Hifi 4 mri l I Trouw FAMILIEBERICHTEN DEM-PRIJZEN zijn dus FABRIEKSPRIJZEN 25-jarig bestuur REÜNIE wordt door 355.000 Nederlanders gelezen. ZATERDAG 8 OKTOBER 1977 TROUW/KWARTET -|ZA kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-t9 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Op maandag 10 oktober a s. hopen onze ouders en grootouders G. D. Wemekamp en G. Wemekamp- Rolleman hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Hun dankbare kinderen en kleinkind. Den Ham (Ov). oktober 1977 Bisschopsweg 1 Gelegenheid tot feliciteren s avonds van half acht tot negen uur in café-restau rant Harwig te Den Ham (Ov.). Hartelijk gefeliciteerd oma van Heidi en Mildred Alkmaar, 8 oktober 1977 Met dank aan God hopen wij met onze ouders en grootouders J. Hoogendoorn en C. J. Hoogendoorn-Nap hun 40-jarige huwelijksdag DV 21 oktober in intieme kring te herdenken in „Kerverland" Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Waarder, oktober 1977 „Kerverland" 22. Met grote dank aan de Heer hebben wij in familiekring herdacht dat onze ouders en grootouders Jan Piet Koster en Margaritha M. van der Jagt 50 jaar geleden op 6 oktober zijn getrouwd. Barendrecht: Bastiana en Anton Gart, Marleen, Ciryna, Jan-Roeland Mijnsheerenland: Annigje en Roeland Gert. Margith, Anthony California: Hendrik en Frances Cathanna, Henry, Anna-Maria, Michel California: Aart en Nelly Margaritha. ArneL Corry. John, Mickel. Op ons gouden huwelijksfeest kregen we zo veel gelukwensen en cadeaus dat we niet iedereen in een persoonlijk schrijven kunnen danken. Dit spijt ons zeer. Vergunt ons langs deze weg te zeggen: Allen hartelijk bedankt. A. EN M. HOEKERT DE HOOG Voorburg, Tuinluststraat 22, oktober 77. Na 28 oktober D.V. Servotel Talma, Drachten. Haverstuk 125. En Hij, de God des vredes, heilige u geheel en al, en geheel uw geest, ziel en lichaam moge bij de komst van onzen Here Jezus Christus blijken in allen dele onberispelijk bewaard te zijn. Die u roept is getrouw; Hij zal het ook doen. 1 Thess. 5 23. 24. Na een ernstig ongeluk enkele weken geleden nam God heden tot Zich mijn lieve man, onze broer, zwager, oom en vriend Jan Anthony van der Schaft op de leeftijd van 64 jaar. Veenendaal: J. G. van der Schaft-Ravestein Delft: C. C. van der Schaft Egmond aan Zee: G. J. Boukema-Ravestein M. Boukema Aalsmeer: A. Ravestein-Hofman Delft: E. C. van Gelder neven en nichten Veenendaal. 1 oktober 1977 Prins Willcm-Alexanderpark 527 Dc crematie heeft 6 oktober 1977 te Dieren in familiekring plaatsgevonden. In dankbaarheid voor haar liefde en zorgzaam heid delen wij u mede dat. in vertrouwen ziende op haar Heer en Heiland, ontslapen is onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder, schoonzus ter en tante Magteltje Stout weduwe van Johannes Jacobus van der Ende in de leeftijd van 84 jaar. Het komt immers niet aan op wat de mens ziet; de mens toch ziet aan wat voor ogen is. maar de Here ziet het hart aan 1 Samuel 16 7b Koudekerk a d. Rijn. G. van der Ende Schoonhoven: J. van der Ende J. C. M. van der Ende-Krouwel Jacoby Nieuwpoort: T. Stout-Kreujcniet Den Haag: C. M. van der Ende N. W. C. Pasman-van der Ende neven en nichten. Katwijk aan Zee. 5 oktober 1977 Herv. Psych. Ziekenhuis „Overduin" Corr. adres: mej. G van der Ende. Ridderhoflaan 87. Koudekerk a. d. Rijn. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden 8 oktober om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Schoonhoven. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in het Herv. Centrum. Korte Dijk 12 waar belang stellenden 13.30 uur worden verwacht. Geen bloemen. ENIGE KENNISGEVING Op 3 oktober j.l. nam de Here tot Zich onze lieve vrouw, moeder, zuster, schoonzuster en tante Johanna Hendrika van Baaien Geb. Vlietstra op dc leeftijd van 58 jaar. Heemstede: C A. van Baaien M W. van Baaien Biithoven: N IJ Vlietstra J W Vlietstra E. Vlietstra-Oben Hamilton (Canada): L- Praamsma D J Praamsma-Vlietstra Yucaipa (Californié) D. en L. Ward-Vlietstrï Nichten en neven. Heemstede. 7 oktober 1977 Jeroen Boschlaan 12 Dc begrafenis heeft in eenvoud en in beperkte kring plaats gehad opdc Algemene Begraafplaats aan de Herfstlaan te Heemstede Bewijzen van deelneming zullen wij graag schrif telijk ontvangen. Met diep leedwezen geeft het bestuur van de Bloemenveilingvereniging „Flora" te Rijnsburg kennis van het overlijden van haar oud- en ere voorzitter. de heer G. van Delft Gedurende 20 jaar heeft hij op toegewijde en dienende wijze respectievelijk als bestuurslid, penningmeester en voorzitter leiding gegeven aan onze vereniging. Met dankbaarheid zien wij terug op het vele werk dat hij in belang van „Flora" heeft mogen ver richten. Trooste God zijn vrouw en kinderen met dit verlies. Rijnsburg, 6 oktober 1977 Namens bestuur en raad van bijstand van Bloemenveilingvereniging „Flora". P. van Delft, voorzitter Jac. Vianen. secretaris. Het gemeentebestuur van Rijnsburg geeft met leedwezen kenms van het overlijden van de heer Gerrit van Delft Oud-raadslid en oud-wethouder van Rijnsburg Ridder in de orde van Oranje-Nassau Met dankbaarheid zullen wij zijn grote betekenis voor de gemeente Rijnsburg en haar inwoners blijven gedenken. God trooste de nabestaanden. Rijnsburg, 5 oktober 1977. Namens het gemeentebestuur, voornoemd, W. K. de Roos, burgemeester. S. Broekhuizen, secretaris. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Puttershoek nam met droefheid kennis van het overlijden van zijn predikant ds. J. Lafeber Hij diende als trouwe dienaar van zijn Heer onze gemeente van 1938 tot 1946. Wij gedenken in dankbaarheid zijn persoonlijke inzet voor onze gemeente. Trooste de Heer zijn vrouw en kinderen in dit smartelijk verlies. Namens de kerkeraad. ds. J. Hanegraaff. praeses B. Jongekrijg. scriba Puttershoek, 4 oktober 1977 Tot onze grote droefheid is voor ons geheel onver wacht door God vanuit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en grootvader Arle Bezemer op de leeftijd van 69 jaar. Mede namens wederzijdse familie: Schiedam: Y. A. Bezemer-van der Zee Apeldoorn: Anneke en Albert Koops-Bezemer Carolyt. Marjo. Tineke en Marianne Zwijndrecht: Nine en Piet den Arend-Bezemer Tanja Maassluis: Arie en Leny Bezemer-van Putten Arjan en Esther Maassluis: Theo en Irma Bezemer-Driesten Schiedam. 6 oktober 1977 Prof Kamerling Onncslaan 121 a Geen bloemen Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 5 30 tot 6 uur en maandagavond van 7.30 tot 8 uur in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 470 te Rotterdam en na dc begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 11 okto ber op dc algemene begraafplaats aan de Laan van Spieringshock te Schiedam, na aankomst in dc kapel om 1.20 uur Vertrek vanaf de rouwkamer circa I uur. Wij werden opgeschrikt door het geheel plotseling overlijden van onze beste