waarnemend hnnfd operatiekamer beiaarden- verzorgsters uy r VERPLEEGHUIS Jellineeenbnum geneesheer directeur begeleid(st)er Schakenbosch zoekt verpleegkundigen verpleegkundigen zeeweg ziekenhuis velsen Diakonesseninrichting BRONOUD 'sHeeren Loo-Lozenoord ■-Ü- Diakonesseninrichting verpleegkundigen ziekenverzorgenden waarnemend hoofd op een verpleegafdeling zeister ziekenhuis hoofd MUZIEKTHERAPEUT(e) Bejaardenhuis Bloemendaal Bejaarden verzorgster of- helpster SCHAKENBOSCH In verband met nieuwbouw, intensivering en andere werkmethoden v et-, academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam verpleegkundig hoofd verplegkundige A en/tf B ZATERDAG 29 OKTOBER 1977 TROUW/KWARTïT Binnenkort start in ons ziekenhuis wederom een CURSUS voor die zich willen specialiseren lol OPERATIEVERPLEEGKUNDIGE. Het prakiische gedeelte wan deze cursus wordt intern gegeven. terwi|i extern de theorie wordt gevolgd Belangstellenden - ook zij die binnenkort het diploma verpleeg kundige hopen te behalen - kunnen voor inlichtingen contact opnemen met het hoofd van de verplegings dienst. telefoon 02550-19100. toestel 383 Sollicitaties kunt u richten aan het hoold van de afdeling personeel en organisatie, Zeeweg 168 te Velsen. ziekenhuis (312 bedden) en verpleeghuizen (100 bedden) Wegens reorganisatie van het operatie kamercomplex is er een plaatsings mogelijkheid voor een (mnl./vrl.) Funktie-informatie: a. waarnemen tijdens afwezigheid van het hoofd van genoemde afdeling b. coördinerende funktie van een viertal medewerkenden die het praktische deel van de opleiding operatie-assistent/ operatie-verpleegkundige begeleiden. Salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Informaties kunt u inwinnen bij de verpleegkundig direkteur, de heer P. Meylis, telefoon 070-264141. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 2900, Den Haag, onder vermelding van de letters VO. Prot. Chr. Inrichting voor geesteszwakken) Postbus 550 3850 AN Ermelo Voor onze afdeling Gedragstherapie, die ressorteert onder de psychologische dienst, zoeken wij voor spoedige indiensttreding een Op deze afdeling wordt getracht om bij zwakzinnigen gedragsstoornissen te verhelpen met behulp van oa. gedragstherapeutische technieken. Er wordt gewerkt met twee groepen van elk circa 6 zwakzinnigen. Er zal gelegenheid worden gegeven tot verdere bekwaming in gedragstherapeutische en andere technieken. Wi| zoeken iemand met ervaring in de zwakzinnigen zorg (Z-diploma) en ervaring in het hanteren van gedragstherapeutische technieken. Wij bieden een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen 1878,23 en I 2475,53 bruto per maand; vakantietoeslag 8%; 21 vakantiedagen per jaar. Informatie wordt verstrekt door de heer A. R. Hofman, psycholoog, telefoon (03417) 6868, toestel 350 of privé (03417) 4313. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur. Voor „WESTERLICHT", hel woongebouw voor onze rustende diakonessen, komen wij graag In kontakt met enkele of medewerksters met een gelijkwaardige ervaring. Tot hun taak behoort het geven van een eenvoudige en goede verzorging aan onze gepensioneerde zusters. Bij toerbeurt wordt ook op zaterdag en/of zondag gewerkt en moeten aanwezigheids diensten worden verricht. Inlichtingen omtrent deze funktie worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur, de heer P. Meylis. telefoon 07C-264141. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. Bronovolaan 5. Den Haag. RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Ons verpleeg- en reaktiveringscentrum ..Tamarinde'' is een modern geoutilleerd huis met 122 bedden voor somatisch zieken. Er zijn 4 afdelingen met 30 bedden, waar gewerkt wordt met teamverpleging. Reaktivering, revalidatie en ADL-traming krijgen er veel aandacht. „Tamarindezoekt kontakt met en ervaren met voortgezette opleiding, die belangstelling hebben voor de bevordenng van een prettig leef- en werkklimaat. Per 1 januari a.s. komt de funktie vrij van Mogeii|kheid tot het volgen van de revalidatiecursus is aanwezig. Schriftelijke sollicitaties aan de verpleegkundig directeur de heer R. J. van Essen. Neckardreef 6 te Utrecht (tel. informaties: 030-611211 In ons streekziekenhuis van 252 bedden komt binnenkort op één der chirurgische verpleegeenheden de funktie vakant van 1e verpleegkundige De chirurgische afdeling omvat 2 ver pleegeenheden (voor elk 32 patiënten), die gekoördmeerd worden door een hoofdverpleegkundige, terwijl voor de leerlingverpleegkundigen (A-opleiding en H.B.O.-V-stagiaires) een praktijk/ theoriedocente aan de afdeling is verbonden Funktie-eisen: - enige ervaring als verpleegkundige op het gebied van de chirurgische verpleging. - kaderopleiding. - leidinggevende kapaciteiten. Inlichtingen over deze vakature kunt u inwinnen bij zr M Verhagen, hoofd van de chirurgische afdeling, tel (03404) 28422, toestel 659. Wilt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling personeelszaken, Prof. Lorentzlaan 76 te Zeist? Het protestants-christelijk „De Lichtenberg Amersfoort heeft op één van haar afdelingen geestelijk gestoorde bejaarden plaats voor een In aanmerking komen verpleeg kundigen met diploma ziekenver pleging B of A B. De verpleegkundig directrice is bereid telefonisch onder nr. (033) 16141 inlichtingen te verstrekken. Schriftelijke sollicitaties aan ons adres: Utrechtseweg 293, Amersfoort t.a.v. Zr. P.M. v.d. Ham. SJP DERCKSEN CENTRUM voor geestelijke gezondheidszorg Wij vragen voor ons psychiatrisch dag- centrum zo spoedig mogelijk een voor 24 uur per week. Wij venvachten reakties van diegenen, die ervaring hebben in het improviseren en musiceren met groepen en die bereid zijn als vast teamlid samen te werken in een multidisciplinair team en betrokken te zijn bij de behandeling. Wij verwachten van al onze medewerkers participatie in het beleid. Salaris overeenkomstig leeftijd, opleiding en ervaring. Opneming in het pensioenfonds P.G.G.M. Sollicitatiebrieven met uitvoerige inlichtingen bin nen 14 dagen te richten aan de soil, comm., t.n.v. mevr. K. Oosting, Oldenaller 1. Amsterdam-Bui- ten veldert (tel. 020 44 69 11 Boldershof 4, Amersfoort, tel 033-24814 vraagt een gediplomeerd Salariëring volgens CAO-bejaardenoorden. Sollicitaties aan bovenstaand adres. ned. herv. psychiatrisch centrum teLeidschendam i Schakenbosch, ned. hervormd psychiatrisch centrum te Leidschendam, zoekt versterking van z'n verpleegkundige teams met: jonge verpleegkundigen met B of A+B diploma voor paviljoen "Larikshof' "Larikshof" is een nog nieuw, modern pavil joen, bestaande uit 6 units van 12 patiënten. Voor de resocialisatie afdeling die binnen kort zal worden geopend, zoeken wij verpleegkundigen t.b.v. 2 groepen van 12 patiënten. Hun wordt de mogelijkheid geboden om eventueel in 1978 de interne kursus groeps- verpleging te volgen. Tevens zoeken wij een B-verpleegkundige die zich speciaal gaat bezighouden met het begeleiden van patiënten die langdurige behandeling nodig hebben. verpleegkundigen met A+B diploma voorde ziekenzaal van paviljoen "Vlietzicht" "Vlietzicht" is een opnamepaviljoen voor 100 vrouwelijke patiënten. Het is opgezet voor kortdurend verblijf. Voor de ziekenzaal zoeken wij ervaren verpleegkundigen die gewend zijn zelfstandig Ie verpleegkundige met A+B diploma voor paviljoen "Wilgenhof' "Wilgenhof" wordt een paviljoen voor psycho geriatrische patiënten, verdeeld in 5 groepen van 15 personen. 1e verpleegkundige met A+B diploma voor paviljoen "Olmhoeve "Olmhoeve" is een observatie-afdeling voor ca. 90 patiënten. De doelstelling is zo snel mogelijke resocialisatie. Van gegadigden voor deze funktie wordt verwacht dat zij op basis van hun ervaring aan deze opzet een goede bijdrage kunnen leveren. Schakenbosch nodigt belangstellenden voor de genoemde funkties gaarne uit voor een kennismaking met het centrum. Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt op nemen met de heer H. A. P. Borsje. Telefoon (070) 2092 52, toestel 131. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Veurse Straatweg 185, Leidschendam. In ons christelijk ziekenhuis ontstaat zeer binnenkort de vacature van in de rang van hoofdverpleegiundige bij de verloskamers van de kliniek Virloskunde en Vrouwenziekten. Het verloskamerkomplex bestaat uit verloskamers, waarvan enkele zijn ingericht voor intensieve bewakiig. Er vinden jaarlijks 1000-1200 bevallingen plaats De verpleegkundige staf wordt gevornd door de hoofdverpleegkundige, eén waarnemnd hoofd, één 1e verpleegkundige en acht verpleegkutdigen Functie-inhoud: Van het verpleegkundig hoofd wordverwacht dat zij leiding geeft, gericht op: een optimale begeleiding en verplging van de barende de opleiding en begeleiding van crsisten specialistische opleiding Obstetrie en Gynaecoloie. alsmede de leerling verpleegkundigen; het in teamverband werken met dfeden van de medische staf. dit in overleg met het medisch hoofdan de afdeling Verloskunde; een zorgvuldige bewaking van heftstrumentarium en de apparatuur. Voor deze belangrijke functie stellervij als eis; ruime verpleegkundige-verloskunige ervaring; goede organisatorische en contauele eigenschappen ervaring in een leidinggevende furtie. Een voltooide staf- of kaderopleidingtrekt tot aanbeveling Inlichtingen worden gaarne verstrekloor Mevrouw T. Wiersma. Coördinerend Hoofdverpleegkundiglof door Mevrouw L.E Boiten. Verpleegkundig Hoofd Verloskamerselefoon: 020-548 34 25 Sollicitaties kunnen worden gericht ai het Hoofd van de Personeelsdienst van ht ziekenhuis. De Boelelaan 1117, Amsterdam. VEREMGMG feHEEREN LOO Het bestuur 'an de Veniging ,,'s HEEREN LOO" wil giaag in ontact komen met artsen die interesse hoben voor de functie van van de leefgeieenschcp voor zwakzinni gen "HET WETERHON<" te Monster, die van de Vereniing uitgaat. Deze gemeen schap huisve: thans 300 pupillen. De nieuwbouw, dieal leiden tot de voltooiing van "Het Westhonk" (550 pupillen) is in volle gang. De huidige diriteur zal met ingang van 1 oktober 197Emet pensioen gaan. De datum van indieittreding van zijn opvolger zal een inwerkpïode van enkele maanden mogelijk moeteniaken. Gedacht wordt aieen arts die: op inspirerendwijze leiding kan geven aan het gebeun in deze leefgemeen schap, met nan aan de begeleiding en multi-disciplina* behandeling van de pupillen bekend is met otiinstens grote interesse heeft voor de zvkzinnigenzorg en voor onderzoek op dijebied (o.a. aetiologie) op positieve wij. instemt met de prot. christelijke basivan waaruit het werk in de Vereniging (beurt. Salaris volgens dedviesregeling van de N.2.R. Pensioenregeig via P.G.G.M. Nadere zakelijke infmatie over de aange boden functie kan vrden ingewonnen bij de secretaris der Veniging, tel. overdag (033) 30264 of s avols (08380) 14202. Een psychotechnisch ortrzoek kan deel uit maken van de benoemgsprocedure. Sollicitaties kunnen trden gericht aan het bestuur van de Vereging 's Heeren Loo, Pieter Bothlaan 1, Poous 647, Amersfoort. De vrouwenkliniek-alcohol, waar circa 14 vrouwen in groepsverband zijn opge nomen. is een onderdeel van het Jellinekcentrum, ge vestigd aan de Linnaeus- parkweg 24, Amsterdam-Oost. Wij zoekerp korte termijn een We denkeroor deze funktie aan een ervaren verpleegkuige, die geïnteresseerd is in de probiematie/an verslaafden. Goede konttuele eigenschappen zijn belangrijk, cnadruk ligt minder op verpleegteoische aspekten. Ruime mogjkheden voor werkbegeleiding en supervis Voor inlichten kunt u kontakt opnemen met: de heer M. ufcer, telefoon (020) 22 71 51 Sollicitaties^! u richten aan de direkteur van het Jellineketrum Mr. D. B. W. Postma, Postbus 39C74msterdam

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 28