Brigadier bij de Spoorwegpolitie i FAMILIEBERICHTEN WOENSDAG 19 OKTOBER 1977 TROUW/KWARTET P6-RH8-S hunnen van maandag tof en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00 2000 uur. Op elk ran ons houdt Gtj Uw oog gencht. ru niemand of hij heeft een naam bij U. en memand valt, of hij valt in Uw handen, en niemand leeft, of hij leeft naar U toe 4 oktober 1977 15 oktober 1977 Elisabeth Cornelia Deurloo Onze Elske woog bij haar geboorte maar 1240 gram en is ondanks de goede zorgen in het Sophia Kinderziekenhuis in Rotterdam toch overleden. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Marco en Meta Marieke en Christiaan Boeroestraat 37 Delft Heden nam God in de slaap van ons weg mijn innig geliefde man. onze lieve vader, groot- en overgrootvader Arend Bosch echtgenoot van W. J. Bosch-Pater eerder gehuwd geweest met W C Bosch-Radder in de ouderdom van 81 jaar Ik ben de weg" Joh. 14:6a Appingedam. 17 oktober 1977 Hrerdlaan 13a Appingedam W J Bosch-Pater Badhoevedorp L Buurma-Bosch S H Buurma Oegstgeest L Bosch J J Bosch-Waalkes Palerson N J (USA) C W Paurs-Bosch A Paurs Leiden J Bosch K Bosch-Barkema Heerde J J Wilderom-Mekel- M B Wilderom Bennekom J J Mekel H. Mekel Ploeger Veendam H A Post-Mekel W C. Post Middelstum P E Mekel A Mekel Dik Bilthoven A L de Jong-Mekel G de Jong klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 20 ok tober 1977 up ..Rusthof'Jukwerderweg 19. Apppingedam De rouwdienst in het Uitvaartcen- tium hij de begraafplaats begint des morgens om 10 00 uur Gelegenheid lot condoleren woensdagavond 19 oktober van 1900-2000 uur in Damsterheerd, Heerdlaan en na de begrafenis in het Uitvaartcen trum Eu gelijk wij het beeld van den stoffelij ke gedragen hebben zo zullen wij het beeld van den hemelse dragen. I Cor 15 49 In een levend vertrouwen op zijn Heer. is van ons heengegaan, onze zorgzame en dierbare vader en grootvader Gerrlt Verweij in de ouderdom van 80 jaar sinds 13 dec. 1976 weduwnaar van Grietje v d. Laan Vlagtwedde. 15 oktober 1977 B B weg 35 Over den Dijk. De gedachte aan zijn door Gods Geestverworven levenswijsheid is voor ons onuitwisbaar. - Emmen G. Kamphuis-Verweij J. Kamphuis 2e Exloërmond: F. Oldenbeuving-Verweij A. Oldenbeuving Vlagtwedde: G. Verweij F. Verweij-Zevenbergen Haren: G. W. Verweij Woldendorp H Stegmeijer-Verweij J. Stegmeijer Arnhem H. J. Verweij Benoni (Z. Afrika). H. Verweij L. F. Verweij-Wiechers Kielwindeweer: A. J. de Roos-Verweij P. de Roos Sellingen: C. Verweij T. Louwes (verl.) en kleinkinderen De begrafenis is bepaald op donderdag 20 oktober a s om 14.00 uur op de Algemene begraafplaats te Sellingen. Zij die de begrafenis willen bijwonen worden om 13.00 uur in de Geref. Kerk te Sellin gen verwacht waar de rouwdienst aanvangt om 13.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condo leren in de Hoeksteen achter de Geref. Kerk. Heden 17 oktober 1977 is onverwacht in Jezus ontslapen onze lieve broer en zwager Arend Bosch eentgenoot van W. Pater op de leeftijd van 81 jaar 's-Gravenhage J van Die-Bosch J. van Die 's-Gravenhage H Boscn De Bilt H Koele-Bosch J. Koelé Zwolle A Keller-Bosch H Keller De Bilt L G Reinink-Bosch T Rcinink In zijn woonplaats Appingedam is op 17 oktober 1977 in het geloof gestorven onze geliefde zwager en oom Arend Bosch echtgenoot van Wendehen Pater eerder van Wijnanda G Radder Meppcl G Radder A Radder-Eikelboom Hoogeveen J Bade G. W Bade-Radder Soest H Radder-Ypey Appingedam S Stukje M N Stukje-Radder neven en nichten. Veilig in Jezus' armen Heden is in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve, zorgzame zuster en tante Martijntje van Woerden in de ouderdom van 84 jaar Haar leven was dienende liefde. A van Woerden Paul en Truus IJs en Nely Niek en Bruma Jeanne en Jan Riet en Bram Jan en Truus Cock en Kees Men en Piet Huug en Leny neven en nichten en verdere familie Schipluiden. 