itiekkelijk in tricot. v r Lamüe m -Ë FAMILIEBERICHTEN Ml DINSDAG 18 OKTOBER 1977 TROUW/KWARTET PRSI kunnen van maandag tol en me! vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16 00-20 00 uur. Heden nam God tot Zich. na een kortstondig ziekbed, onze lieve moeder, grootmoeder en zuster Alida Agatha Hoogeveen-van Daalen op de leeftijd van bijna 85 jaar. Den Haag- J T Jacobs-Hoogeveen D Jacobs Benthuizen: E v. d Heijden-Hoogeveen Jaap en Anna. Nico. Kees en Laila. Martin en Hanneke Zevenhuizen: A C van Tol-Hoogeveen M van Tol Leen en .Dick Regina. Canada. Sask: D Hoogeveen J J Hoogeveen-van Gelderen Helen. Alida en Patty Chemainus. B C Canada: C J. Veistrup-Hoogeveen E. J. Veistrup Carl, Karin en Eric Bleiswijk: J C. Voshol-Hoogeveen J P Voshol Esther Bleiswijk. 16 oktober 1977. Frans Halslaan 8. Corresp.-adres: J P Voshol. Ireneweg 5 te Bleiswijk. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de Ned. Herv. Kerk. Kerkstraat te Bleiswijk. Bezoek en gelegenheid tot condoleren: dinsdag van 19 30 tot 20 30 uur De rouwdienst zal D V gehouden worden woens dag 19 oktober om 14 00 uur in bovengenoemde kerk. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Bleiswijk Tevens gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kerk. Met grote droefheid geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, voor ons ge heel onverwacht, .mijn geliefde man. onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Arte Cornells van Kooten op de leeftijd van 61 jaar A van Kooten-de Waard J J. van Kooten C. A. van den Hoek-van Kooten J. van den Hoek N. Scheurwater van Kooten J. Scheurwater A. van Kooten W. A van Kooten B P M. van Kooten-Pechler en kleinkinderen H I Ambacht. 17 oktober 1977 Vrouwengelen weg 12a Geen bloemen Bezoek en gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis woensdag en donderdag a.s. van 19.30 tot 20 30 uur. De begrafenis in het familiegraf zal D V. plaats hebben vrijdag 21 oktober op de algemene be graafplaats aan de Achterambachtseweg. Vertrek vanaf het woonhuis om 13.30 uur. Aankomst in de kapel op de begraafplaats om r 13.50 uur. Met groot leedwezen geven wij kennis van het onverwacht overlijden van onze directeur, de heer A. C. van Kooten Wij gedenken hem in verslagenheid, maar zijn ijver en inzet voor het bedrijf zal in onze gedach ten voortleven Het gezamenlijk personeel van Handelsonderneming A. C. van Kooten H. I. Ambacht. 17 oktober 1977. ..Mijn genade ia U genoeg". 2 Cor. 12 19. Een maand na het overlijden van haar lieve man en onze vader nam God tot Zich. in de leeftijd van 82 jaar. onze lieve, zorgzame moeder, grootmoe der en overgrootmoeder. Wilhelmina Lena Sonneveld, weduwe van Dirk Pieter van den Bosch. Oegstgeest: Hans en Ytje Den Haag Arie en Lies Nel en Henk Oegstgeest Lente en Henk Den Haag: Wil en Arie Dick en Sonja Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Oegstgeest. 15 oktober 1977 Correspondentie-adres Rhyngeesterstraatweg 78 Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geen toespraken. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bejaardencentrum ..Hofwyck". Hazenboslaan 38 Condoleancebezoek woensdag 19 oktober van 19- 20 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de Groene of Willebrordkerk. Haarlem merstraatweg 4. Oegstgeest. op donderdag 20 ok tober 1977 om 14 30 uur. waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden Vertrek vanaf de Rhyn geesterstraatweg 78 om 14.10 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in bovengenoemde kerk. Op de Dag des Heren is in Jezus ontslapen mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Pieter Kroese op de leeftijd van 67 jaar. ..Mijn genade is genoeg" 2 Corinth. 