FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 11 OKTOBER 1977 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lot en me! vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dil alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Dankbaar aan God. hopen we met onze ouders en grootouders D. J. Couvée P. H. J. Couvée-Oudkerk op 18 october te gedenken, dat zij 60 jaar geleden trouwden, en op 28 october vader 60 jaar geleden als predikant werd bevestigd Koos en Paula Sophie en Cor Nelly Sam Jacqueline kleinkinderen en achterkleinkind Corr. adres Groen van Pnnstererlaan 195. 's-Gravenhage ..Zepen, mijn nel. de prote naam des HEREN, laat al unit binnen in mij is Hem eren, vergeet niet hoe Zijn liefde U heeft geleid Vandaag 11 oktober 1977 herdenken onze ouders en grootouders Willem van der Werff Maria Martha van der Werff- Schuman dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij doen dat met hen in grote dankbaarheid aan God voor de rijke zegen hun en ons geschonken. Driebergen, Koningin Wilhelminalaan 6. Doet ine hem: O*bo en Jelly van der Werff-Giliam Roel. Annemieke. Hilde, Frank Ermelo Niek en Nel van der Werff-Dekker Erik. Chieneke. Marietta. Gerard Sleeuw ijk Riet en Dik Bakker-van der Werff Dik, Wim. Dineke, Taco, Mark, Hans Groningen Corrie en Piet Rippen-van der Werff Peter. Mar jet, Aernout Paterswolde: Wim en March)en van der Werff-Dekker Wilma, Marchien. Wim, Marieke. Gerard. Arian Baarn: Piet en Marian van der Werff-van Eijk Eline. Marit Oudehorne Bram en Corra van der Werff-Winkel Jan-Willem, Huibert, Jeroen. Voor alle op vele wijzen betoonde hartelijkheid bij ons gouden huwelijk betuigen wij. mede namens kinderen en kleinkinderen onze welgemeende dank. Ds. en mevr. E. de Jong-Punt Houtsmastraat 19. Doetinchem. 8 oktober 1977. Met grote dank aan de Heer hebben wij in familiekring herdacht dat onze ouder» en grootouders Jan Pfeter Koster en Margaritha M. van der Jagt 50 jaar geleden op 6 oktober zijn getrouwd Barendrecht: Bastiana en Anton Gart. Marleen. Ciryna. Jan-Roeland Mijnsheerenland: Annigje en Roeland Gert. Margith. Anthony California: Hendrik en Frances Cathanna. Henry. Anna-Maria. Michel California: Aart en Nelly Margantha. Arnel. Carry. John. Mickel Barendrecht. Scheldestraat 79 In plaats van kaarten Voor ons onverwacht maar op Gods tijd is in zijn heer en Heiland ontslapen, onze lieve en zorgzame vader. opa. schoonzoon, broer en zwager Gerrit Wel ink weduwnaar van Johanna ten Hove, op de leeftijd van 59 jaar. Wij zijn erg dankbaar voor al hetgeen wij van hem moe hun ontvangen .JJoor genade zijl gij behouden" Willemstad (Curacao): Janny Jan Anrik en Joke Waarder Jan Ria Enter: Henk - Marijke Gerben en Marco Diny Margret Enter. 9 oktober 1977 Marcus Samuelstraat 42 Hierbij nodigen wij u uit tot het bijwonen van de rouwdienst in de Geref. Kerk te Enter op vrijdag 14 oktober om 10.45 uur. waarna de begrafenis plaatsvindt op de Algemene Begraafplaats te En ter om 11.45 uur Gelegenheid tot condoleren donderdagavond 13 oktober van 19-20 uur in de aula „Memento Mori". Boomkamp 5 te Rijssen. alwaar de overledene is opgebaard. Geen bloemen geen toespraken. Tot onze grote ontsteltenis ontvingen wij het droe vige bericht van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker, de heer G. Welink uit Enter. Dertig jaren heeft hij zijn beste krachten gegeven aan ons bedrijf wat hem zeer dierbaar was. Wij zullen nooit vergeten hoe hij zich voor ons bedrijf