broer en zwager Arie Bezemer J Groeneveld-Be/emer D L Bezemer Rotterdam, 6 oktober 1977 C. P T.elcslraat 31 b Heden heeft God het aardse leven van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Geertruida Hendrika Kreiter-Frowijn op 88-jarige leeftijd doen eindigen. „Ik geloof in de wederopstanding van het vlees en een eeuwig leven". Namens de familie: J. C. Kreiter 's-Hertogenbosch, 7 oktober 1977. Socrateslaan 133. De rouwdienst zal worden gehouden in de Weder- komstkerk. Rijnstraat 10 te "s-Hertogenbosch. op dinsdag 11 oktober a.s. om 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Protes tantse Begraafplaats te Orthen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Wederkomstkerk. Met groot leedwezen geven wij kennis dat na een ernstige ziekte op vrijdag 7 oktober 1977 is overle den. de heer K. Bouwens directeur van ons Instituut Wij verliezen in hem een enthousiast medewerker, die sedert 1963 de belangen van ons Instituut op zeer deskundige wijze en met grote toewijding heeft behartigd. Zijn nagedachtenis zullen wij in hoge ere houden. Bestuur en medewerkers van het In stituut Ziektekostenvoorziening Ambtenaren in Noord-Holland. Alkmaar. 7 oktober 1977. „Kom tot uw Heiland, toef langer niet." Donderdag 6 oktober is, voor ons onverwacht, ontslapen mijn geliefde vrouw en onze lieve zorg zame moeder en grootmoeder Helena Maria de Boer-Zaaijer op de leeftijd van 75 jaar Ermelo: W. de Boer IJsselstein: Gerda A. de Boer Hattem: J. J. W de Boer J. J. de Boer-Kooy Walter Wilfred Dordrecht: J. J. de Boer G. M. de Boer-Uittenbogaart Willem-Jaap Hans Veenendaal: Ada S. de Boer Ermelo, 6 oktober 1977 Horsterweg 31 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 11 oktober 1977 om 13.00 uur op de algemene be graafplaats te Ermelo. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de rouwkamer. Rozenlaan 1 te Erme lo. Aanvang 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. In volle zekerheid van het geloof heeft de Here na een ernstige ziekte tot Zich genomen onze lieve broer, zwager en oom Bouwe Klinker geliefde echtgenoot van Jacobje Slofstra, op de leeftijd van bijna 68 jaar. Psalm 4 3 „Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alteen bij U ben ik'geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis". Roden: A. Vcninga-Klinker L. Veninga Drachten: J. Kootstra-Klinker G. Kootstra Leek: S. Klinker-van Dijk Augustinusga: S. Meerveld-Klinker Roden: H. Klinker G. Klinker-Dijkstra De Bilt J Krijthe-Klinker W. L. Krijthe Hoogeveen: J. de Vries-Klinker Jac. de Vries Roden: J Tel-Klinker D Tel Ter Apel B. Vorenholt-Klinker neven en nichten. Met ontsteltenis namen wij kennis van het overlij den, ten gevolge van een noodlottig ongeval, van de heer J. A. van der Schaft in leven hoofd van de Mr. J. Ae. A. Lismanschool, Vlierboomstraat 362. Gedurende 24 jaar mocht hij, aanvankelijk aan de Ds. D. A. v. d. Boschschool, Erasmusweg 68, het onderwijs hier ter stede dienen. Wij zien met dankbaarheid terug op het vele werk dat hij voor het Christelijk Onderwijs heeft ver richt. Namens het bestuur van de Stichting Scholen der Hervormde Gemeente, Wm. C. de Kruyf, voorzitter J. F. Dienaar, secretaris. 's-Gravenhage, 1 oktober 1977. Heden nam de Here tot Zich in de volle zekerheid des geloofs mijn innig geliefde man. onze lieve pleegvader en opa Bouwe Klinker op de leeftijd van bijna 68 jaar, geliefde echtgenoot van Jacobje Slofstra. „Wat de toekomst brengen moge mij geleidt des Heren hand." Zevenhuizen J. Klinker-Slofstra Nijevcen Giely en Marton Cora. Harold en Martijn Zevenhuizen. 