FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 13 OKTOBER 1977 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00*t9.30 uur opgegeven worden op nummer 020*913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. ENIGE KENNISGEVING Gvborvn JOCHEM ALBERT J..MM. L G I K «l Curl .in Mwinfcldt NMI> Ani«u-i«tum 12 oklubtt 1977 De Heer is-mijn Herder Heden nam de Heere. voor ons geheel onver wacht. tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster en tante Arendina Vreugdenhil in de ouderdom van 84 jaar. Naaldwijk N Vahrmeijer-Vreugdenhil Delft C F S. de Wagemaker- Vreugdenhil Errnelo. A Vreugdenhil-Langbroek Schiedam A. Schuurmans-Vreugdenhil J L. J Schuurmans neven en nichten Delft. 11 oktober 1977 Thorbeckestraat 7 De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het Rouwcentrum. Oostsingel 146 te Delft. Bezoekuren dagelijks van 3-4 en van 7-8 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van de Algemene Begraafplaats te Maasland, zaterdag 15 oktober a s. om 10 30 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Vertrek van Thorbeckestraat 7 om 9 45 uur. Liever geen bezoek aan huis. De Here heeft plotseling tot Zich genomen onze innig geliefde man. vader en opa Coenraad van der Zwaag op de leeftijd van 66 jaar Assen. II oktober 1977 Paul Krugerstraat 74 Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven. wij zijn des Heren. Rom. 14 8 H van der Zwaag - Snippe Uithuizen: Gerry en Eddy Harriet Petra Groningen: Piet en José Assen Henk en Ans Janine De rouwdienst zal plaatsvinden zaterdag 15 okto ber om 11 uur in de Marturia Kerk. Thnrbecke- laan 197 te Assen, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 12 uur op de begraafplaats ..De Boskamp". Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de Marturia Kerk. Do overledene is opgebaard in de aula van het Wilhelmina Ziekenhuis. Oosterhoutstraat 9. As sen. Bezoekuur van 18.30 tot 19.30 uur. Geen bloemen Te Harderwijk overleed op de leeftijd van 76 jaar onze broer, zwager en oom Jacobus Rip Als een rustige en blijmoedige stuurman heeft hij met zijn gezin en in zijn werk onder de Grote Kapitein zijn lang niet makkelijke levensreis vol bracht- Aalten C de Bruijn-Rip J de Bruijn Vierpolders J M. Immens-de Bruijn H A. N. Immens Almelo: A. de Bruijn Utrecht: H Hana-de Bruijn N H Hana 10 oktober 1977. De Here heeft thuis gehaald Zijn kind. onze lieve vader en opa Antonie van Tuyl weduwnaar van Barbara Swijnenburg op de leeftijd van 80 jaar Giessenburg H van Tuyl J. C. van Tuyl-Timmer Arnhem N. van der Zouwen-van Tuyl W. van der Zouwen Giessenburg J H van Tuyl M M van Tuyl-Timmer Haaksbergen: G Steen-van Tuyl Steen en kleinkinderen Giessenburg. II oktober 1977 Dnetseweg 54a Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond 14 okto-. her van 7-8 uur boven in het zalencentrum ..De SligtPeursumseweg 15. Giessenburg De begrafenis /.«I D V plaatsvinden zaterdag 15 •ktober om 1130 uur op de Begraafplaats te Giessenburg. voorafgegaan door een rouwdienst •n de Gereformeerd Kerk te Peursum, aanvang 10 30 uur. die geleid wordt door Ds H de Goede ..Mijn genade is U genoeg" Na een rijk en. gezegend leven heeft de Heere tot Zich genomen mijn lieve man. onze vader, groot- en overgrootvader Johannes Tichelman Officier in de Orde van Oranje - Nassau op de leeftijd van 82 jaar. Da ïkbaar zijn wij voor zijn grote liefde, wijshe d en toewijding. Arnhem: A. G. Tichelman-Wolf flfcn Haag: H. J. Tichelman Groningen: L. Hornstra-Tichelman Calgary, Canada: C M. G. Hamer-Tichelman F. Hamer Castricum: S. C. C. Woelders-Tichelman K. Woelders Den Helder J. Tichelman W. G. Tichelman-Zwart Nijmegen: J. E I. C. Huitema-Tichelman