-I Het is weer Spaarweek bij de Rabobank Van 17 t/m 21 oktober ligt er een prachtige kalender klaar-Kado d Rabobank V FAMILIEBERICHTEN PL"' ZATERDAG 15 OKTOBER 1977 TROUW/KWARTET Tf -fc= kunnen van maandag tol en mei vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 1» 00-20 00 uur. D V. op 20 oktober 4.s. hopen onze ouders en grootou ders B. Dubbeldam C. Dubbeldam-Groenenboom hun 50-jang huwelijksfeest te vieren. Barendrecht. 1977 Lavendelhof 13 Gelegenheid tot feliciteren vrijdag 21 oktober a s. v.a. 19.30 uur in ..Van Ouds 't Raedthuys" Dorpsstraat 141 te Barendrecht. Geprezen zij de HERE' Dag aan dag draagt HIJ ons. Die GOD is ons heil' Op vrijdag 21 oktober hopen tcij met elkaar te gedenken dat onze ouders en groot-ouders L. v.d. Scheer en T. v.d. Scheer-Blom gedurende 45 jaar samen lief en leed deelden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Loenen aan de Vecht: Roel en Janny. Luuk, Wim en Henriet Dordrecht: Douwe en Janny. Anke. Luuk. Gerrit. Tinka en Yvonne Leeuwarden: Giebe en Wieke. Luuk, Anne en Fnts Wij zijn blij en dankbaar u te kunnen berichten, dat wij Deo volente op Vrijdag 21 oktober aanstaande, de dag hopen te herden ken waarop onze ouders en grootouders H. OPHOF K. OPHOF-FEIJEN 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Veenendaal: Jan en Bouk de Vries René Kampen: Aafko en Diny de Vries Harro, Masja en Robert Zelhem: Gea en Harry Vos Gerlinde Smilde: Jan Peter Ophof Receptie 's middags van 16.00-18.30 uur in de zaal naast de Gereformeerde Kerk aan de Suermondsweg te Smilde. Smilde, oktober 1977 Rebenscheidtstraat 15 Gorredijk: Ali en Piet. Kraggenburg: Eef en Jan, Nijkerk, Grieglaan 1. Pieter, Luuk en Wenda Wim en Tanja Gelegenheid tot /eliciteren ts er 21 okt. in het gebouu' .,de Schakel". Oranjelaan 10 te Nijkerk, 's avonds van 7- 9 uur. Wij danken U hartelijk voor alle gelukwensen, cadeaus, bloemen e.d. die ons zilveren huwelijksjubileum ook tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. A. Schutter T. Schutter-Numan Tubantenstraat 86. Aalten. 10 september is in meerdere opzichten voor ons een rijke dag geworden. Voor alle goede wensen, persoonlijk, schriftelijk, begeleid van bloemen en cadeaux, zeggen wij u. mede namens onze kinderen heel HARTELIJK DANK G. Hoekzema. A. Hoekzema-Venema Groningen, oktober 1977. Hereweg 110. Heden is toch nog onverwacht ontslapen in zijn Heer en Heiland, mijn geliefde man. onze lieve, zorgzame vader, schoon- en grootvader, broer, zwager en oom Willem Voogt op de leeftijd van 78 jaar. J. Voogt-van Sterns kinderen en kleinkinderen Rotterdam. 12 oktober 1977 Hendrick Staetsweg 263 Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Bergweg-ziekenhuis, ingang Bergselaan 62 te Rotterdam.' Bezoek zaterdag van 14.00-15.00 uur. tevens gele genheid tot condoleren. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 17 oktober in de Verrijzeniskerk. Springerstraat 340 om 11.00 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats „Oud-Kralin gen" aan de Kralingseweg 334 om 11.45 uur. Op Zijn tijd nam God tot Zich onzé lieve zorgzame vader en opa Jan Smit weduwnaar van Adriana van den Berg op de leeftijd van 66 jaar. ..Dan ga ik op tot Gods altaren" (Psalm 43 4 berijmd) Wageningen: Pieter en Anki Rijpma Bert en Adriaan IJmuiden: Janita Ede. 13 oktober 1977. Weerdestein 46. Corr. adres: Tarthorst 563. Wageningen. De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum van de Monuta Stichting, Maanderweg 17 te Ede. Gelegenheid tot bezoek en condoléance aldaar zaterdag 15 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. Even eens wordt daar de rouwdienst gehouden en wel op maandag 17 oktober om 11.00 uur. aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om 12 30 uur op de Algemene Begraafplaats te Oosterbeek. Met leedwezen geven wij u kennis van het overlij den van onze zeer gewaardeerde medewerker, de heer J. A. Mank Gedurende meer dan 36 jaren heeft hij, laatstelijk als medewerker van de Sociale Dienst, de ge meente Monster in grote plichtsbetrachting en verantwoordelijkheid gediend. Zijn nagedachtenis zullen wij in hoge ere houden. Monster. 