U staffunktionaris/ hoofdleid(er)ster hoofdleid(st)er direkteur of directrice paviljoenshoofd (mnl/vrl) groepsleiders hooge burch geestelijk verzorger (m) VAN ARKEL INSTITUUT ambulant funktionaris 1. groepskoördinator (m/v) 2. groepsleider (m/v) K§fl HOOFDLEIDER full-time medewerkster in de huishouding ff VAN ARKEL INSTITUUT LUKASSTICHTING „PATRIMONIUM" ff STAFFUNKTIONARIS Welke enthousiaste onderwijsman/vrouw komt ons helpen? VORMINGSLEIDERS/STERS C.V.O.C. "De Hoop" ZATERDAG 29 OKTOBER 1977 TROUW/KWARTET 24 DE STICHTING VOOR SOCIAAL KULTUREEL WERK LEMSTERLAND vraagt voor haar „PROJEKT BUITENDORPEN" Mn (mnl./vft.) met als funktiekode Zll (salarisschaal max. 27). Gevraagd: - enige jaren ervaring in het Sociaal Kultureel Werk. voltooide opleiding op H.B.O.-nivo. goede kontaktuele eigenschappen. - samen met projektbestuur en team vrijwilligers. Sociaal Kultureel Werk, in de plaatsen Bantega, Echten. Echtenerbrug en OoeterzM op juiste wijze ge staltegeven. - kennis van ..kleine dorpenproblematiek". (verdient aanbeveling) - ri|bewijs. N B. Huk) b"i het zoeken naar huisvesting. Informaties te verkrijgen bij: J.J. Brouwer (beroepskracht ..Projekt Lemmer") Barkentijn25, Lemmer, -"03. S. Schurer (voorzitter Stichting S.K.W. Lemsterland) Botter 10, Lemmer, tel. 05146-1857. Sollicitaties, binnen 3 weken na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan: R. Roelofs (secretaris sollicitatieskommissie) De Beugel 9, Echtenerbrug. JEUGDHUIS "KARSPEL" Rijksstraatweg 147 DUIVENDRECHT TELEFOON 020 996846 "Karspel" is een tehuis voor schoolgaande en werkende jongens en meisjes in de leeftijden van ca. 10-21 jaar. Het jeugdhuis ligt aan de rand van Amsterdam en bestaat uit een aantal vrijstaande huizen waarin groepen van maximaal 12 jongeren wonen. Op korte termijn zijn er vakatures voor de volgende twee funkties die samen met 3 kollega's leiding geeft aan een leefgroep. part-time, voor een van de leefgroepen. Oe werktijden van funktie 2 liggen in hoofdzaak in de namiddag, da avond en 's nachts (ca. 2 siaapdiensten per week). Onze voorkeur gaat uit naar sollicitanten die ervaring hebben in de kinderbescherming of in het jeugdwerk, die niet te ver van het tehuis woonachtig zijn, die minstens 25 jaar zijn en die bereid zijn in een team samen te werken. Salariëring vindt plaats konform de richtlijnen van het WUN. Sollicitatiebrieven met persoonlijke, opleidings- en werkgegevens en de motivering voor de sollicitatie kan men richten aan de direktie van Jeugdhuis "Karspel". Men kan tijdens kantooruren telefonisch inlichtingen vragen. HERVORMDE STICHTING VOOR KERKELUK SO CIALE ARBEID te 's-GRAVENHAGE Het bestuur zoekt voor de A-inslelling van de Stichting een (mnl. of vrt.) die naast de reeds aanwezige hoofdleidster op basis van een evenwichtige rayonverdeling belast zal worden met de dage lijkse leiding van de hulpverlening aan bejaarden, langdurig zoeken en gehandicapten m een aantal wijken van de stad. Het gaat hier met name om: het leiding geven aan de teams van leid(st)ers in de betrokken wijken alsook de begeleiding van de leid(st)ers individueel. het deelnemen aan overlegorganen zowel binnen als buiten de instelling. het meedenken over en mede uitvoering geven aan het beleid van de instelling. Een hogere beroepsopleiding in de sociale dienstverlening is vereist. Ervaring in de bejaardenhulpverlening strekt mede tot aan beveling. Salaris, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd van 2 657.15- 3 432.56 bruto per maand (exclusief 8% vakantie-uitkering), met urtloopmogelijkheid tot f 3.926,57 voor bezitters(sters) van een V.O. of K.L.G.