en voor allen die bij hem te rade kwamen heeft ingezet en wij hopen vurig dat hij de eeuwige rust heeft gevonden die hij naar onze bescheiden me ning zo zeer heeft verdiend Directie en alle medewerkers van B L. Buijvoets jr Vleeswarenfabnek N V Almelo Psalm 116:4 (o.b.) D'eenvoudigen wil God steeds gade slaan,- Tc Was uitgeteerd, maar Hij zag op mij neder. Keer. mijne ziel. tot uice ruste weder; Hij is verlost; God heeft hem welge daan Door Gods genade heeft de Heere van ons wegge nomen mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Cornelis van den Broek echtgenoot van Jannetje van Walbeek op de leeftijd van 72 jaar. Alles heeft Zijn bestemde tijd. (Pred. 3:1a) Nederhorst den Berg. 8 oktober 1977. Eilandseweg 17. Uit aller naam. J. van den Broek-van Walbeek De rouwdienst te leiden door de weleerwaarde heer Ds G. Rienks zal D.V gehouden worden op donderdag 13 oktober a.s. om 13 uur in de Geref. Kerk aan de Dammerweg te Nederhorst den Berg. waarna de begrafenis omstreeks 14 uur zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats „Hornhof' aan de Slotlaan te Nederhorst den Berg. Thuis geen bezoek. - Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren van 12.30-13 uur in de zaal achter bovengenoemde kerk te Nederhorst den Berg Romeinen 831-39 Heden nam de Heere na een leven vol liefde en werkzaamheid, geheel onverwacht uit ons midden weg mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en grootmoeder Pietronella Netten geboren de Graaf Eerder weduwe van P. R. van Andel op de leeftijd van 69 jaar Slied recht: W J Netten Emmen: M van der Kleij-van Andel W. D. van der Kleij Den Helder J. van Delzen-van Andel J. G. J. van Delzen Raamsdonksveer: P Pruissers-Netten F. Pruissers. Papendrecht: P. Netten N. Netten-Surker en kleinkinderen Sliedrecht. 8 oktober 1977 Ruysdaelstraat 39 Gelegenheid tot condoleren in het Rouwcentrum Middeldiepstraat 22 te Sliedrecht op dindag 11 oktober s'avonds van 7.00-8.00 uur. Tevens na afloop van de begrafenis in de Geref. Kerk te Nieuwendijk (N.Br.) De rouwdienst zal gehouden worden D.V. op woensdag 12 oktober a.s. in de Geref. Kerk te Nieuwendijk (N.Br.), om 13.30 uur. In aansluiting hierop zal de begrafenis plaatsheb ben op de begraafplaats te Nieuwendijk (Nür Aankomst op de begraafplaats plm. 14.30 uur. Zo ik niet had geloofd, dat in dit leven Mijn ziel Gods punst en hulp genieten zou; Afijn God, waar was mijn hoop. mijn moed. gebleven? Ik was vergaan in al mijn smart en rouw Psalm 27:7 Heden' heeft de Heere tot Zich genomen na een zorgzaam leven, mijn geliefde man. vader, groot vader, zwager en oom Dammes Cornelis Geerlof in de ouderdom van 77 jaar. Dordrecht: H. Geerlof-Ottevanger Amsterdam: J. C. Geerlof Zwijndrecht: D. A. Geerlof M. A. Geerlof-Los Rotterdam: D. C. Geerlof G. Geerlof-Kleijn Hessehng Amsterdam P. A. J. van Hilst en kleinkinderen Dordrecht. 8 oktober 1977 Keplerweg 133 Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van de Herv. Stichting Crabbehoff, Groen van Prinstererweg 38. Gelegenheid tot bezoek aldaar woensdag a.s. van 19-19 30 uur De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 13 ok tober a.s op de Algemene Begraafplaats om 11 uur Vertrek vanaf Crabbehof 10.45 uur Heden ontsliep in zij^k Heiland na een moedig gedragen lijden onze geliefde broer, zwager en oom Willie Knoll echtgenoot van F. Beekmann op de leeftijd van 72 jaar. Nordhom: O. Knoll-Korporal Beetsterzwaag: B Knoll A. Knoll-Kleistra Den Haag: H. W. Knoll-Meindennk G. Knoll-Martens K. J. Knoll Th. den Heijer-KnoD J. H. den Heijer neven en nichten Almelo. 