psycholoog orthopedagoog DIREKTEUR Stichting voor de Leerplan Ontwikkeling te Enschede SECRETARIS M/V een onderwijzer(es) een vakleerkracht gymnastiek Stichting Regionale Schooladviesdienst Zeist en Omgeving HERVORMD LYCEUM WEST AMSTERDAM Docent(e) G«dri««i EEN HOOFD DE STICHTING SCHOOLADVIES- EN BEGELEIDINGSDIENST OOSTELIJK GRONINGEN PSYCHOLOOG (M/VR) zoetermeer GRONINGEN DOCENTEN AARDRIJKSKUNDE KUNSTGESCHIEDENIS ENGELS 12 lessen Menso Alting College, Docent(e) Engels een leraar/lerares DUITS voor 7 uur 3e graads een leerkracht vavo, DOCENTEN VOOR: AMSTERDAM docent(e) frans Stafdocent(e) leerkracht handel docenten leraar(es) LERAAR OF LERARES ZATERDAG 15 OKTOBER 1977 UTE RIJSWIJK "DE SCHAKEL" Chr school voot VBO LOM Cromvlietkade 51 A Het bestuur van bovengenoemde school vraagt, wegens uitbreiding en vervanging, voor spoedige in dienst treding: voor een groep van 10-12 teerlingen - Vereist: volledige bevoegdheid j.. (k), r. gewenst: een LO-akte, bij voorkeur Frans of Duits. voor 8-10 klokuren. Van sollicitanten, voor beide vakatures, wordt verwacht dat zij uit overtuiging het prot. chr. onderwijs kiezen Inlichtingen worden verstrekt door de schoolleider. C. de Graaff. tel. 070-982748 Ischoollof 015 143867 (huis) Sollicitaties te richten aan het bestuur op bovenstaand adres. De Stichting voor de Leerplanontwikkeling (S.L.O.) te Enschede vraagt per uiterlijk 1 |anuari 1978 een voor de Adviescommissie Leerplanontwikkeling MOEDERTAAL ONDERWIJS (vac no 7769) Functie-informatie: De ACLO Moedertaalonderwijs is de opvolgster van de Commissie Modernisering Moedertaalonderwijs (C.M.M.) en heeft tot taak de S.L.O. en de Minister van O. en W adviezen te geven. De secretaris van de ACLO Moedertaalonderwijs wordt rechtspositioneel ondergebracht bij de S.L.O maar werkt geheel ten behoeve van en onder verantwoordelijkheid van de ACLO Moedertaalonderwijs. Vanuit zijn vakinhoudelijke deskundigheid heeft hij tot taak het proces van menings vorming en adviesontwikkeling in de commissie te stimuleren, te ondersteunen en te begeleiden. Tot zijn activiteiten behoren a. het vervullen van de secretariële werkzaamheden voor de plenaire vergadering, het dagelijks bestuur en de subcommissies van de ACLO Moedertaalonderwijs, b. het onderhouden van kontakten met de S.L.O., de overheid, de onderwijspraktijk en andere instanties in de verzorgingsstructuur; c. het volgen van ontwikkelingen in de leerplanontwikkeling en in het moedertaalonderwijs. Functie-eiMo: Gedacht wordt aan een functionaris die door eigen onderwijservaring en studie inzicht heeft in de problematiek van het moedertaalonderwijs, kennis heeft van onderwijskundige theorieën en ontwikkelingen en in staat is zowel schriftelijk als mondeling goede kontakten te onderhouden. Aanstelling: De aanstelling en bezoldiging geschieden volgens rijksregeling De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Standplaats Enschede. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur ran de S.L.O.. drs. B. Wildeboer. Postbus 2041. te Enschede, onder vermelding van "secretaris ACLO-M. vacatureno. 7769". Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de voonitier van de commissie. C M. Bolle, telefoon 050 346309 fprivé) of 050 172468/9 (kantoor! en bij de huidige secretaris. A.J. Kamer, telefoon 053 840840. Deze stichting, waarin de besturen van de verschillende onderwijsinrichtingen samenwerken ten behoeve van de begeleiding van hun scholen, vraagt een (mnl./vrl.) waarvan wordt verwacht: - in samenwerking met het bestuur, de medewerkers en het onderwijsveld, net schoolbegeleidingswerk in het werkgebied van de stichting verder uit te bouwen binnen het kader van het door de stichting geformuleerde beleid; - kennis en ervaring met de huidige onderwijs-, onderwijsontwikkelings- en schoolbe- geleidingsproblematiek en het leidinggeven aan een multidisciplinair team. Opleidingsniveua: Een voltooide universitaire opleiding bij voorkeur in één der sociale wetenschappen, dan wel het bezit van de akte pedagogiek M.O.