-diploma. Secundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.O .AM.-regeling voor zover subsidiabel Pensioenvoorziening aanwezig Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, te richten aan de Directeur A-instelling. Sweehnckplem 71, s-Cravenhage. bij wie ook nadere inlichtingen kunnen worden verkregen (tel. 070-646630) In de selektieprocedure worden de teams betrokken. Vormingscentrum "De Bom" te Bennekom (Gld.) zoekt De huishoudelijke staf bestaat uit 4 full timers en 6 part-time medewerksters, die gezamelijk zorgdragen voor de goede verzorging van het huis en de kursisten. Zij werken volgens een wisselend dienstrooster, ook in het weekend. Wij zoeken iemand die: - ervaring heeft met huishoudelijke werkzaamheden en het werken in teamverband kan koken voor groepen van 50 personen in staat is het werk te organiseren en te plannen. Het salaris wordt bepaald binnen de bestaande landelijke richtlijnen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Leeftijd liefst niet beneden 25 Schriftelijke sollicitaties, graag binnen 14 dagen na verschijnen van deze oproep aan: Vormingscentrum De Born, Bornweg 12, Postbus 6, Bennekom (Gld.). Tel. 08389-4131 In verband met het vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij op korte termijn een methodisch goed geschoolde bijdetijdse Funktie-lnformatle: Leiding geven aan 16 leidsters w.o enkele part-timers en deze zowel individueel als in team-verband begeleiden. Personeelsbeleid met betrekking tot werving en selektie van personeels leden. Koordinatie van werkzaamheden tussen de verschillende afdelingen. Onderhouden van kontakten met daartoe geëigende instellingen en disciplines. Beleidsadvisering in de meest ruime zin Funktie-elsen: Sociale academie met aantekening Maatschappelijk Werk en Voortgezet te Ooleidina/of gelijkwaardig nivo. O Een aantal jaren ervaring in de gezinsverzorging strekt tot aan beveling. Bezit van een auto en rijbewijs B E. Leeftijd: Gezien de aard en de inhoud van de funktie prefereren wij een leeftijd van tenminste 30 jaar. Salaris: Minimaal C R M. nr. 27 2775,05) en maximaal C.R.M. nr. 40 3624.53) per 4 weken De arbeidsovereenkomst wordt gesloten op basis van de zgn. C.O.A.M - regeling voorzover subsidiabel. Er bestaat een goede pensioenvoorziening en bij noodzakelijke verhuizing wordt een vergoeding in verhuiskosten verstrekt Telefonische informaties worden gaarne verstrekt door mevrouw C M van Schie, tel nr. 02503-12041. Sollicitaties, gericht aan de direkteur, zien wij gaarne binnen 14 dagen tegemoet. a STICHTING VOOR GEZINSVERZORGING EN GEZINSHULP HAARLEMMERMEER 6.O.. BOEKANIERLAAN 2 H00F0D0RP. Onze instelling werkt in de gemeenten Haarlemmermeer, Haarlemmerliede/- Spaarnwoude en Aalsmeer. Dit overwegend landelijk gebied telt ca. 100.000 inwoners. Vanuit Hoofddorp waar onze buro-aktiviteiten zijn gekoncentreerd, zijn Amsterdam, Haarlem en. Leiden uitstekend bereikbaar. Voorde afdelingen tijdelijke en langdurige hulpverlening zijn 16 leidsters, w.o. enkelen part-time werkzaam. 50 full-time en 330 part-time gezinsverzorgsters/help sters beschikbaar. 9 fiM Cm Tikwttmdtfin mil ontwilk«li«tul#Ofnisnn Hellingwtg 1 - Postbus 186 Soest Tel. (02155) 17444y Wegens uitbreiding van de pedago gische werkzaamheden zijn er op ons instituut enige vacatures voor: Zij zullen optrekken met en leiding geven aan een groep van 11 12 kinderen. Voor deze boeiende werkkring denken wij aan mensen met: - ervaring in het werken met jongeren. enig inzicht in de problematiek rond ontwikkelingsstoornissen. MAVO-4 of daarmede gelijk te stellen opleiding; een diploma M.B.O.