De Super Friteuse vanlefal GRATIS hunkemöller Nieuw Anders Wij heten u van harte welkom op de belangrijke Citroen expositie zaterdag a.s. Frituren zonder luchtjes, zonder vette walm. Precies op de juiste temperatuur. Zo'n werkelijk goeie elektrische friteuse gebruik je vaker om iets speciaals te maken. Met Tefal heb je plezier van je goeie geld. "Het Complete Frituurboek" DONDERDAG 13 OKTOBER 1977 TROUW/KWARTET fc -t Hermetisch sluitend deksel met effektief anti-reukfilter. De unie ke Tefal vinding die frituren zoveel plezie riger maakt. Loempia's of kip, frites of vis of kroketten - je ruikt er niets van. Losse filters zijn niet duur en u kunt ze zelf makkelijk aan brengen. Gemaakt zoals alleen Tefal dat kan. Met de regelbare ther mostaat stelt u precies de gewenste tempera tuur ia Een lampje ver telt u wanneer die is bereikt De beste ma terialen en een zorgvul dige afwerking garan deren een lange levensduur. En het KLMA-keur staat in voor 100% Gebakken peren met kaas of Pikante soesjesKalkoenschnitzels of Lever in bierbeslag... Pommes Chateau of Gevulde komkommerschijven... Kwark- balletjes of Amandelkransjes Verrassende en lekkere frituur- variaties, die u inspireren om uw Super- Friteuse nog beter en vaker te gebruiken. Daarom krijgt u tijdelijk,' zolang de voor raad strekt: bij aankoop van een Tefal Super-Friteuse. 80 pagina's recepten van gewoon tot heel bijzonder, verzameld door Jean van Helbergen. Met kleurenfoto's. Het Complete Frituurboek is een geza menlijke uitgave van Tefal Nederland en Uitgeverij Luitingh. Als u het gratis wilt hebben, wees er dan vlug bij in een van de zaken met het speciale raambiljet. Voor verkoopadressen, bel Tefal Veenendaal (08385-19058). f Doörknoop duster w mei kimonomouw. Materiaal: acryl. Moderne mitverwerkiny. Kleur: blauw, bruin. Maten: S. M. L. XL.) KONINKLIJKE HOUTHANDEL WILLIAM PONT N.V. TE ZAANDAM Aandeelhouders worden opge roepen tot een buitengewone algemene vergadering van aan deelhouders. te houden op dinsdag I november 1977 om II 00 uur ten kantore der ven nootschap. Badhuisweg 1. Zaandam Agenda: 1. Opening 2. Benoeming van een aandeel- houder tot het mede-onder t'-kenen van de notulen 3. Kennisgeving door de raad van commissarissen van de voorgenomen benoeming van de heer Drs. J Geleynse tot lid van de concern-direk- tie 4. Sluiting Ten behoeve van bijwoning der vergadering moeten aandelen uiterlijk op donderdag 27 okto ber, as worden gedeponeerd ten kantore der vennootschap of van de Algemene Bank Ne dcrland N V. te Amsterdam De Raad van Commissarissen. Gemeente Westerbork De burgemeester van Wester bork maakt ingevolge het be paalde in artikel 22 van de wet op de Ruimtelijke Ordening be kend. dat ter gemeentesecreta- rie. afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage is ge legd het besluit van de raad der gemeente Westerbork van 6 ok tober 1977 no 4. waarbij is ver klaard. dat voor de op bij ge noemd besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte kaarten in rode kleur aangegeven ge bieden een bestemmingsplan wordt voorbereid Deze gebie den betreffen de percelen Dorpsstraat 8 en 12 te Orvelte. en een perceel aan de Noorderweg te Nieuwer oord Westerbork. 13 oktober 1977 De burgemeester voor noemd. L T. Lieve. Kennisgeving. De Tweede kamer voor geschil- lenbehandeling uit gedeputeer de staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op maandag. 14 november 1977. aanvang 900 uur. ter Provinciehuize. Achter St Pieter 20 te Utrecht, in open bare vergadering zal behande len beroepen op grond van arti kel 177A van der Verordening lot wijziging van Algemene Po litieverordening van ae ge meente Abcoude. DAT 15 NOU ArLM'N TiCNDÊ LOóLOPEfcTVJE. GCiX)WC|Ci DAT DIE KLE1NEAÖ VOETEN HES G0€bGa£2€N ^WORPEN Zaterdag is 't zeker de moeite waard om bij r ons de nieuwe modellen 1978 te komen bekijken. Wij presenteren u dan de nieuwe GSpécial met z'n motor die zwaarder is, pittiger en bovenal zuiniger; met z'n nieuwe grille en z'n rolgordels (nu standaard in alle Citroëns). U kunt bij ons de CX met z'n ongekende allure en ingebouwde veiligheid bewonderen. De CX is nu ook leverbaar in een sportieve GTï uitvoering. De compacte Citroen LN staat er met z'n ver bluffend praktische eigenschappen. En de al even opvallend zuinige 2CV en Dyane 6. Kortom welk budget u ook heeft: tien tegen één dafru zaterdag bij ons met uw eerstvolgende auto kunt kennismaken. Nieuw: De Citroen Kroongarantie en rijklaar- prijs. Bij aankoop van een Citroën komt u nooit voor verrassingen te staan. In onze rijldaar-prijs - een exclusief begrip van Citroën - is alles inbe grepen, zonder uitzonderingen. De Kroongarantie is onze nieuwe royale garan tie die maakt dat u zich als klant bij Citroën koning voelt. Zaterdag ligt er een folder voor u klaar waarin u er meer over kunt lezen.Tot dan! Ook voor u is er een Citroën. 2CV rijklaar f 7265,'. Dyane rijklaar f 9165,-JMéhan rijklaar f 11970,-. AMI rijklaar f 10650,-. LN rijklaar f 10655,-. GS rijklaar f 13915, -. CX rijklaar f 23495, -.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 20