-B. De rechtspositie van de gemeente Zeist is van toepassing De salariëring vindt plaats op basis van opleiding, leeftijd en ervaring volgens rijksrege ling. Sollicitaties vóór 11 november a.s. via een op aanvraag bij de dienst verkrijgbaar sollicitatieformulier (tel. 03404-24631). Daarbij wordt tevens schriftelijke informatie, o.a. een profielschets van bovengenoemde funktie, toegezonden. Nadere informaties kunnen worden verkregen bij de voorzitter van het bestuur van de stichting, de heer drs. E.J. van Tellingen, p/a Gemeentehuis Zeist, tel. 03404-28222 en de waarnemend direkteur van de dienst de heer W. Wassink, p/a Laan van Vollenhove 1012 te Zeist. tel. 03404-24631. Het bestuur vraagt per 1 jan. 1978 Docent(e) Klassieke Talen voor twee 2e klassen 8 uur en voor zo spoedig mogelijk 4 uur Sollicitaties met opgave van godsdienst en referenties zo spoedig mogelijk aan de wnd. rector Drs. P.J. Beerekamp. Hemsterhuisstraat 79, telef 020-152780. Sollicitanten worden dringend verzocht hun telefoon nummer te vermelden. Amsterdam - Watergraafsmeer Koningin Wilhelminaschool Cornelis Drebbelstraat 1 Het Bestuur van de Ver. tot St. en Instandh. v.e. School m.d. Bijbel te Watergraafsmeer en Omstreken vraagt voor bovengenoemde school m.i.v. 1 februari 1978. - De school valt onder het stimuleringsbeleid en tett volgens de hiervoor geldende regeling thans 5 leerkrachten. Van de sollicitanten wordt verwacht, dat zij het Christelijk onderwijs uit overtuiging dienen en kerkelijk meelevend zijn. - Ervaring vereist. Sollicitaties met volledige inlichtingen aan de secretaris van het Bestuur de heer R. Jansen - Simon Stevinstraat 33 - Amsterdam - Water graafsmeer. Tel. 020-922729. Informatie bij het hoofd der school: tel. 020 903180 vraagt voor spoedige indiensttreding een Betreffende funktionaris zal worden ingedeeld in het team van de subregio Veendam; d.i. één van de drie subregionale teams die multi-disciplinair zijn samengesteld en tot taak hebben de in de eigen subregio gewenste veranderingen te begeleiden. Van deze funktionaris verwachten we dat hij/zij - in staat is tot- en liefst kan wijzen op enige ervaring met individueel psy chologisch onderzoek van kinderen. - vanuit de (ontwikkelings) psychologie een bijdrage kan leveren aan Veranderingsprocessen op (groepen van) scholen en bij kinderen, met het aksent op 4-8 jarigen. Informatie over deze funktie kan worden ingewonnen bij F. Lechner, direkteur (tel. 05987-14906) of bij P. Maes, psycholoog en lid van het subteam (tel. 05987-16441), overdag tel. 05978-3855. Salariëring volgens B.B.B.R.A.-schalen 112-130-148 naar gelang opleiding en ervaring. Uitvoerige sollicitaties vóór 1 november te richten aan het bestuur van de: S.A.B. Oostelijk Groningen Postbus 9 OUDEPEKELA. Sollicitanten ontvangen het beleidsplan van de dienst. gemeente zoetermeer dorpsstraat 10 zoetermeer telefoon (079) 169966 voor het toelatings- en begeleidingsteam van de gemeentelijke scholen voor buitengewoon onderwijs, resp. I.o.m.-scholen (samenwerking tussen openbaar en r.k.-onderwijs) en mIk.-school (samenwerking tussen openbaar, prot.-chr. en r.k.