die reeds enige ervaring hebben opgedaan op een polikliniek. Rang en salaris zijn afhankelijk van opleiding en ervaring. Bij toerbeurt wordt ook 's avonds en 's nachts en in het weekend gewerkt. Inlichtingen omtrent deze funkties kunt U inwinnen bij het hoofd van de verpleegdienst. telef. 070-26.41.41. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 29C0, Den Haag onder vermelding van de letters VP. Stichting voor opvang, behandeling en resocialisatie van alkohoi- en drugpatienten Oosterbroek 1. EELOE (Oc.) Telefoon 05907-1412 OE BREEGWEESTEE is binnen onze stichting een drugvrije therapeu tische gemeenschap, gericht op klinische behandeling van drugverslaaf den. zowel jongens als meisjes Wi| werken in een hiërarchische struktuur met vrij strakke discipline die geen ruimte laat voor een vri|bli|vende opstelling De vele en soms intense gevoelens die hierbi| naar boven komen, kunnen weer uit- en doorgewerkt worden in encounter- en kreatieve therapiegroepen Wi| zoeken een open en enthousiaste man of vrouw voor de funktie van die zich emotioneel durft uiten, warmte kan geven en ontvangen en met beide seksen goede relaties kan leggen Onze gedachten gaan uit naar een Ook zij die op grond van een andere opleiding in aanmerking denken te komen voor deze funktie. kunnen solliciteren. Vóór aanvaarding van de funktie is een één i twee maanden durende stage als bewoner in één van de drugvrije therapeutische gemeenschap pen in Nederland noodzakelijk. Informaties kunnen telefonisch ingewonnen worden bij het hoofd van de Breegweestee. Harry van der Ende Sollicitaties kunnen gericht worden aan de direktie van de stichting Nieuw Hoog-Hullen gemeente ziekenhuis vraagt O.K.-assistent(e) ol verpleegkundige met O.K.-opleiding. Ook verpleegkundigen die de O.K.-oplciding willen volgen kunnen solliciteren. Verpleegkundigen die de Intensive Care opleiding willen volgen. Deze opleiding start in maart en oktober 1978 en duurt 1 jaar. Verpleegkundige mei Kinder aantekening. Verpleegkundige die deel wil nemen aan de opleiding Kinderaantekening. Deze opleiding start op 1 januari 1978. Inlichtingen over deze junkties worden gaamc verstrekt door Zr Petets. telefoon 085 777777, toestel 422. Mei haar kunt U tevens een afspraak maken voor een oriënterend gesprek. Sthnflciirkc sollicitaties kuni U richten aan de personeelsafdeling van het Gemeente Ziekenhuis, Wagncrlaan 55 te Arnhem. He? Diaconessenhuis te Breda is een prot. chr. ziekenhuis met 261 bedden. Op de kinderafdeling van dit ziekenhuis kan aangesteld worden Op deze afdeling worden 45 patiences verpleegd. Het is een gemengde afdeling; hetgeen betekent dat er couveusekinderen, zuigelingen, kleuters en kinderen tot 13 jaar zijn De afdeling is naast de begeleiding van leerlingen voor het A-diploma ook belast met de begeleiding van gediplomeerden in opleiding voor de kinderaantekening. Gaarne komen wij in kontakt met kandidaten die in het bezit zijn van het diploma A-ziekenverpleging en de kinderaantekemng. Het diploma van de stafopleiding strekt tot aanbeveling Ervaring in een dergelijke funktie is gewenst. Benoeming geschiedt in de rang van eerste verpleegkundige A. Bij het zoeken naar woonruimte wordt medewerking verleend. Nadere inlichtingen over deze funktie worden graag verstrekt door Zr. E. Molenaar, hoofd verplegingsdienst. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken onder vermelding van kodenummer 036 op de enveloppe. In het verzorgingstehuis HET HOGE HEEM te UITHOORN is een vakature voor de funktie van Onze gedachten gaan uit naar iemand met ruime ervaring in soortgelijke funktie het diploma huishoudkundige voor inrichtingen organisatorische en leidinggevende capaciteiten Wij bieden: een salaris en arbeidsvoorwaarden op basis van de CAO voor bejaardentehuizen deelname pensioenfonds P.G.G.M. opneming in de staf van het tehuis een prettige werkkring in een modern tehuis met 142 bejaarden. Belangstellenden worden uitgenodigd, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, schriftelijk te solliciteren, waarbij uitvoerige inlichtingen over opleiding, ervaring en referenties op prijs worden gesteld. U kunt uw sollicitaties richten aan de direktrice van Het Hoge