14 oktober 1977. Burgemeester en wethouders van Monster. G. A. Stolwijk, burgemeester. H. Uitterhoeve. secretaris. Met leedwezen geven wij u kennis van het overlij den van onze collega, de heer J. A. Mank Hij zal als een hulpvaardig en zeer beminnelijk mens in onze gedachten blijven voortleven. Een fijne collega is van ons heengegaan. Zijn echtgenote en kinderen wensen wij alle sterk te toe. Monster, 14 oktober 1977. Personeel secretarie, bedrijven en diensten gemeente Monster. Met groot leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de heer Mr. C. Stehouwer Tot 1975 lid van de raad van bestuur van onze instelling. Met grote dankbaarheid en erkentelijkheid ge denken wij het zeer vele dat de heer Stehouwer voor ons bedrijf heeft gedaan. Raad van commissarissen Raad van Bestuur NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDS BANK N V. ..Afijn genade is U genoeg" Heden overleed, geheel onverwacht, onze geliefde zuster, schoonzuster, tante, oudtante en nicht. Anna Maria Hillegonda van Beelen op de leeftijd van 81 jaar. Uit aller naam: C. van Beelen Scheveningen. 12 oktober 1977 Jurriaan Kokstraat 81. Geen bezoek aan huis. Liever geen bloemen Gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen zaterdag van 15-16 uur in rouwkamer ..Atropos Van Boetzelaerlaan 292. De begrafenis zal plaatshebben maandag 17 okto ber om 13 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf rouwkamer „Atropos" om 12.30 uur. Na een blijmoedig, dienend leven heeft de Here plotseling tot Zich genomen onze onvergetelijke zuster, nicht en tante Hilligje Krabbe in de ouderdom van 85 jaar. Dedemsvaart: J. Daman Scheveningen: W. K. Krabbe P. H. Krabbe-Koster Haarlem: G. van Huët-Daman Dedemsvaart. 13 oktober 1977 Bachplein 33. De begrafenis zal dinsdag 18 oktober plaatsvin den op de algemene begraafplaats „Noord Stege- ren" te Dedemsvaart omstreeks 14.30 uur. Vooraf wordt om 14 uur een Dienst van Woord en Gebed gehouden in „Antenne". Wilhelminastraat 1. Gelegenheid om te condoleren na afloop van de begrafenis in „Antenne". ..Zo ik niet had geloofd dar in dit leven mijn ziel Gods gunst en hiilj genieten zou Wij zijn God dankbaar dat moeder Cornelia Hogervorst-Boot temidden van haar kinderen op 7 oktober haar 86e verjaardag mocht vieren. Op 12 oktober is zij na een gezegend leven ing< gaan tot het feest van haar Heer. Amstelveen: C. J. de Koning-Hogervorst H. de Koning Californië: E. J. Hogervorst A. M. Hogervorst-van Ommering Aalten: E. Hogervorst Voorburg: S. J. Breekveldt-Hogervorst J. G. Breekveldt Doetinchem: J. C. van der Stoep-Hogervorst J. H. van d^r Stoep en kleinkinderen Bodegraven. Dronensingel 4S Correspondentie-adres: J. G Breekveldt. Prins van Lignestraat 25. Voorburg De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 17 oktober te 13.30 pur op de algemene begraafplaats ..Vredehof" Noordzijde te Bodegraven. In het dienstencentrum Dronensingel zal om 12.30 uur een korte dienst worden gehouden. Na afloop van de begrafenis is er in de aula gelegenheid tot condoleren. ar Heden behaagde het de Heere van leven en dood r plotseling van onze zijde weg te nemen onze n geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootva- r| der, zwager en oom Abraham Klink weduwnaar van Lijdia Guldemeester in de ouderdom van 88 jaar en 7 maanden. door genade alleen J. C Klink A. Klink-Brinkman P. Klink L. Klink-Brinkman klein- en achterkleinkinderen Stellendam. 14 oktober 1977 Mr. Iman Caustraat 33 Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond ena maandagavond van 7 tot 9 uur. De begrafenis zal DV plaats hebben op dinsdag 18 1 oktober a.s. des namiddags 2 uur op de Algemene a Begraafplaats te Stellendam vanuit de Gerefor- j' meerde Kerk aan de Kerkhoflaan. Vervolg op pagin j! Opa en Oma Willen graag gemakkelijk sparen en opnemen. Kiezen daarom een Spaar- Extra-Premie boekje, omdat de rente daarop voor hen veel gunstiger is. Pa en Ma Bekijken zorgvuldig wat voor hen de beste spaarvorm is. De Rabobank helpt hen daarbij zonodig met goede raad. 1 alltn 1 III III 1 HI W uS i 0 Els en Johan Voor Johan de Grijp-5 rekening. Dat geeft aan het eind 5% extra over gespaard bedrag plus de hoge rente. Els spaart met de Zilvervloot en krijgt straks 10% extra over spaargeld en rente. Barend (de a.s. schoonzoon) en Loes Barend heeft een spaarrekening met opzegtermijn, die geeft méér rente, vaak ook als het geld eerder wordt opgenomen, bijvoorbeeld in verband met het huwelijk of voor het kopen van een eigen huis. Sparen doe je met z'n allen Iedereen spaart op z'n eigen manier, daarom heeft de Rabobank zoveel spaarvormen. Kom er over praten tijdens de Spaarweek! Nederland in de openlucht Gezellige kadootjes voor de hele familie! Naast de prachtige kalender met als onderwerp „Nederland in de open lucht" is er voor de kinderen een fijne bouwplaat met oude huisjes om zelf te bouwen. geld en goede raad

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8