-i.w. of K B. A en/of B strekt tot aanbeveling. - leeftijd 20 jaar of ouder - positief chr. levensovertuiging. Inlichtingen zijn in te winnen bij: F. J. v d. Meulen, psycholoog W. G. A. M. Sijbrant-Schreuder, orthopedagoge. Sollicitatie te richten aan de directeur. In ons tehuis voor moeilijk lerende kinderen „De Reeve'' te Kampen is binnenkort plaats voor een Taken: Het mede formuleren van het behandelingsplan. Een bijdrage leveren aan de uitvoering van het behandelingsplan. Een bijdrage leveren aan het algemene beleid van het tehuis, Funktie eisen: O Beroepsopleiding H.B.O. en inr. werk; Tenminste 5 jaar ervaring in internaatswerk; O Goed organisatie vermogen; O Goede contactuele eigenschappen; O Positief Christelijke levenshouding; Minimum leeftijd 25 jaar. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring: min. 2615,38. tot max. ƒ3680,57 bruto per maand, inschaling op basis van leeftijd en ervaring. Opname in pensioenfonds P.G.G.M. C.A.O. ziekenhuiswezen. Kandidaten voor bovengenoemde funktie zal op verzoek een informatie blad worden toegezonden. De Reeve, Cellebroedersweg 14, Kampen. Tel. 05202-12588. Hooge Burch. christelijk centrum voor geestelijk ge handicapten te Zwammerdam. uitgaande van de Vereniging Johannes Stichting. Hooge Burch biedt ruimte aan 600geestelijk gehandicapte medemensen. Er werken ongeveer 550personeelsleden. Vanuit de identiteit van ons een trum is het beleid er op gericht een christelijk centrum te zijn in oekumenisch perspektief. Met dit christelijk karakter als achtergrond, maakt de dienst geestelijke verzorging deel uit van het totaal aan diensten om mee een bijdrage te leveren aan de zorg voor een optimaal leef-, woonen werkklimaat van alle bewoners. Door het vertrek van de huidige funktionaris ontstaat een vakature voor de funktie van Tot de belangrijkste taken behoren: de geestelijke verzorging van de bewoners (in samenwerking met een pastoraal medewerkster en een aantal vrijwilligers) o.a. door het leiden van kerkdiensten, het leiden van kontakt- en gespreksgroepen, de begeleiding van en de zorg voor de zieken, het in specifieke gevallen bijstaan van familie en andere relaties van de bewoners, het meewerken aan het totale beleid van Hooge Burch, in het bijzonder met betrekking tot de pastorale aspekten, het verzorgen van lessen "geestelijke vorming" in het kader van de "Z"-opleiding. Onze gedachten gaan uit naar iemand die een afgeronde theologische opleiding heeft, behoort tot een reformatorisch kerkgenootschap, in oekumenische zin inhoud wil geven aan deze funktie, de nodige praktisch pastorale ervaring heeft in gemeentelijk werk of op het terrein van de gezondheidszorg, een klinisch-pastorale training heeft gevolgd of de bereidheid heeft deze alsnog te volgen. Sollicitanten moeten bereid zijn een psychologisch onderzoek te ondergaan. Nadere informatie kan worden gevraagd aan ds. L. Oost, geestelijk verzorger, tel. (01726) 1 92 00. Sollicitaties te richten aan de personeeldienst van Hooge Burch, Spoorlaan 19 te Zwammerdam (post Alphen aan den Rijn). STICHTING BEJAARDENZORG TE GRONINGEN. Het bestuur roept voor één van haar verzorgingstehuizen voor bejaarden, sollicitanten op voor de funktie van voor de vervulling van de vakature, die ontstaat wegens pensionering van de huidige direktrice. De te