7 oktober 1977 Wethouder Appelhofplantsoen I De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 11 oktober om I DO UUI 's middags in de Geref Kerk te Zevenhuizen, waarna dc begrafenis zal plaats vinden DEM MEUBELFABRIEK maakt ook voor u het ideale BANKSTEL. Onze kollektie omvat I klassieke, moderne en massief europees eiken modellen. Wist u dat het bijzondere van ons is dat u zelf kunt kiezen, wélke stof (enige tientallen kwaliteiten) en wélke kleur (meer dan 150 tinten) u op wélk van onze modellen wilt laten maken? Indien u y bedenkt dat wij bovendien elk model op verzoek in 1 - 2 - 3 - 4 - zits maken en sommige zelfs in j I hoekkombinatie dan begrijpt u dat het aantal mogelijkheden voor u "eindeloos" is. En tochA korte levertijd mogelijk. Kortom: wij maken het bankstel zoals u dat aan ons opdraagt, dc r— Door onze jarenlange ervaring in het vervaardigen van bankstellen is de wijze van konstruktie zó perfekt. dat wij u met gerust hart 5 jaar lang schriftelijk garantie geven op deze konstruktie. Ondanks het led dat kwaliteit en service bij ons op de eerste plaats staan, Is de prijs voor het produkt dat wij leveren laag. De levering is nl. direkt van de fabriek naar de klant. toonzalen: amsterdam west overtoom 371 culemborg (fabriek) bergen op zoom houtweg 8 wassenaarstraat IS amsterdam noord zonneplein (tuindorp oostzaan) den haag weimarstraat 263 nieuw foosdrech! santpoort noord oude molenmeent 4 narcissenstreat 4 (achter knorr-tabr. h'sum) slledrecht rivierdijk 432 voorhout loosterweg 5 Geooendma. t/mza. tot 18 u. Op koopavond tot 21 u. In/, tel. 03450-2602. A* we de de pei me Pi« ter In Kc ter jle: he Wegens het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd zal per 1 november 1977 de heer F.J. VAN DAM zijn funktie neerleggen als directeur van de Chr. Pedagogische Akademie te 's-Gravenhage. Oud-leerlingen worden in de gelegenheid gesteld van de heer Van Dam afscheid te nemen op WOENSDAG 2 NOVEMBER 1977 tussen 14.00 - 21.00 uur, in het gebouw van de Akademie, Hortensiastraat 26, 's-Gravenhage. Het Bestuur van de Chr. Pedagogische Akademie te 's-Gravenhage. LIVING SOUND Amerikaanse gospelgroep brengt een uniek programma van gospelzang en muziek. AMSTERDAM op vrijdag 7 okt. 8 uur n.m. KRASNAPOLSKY-DAM SCHIEDAM op zondag 9 okt. 3 uur n.m. HAVENKERK, LANGE HAVEN 70 DEN HAAG op zondag 9 okt. 7.30 uur n.m. CAPITOL, LOOSDUINSEKADE 222 TOEGANG VRIJI IEDER WELKOM! Voor een 14 jarige jongen, leerling Mavo, wordt een GEZIN gezocht. Sinds de scheiding van zijn ouders, jaren geleden, verblijft hij in een kinderhuis. Omdat hij niet meer terug naar huis kan, wil hij wel naar een gezin, met jongere, oudere, of geen kinderen (geen leeftijdsgenoten). Hij kan enthousiast zijn. maar ook erg druk en hij houdt van voetballen en muziek maken. Zijn ouders staan achter een pleeggezin. We weten dat het niet makkelijk is om een jongen van deze leeftijd in het gezin op te nemen, maar het zou nog zoveel voor hem kunnen betekenen. Centrale voor Pleeggezinnen, Heemraadssingel 134 te Rotterdam. Tel. 010-762311Adv. nr. 584. de. —te? PP lar lar off ko xxxwoocfiïoooec 1952 1977 Op 21 Oktober a.s. hoopt het Prinses margriet Internaat in Zwolle haar Wij nodigen alle oud-personeelsleden en