12 9a Harlingen. 16 oktober 1977 Brouwersstraat 5 M. Kroese-Hieminga Bolsward: J. A. v. d. Veer-Kroese B v. d. Veer Lelystad: D. van Doodewaard-Kroese D. van Doodewaard Woudenberg: B. Kroese P. Kroese-Westerhof Hoogwoud: C. M. Boer-Kroese J. Boer Ten Boer: J. Kroese E. G. Kroese-Posthumus Drachten: M. Kroese T. de Ruiter (verl.) Sneek: A. Kroese Harlingen G. Kroese en kleinkinderen Geen toespraken, geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren woensdag 19 oktober a.s. van 19-20 uur aan huis. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den donderdag 20 oktober a.s. om 13.15 uur in de Geref. Kerk. Midlumerlaan 24 te Harlingen. geleid door de weleerwaarde heer Ds. P. Riemersma. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Harlingen. ..Als ik maar weet. dat hier mijn weg door U. Heer. wordt bereid." Voor ons onverwacht, ontsliep in de hope des eeuwigen levens mijn lieve man en onze zorgzame vader Hendrik Jurjan Kleine op de leeftijd van 53 jaar. A. C. A. Kleine-Steltman Henk Wolter André Jeannette en Edward Yvonne Marijke Gerda Amsterdam. 15 oktober 1977 Rontgenstraat 13 huis Geen bloemen Thuis geen bezoek Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woensdag avond van 7-8 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 20 oktober om 13 uur in de ..Koningskerk", Van 't Hofflaan 20. waarna tegen 14 uur de begrafenis zal plaatsvinden pp de Nieuwe Oosterbegraaf plaats aan de Kruislaan. De Heer der Kerk heeft plotseling van zijn taak ontheven, onze broeder, ouderling H. J. Kleine Met grote toewijding heeft hij. ondanks de zorg voor zijn gezin en drukke werkzaamheden, zich vele jaren ingezet voor de kerk van zijn Heer. Alleen deze Heer kan de troost en kracht schen ken aan zijn vrouw en kinderen. Wij bidden hen dat van harte toe. Wijkkerkeraad-Oost van de Geref. Kerk van Diemen-Watergraafsmeer-Bijlmer praeses: P. Verdonk scriba. F. Velders Voor ons onverwacht, nam God tot Zich onze oudste zoon. broer, zwager en oom Hendrik Jurjan Kleine Familie. Kleine Familie. Steltman Amsterdam, 15 oktober 1977. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Op Zijn tijd heeft God tot Zich geroepen, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Neeltje Both-van Doesburg op de leeftijd van 71 jaar. A. M. B Both D M. C. Bot-Nieuwstraten Albert Hélène Utrecht. 17 oktober 1977 J. W. Frisostraat 38 Correspondentie-adres: Dorpsstraat 204 Broek op Langedijk De begrafenis heeft in besloten kring plaatsge vonden De Heere heeft tot Zich genomen onze geliefde schoondochter, zuster, behuwdzuster en tante Gerrigje Schmidt weduwe van Antonie Luijendijk op de leeftijd van 69 jaar. ..De Heere maakt de gevangenen los. Psalm 146 7 b Familie Schmidt Familie Luijendijk De Lier, 16 oktober 1977 Kijckerweg 94 Corr.adres: J. Luijendijk, Hoogweg 6b. De Lier. Gelegenheid tot condoleren- aan het woonhuis woensdag 19 oktober a s. van 19.00-20.30 uur. De teraardebestelling zal D V plaatsvinden donder dag 20 oktober a.s op de Algemene Begraafplaats te De Lier om 14.30 uur. V-hals pullover met kontrasterende band. Wol/mohair/acryl. In diverse pasteltinten. Mt. S, M en L.*£%- Shetland V-hals pullover in écru/rood/roest. Mt. S, M en L Colpullover-blouson met koordje. Acryl. In wit, écru, 1 grijs, bordeaux en roze. 1 Mt. S en 'k Lag machteloos gebonden, Gij komt, en maakt mij vrij. Verlost uit grote benauwdheid en eenzaam lijden, mijn zeer zorgzame man, onze vader en opa Hendrik van den Brink Hij bereikte de leeftijd van 71 jaar Oosterbeek: M. P. van den Brink-den Uyl. Rheden. G. van Galen-van den Brink G van Galen Meta en Nanda Amsterdam: H. P. van den Brink Oosterbeek. 