J H. M. Huitema Ede: A G. Traas-Tichelman J. C. Traas Kleinkinderen Achterkleinkinderen Arnhem, 10 oktober 1977 Pontanuslaan 61 Geen bloemen, geen bezoek aan huis De rouwdienst, voorafgaande aan de begrafenis zal gehouden worden vrijdag 14 oktober om 13.30 uur in de aula op de algemene begraafplaats ..Moscowa". Waterbergseweg 18 te Arnhem, waar na de begrafenis aldaar volgt. Vertrek van Pontanuslaan 61 om 13.00 uur. Na afloop van de plechtigheid bestaat gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Jezus Uw verzoenend sten-en Blijft hel rustpunt van ons hart. De God van alle leven nam tot Zich Zijn kind Hessel de Ruig 2 september 1900 10 oktober 1977 Baarn: H. de Ruig-Mosch Oegstgeest: W. G. de Ruig J de Ruig-Veenbaas Eeke Anne Hennie Hessel Kees Baarn Th. de Ruig Baarn: G. de Ruig-v.d. Woude Jeanne Sieb Baarn, Anthonie van Dijcklaan 3. Dienst van Woord en Gebed: zaterdag 15 oktober 1977, 11 uur in het „Brand punt". Oude Utrechtseweg 4, Baarn. Teraardebestelling zaterdag 15 oktober 1977, 12 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats, Wij- kamplaan, Baarn Gelegenheid tot condoleantie: donderdag 13 okto ber 1977 van 7-7.30 uur in de aula van het zieken huis „Maarschalksbos", ingang Ringlaan, Baarn en zaterdag 15 oktober 1977 vanaf 10.15 uur in het „Brandpunt". Correspondentie-adres: Laan van Alkemade 60, Oegstgeest. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Nationaal Schoolonderwijs te Ransdorp en om streken. geeft met leedwezen kennis van het over lijden van de heer H. de Ruig Van 1934 tot 1965 hoofd der school Erelid van bovengenoemde Vereniging Wij gedenken in dankbaarheid zijn jarenlange trouwe arbeid voor de school. Het bestuur en personeel van de school. Ransdorp 10 oktober 1977. Ontroerd vernemen wij dat de Heer heeft thuis gehaald onze broeder H. de Ruig op de leeftijd van 77 jaar Wij denken met dankbaarheid aan al het werk dat hij gedurende vele jaren voor onze gemeente heeft mogen doen Trooste de Heer zijn vrouw en kinderen in dit verlies. Gereformeerde kerk van Holysloot Ransdorp. M. Broekzitter (praeses) J. F. Golsteijn (scriba) Holysloot 10 oktober 1977. Heer waar dan heen. tot U alleen In vol vertrouwen op haar Heiland, nam van ons afscheid onze geliefde zuster, behuwdzuster en tante Cornelia Korenhoff, in de ouderdom van bijna 87 jaar. E. N. van Ingen Schenau- Korenhoff W van Ingen Schenau A. Korenhoff W. Korenhoff nichten en neven. Leiden. 11 oktober 1977 Hooigracht 90 Corr adres. "Rosenburch" 148 De overledene is opgebaard in de rouwkamer Eenvoud" van Ingen Schenau Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer donderdagavond a s. van 7 00 tot 8.00 uur (thuis geen bezoek) De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 14 oktober a s in de Aula van de algemene begraaf plaats ..Rhijnhof" aanvang 10 30 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats Heden nam de Heere in Zijn Heerlijkheid tot Zich mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, be- huwdmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria Wildschut-de Jong op de leeftijd van 83 jaar. Voorburg: F. Wildschut Ottawa T. Helleman-Wildschut H W C. Helleman Bilthoven: W. Bronsveld-Wildschut J Bronsveld 's-Gravenhage: M. Boot-Wildschut A. Boot Klein- en achterkleinkinderen Voorburg, 10 oktober 1977 Chr. Rusthuis „Nieuw Heeswijk". Sonnenburghlaan 2 Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Nieuw Heeswijk". De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 14 oktober a.s. om 11 uur in bovengenoemd bejaar dencentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg omstreeks 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „Nieuw Heeswijk". Ps. 105 5 (oude berijming) Plotseling uit de familiekring weggenomen onze lieve zoon en broer Pieter Frans Biersteker op de jeugdige leeftijd van 23 jaar. Uit aller naam' G Biersteker A. Biersteker-Paarlberg Krabbendam. 