18 oktober 1977 't Woudt 4 De overledene is opgebaard 't Woudt 6. alwaar gelegenheid is tot condoleren woensdag- en don derdagavond 7-9 uur De rouwdienst zal worden gehouden in de Ned Herv Kerk te 't Woudt (gem. Schipluiden), vrijdag 21 oktober a s. om 1 uur. waarna dc begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats aldaar Vertrek van 't Woudt 6 om 12 45 uur In de hoop van de Opstanding is heden ontslapen mijn geliefde man. onze vader en opa Anthonie Kempenaar op de leeftijd van 71 jaar. Rijnsaterwoude: N. C.' Kempenaar-Verhagen A. Kempenaar M. Kempenaar-van Elderen Den Haag: A' v d. Linden-Kempenaar C. W. v d Linden Rijnsaterwoude: J A. Kempenaar Noorden W F Kempenaar C. N. Kempenaar-Vroege Zevenhoven N A Kool-Kempenaar T. Kool Emmeloord: F. Kempenaar A Kempenaar-Roersma Zevenhoven A Kempenaar. A. Kempenaar-Vroonland Kaap Verdc C. Kempenaar E de With Ter Aar G. Kempenaar G. R. Kempenaar-de Vos Rijnsaterwoude: Chr Kempenaar M. Treur en kleinkinderen. Rijnsaterwoude. 17 oktober 1977 Zonnedauwlaan 28 De rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk te Rijnsater woude zal D.V. gehouden worden vrijdag 21 okto ber a s. nam 1.30 uur. waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aldaar Gelegenheid tot condoleren aan huis woensdag en donderdagavond tussen 7-9 uur en na afloop van de begrafenis in de consistorie van de kerk. Op de dag des Heeren heeft de Heere tot zich genomen onze zwager Klaas Antutna geliefde echtgenoot van G. Buist Zuidhorn. „Eibershof" 16 oktober 1977. Beetsterzwaag J Antuma-Wolters Bedum: C. Antuma-Buist Zuidhorn: G. Antuma-Bos Psalm 23 onber. Heden nam de Heere plotseling van ons weg mijn geliefde man en onze zorgzame vader, behuwd en grootvader Jan Wols in de leeftijd van 74 jaar. Oud-Beijerland: A. G. Wols-Demmers W A. Vijge-Wols H. R. Vijge A. van de Pligt-Wols W J. v.d. Pligt Utrecht: A. Kaïser-Wols Mr. C Kaiser Heinenoord: A. de Ronde-Wols L. de Ronde Oudewater: M H. Wols en kleinkinderen Oud-Beijerland. 17 oktober 1977 Breitnerstraat 20 Gelegenheid tot condoleren a.s. woensdagavond van 7-9 uur De begrafenis zal plaats vinden donderdag 20 oktober a.s. des namiddags 2 uur op de Algemene begraafplaats te Oud-Beijerland. Namens het College van Bestuur der Vrije Uni versiteit geven wij met droefheid kennis van het overlijden van de heer Drs S. van Oorde wetenschappelijk hoofdmedewerker bij het Insti tuut voor Pedagogisch-Didactische Vorming van a.s. leraren. op de leeftijd van 51 jaar. Sedert 1971 was hij aan de Vrije Universiteit verbonden als vakdidacticus der klassieke taai en letterkunde In dankbare herinnering zal blij ven wat hij voor onze universiteit heeft betekend. Amsterdam. 18 oktober 1977 De Boelelaan 1105 K. van Nes. voorzitter H. Hoogenkamp. secretaris. Met ontsteltenis geven wij kennis van het plotse ling overlijden van de heer Drs S. van Oorde sinds de oprichting als wetenschappelijk hoofd medewerker verbonden aan het Instituut voor Pedagogisch-Didactische Vorming van a.s. lera ren der Vrije Universiteit. Wij verliezen in hem een gewaardeerde collega, die wij om zijn persoon en werk zullen blijven gedenken. Amsterdam, 18 oktober 1977. Medewerkers van het Instituut voor Pedagogisch-Didactische Vorming van a.s. leraren der Vrije Universi teit. Docenten en studenten van de Subfaculteit Klas sieke Talen aan de Vrije Universiteit geven met verslagenheid kennis van het overlijden van de heer Drs S. van Oorde docent in de didactiek der Klassieke Talen. Amsterdam, 18 oktober 1977. G. J. D. Aalders H. Wzn., S. R. Slings R. R. Knoop Algemene Kennisgeving God nam tot Zich, in Zijn heerlijkheid, onze vader, mijn schoonvader en onze grootvader Pieter Brouwer weduwnaar van S. G. Abbink eerder weduwnaar van A. de Bruijn op de leeftijd van 81 jaar. Velp A. van der Kooij-Brouwer W. van der Kooij Apeldoorn: W. Brouwer en kleinkinderen Dieren, 16 oktober 1977 Correspondentie-adres: Velp (G), Hogeweg 39A Apeldoorn, Pasteurstraat 108 De begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Maassluis, donderdag 20 oktober om 13.00 uur. Ontvangst in de Aula op de begraafplaats om 12.