16 oktober 1977 Karei v. Gelderlaan 1 De overledene is opgebaard in de Aula aan de Annastraat 39 te Oosterbeek. Aldaar geen bezoek. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 20 oktober a.s. om 13.30 uur in de Vredebergkerk aan de van Toulon van der Koogweg te Oosterbeek, waarna de ter aarde bestelling zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats (Noord) te Oosterbeek. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de Aula op de begraafplaats. .Jleilig in Jezus' Armen" In vertrouwen op haar Heer is rustig ontslapen onze moeder en oma, schoonzuster en tante, ons aller mevrouw J. D. Schouw-Buitkamp Vijn op de leeftijd van 85 jaar Zalig de doden, die in den Here sterven van nu aan. Ja zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na. Namens allen: S. Silvis, ex. test Haarlem 17 oktober 1977 Riauwstraat 35 Corr. adres: Planetenpiein 19 Gelegenheid tot afscheid nemen in het Uitvaart centrum, Zijlweg 63 te Haarlem van 14.00 uur tot 15.00 uur en van 19.00 uur tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 20 oktober om 10.30 uur op de Noorderbe graafplaats te Haarlem. Vertrek van Riauwstraat 35 omstreeks 10.00 uur. „Bij U schuil ik" Na een moedig en geduldig gedragen lijden is ontslapen, in zijn Heer en Heiland, onze lieve man en vader Eduard Pieter Vroonland op de leeftijd van 69 jaar. T. Vroonland-De Bruijn Cilia Vroonland Irene Vroonland Kees en Mannie Vroonland Amsterdam, 17 oktober 1977 Alblasstraat 46" Liever geen bezoek thuis Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donderdag avond van 8-9 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 21 oktober om 13 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk. Heden heeft de Here, voor ons geheel onverwacht, van ons weggenomen onze lieve zoon, broer, zwa ger en oom David Snelleman op de leeftijd van 44 jaar Zeist: D. Snelleman K. Snelleman-Droppert Driebergen-R.: J. Snelleman R. D. J. Snelleman-van Barneveld Jolanda, David Delden: J. K. Kemper-Snelleman D. Kemper Marco, Frank Amsterdam. 16 oktober 1977 Overtoom 459/1II Corr. adres: Bethaniëlaan 9 te Zeist De overledene is opgebaard in de rouwkamer Prins Hendriklaan 23 te Zeist. Bezoek aldaar woensdag 19 oktober a.s. van 19.30-20.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben te Zeist op de Algemene Begraafplaats donderdag 20 oktober a s. om 13.00 uur. Vertrek Prins Hendriklaan 23 om 12.45 uur. Met ontsteltenis vernamen wij, dat op 14 oktot 1977 op 53-jarige leeftijd is overleden onze met werker Jacob Moll De heer Moll trad op 1 februari 1963 bij o maatschappij in dienst als coördinator van afdeling Personeelszaken in het Botlek gebi Laatstelijk was hij werkzaam als coördina Management Information van de Raffinaderij, heer Moll was een prettig, toegewijd en bekwa medewerker, die altijd openstond voor de prol men van anderen. Moge zijn echtgenote en kinderen in deze moe ke dagen steun vinden in ons aller deelnemin Heden nam God tot Zich onze in Australië wor de lieve broer, zwager en oom Herm Tulp weduwnaar van A. Knapp K. G. Kaajan-Tulp Jac. Kaajan Utrecht: J. M. Tulp Amersfoort: J. G. M. Tulp Norg: N. J. Tulp M. Tulp-van Leeuwen en kinderen 14 oktober 1977. Zwolle. Assendorperdijk 42. Geen bezoek. In plaats van kaarten U allen, die gedurende de ziekte en na het overlijc onze lieve Henk Smilde ons hebt getroost en bemoedigd betuigen we ona lijke dank. Namens o« L. A. Smilde-And

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12