8 oktober 1977. Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maria de Bloois-van Rooden weduwe van Leendert de Bloois m de ouderdom van 84 jaar. Zij is verlost. God heeft haar welgedaan. H. van Rooden A. van Rooden G. van Rooden-van Loon en verdere familie. Rotterdam. 8 oktober 1977 „Borgsate". Meidoornsingel 181. Corr.adres: B. Heinecke, Agniesestraat 101. Geen bloemen Rouwbezoek in de aula van „Borgsate". (ingang Meidoornsingel 181). dinsdag van 19.30—20.00 uur. De rouwdienst zal plaatsvinden in voornoemde aula op woensdag 12 oktober a s. om 11.00 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats Crooswijk omstreeks 12.00 uur ..Het leven is: de kruisbanier tot in Gods handen dragen" Hierbij vervul ik de droeve plicht u mede te delen dat op de leeftijd van 85 jaar is heengegaan dra. Elisabeth W. Schotel Zij werd zeer liefdevol verpleegd in het „Hospice Wallon". Namens de familie: W. C. Bakker Jr. exec, test Amsterdam, 8 oktober 1977. Correspondentie adres: W. C. Bakker Jr. Boerlagestraat 15, Zandvoort. Overeenkomstig haar wens is haar stoffelijk over schot ter beschikking gesteld van de medische wetenschap. Te harer nagedachtenis zal een dienst worden gehouden in de aula van het „Hospice Wallon" Veluwelaan 19. Amsterdam op donderdag 13 ok tober 1977 te 10.30 uur. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. Geen toespraken „Dan ga ik op tot Gods altaren. Psalm 43:4 De HERE nam heden tot Zich. onze innig geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Margje Matter sedert 22 april 1957 weduwe van Jan van de Beid in de gezegende ouderdom van 98 jaar. Hillegom: E. van de Beid M. J. van de Beld-Weijnen Kalamazoo (USA): M. de Jong-van de Beid Purmerend: H. W. van de Beid Hillegom: L. van de Beid W. van de Beld-Vaandering Schoten (België): W. van de Beid J. van de Beld-Meijer Hasselt (O.): J. M. Appelo-van de Beid D. Appelo Kalamazoo (USA): J. van der Kamp-van de Beid klein- en achterkleinkinderen Hillegom, 7 oktober 1977, Huize „Parkwijk". Correspondentie-adres: Karei Doormanplein 29, Hillegom (tel. 02520-21702). Gelegenheid tot afscheid nemen is er op woens dag 12 oktober a.s. vóór de aanvang van de rouwdienst in Huize „Parkwijk" te Hillegom om 14.00 uur, waarna de begrafenis D.V. zal plaats hebben vanuit „Parkwijk" op de Algemene Be graafplaats te Hillegom omstreeks 15.00 uur. Tot condoleren is er gelegenheid na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Heden is ingegaan in de vreugde van zijn Heer en Heiland onze geliefde vader, behuwdvader, groot en overgrootvader Gerardus Marinus de Vries sedert mei 1964 weduwnaar van Antje Kok op de leeftijd van 91 jaar. Hoewel zijn geest de laatste paar jaar versluierd was. blijven wij, zijn kinderen, hem gedenken als een liefhebbende en zorgzame vader in onze kin derjaren en als een meelevende, toegewijde en humorvolle vriend in de jaren van onze volwas senheid. Nijmegen. N. Klees-de Vries Amsterdam. W. de Vries H. E. de Vries-Boschman Bloemendaal. H. de Vries A. de Vries-Kleyntjens High Ridge (U.S.A.) M. Rains-de Vries Rijswijk, A. Galjaard-de Vries C. F. Galjaard Harderwijk, J. A. de Vries L. de Vnes-Kruymel kleinkinderen en achterkleinkinderen Amsterdam, 8 oktober 1977 Verpleegtehuis Slotervaart Correspondentie-adres: W. de Vries, Bies boschstraat 60. Amsterdam Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woensdag avond van 8.30-9 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.tf.