9 oktober 1977 Westfriesedijk 102 De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 15 okto ber om 15 30 uur te Krabbendam, voorafgegaan door een dienst in de Ned Herv Kerk te Schoorl om 14.00 uur. waarin voor zal gaan ds. A C J. v d. Horst. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 20.00 tot 20 30 uur in het uitvaartcentrum. Wester- weg 320, Alkmaar Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, heeft God thuis gehaald Zijn kind. mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Cornelis Verhoog op de leeftijd van 69 jaar. Zie, ik heb u in mijn handpalmen gegrift (Jesaja 49:16) Lekkerkerk- G. Verhoog-Mudde Emmer-Compascuum Arie en Aria Verhoog Kees en Willemieke Gouda: Marry en Jan de Joode Tolke en Jan Willem Lekkerkerk: Jan en Hanme Verhoog Gert Jan en Gerdine Lekkerkerk. 11 oktober 1977 Koninginneweg 52. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 15 oktober a.s. om 11.00 uur in de Geref. Kerk te Lekkerkerk. waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Lekkerkerk om 12.00 uur. Zij die hierbij aanwezig willen zijn worden om 10.45 uur in de kerk verwacht. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond 14 okto ber a.s. van 7.30 tot 8.30 uur, in het rouwcentrum. Burg. v.d. Willigenstraat 37b. Geen bezoek aan huis. geen bloemen ALG. KENNISGEVING Hart onrustig, vol van zorgen, vleugellam geslagen ziel. Hoop op God, en wees geborgen. Hij verheft, ivie nederviel. Eens verschijn ik voqr den Heer. vindt mijn ziel het darklied weer. Hij. mijn God. Hij heeft mijn leven altijd aan de dood ontheven. Moe gestreden nam God tot Zich mijn lieve man. onze lieve vader Pieter Damhof op de leeftijd van 61 jaar. Groningen. 7 okt. 1977 Gorechtkade 27 A. A. Damhof-Homan Anneke en Theo Rita en Tom Henk Geen bloemen. De begrafenis heeft heden in familiekring plaats gevonden. Waar de weg mij brengen moge aan des Vaders trouwe hand loop ik met gesloten ogen naar het onbekende land. Gezang 300Aven Wij zijn diep bedroefd doch zeer dankbaar dat d haar zo lang in ons midden mochten houden. li een liefdevolle verzorging in de „Westerkim" I overleden onze lieve moeder, schoonmoedfl groot- en overgrootmoeder, zuster en schoof zuster Jannetje Eveleens weduwe van G. van Groningen op de leeftijd van 85 jaar. Nieuw-Vennep: W. van Groningen A. van Groningen-de Groot Hillegom: R. Klinkhamer Simcoe (Canada): J. van Groningen A. van Groningen-van Groenigen Alliston (Canada): C. van Groningen F. van Groningen-Rodenburg Soesterberg: P. van Groningen M. A van Groningen-v.d. Meul Scheveningen: J. Plugge M. Plugge-van Groningen Simcoe (Canada): H. van Groningen M. van Groningen-Veldhuys klein- en achterkleinkinderen Nieuw-Vennep, 12 oktober 1977 Huize „Westerkim", Zaaiersstraat 1. De overledene is opgebaard in de aula van Hu „Westerkim", Zaaiersstraat 1, Nieuw-Vennep. tegenheid tot condoleren aldaar op vrijdag oktober a.s. van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op zaten 15 oktober in de „Westerkim" om 11.00 uur wi na de teraardebestelling op de algemene begri plaats te Nieuw-Vennep zal plaatsvinden. Correspondentie adres: Sportveldweg 25, Nieuw-Vennep. Voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het den van mijn man H. P. Jansen van Galen zeg ik u allen hartelijk dank J Jansen van Galen-Steffers Oldenhagen. Kamer 1-56 Hessel Mulertstraat 2. Ommen

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10