oud-leerlingen uit om dit samen met ons te vieren. Wij verwachten u tussen 15.00 en 17.00 uur op het Prinses Margriet Internaat. Klooyen- berglaan561. Om 21.00 uur besluiten wij het feest. In verband met de organisatie vragen, wij iedereen die komt dit telefonisch op te geven, no. 05200-14888. Hiermede geef ik u ken nis dat na een moedig, geduldig gedragen lijden van mij is heengegaan mijn lieve man Johannes Pieter de Visser op de leeftijd van 70 jaar. M. J. de Visser-Langeler Katwijk aan Zee, 7 oktober 1977. Secr. Varkevisserstr. 60. Geen t/ezoek aan huis. De overledene is opge baard in de rouwkamer aan de Zuidstraat 103. Rouwbezoek maandag van 7.00-8.00 uur n.m De crematie is bepaald op dinsdag 11 oktober omstreeks 10.30 uur in het crematorium „Nieuw Eykenduynen" aan de Kamperfoeliestraat 28 te 's-Gravenhage. Vertrek van Secr. Varke- visserstraat 60 om 9.30 uur. In plaats van persoonlijke uitnodigingen. DEVELSTEINCOLLEGE ZWIJNDRECHT tel. 078-9 45 66 óf 9 40 19 l.v.m. de ingebruikneming van het nieuwe schoolgebouw in augustus jl. worden alle oud-leerlingen en oud-docenten van de school uitgenodigd op zaterdag 19 november a.s. deel te nemen aan een in de nieuwe school. Het programma luidt als volgt: 15.30- 17.30 uur: bezichtiging van het gebouw en gezellig samenzijn. 17.30- 19.00 uur: gezamenlijke broodmaaltijd. 19.00 - 21.00 uur: opvoering van de komedie "Op Hoop van Zegen II" door leerlingen en oud-leerlingen. Tekst en regie: de docenten S.G. Kat en A. Noordam. 21.00 - 23.00 uur: gezellig samenzijn. Aanmelding vóór vrijdag 5 november uitsluitend door storting van MO,- op girorekening nr. 617884 t.n.v. drs. J. Swank, Tak van Poortvlietstraat 4 Zwijndrecht met vermelding van reünie 1977". d< z< bij Va TIJ 19 De Hc Ke ?a de als set ZEGT HET VOORTUI je; (ll£ jei In stil geloofsvertrouwen heeft God tot Zich geno men onze broer, zwager en oom Albert van Geest op de leeftijd van 69 jaar Familie Smits De Lier, 6 oktober 1977 Pr. Bernhardstraat 19 Correspondentiead res G. Smits. Jan Evertsenstraat 14, De Lier. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren in gebouw „Het An ker", W. J. Baron van Ghentplein te De Lier heden zaterdag 8 oktober van 16 tot 17 uur en na de teraardebestelling. De rouwdienst wordt D.V gehouden maandag 10 oktober a.s. Aanvang van de dienst 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om ca. 14 uur op de algemene begraafplaats te De Lier. Voor de vele bewijzen van deelneming, de woorden van troost en de daadwerkelijke hulp. ontvangen na het overlijden van mijn lieve man Jan Vogel wil ik u langs deze weg hartelijk bedanken. Het mede leven van zovelen was voor mij een geweldige steun en troost. Medo namens de kinderen Mevr W H. Vogel-Verkruissen Alphen a d. Rijn, oktober 1977 Stcrrenlaan 140b ut t>e' Uw medeleven, na het overlijden van onze lieve moede groot- en overgrootmoeder, Adriana Pieternella Feenstra-Los hebben wij zeer gewaardeerd Wij zeggen u daarvo< hartelijk dank Mede namens verdere familie, D P FEENSTRA Kampen, oktober 1977 ..Waiif a/s Hij bedroefd heeft, ontfermt Hij Zich naar de grootheid eau Zijn gunstbewijzen." Klaagliederen 3 Voor de vele blijken van belangstelling getoond na overlijden van mijn lieve man. onze zorgzame vadci Remmelt de Koning zijn wij u zeer erkentelijk Mevr E de Koning-van Wijk en kinderen H. Lofversstraat 31. Hoogkerk

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8