benoemen funktionaris. zal worden belast met de algehele leiding dient zorg te dragen voor een goede coördinatie tussen de verschillende afdelingen dient door regelmatig kontakt met de bewoners een zo goed mogelijk leefklimaat te scheppen. Van hem of haar wordt verwacht: een positief protestants-christelijke levensovertuiging leeftijd bij voorkeur tussen 40 en 50 jaar goede kontaktuele eigenschappen ervaring in een organisatorische en leidinggevende funktie belangstelling voor de leef- en denkwijze en de begeleiding van de oudere mens een verpleegkundige opleiding heeft genoten. Geboden wordt: Arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. voor Bejaardentehuizen. Het betreffende tehuis staat in het zuiden van de stad Groningen, heeft 71 bedden en er werken ruim 20 personeelsleden. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van levensloop, opleiding en ervaring, alsmede referenties te richten aan: De secretaris van het bestuur van de Stichting Bejaardenzorg „Patrimonium", H T Bos, Mercuriusstraat 4, Groningen, binnen drie weken na de verschijningsdatum van deze advertentie. f Prot. Chr. Tehuis v. kinderen met geestelijke ontwikkelingsstoornissen Hellingweg 1, Postbus 186, 3760 AD Soest, Tel. (02155) 17444 (f J Aan ons Instituut is momenteel een vacature voor een kHEEREN LOO in een paviljoen met 22 schoolgaande kinderen. De functie omvat o.a. begeleiding van het kind/de kinderen begeleiding van het groepspersoneel organisatie binnen het paviljoen samenwerking met de andere paviljoenshoofden. Wij denken aan iemand met: voltooide H.B.O.-opleiding goede contactuele eigenschappen en met de mogelijkheden in teamverband te kunnen werken organisatievermogen ruime ervaring in het werken met kinderen een positief christelijke levensovertuiging. Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer F. J. van der Meulen, psycholoog en mevr. W.G.A.M. Sijbrant-Schreuder, orthopedagoog. Sollicitatie te richten aan de directeur. De Stichting Vrijzinnig Protestants Centrum voor Maatschappelijke toerusting te Utrecht is een landelijk levensbeschouwelijk samen werkingsorgaan die groepen vrijwilligers van aangesloten geloofs gemeenschappen stimuleert tot werkzaamheden op het terrein van WELZIJNSBEHARTIGING en MAATSCHAPPELIJKE AKTIVITEITEN (aangeduid als F2-aktiviteiten) Binnenkort komt bij deze Stichting de functie vrij van een Deze funktionaris heeft tot taak: het informeren, adviseren en begeleiden van groepen vrijwil ligers meewerken in een klein team van de dagelijkse beleidsvoor bereiding en -uitvoering onderhouden van kontakten met aangesloten geioofsbe- meenschappen en interkerkelijke verbanden. het mede voorbereiden van studie- en voorlichtingsmateriaal Salaris: volgens de rijksregeling voor organen van samenwerking op titel van hoofdkommisses A. (afhankelijk van opleiding en ervaring variërend van 3.361,87 tot 4.366.57 per maand bruto, exklusief vakantietoeslag). Vereisten: voltooide akademische opleiding of hogere beroepsopleiding Bij voorkeur agogisch geschoold of met ervaring in vormings- en/of opbouwwerk. Sollicitaties: Gaarne binnen twee weken aan de direkteur van bovengenoemde Stichting p/a Nieuwe Gracht 27. Utrecht Inlichtingen Staf V P C tel. 030-331549 of 311463 Ons vormingscentrum heeft dringend posig, nodig, die in een klein team (7-8) samenwerken om partieel leerplichti gen te begeleiden. Bel of kom eens kijken bij het Provincialeweg 10 te Katwijk, tel 01718-23115.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 24