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de be grafenis in de Aula. Aansluitend op de trein die om 12.27 aankomt op N.S.-station Maassluis is er vervoer naar de be graafplaats. In vol vertrouwen op haar Heer is op maandag 17 oktober ingeslapen onze lieve vrouw, moeder en oma Kathe Helene Luise Wenzel op de leeftijd van 72 jaar. H. E. Verheul Rijswijk: Ziska de Wit-Verheul Bald de Wit Martina en Maarten Maarssen. Marianne Becht-Verheul Kees Becht Kitty.'Roland en Alexandra Maarssen Dr. Plesmanlaan 270. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van- „Tamarinde". Neckardreef 6 te Utrecht (Over- vecht). Gelegenheid om afscheid te nemen don derdag van 19.00-20.00 uur. Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de aula van het verpleeghuis „Tamarin de" op vrijdag 21 oktober a.s. om 10.00 uur. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Maarssen. Straatweg. Na de begrafenis is er in de aula van de begraaf plaats gelegenheid de familie te condoleren. Plotseling werd uit de familiekring weggenomen onze broer en zwager Arie Kempkes Waddinxveen: H. Kempkes S. v. Reenen Reeuwijk: G. A. Kempkes- Kreupling Oegstgeest: A. J. Schuil-Kempkes Waddinxveen. 17 oktober 1977. Enige kennisgeving Heden. 18 oktober, heeft God in zijn slaap thuisge haald Zijn kind. mijn geliefde man en mijn zwager Joost van Dalen geboren 3 maart 1900 J. M. van Dalen-Schotel T. Schotel Zwolle Aagje Dekenstraat 25. Tot onze droefheid nam God nog vrij onverwacht uit ons midden weg onze lieve zorgzame moeder én oma, onze zuster, schoonzuster en tante Geertruida Verhoetf weduwe van Willem Mulckhuyse op de leeftijd van 68 jaar. Bodegraven; L. Mulckhuyse A. Mulckhuyse-Hofstra Arnhem: J. Mulckhuyse C. Mulckhuyse-Heemskerk Gouda: M. Kleyn-Mulckhuyse B. A. J. Kleyn. en kleinkinderen. Bodegraven. 17 oktober 1977 Noordstraat 46. Correspondentieadres: L. Mulckhuyse Noordstraat 40 Bodegraven. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 21 oktober a.s. op de Algemene Begraafplaats „Vre dehof", Noordzijde te Bodegraven. Aankomst aula plm. 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Na een kort en geduldig lijden nam de Heere uit ons midden tot Zich. in de leeftijd van ruim 85 jaar. onze geliefde moeder, groot- en overgroot moeder Catrina Timmer sinds 1965 weduwe van Azwerus van Tuijl. Haar leven was Christus, haar ster ven gewin. Gameren: Az. van Tuijl J. G. van Tuijl-van Tuijl Santpoort: G. E. Flink-van Tuijl Zaltbommel: G. van Tuijl H. H. van Tuijl-Pisters Gameren: J. van Tuijl-van Tuijl kleinkinderen en achterkleinkind Gameren. 17 oktober 1977 Ridderstraat 23. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 21 oktober a.s. des namiddags te 2 uur op de algeme ne begraafplaats te Gameren. In het Huis Mijns Vaders zijn vele woningen; en waar Ik heenga, daarheen weet gij de weg. Johannes 14:2 en 4 Heden nam God tot Zich Zijn kind, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en schoonvader, schoonzoon, broer, zwager en oom Jan de Raadt op de leeftijd van 54 jaar. M. de Raadt-Kok Gert en Marja Bram Bets en Gerard Jaap Maarten Cobi en verdere familie Pernis, 17 oktober 1977 Murraystraat 63 Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Clara-ziekenhuis te Rotterdam. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdavond van 7.45 tot 8.15 uur. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden vrijdag 21 oktober a.s. om 12.00 uur in het Gereformeerd Jeugdgebouw, Burgemeester van Esstraat 34 te Pernis, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Pernis. Vertrek vanaf het Gereformeerd jeugdgebouw om 12.30 uur. Heden bereikte ons het bericht dat plotseling is overleden onze collega en vriend, de heer A. de Groot oud-inspecteur van het dagblad „De Rotter dammer" Medewerkers Trouw/Kwartet B.V. Rotterdam 18 oktober 1977. Met droefheid geven wij kennis van het plotseluq overlijden van de heer D. Snelleman Registeraccountant Op de leeftijd van 44 jaar Sinds 1955 is de heer Snelleman bij onze maat schap werkzaam geweest, waarvan de laatste zeven jaar als medewerker. Wij hebben hem als mens en collega zeer gewaa deerd. 18 oktober 1977 Van Boshuizenstraat 12 Amsterdam Moret en Limperg Accountants Met verslagenheid namen wij kennis van het onverwacht overlijden van de heer D. Snelleman, Registeraccountant Op de leeftijd van 44 jaar Zijn vriendschap en collegialiteit zullen wij dankbaarheid blijven gedenken. Personeel Moret en Limpert. Accountants. Amsterdam. 18 oktober 1977 Immanuel God met ons. Op 14 oktober is ontslapen onze lieve zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Anna Maria Hendrika Kuster weduwe van Hendrik van den Tol op de leeftijd van 91 jaar. Rotterdam: J. Ph. van den Tol Rotterdam: H. C. G. van den Tol-Mulder Rotterdam: C. H. van den Tol J. C. van den Tol-de Jong kleinkinderen en achterkleinkin deren. Rotterdam. 18 oktober 1977. Stadhoudersweg 41a De begrafenis heeft heden in stilte plaatsgehad. F C 1 2 1 1 I I D'eénvoudigen wil God steeds gade slaan: 'k Was uitgeteerd, maar Hij zag op mij neder. Keer. mijne ziel. tot uwe ruste weder: Gij zijl verlost: God heeft u welge daan' Psalm 116 4 (oude ber.) Heden overleed in volle vrede, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Baartman-van Ravenswaay Weduwe van Jan Gerrit Baartman in de ouderdom van 86 jaar. Utrecht: E. van Vliet-Baartman C. van Vliet Vianen: A. M. Pruiksma-Baartman J. J. Pruiksma en kinderen Utrecht: R. Baartman J Baartman-Meijer en kinderen Bunnik: Ph. Baartman W. Baartman-Oussoren en kinderen Vianen. 18 oktober 1977 Bejaardencentrum „Batenstein" Jan Blankenweg 2. Vianen. Corr. adres: Valkenstraat 1. Vianen. Verzoeke geen bloemen Moeder werd de laatste maanden liefdevol ver pleegd in het bejaardencentrum „Batenstein" te I Vianen. Gelegenheid tot condoleren op donder dag 20 oktober a.s. van 19.00-19.30 uur in het bejaardencentrum „Batenstein". De rouwdienst zal gehouden worden op zaterdag 22 oktober a.s. om 13 uur in voornoemd bejaar dencentrum. waarna de begrafenis zal plaatsheb ben om 14 uur op de algemene begraafplaats te Vianen. Hartelijk wil ik u danken voor de grote belangstelling es het medeleven, betoond na het overlijden van mijn inni{ geliefde moeder Kunje Bosma-Steltman Uw bezoek, de vele brieven, kaarten en bloemen warer alle bewijzen van uw warme medeleven. J. Bosma Apeldoorn, oktober 1977 Loseweg 2. Bij de Spoorwegpolitie zijn mede als gevolg van uitbreiding enige vakatures voor brigadier in de rayons AMSTERDAM. EINDHOVEN en ROTTERDAM De minimumeisen zijn: bezit politiediploma B tenminste zes dienstjaren bij Rijks- of Gemeentepolitie maximum leeftijd 30 jaar (afwijking is in bijzondere gevallen mogelijk) het bezit van het Mulo/Mavo diploma strekt tot aanbeveling een medisch- en psychologisch onderzoek behoort tot de selectie procedure. Een INFORMATIEBLAD bevattende o.a. de arbeids voorwaarden. aanstellmgs-en bevorderingsmogelijkheden wordt op schriftelijke of telefonische aanvraag gaarne toegezonden, (tel 030 -353058 of 353078). Schriftelijke sollicitaties tfe richten aan de Chef van de Spoorweg recherche. Croeselaan 22 (CVI- gebouw) te Utrecht Spoorwegrecherche

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8