Heem Mej. J. E. Hezemans, p/a de Merodelaan 2, Uithoorn. In de cursus die eind november start voor de zijn nog enkele plaatsingsmogelijkheden. Om tot deze cursus te worden toegelaten, dient men tenminste in het bezit te zijn van het diploma MAVO-4 en de leeftijd van 17 jaar en 7 maanden te hebben bereikt. Informatie over de opleiding wordt gaarne verstrekt door het hoofd van de Verpleegdienst. telefoon 070-264141. Sollicitaties dienen gericht te worden aan de afdeling Personeelszaken. Postbus 96900. Den Haag Ub'U'ibiicrvabai'i van. r De afdeling telt 38 bedden. Gaarne komen wij in contact met belangstellenden voor bovengenoemde functiedie - m het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging A. - ervaring hebben op leidinggevend en organisatorisch gebied. De salariëring geschiedt volgens de schaal van 1e verpleegkundige A. Inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door Zr. M. F. J. J. Elsenburg, Hoofd verplegingsdienst. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Handellaan2. Telefoon 023-319310 r Op de afdeling chirurgie/oogheelkunde/plastische chirurgie/urologie komt de funktie vakant van Gaarne komen wij in kontakt met belangstellenden die in het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging A en beschikken over enkele jaren evaring op een chirurgische afdeling. Tot haar taak zal onder andere behoren: het instrueren en begeleiden van de leerling - verpleegkundigen het meehelpen bevorderen van de intergratie tussen theorie en praktijk. De salariëring geschiedt volgens de schaal van verpleegkundige A. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. M. Elsenburg, Hoofd- Verplegingsdienst. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Handellaan 2. Telefoon 023-319310 Bij het team van praktijkdocenten van het Opleidingsinstituut van ons ziekenhuis bestaat een vacature voor een Werkzaamheden: instrueren en opleiden van leerlingen, begeleiden van leerlingen in de praktijk; het geven van praktijklessen op het Opleidingsinstituut. Onze verlangens: diploma A-ziekenverpleging; cursus bijscholing stageleiding of kader docentenopleiding of bereidheid tot het volgen hiervan; minimaal 1 jaar ervaring als verpleegkundige op een verpleegafdeling. Wij bieden: salaris volgens Rijksregeling tot maximaal f 2.418,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring; op het ziekenhuispersoneel zijn de bepalingen van de Algemene Burgerlijke Pensioenwet van toepassing; vakantietoeslag 8%. Zo solliciteert u: Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 1690/644 op brief en envelop kunnen worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Utrecht, Catharijnesingel 101 te Utrecht. Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij Mevr. G. G. van Breukelen-van Heusden, Coördinator Praktijkopleiding, telefoon 030 - 37 27 18. Hogewey te Weesp is een modern geou tilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Erwordt gestreefd naar een optimale aktivering. reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Weesp is gelegen tussen het Gooi en Amsterdam en heeft uitstekende verbindingen met o.a. Bussum. Hilversum, Amersfoort en Amsterdam. Voor de funktie van zoeken wij kontakt met een verpleegkundige die in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging, liefst A en B en over goede kontaktuele en leidinggevende kapaciteiten beschikt, met interesse voor de teamverpleging Zij/hij krijgt de leiding over een afdeling met 30 bedden en een team van gediplomeerde en leerling-ziekenverzorgenden Voor de funktie van zoeken wij een verpleegkundige die in hef bezit is van het diploma Ziekenverpleging A of A en B. over voldoende ervanng beschikt om de leiding van een afdeling waar te nemen en bereid is in teamverband te werken. Aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige is mogelijk. Salariëring en secundaire voorwaarden zijn volgens CAO Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de medisch direkteur, de heer B.P. Verhoog, Verpleeghuis Hogewey, Heemraadweg 1Weesp Stichting Verpleeghuizen Noord-Holland speciale advertentiepagina's inlichtingen: tel. 020-913456, toestel 783.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 30