zs Personeel- chef Groepsleider W.W.- eigen haard directie secretaresse STAALKONSTRUKTEUR STAALKONSTRUKTEUR/ TEKENAAR STAALKONSTRUKTIE- TEKENAAR tro~ PROJECTLEIDER BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID/GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPELIJKE BELANGEN 3032 Plaatsvervangend Chef Administratie medewerker(ster) Hier en Nu journalist(e) ASSISTENT(E)-ACCOUNTANT eigen haard beheerder van de kasafdeling ZATERDAG 29 OKTOBER 1977 TROUW/KWARTET 26 academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam In ons chnsteli|k ziekenhuis willen wi). wegens uitbreiding der werkzaamheden van de beide directie-secretaressen, mede ten gevolge van de komst van een nieuwe directeur gaarne in contact komen met belangstellenden voor de functie van De directie van het ziekenhuis bestaat thans uit 4 personen, waaronder de voorzitter van de directie die elk enkele onderdelen van het ziekenhuis tot hun aandachtsvelden rekenen De drie directie-secretaressen verrichten beurtelings een aantal algemene taken waaronder het notuleren van directie vergaderingen De nieuwe medewerkster zal daarenboven in het bijzonder ter beschikking staan van 2 leden de voorzitter en de technisch directeur. Het werk omvat daarbij het bijhouden der agenda's, het verzorgen van afspraken, het voeren van correspondentie, het archiveren en eventueel het verlenen van administratieve assistentie aan adviseurs van de genoemde directieleden Voor deze functie is nodig het vermogen zelfstandig het werk te ordenen een coöperatieve instelling initiatief en slagvaardigheid een exacte aénleg Een ontwikkeling op tenminste HAVO niveau, een secretaresse-opleiding en ruime ervaring zijn eveneens onontbeerlijk Leeftijd vanaf 25 jaar. Salaris vooralsnog max 2543.-per maand. afhankeli|k van leeftijd en ervaring, excl. 8% vakantietoeslag Sollicitaties kunnen worden gericht aan het Hoofd van de Personeelsdienst van het ziekenhuis. De Boelelaan 1117, Amsterdam. [kriJn In opdracht van een bekend INGENIEURSBUREAU in het noorden van het land zoeken wij kontakt met een en een Ervaring in staalbouw bij voorkeur op gedaan bij een konstruktiewerkplaats of ingenieursbureau is belangnjk. Geboden wordt: Een stabiele werk- knng met goede kollegiale verhoudin gen en uitstekende voorwaarden Brieven te richten aan Mej S. Westra. Psychologisch Instituut Friesland, Emmaplein 6, Leeuwarden. B»l het Produdootwikkelmgs*Tstituut Instrumentum TNO te Delft is plaats voor een Het werkgebied omvat voornamelijk de metaalverwerken de en de lijnmechaniscbe industrie. Hi| dient ervanng te hebben als Konstrukteur-tekenaar en belangstelling voor het ontwikkelen van industriële eind producten. Omdat er. na een inwerkpenode. regelmatig kontakten zi|n buiten het instituut, wordt gedacht aan een represen tatief persoon niet ouder dan 35 jaar met een HTS (Werktuigbouwkunde) ol gelijkwaardige opleiding Enige kenms op het gebied van de toepassing van moderne elektronika is gewenst. Een eigenhandig geschreven sollicitatie te richten Mn: Instrumentum TNO. Sunnamestraal 2 te Delft. De Christelijke Scholengemeenschap „Oosterlicht College" vraagt per 20 spoedig mogeli|k een secretaresse van de rector, in een volledige dagtaak, ter vervanging wegens ziekte van de huidige secretaresse. Haar taak zal onder meer bestaan uit het bi|houden van de dagelijkse schooladmi nistratie en het typen van corresponden tie e.d. in voortdurend overleg met rector en conrectoren. Sollicitanten dienen te beschikken over een goede typevaardigheid en goede om gangsvormen. Salaris, afhankelijk van opleiding en erva ring. voor 21-iarigen en ouder tussen 1.609.- en 2.101.