-onderwijs) en mogelijk mettertijd uit te breiden met z.m.i.k. en v.b.o.. wordt gevraagd voor een full-time dienstverband een: (mnl. vrl.) vertrouwd met het psychologisch onderzoek van kinderen, dan wel een academisch gevormd en psychodiagnostisch geschoold (mnl. vrl.) I I Bi za N< Pr za in vc W lm ee to de „r w< m re g< taak: het in teamverband met schoolhoofden, artsen en maatschappelijk werkende, verrichten van o.a. de volgende werkzaamheden: het verrichten van toelatings-, herhalings- en begeleidingsonderzoekenalsmede het participeren in multidisciplinair verband in de toelatingscommissies het vertalen van de onderzoeksresultaten naar de onderwijspraktijk het plegen van overleg met de schoolteams gedacht wordt aan iemand, die in multidisciplinair verband wil werken en ervaring heeft op het terrein dat de funktie bestrijkt, met name ervaring heeft met kinderen, die in verschillende opzichten problematisch funktioneren. de mogelijkheid bestaat, dat de funktionaris te zijner tijd organisatorisch wordt ondergebracht bij de regionale onderwijsbegeleidingsdienst. salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring minimaal 2.940.- tot maximaal 4.137.- bruto per maand. belangstellenden wordt verzocht binnen 14 dagen een sollicitatieformulier aan te vragen bij de sekretarie-afdeling personeelszaken van de gemeente zoetermeer, croesinckplein 26 te zoetermeer, telefoon (079) 3192 lö tst. 247. Voor inlichtingen over de inhoudelijke aspecten van deze funkties kunt u zich wenden tot de heer t. alink. hoofd van een van de beide l.a.m.-scholen, telefoon (079) 217688 of privé (01727) 4679. N< ke va zij Chr. Pedagogisch* Akademie/H.a.v.o. "NIJENBORG Zuiderkruislaan 14 te Groningen Telefoon 050-779941 gevraagd: per 1 JANUAR11978 volledige weektaak voor zo spoedig mogelijk wegens ziekte voor de periode 1-1-78 tot 1-4-78 Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het Christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen. Sollicitaties en inlichtingen bij de direkteur Drs. M.A. Steenhuis. Chr. Scholengemeenschap voor Hoogaveen en omgeving, omvattende een school voor VWO en HAVO Gevraagd zo spoedig mogelijk voor vervanging wegens ziekte Sollicitaties van hen die het Chr. Onderwijs uit overtuiging willen dienen, worden gaarne op korte termijn ingewacht bij de rector. Postbus22. Hoogeveen. Voor telefonische inlichtingen kunt U zich wenden tot Drs. R. Hartman, tel. 05280-63395. Chr. Scholengemeenschap Slingelaan28 Piet Heinstraat 4 Aalten Tel.05437-2772 Rector: A. van Triest Wegens plotselinge ziekte van een onzer collega's ge vraagd: en 9 uur 2e graads Alle lessen kunnen gegeven worden in de morgenuren. Van sollicitanten ven/vachten wij dat zij lesgeven vanuit een christelijke levensovertuiging. Sollicitaties, bij voorkeur per omgaande, te richten aan eerstgenoemd adres, t.n.v. de rector. Hem kunt u, indien gewenst, bellen voor inlichtingen; tel. huis: 05437-3209. De Christelijke Scholengemeenschap voor Leao, Lhno en Lao "DE DRIESPRONG" te Ermelo vraagt, in verband met het feit dat de huidige leerkracht is benoemd tot adjunkt-direkteur aan de school, die in het bezit is van de hoofdakte en de akte Wiskunde LO, voor een volledig lesrooster. Datum indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Van gegadigden wordt verwacht dat zij het Christelijk onderwijs uit overtuiging zullen dienen. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de direkteur, de heer L.A. Treur, tel. 03417-3451 (school) of 03417-4217. Uw schriftelijke sollicitatie, s.v.p. te verzenden binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, wordt graag ingewacht door het bestuur, de Centrale Commissie voor het Chr. Beroepsonderwijs, Zijpendaalseweg 53A te Arnhem. Rotterdam. De Chr. S.G. "Maarten Luther" voor Havo - v.w.o. (gelegen aan de rand van het zuiderpark) vraagt per 1 november 1977 Handvaardigheid: Muziek: 23 uur 20 uur 1e - 2e graads 1e - 2e graads (voor muziek mogelijk uit te breiden tot een volledige weektaak i.v.m. vakature op Chr.s.g. "Johannes Calvijn", eveneens gelegen in Rotterdam-Z.) Men kan ook voor een deel van het gevraagde aantal uren solliciteren. Gegadigden van prot. Chr. levensovertuiging wordt verzocht zich voor inlichtingen en sollicitatie te wenden tot de rector H. Mackaij, Roerdomplaan 42, telefoon 010-816700 (school) of 01884-2133 (huis). CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP BUITENVELDERT Gevraagd zo spoedig mogelijk, wegens ziekte voor 6 lesuren Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij het Christelijk Onderwijs uit overtuiging willen dienen. Brieven zenden aan de rector A.A.H.Maurice, De Cuserstra3t 3. tel. 423902. 's-GRAVENZANDE Met Ingang van 1 augustus 1978 zal de tweede interconfessionele havo/vwo in het Westland een aanvang nemen. Het Curatorium van deze school, waar onder ook het Interconfessioneel Westland College ressorteert, roept sollicitanten op voor de functie van Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij het confessionele onderwijs, zoals dat zijn grondslag vindt in het Apostolicum, met overtuiging willen dienen. Sollicitaties met curriculum vitae en referenties te richten aan: Secr. Curatorium Drs. C. D. v. d. Merwe Leeuweriklaan 46, 's-Gravenzande. Het bestuur van de Hervormde school voor M.S.P.O. (opleiding voor verzorgende beroepen) "de Eekwal" te Eelde, Hortensiaweg 4 vraagt voor zo spoedig mogelijk een 40-urige werkweek salaris volgens rijksregeling. De funktie houdt onder meer in: - het geven van lessen. - Het begeleiden van leerlingen in de praktijkleerperiode - het mede leiding geven aan het bij de school behorende internaat. - werken in teamverband. - het meedenken over en het meewerken aan nieuwe onderwijsstrukturen. Bevoegheid: akte M.O. pedagogiek (A en B) specialisatie onderwijskunde, bijvak androa gogiek. Ook zij die de akte M.O.-A pedagogiek hebben kunnen reflecteren. Ervaring in het voortgezet onderwijs strekt tot aanbeveling. Deze funktie wordt mondeling toegelicht. Sollicitaties te richten aan Mw N.Hoving, directrice. Interkerkerlijke meisjesmavo Van Loonschool Ruysdaelstr. 69 - Amsterdam-Z, Tel. 020-72 25 59 vraagt voor enkele maanden Sollicitaties aan de secretaris van het bestuur Mr. van Raalte, Nassaukade313, Amsterdam Het Bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onder^ WIJS vraagt voor de Comeniusschool voor leao, Spioij3^ kopstraat 9. den Haag, 'a£ voor ongeveer 10 uur biologie 4 uur handel 6 uur Engels 5 uur Surinamerlessen 5 uur huiswerkcursus Sollicitaties bij de directrice mevrouw D. C. Berghof teletoon 602046 ot schriftelijk naar Lobelialaan 44. DeP Haag Chr. Mavo „De Rensel" B. Schonfeldsingel 39, Winschoten. Tel. 05970-3060. Wij zoeken z.s.m. een handenarbeid op dinsdag 7 lessen op woensdag 5 lessen. Inlichtingen en sollicitaties bij A de Reus (dir.) 5072. Brieven aan het schooladres Het bestuur van de Vereniging voor Pro Chr. Mavo te Hoogeveen vraagt voor zijn Chr. School voor Mavo "Het Griendtsveen", Rubensstraat 2 voor 8 lessen Nederlands en/of 12 lesse p, Geschiedenis. Incl. bij en brieven aan de directeur R.j Wyrdeman, Van der Duyn van Maasdamstrai 12, Hoogeveen, tel. 05280-63375 (huis) -6470 j (school).

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 28