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden 13 oktober om 12 uur op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amstel- dijk. Vertrek van het P.C.B.-gebouw ongeveer 11.15 uur. Na een moedige strijd ging naar haar Heer en Heiland, onze lieve vrouw en moeder Johanna Louisa (Wies) Knibbe-van der Maat op de leeftijd van bijna 45 jaar. Wij zijn dankbaar voor hetgeen God ons in haar geschonken heeft. Marien Knibbe Hanneke en Kees Hilde Wies Nico Barneveld, 9 oktober 1977. Sweijslaan 4. Gelegenheid tot condoleren a.s. woensdag van 19.00-21.00 uur in het rouwcentrum bij de algeme ne begraafplaats te Barneveld. Er wordt een rouwdienst gehouden op donderdag 13 oktober in genoemd centrum, aanvang 13.15 uur, waarna de begrafenis plaatsvindt om 14.00 uur. „O Jezus, hoe vertrouwd en goed klinkt mij Uw Naam in 't oor. Als ik can alles scheiden moet gaat nog die Naam mij voor. O Naam, eeuwige ademtocht, een sterveling ben ik, als eens mijn eigen adem stokt, dan draagt mij Uw muziek. Lied 446 6 en 7 Ingegaan in de heerlijkheid van haar Heer onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Johanna Looisa Knibbe-van der Maas echtgenote van M. Knibbe Barneveld: M. van der Maas J. J. van der Maas-Vos Nieuwleusen: P. Steenhuis-van der Maas P. H. Steenhuis Maarssen: C. M. van der Maas B. R. van der Maas-Knibbe Koudekerk a.d. Rijn: J. J. van der Maas N. A. van der Maas-van der Heijden Hattem: M. van der Maas jr. M. van der Maas-Kuijper en kinderen Barneveld, 9 oktober 1977. Zondagavond heeft de Heer Zijn kind. onze gelief de en moedige schoondochter, zus, schoonzus en tante Johanna Louisa Knibbe- van der Maas echtgenote van Marien Knibbe, opgenomen in Zijn heerlijkheid. Wij geloven dat zij nu aanschouwt het Nieuwe Jeruzalem waar het voor eeuwig Dat dit een troost zij voor Marien en zijn kinderen in hun verdere leven is de bede van: Abbenes: N. A. Knibbe D. H. Knibbe-Ritzema Ontario (Canada): Edo en Map Knibbe-Boot Kalamazoo (USA): Annie en Anton Schering-Knibbe Pieter buren: Miep en Cor Krijger-Knibbe Abbenes: David en Annie Knibbe-Nijdam Maarssen: Dieneke en Cees van der Maas-Knib be Abbenes: Nico en Adrie Knibbe-de Bock Haren (Gr): Renger en Dineke Knibbe-Smit Koudekerk a.d. Rijn: Hidde en Theo de Vries-Knibbe en kinderen Barneveld. 9 oktober 1977. Rust nu maar uit je hebt je strijd ge streden; Je hebt het als een moedig man gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden? En wie kan voelen, wat je hebt doorstaan? Rust nu maar uit je taak is af gekomen vandaag heeft God de kroon op 't werk gezet dat je eenmaal in Zijn kracht hebt onder nomen. de zin was af. God heeft een punt gezet Maar 't valt ons moeilijk om de zin te vatten van 't zurijgen van je laatste harteklop. Misschien alleen maar dit: De afgematten en moeden varen als met arendsvleuglen op.. Nel Benschop Op zondag 9 oktober 1977 overleed op 65-jarige leeftijd, na een moedig gedragen ziekte, mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader en grootvader Nicolaas Huibert de Jong Ch. J. de Jong-De Kloe Jan en Ada de Jong-Verschoor Jolanda Ria en Koos van der Sterre-De Jong Koos en Charlotte Leny en Hans van Otterloo-De Jong Eva Rotterdam. Zestienhovensekade 328. Liever geen bezoek Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. donderdag 13 oktober om 2.30 uur in de kapel van de algemene begraafplaats „Croos wijk". waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Vertrek vanaf het woonhuis ca. 2 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland ginji heden van ons heen onze lieve broer en zwager Nicolaas Huibert de Jong echtgenoot van Charlotte J. de Kloe op de leeftijd van 65 jaar „en toch staat ongeschokt het hechte fun dament Gods met dit merk: de Here kent dt Zijnen" 2 Tim. 2 19A Ede: J. W van Bokkem-de Jong Rotterdam. L. de Jong A de Jong-de Heer Den Haag. A E. de Jong Rotterdam. D. Pons-de Jong P. de Jong A. de Jong-Kleijnjan Ede W. de Jong C de Jong-Kerkstra Rotterdam. A. Visser-de Jong H. Visser J. L. de Jong H. N. de Jong J. de Jong-Timmers Rotterdam-Overschie. 9 oktober 1977 Zestienhovensekade 328. Tot den ouderdom ben ik dezelfde en tot de grijsheid toe, zal Ik u torsen. Ik heb het gedaan en Ik zal dragen. Ik zal torsen en redden. Jesaja 46 4 Na een liefdevolle verzorging in het bejaarden centrum „Zonneweelde" ging van ons heen. onze vader Abraham Molenaar sinds 1959 weduwnaar van Leentje van der Burgh op de leeftijd van 84 jaar. F Admiraal-Molenaar J. Admiraal W. Molenaar C. M. Molenaar-Zwaard J. C. Molenaar C F Molenaar-Oosterbaan C. Meerman-Molenaar J J. Molenaar kleinkinderen en achterkleinkinderen Maassluis: 8 oktober 1977. Bejaardencentrum „Zonneweelde" Corr. adres: Noordvliet 117, Maassluis. De begrafenis zal plaats vinden donderdag 13 oktober 1977 op de Algemene Begraafplaats te Maassluis om 11.45 uur v.m. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. „De Heere bewaart de eenvoudigen; ik was uitgeteerd, doch Hij heeft mij verlost" Psalm 116 6 (o.b.) Na een geduldig gedragen lijden nam God tot Zich mijn lieve man, onze lieve vader, schoonva der, grootvader, broer, zwager en oom, c Jacob Schneider c in de ouderdom van 72 jaar. e g Uit aller naam, t J. Schneider-Hummel v r Voorburg, 10 oktober 1977 e Koninginnelaan 49 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van E het Diaconessenhuis, Fonteynenburghlaan, Voor- burg. Bezoekuren van 15.30-16.30 uur. P Aan huis geen bezoek. h is De teraardebestelling zal plaatsvinden donderdaf o 13 oktober om 11.30 uur op de Oosterbegraaf li plaats aan de Rodelaan te Voorburg. Vertrek j-j vanaf het woonhuis om 11.15 uur. t< Gelegenheid tot condoleren na afloop van d<£ teraardebestelling. Geen bloemen. ,JJt Heer is mijn herder" cl Psalm 23 zi b Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft ge- v, daan, geven wij met droefheid kennis van hel 5 overlijden van mijn lieve man, onze zorgzam«Vl vader en grootvader t( Hendrik van der Heijden Hij bereikte de leeftijd van 76 jaar. ej P. M. van der Heijden-Dekker A. A. van der Heijden C. van der Heijden-Pot Hehk, Elly, Ad H. van der Heijden J. van der Heijden-'t Hart Hans, Hanno Leidschendam, 10 oktober 1977 Duivenvoorde 177, flat F. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamet vi van het ziekenhuis St Antoniushove te Leidgi schendam. 01 Bezoek dagelijks van 17.00-19.00 uur. hi De rouwdienst zal worden gehouden in de Kruis heuvelkerk, Burg. Roeringlaan 97 te Leidscher*st 4dam, op donderdag 13 oktober a.s. om 11.30 uur, V( De teraardebestelling zal plaatsvinden op de Oos terbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg cs 12 IS uur 'e Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis g: plechtigheid in de ontvangkamer van de Kruis gi heuvelkerk. m MEER FAM.BERICHTEN OP PAGIHA

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12