- bruto per maand. Het aantal vakantiedagen is gebaseerd op 20 dienstdagen per jaar. De A.O.W./ A W W -premie komt ten laste van de werkgever; opname in het Algemeen Bur gerlijk Pensioenfonds. Vakantie-uitkering: 8%. Sollicitaties te richten aan de rector Drs Th. van der Mast. Vliegend Herilaan 5 (school), te Utrecht, tel. 887746. b.v. arrehitek ten bureau j. lengkeek h.b.o. architekt b.n.a. zoekt ter uitbreiding van haar team van medewerkers kontakt met een jong bouwkundig tekenaar Van degene die houdt van verantwoordelijk werk op een gestadig groeiend bureau en een opleiding heelt op (tenminste) HTS. niveau met meerdere jaren tekenervaring, ontvangen wij graag een reaktie. Voor het dagelijks toezicht op de bouw van het verpleegtehuis „De Wijngaard" la B08Ch en Duin zoeken wij kontakt met een ervaren bouwkundig opzichter De bouwtijd voor dit projekt is gesteld op ruim 2 jaar en de bouw zal waarschijnlijk nog dit jaar een aanvang nemen. Een intensieve samenwerking met ons team van jonge medewerkers en de bij het projekt betrokken adviseurs wordt van groot belang geacht. Graag Uw geschreven sollicitaties met opgave van alle relevante gegevens aan ons bureau-adres: de bilt, postbus 59, aeolusweg 127 (030) 7615 87 Tot onze taak behoort de uitvoering van: de algemene arbeidsongeschiktheidswet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet de ziektewet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. In verband met uitbreiding van de administratie van onze Rayonkantoren, zoeken wij een voor ons Rayonkantoor te Amsterdam en ons toekomstig Rayonkantoor te Haarlem Funktie-informatie: De taak van deze funktionaris bestaat uit: leiding geven aan ca. 3 administratieve medewerkers die belast zijn met de mel dingsadministratie werkloosheidswet; regelmatig onderhouden van kontak ten met werkgevers, werknemers, als mede met buitendienst funktionarissen van onze Bedrijfsvereniging; vervangen van de Chef Administratie bij diens afwezigheid. Funktie-eisen: opleiding op HAVO-niveau; goede leidinggevende en kontaktuele kwaliteiten; ruime ervaring in de uitvoering van de werkloosheidswet; goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid; diploma sociale verzekering of studie sociale verzekering in vergevorderd stadium. Kandidaten moeten in omgeving van Amsterdam of Haarlem woonachtig zijn. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Naast goede sekundaire arbeidsvoorwaarden bieden wij, afhankelijk van leeftijd en ervaring, een salaris tot maximaal f 3160, bruto per maand. Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken BVG. Utrechtseweg 30-32 te Zeist. DE EVANGELISCHE OMROEP zoekt voor zijn afdeling leden en adressenadministratie een Deze nauwgezette kracht dient in het bezit te zijn van een MAVO- en lypediploma. Zijn/haar taak zal o.a. bestaan uit het verwerken van nieuwe leden en verdere wijzigingen in het adressenbestand Enige ervaring wordt op prijs gesteld. Kandidaten dienen in te stemmen met de doelstellingen van de Evangelische Omroep Sollicitaties kunnen schriftelijk worden gericht aan: Stichting De Evangelische Omroep, Afdeling Personeelszaken, Postbus 565, Hilversum HERHAALDE OPROEP Nederlandse Christelijke Radoverenicjng de aktualiteitenrubriek van de NCRV Radio vraagt zo spoedig mogelijk een Deze redakteur/verslaggever zal. naast de algemene verslaggeving voor Hier en Nu. zijn/haar medewerking verlenen aan „De Kerk Vandaag Van kandidaten voor deze funktie wordt verwacht dat zij beschikken over: journalistieke ervaring een brede belangstelling voor maatschappelijke en kerkelijke ontwikkelingen een middelbare of gelijkwaardige schoolopleiding een radiostem gevoel voor radio-vormgeving Gegadigden dienen te passen binnen het journalistieke klimaat van de Hier en Nu redaktie. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Aktualiteiten Radio, mr Willem Troost, tel 035-13651 (studio) of 035-61558 (pnvé). Bet angstenenden, die instemmen met het doel van de NCRV kunnen hun sollicitaties nchten aan de atdehng Personeelszaken van de NCRV. postbus 330 te Hilversum, onder nummer AK/R/11. ACCOUNTANTSKANTOOR DUBOIS Is een klein kantoor met een gevarieerd klantenpakket, waaronder een aantal maatschappelijk gerichte organisaties. De kontrole- en advieswerkzaamheden worden door een groep van 13 medewerkers in nauw onderling overleg uitgevoerd. De medewerkers hebben een grote mate van inspraak in de gang van zaken op het kantoor. Ter versterking van onze groep zoeken wij een beginnend met enige kontrole-ervaring. Van deze medewerker verwachten wij naast studie voor de NIvRA-propaedeuse of het diploma MBA - een brede algemene belangstelling. Hij of zij moet bereid zijn een bijdrage te leveren aan de verdere uitwerking van de medezeggenschap binnen het kantoor. Wij bieden gunstige arbeidsvoorwaarden zoals 14 maanden salaris (w.o. vakantietoeslag en kerstgratifikatie), tenminste 21 vakantiedagen, vergoeding van reiskosten en aantrekkelijke studiefaciliteiten met vergoeding van studiekosten en een studieverlofregeling. Belangstellenden voor deze funktie kunnen kontakt opnemen met: A. J.M.Dubois, Registeraccountant, Stadionweg 70. Amsterdam. Telefoon 020-76 96 86. spaarbank christelijke spaarbank „De Christelijke Spaarbank Eigen Haard'' te Groningen is een middelgrote Spaarbank met 80 vestigingen in de vier Noordehike provincies en met een inleggerstegoed van circa 85 miljoen gulden. Ter versterking van de bezetting op het hoofdkantoor komen wij graag in contact met een De taak van de nieuw te benoemen beheerder is in de eerste plaats gericht op een goed beheer van de dagelijkse kashandelingen. Dit geldt zowel voor de kas binnenland als voor de kas buitenlandse valuta. Tevens is de funktionaris verantwoordelijk voor alle te verrichten baliewerkzaamheden, voor deze funktie zijn vereist: goede kennis van en ruime ervaring in het (spaar)bankbedrijf opleiding op middelbaar niveau goede kontaktuele eigenschappen leeftijd ca. 30 jaar Geboden worden: een salaris en overige voorwaarden, die in overeenstemming zijn met het belang van de funktie een grote mate van zelfstandigheid en ruimte tot ontplooiing van eigen initiatief, inzet en organisatorische kwaliteiten. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie procedure. Sollicitaties te richten aan de direktie van de christelijke spaarbank spaarbank lopende diep 7 tel. 050.127902 gromngen EDAH is één van de grootste levensmiddelenbedrijven in Nederland. Het bedrijf groeit snel en succesvol, dankzij aangepaste winkelformules in verschillende marktsituaties. Wegens vertrek van de huidige funktionari; zoeken wij voor onze Centrale Dienst Personeelsz&en een De personeelchef bij EDAH heeft tot taak, sansn met enkele kollega's, het personeelsbeleid uit te cagen naar de voor de uitvoering van dit beleid verantwoordelijke managers. Hij levert vanuit ;ijn discipline konstruktieve bijdragen om het personeelsbeleid mede gestalte te geven. Daanaast is hij verantwoordelijk voor de registratie van di personeelsgegevens; hiervoor heeft hij een medewerkster ter beschikking. Het werkterrein van de nieuwe funktionaris omva de regionale distributiecentra, de centrale slagerijenen de slagerij-filialen. Deze eenheden zijn over het htle land verspreid. Geschikte kandidaten bezitten het diploma HBO-AP/PB of zijn reeds ver gevorderd met deze opleiding. Daarnaast verwachten wij: - enkele jaren ervaring in het praktisch personeelswerk, - capaciteiten om flexibel te kunnen werken; om problemen te doorzien; om zich zowel in woord alt geschrift goed te kunnen uitdrukken, - goede kontaktuele eigenschappen. Personeelchef bij EDAH is een boeiende bezigheid. U komt te werken in een jong team. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden komen overeen met de zwaarte van de funktie Spreekt deze baan u aan? Schrijf dan een heldere trief aan de Direktie van EDAH B.V., Kanaaldijk n.o. 8! te Helmond.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 26